Skocz do zawartości
IGNORED

Nordost Odin(clone ?!) - kable na mefedronie


caralooh

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Svawo napisał:

napiszcie potem co z tego wyszło ?

Po ostatnich wydarzeniach w jednym z tematów w dziale hi-end średnio chce mi się tu pisać o swoich subiektywnych odczuciach. 

Nie mniej jednak ciężko mieć jakieś konkretne oczekiwania od takiego odsłuchu.  Kable albo zagrają,  albo nie,  będą grały w konkretnym systemie i będą słuchane przez osoby o konkretnych preferencjach co do sposobu prezentacji dźwięku. Sens miało by porównanie ich z oryginalnymi. 

Zobaczymy co z tego wyjdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak tylko wtrącę. Przestrzegam wszystkich przed kupowaniem podrabianych towarów.

W naszym kraju jak i w całej UE w świetle przepisów k.k. paserstwem jest przestępstwo polegające na nabyciu rzeczy uzyskanej za pomocą czynu zabronionego (podlega karze grzywny lub w ekstremalnych przypadkach do 2 lat odsiadki).

Miłego pisania ?, choć wydaje mi się, że temat tego wątku wyczerpałem.

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, caralooh napisał:

Tak naprawdę rodzi się pytanie, czy to są fajki. Dla mnie odpowiedź jest oczywista: NIE ?

Jak już te kable wygrzejesz, to należałoby je porównać w Twoim systemie z prawdziwymi Nordostami. Może na początek wypożyczyć jakieś oryginalne Nordosty nawet z serii Heimdall do porównania. 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat doświadczenia | 15 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Koobal napisał:

W naszym kraju jak i w całej UE w świetle przepisów k.k. paserstwem jest przestępstwo polegające na nabyciu rzeczy uzyskanej za pomocą czynu zabronionego (podlega karze grzywny lub w ekstremalnych przypadkach do 2 lat odsiadki).

Kupione w salonie audio. Więc nie wiem w czym problem ?

 

58 minut temu, Top Hi-Fi Poznań Woźna napisał:

ak już te kable wygrzejesz, to należałoby je porównać w Twoim systemie z prawdziwymi Nordostami. Może na początek wypożyczyć jakieś oryginalne Nordosty nawet z serii Heimdall do porównania. 

Porównanym z czym się będzie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MrSalieri napisał:

Nie mniej jednak ciężko mieć jakieś konkretne oczekiwania od takiego odsłuchu.  Kable albo zagrają,  albo nie,  będą grały w konkretnym systemie i będą słuchane przez osoby o konkretnych preferencjach co do sposobu prezentacji dźwięku. Sens miało by porównanie ich z oryginalnymi. 

Mam nadzieję,że wszyscy będą obiektywni i wychwycą zmianę jakakolwiek by ona nie była.
Na oryginały mnie nie stać, ale jak zagrają np. na poziomie kabli  za ok.5000, to de facto za 500zł mam turbo kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam powyżej 110 iq to się wypowiem.

Po pierwsze, ceny "metkowanych" kabli doszły do granic absurdu. Z tym się każdy zgodzi.

Po drugie próby oszczędzania na no-name niby z tej samej chińskiej fabryki to również oszukiwanie samego siebie. W 99% to nigdy nie jest tak, że Chińczyk ma jakąś nadprodukcję uznanej marki i ją opycha bez metki za ułamek ceny. Wierzcie w to lub nie. Coś o tym wiem. Często jest tak, że to partie produktu, które nie przeszły kontroli jakości lub zwyczajne podróbki niemające nic wspólnego z oryginałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Top Hi-Fi Poznań Woźna napisał:

Jak już te kable wygrzejesz, to należałoby je porównać w Twoim systemie z prawdziwymi Nordostami. Może na początek wypożyczyć jakieś oryginalne Nordosty nawet z serii Heimdall do porównania. 

Czy zaprezentowane w tym poście stanowisko jest zgodne ze stanowiskiem oficjalnego dystrybutora produktów firmy Nordost? Czy jako przedstawiciel tzw. branży  przymykasz oko na jawne łamanie prawa w zakresie handlu podrabianymi towarami?

Czy poinformowałeś dystrybutora produktów Nordost o swoim genialnym pomyśle czy ja mam podesłać mailem link do Twojej błyskotliwej i nad wyraz genialnej wypowiedzi? A może bezpośrednio powiadomić producenta? To byłoby ciekawe rozwiązanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • cir zablokował(a) ten temat
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.