Skocz do zawartości
IGNORED

Dali Oberon 7 prośba o opinie


Novy!
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam prośbę do użytkowników Dali Oberon 7, o ich wrażenia odsłuchowe, szczególnie tych co słuchają ich w pomieszczeniach wysokich i dużych powierzchniowo 40-60m2, gdzie akustyka jest słaba albo można powiedzieć, że wcale jej ni ma :)

Serdecznie dziękuje.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Novy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Z własnego doświadczenia stwierdzam, że to może być trochę za duży metraż dla tych kolumn. Co prawda Oberon w porównaniu do Zensor ma trochę dołożonego basu i powinno im się grać trochę lżej niż starym Zensorom. Najlepiej będzie jak wypożyczysz na odsłuch do domu takie kolumny i sprawdzisz jak to zagra gdyż akustyka akustyce nie jest równa i samym metrażem nie można jednoznacznie stwierdzić jaki będzie efekt.

Pozdrawiam,

Michał.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie nagłośnisz takiego pomieszczenia tymi kolumnami.

Mimo że dynamika wzrosłą względem Zensor 7. To i tak one są ok do 16-25m około.

Co masz na myśli akustyka słaba? Echo?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.03.2019 o 16:09, 5z0p3n napisał:

Dokładnie. Nie nagłośnisz takiego pomieszczenia tymi kolumnami.

Mimo że dynamika wzrosłą względem Zensor 7. To i tak one są ok do 16-25m około.

Co masz na myśli akustyka słaba? Echo?

 

Dzięki za odpowiedzi.

Tak, pogłos jest tu problemem. Choć za kolumnami jest ściana z poziomych drewnianych raszek, co odrobinę ratuje sytuację,  to nie spodziewam się cudów. To jest ten rodzaj słuchania,  do którego mają dostęp wszyscy domownicy i raczej na prof odsłuchy się nie zapowiada. Nie chciałbym też pakować zbyt dużych głośników do salonu. Na problemy z pogłosem to nie pomoże, a wiąże się to z większa kasą. 

Słuchałem tych Dali z Uniti Atom. Ładne i grzeczne głośniki. Nieco więcej średnich tonów od KEF Q550, jak dla mnie - takie łatwe i miękkie brzmienie  "na co dzień" dla każdego domownika. W sam raz też do salonu. I ten bass reflex z tyłu. Robi dobra robotę. Głośniki pięknie wykonane jak za te pieniądze. A w wersji biało- dębowej z szarymi maskownicami wyglądają obłędnie i na sporo droższy sprzęt :)

Ma je napędzać Uniti Star, więc chyba krzywdy sobie nie zrobię :)

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Novy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie Heco Aurorę 1000, na tym metrażu lepiej sobie poradzi w porównaniu z Oberonem 7 - wyjdzie w podobnym budżecie.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas warte przetestowania będą Mission QX-5. Duże podłogowe kolumny, dość dobrze radzące sobie w kiepskiej akustyce (pogłos).

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat doświadczenia | 15 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy twierdzą, że prawdziwe "DALI" to już się skończyły. Trochę w tym prawdy, bo dobrze grające kolumny z tej stajni, to teraz powyżej 10 k. Choć i przy tej cenie można się porządnie zastanowić. Oberon to nic innego jak zmodyfikowana seria Zensor.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Nikimaj napisał:

Niektórzy twierdzą, że prawdziwe "DALI" to już się skończyły. Trochę w tym prawdy, bo dobrze grające kolumny z tej stajni, to teraz powyżej 10 k. Choć i przy tej cenie można się porządnie zastanowić. Oberon to nic innego jak zmodyfikowana seria Zensor.

Dali Oberon 7 chyba nie ma się czego wstydzić, że jest następcą Zensora 7. To były kolumny, które przez lata cieszyły sie dobra opinia jakość/cena.

W Oberonie jest więcej basu, właśnie tego czego brakowało Zensorowi. Poza tym, zastosowano rozwiązania z droższych serii R.

 

 

6 godzin temu, Top Hi-Fi Poznań Woźna napisał:

u nas warte przetestowania będą Mission QX-5. Duże podłogowe kolumny, dość dobrze radzące sobie w kiepskiej akustyce (pogłos).

Dziękuje.

Piękne głośniki,  ale nie w budżecie 3,5k jak za dali Oberon 7 :)

Dziękuję za propozycję.

Jak dla mnie, mają za dużo basu. 

Wole raczej "grzeczne" głośniki. Bardzo pasuje mi nowy KEF Q550. Mam starszą serię Q5 na strychu. Obu, jak dla mnie, brakuje nieco środka. Są bardzo naturalne. Jak miałem mnóstwo czasu na muzykę i całymi godzinami wsłuchiwanie się w głośniki, KEF mi mocno pasował. Własnie naturalnością, bez koloryzowania dźwięku. Teraz głównie słucham tak....."na odwal się". Jakiś gotowanie, zabawa z synkiem, a wieczorkiem przy kieliszku jakaś godzinka dla uszu przed snem. Normalnie, jak to w takich czasach. Tutaj, wygodniej jest wybrać "łatwiejszy" głośnik. Bez cykania, ale więcej środka i bez przesady z basem. 

No i ograniczony budżet. Chociaż, kolega piotrek napisał, że za 4k można mieć KEF R500, a to już inna liga...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Novy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Novy! napisał:

Dali Oberon 7 chyba nie ma się czego wstydzić, że jest następcą Zensora 7. To były kolumny, które przez lata cieszyły sie dobra opinia jakość/cena.

W Oberonie jest więcej basu, właśnie tego czego brakowało Zensorowi. Poza tym, zastosowano rozwiązania z droższych serii R

To raczej bełkot marketingowy. Spójrz dokładnie co się zmieniło. Nie dyskryminuje tych kolumn.Dali sprytnie robi "refresh" .Zresztą to ostatnio modny zabieg.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Długo miałem Zensory kieidys, Ikon, a teraz mam Opticon 2. Zgadzam sie , że Zensory to granie dla kazdego, bardzo wybaczajace i przyjemne - nie dziwie sie, ze były hitem, wokale tam sa super, bas troche skopany. Seria Opticon to juz naprawde duzo lepiej. Uzywam z Naimem jak autor wątku. Wszystko poprawione wzg Zensorów : wyglad, grubośc skrzynek, bas jest sporo lepszy , góra i średnica to największy skok jakościowy - uwazam ze  usprawiedliwiony ceną  - szczególnie uzywanych. Bardzo muzykalne i przyjemne brzmienie (bardziej niz seria Ikon), ale oczywiscie jest to dalej budżetowe granie. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krzysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.03.2019 o 01:33, Nikimaj napisał:

To raczej bełkot marketingowy. Spójrz dokładnie co się zmieniło. Nie dyskryminuje tych kolumn.Dali sprytnie robi "refresh" .Zresztą to ostatnio modny zabieg.

Pokaż mi firmę zestawów glosnikowych która robi uczciwie refresh według Ciebie:) 

Oberon jest w każdym aspekcie lepszy od Zensor. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Odsłuchiwałem dzis Dali Oberon 7.

Pomieszczenie ponad 40metrow.Amplituner Denon avr x 2500.

Odtwarzacz cd Marantz.Kopara mi opadła jak te kolumny potrafiły wypełnic tak duże pomieszczenie.Sopran delikatny jedwabiscie piescił uszy .Wokal potężny bardzo szczegółowy,naprawde czułem go na sobie.I najważniejsze to basssss.Mięciutki,plastyczny idealnie sie łączył ze średnicą.Ta kolumna ma różne oblicza basu,potrafi zejsc bardzo nisko a jak trzeba to przyjemnie ,delikatnie puka,mięciutko,tak jak lubie.

W pomieszczeniu było naprawde głosno a kolumny posiadały jeszcze duży  zapas mocy.I trzeba zaznaczyc ze napędzał je budżetowy amplituner.Było dynamicznie,szczegółowo,efektownie.

Podpięte pod sredniej klasy wzmacniacz ,jestem pewien ze zagrały by jeszcze lepiej.Naprawde MIODZIO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być uszczypliwy ale wypełnić dźwięk w pomieszczeniu 40 m2, to zrobią każde głośniki ?

Z Twojego opisu wynika jakby te kolumny kosztowały z 20 zł, fajnie je opisałeś. Ale jeśli trafiłeś w "swój" dźwięk to na tym pozostań.

Na pewno jeszcze lepiej byłoby ze znacznie lepszym wzmacniaczem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój wpis odnosił sie do pytania, jaka jest akustyka tych kolumn przy duzym metrazu pomieszczenia odsłuchowego.

Nie każde kolumny potrafią wypełnić wielki pokój przyjemnym brzmieniem,no chyba że słuchasz tylko radio pogoda.

A za 20 zł. to moge wypic dobre zimne piwko , delektując sie muzyką z tych kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkradła się literówka, miało być "20K" 

Ale kolega widzę, też nie zauważył i dorobił do tego przykład ? W przyszłym tygodniu wybieram się posłuchać Oberonów. Zobaczymy czy zaskoczą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie każde głośniki zagrają podobnie w pomieszczeniu z pogłosem. Zagrają z pogłosem. I wypełnią je w 100 % pogłosem.  A opis wybitnego dzwięku Dali Oberon zrobił na mnie wrażenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnoscią nie jestem tak wybitnym melomanem jak ty,który słucha kolumn za 20 tysi ,i to pewnie napędzane wzamacniaczem z wysokiej półki.

Opisałem swoje odczucia na różnych gatunkach muzycznych od spokojnego brzmienia do dynamicznych kawałków klubowych.

Są to kolumny uniwersalne przypadną do gustu większosci odbiorcom.

Jestem pewien że sprzedadzą sie tak dobrze jak zensor7

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem tu po żeby się przedrzeźniać. Zwróciłem tylko uwagę na Twój opis, który wydał się "wybitny" opisując tym samym głośniki za 3 tysiące złotych. Po prostu głośniki w tej cenie mają wiele wad, -moim zdaniem więcej niż zalet. Stąd zainteresowała mnie ta wysublimowana treść. 

Dziś byłem na odsłuchu Oberonów 5 z Denonem PMA 720 (tylko taki był na stanie). Niestety nie miało to prawo zagrać w prezentowanym pokoiku (na oko 7m 2) -dystrybutor się nie popisał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze się z tobą że widać w tych kolumnach cięcia budżetowe zastosowane przez dali.Kolumna jak na taki rozmiar jest bardzo lekka,ilosc materiału zminimalizowano  do minimum,zwrotnica na słabych elementach,okablowanie wewnątrz tez mogłoby byc lepsze.No ale 3 tys. zł to jest maksymalna kwota którą moge wydać na podłogówki.Odsłuchiwałem wielu kolumn i te mi przypadły do gustu.

To prawda że w tej kwocie ciężko coś wybrać i nie można miec wszystkiego.Może mój opis sie wziął z determinacji poszukiwania odpowiednich kolumn, bo już nie mam pomysłów na kolejny odsłuch i chyba kupie oberony7.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
2 godziny temu, Bode 24 napisał:

Jaki polecacie amplituner AV do Oneronów?

Z recenzji "Oneronów" wynika, że "...nie tworzą żadnych dziur ani podbić. Brzmienie jest dzięki temu wysmukłe, gładkie,  ...   nigdy nie brzmią ostro, nigdy nie popadają w natarczywość. Są miękkie, ale nie „oklapłe”. Żywe i całkiem dynamiczne, ale ciepłe, gęste, masywne. Bardzo przestrzenne, ale bez podkreślonej góry..." co może wymagać jaśniejszego amplitunera, a za takie uchodzą Yamaszki ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MariuszZ. napisał:

Z recenzji "Oneronów" wynika, że "...nie tworzą żadnych dziur ani podbić. Brzmienie jest dzięki temu wysmukłe, gładkie,  ...   nigdy nie brzmią ostro, nigdy nie popadają w natarczywość. Są miękkie, ale nie „oklapłe”. Żywe i całkiem dynamiczne, ale ciepłe, gęste, masywne. Bardzo przestrzenne, ale bez podkreślonej góry..." co może wymagać jaśniejszego amplitunera, a za takie uchodzą Yamaszki ? 

Idealne kolumny.... !!

Złoty GRAL Audio odnaleziony!

A ludzie jadą na Audioshow i szukają wśród takich po 50 000 w górę. Po co? Kolumna idealna za 4000 zł wyjściowo. MAGIA AUDIO.

A tak poważnie. Czy to recenzja z Audio? Bo typowa dla nich, odnosi się do 99% testowanych tam sprzętów. Nie wnosi nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, 5z0p3n napisał:

Nie wnosi nic.

Słowotok jest powszechny w recenzjach. Wszak recenzenci słyną ze swoich poematów, które w zależności od zamówienia redakcji mają mieć określoną ilość słów w artykule. Gdybyś wyrzucił zbędne treści dostałbyś słowa kluczowe do tego by wysnuć wniosek, że "góra" jest w tych kolumnach lekko wycofana (nieostro, nienatarczywie, miękkie, ciepłe, gęste, bez podkreślonej góry - nie żeby oklapłe). Wg mnie wnosi informację o charakterze brzmienia. Kolumny są po ciemniejszej stronie co powinien zainteresowany wiedzieć jak wykorzystać. Jeżeli dołoży ampli o ciepłym brzmieniu to będzie miał grymas na twarzy, no chyba że lubi ciepełko ? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MariuszZ. napisał:

Z recenzji "Oneronów" wynika, że "...nie tworzą żadnych dziur ani podbić. Brzmienie jest dzięki temu wysmukłe, gładkie,  ...   nigdy nie brzmią ostro, nigdy nie popadają w natarczywość. Są miękkie, ale nie „oklapłe”. Żywe i całkiem dynamiczne, ale ciepłe, gęste, masywne. Bardzo przestrzenne, ale bez podkreślonej góry..." co może wymagać jaśniejszego amplitunera, a za takie uchodzą Yamaszki ? 

Dziękuję, oczywiście wkradła się literówka:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, MariuszZ. napisał:

Słowotok jest powszechny w recenzjach. Wszak recenzenci słyną ze swoich poematów, które w zależności od zamówienia redakcji mają mieć określoną ilość słów w artykule. Gdybyś wyrzucił zbędne treści dostałbyś słowa kluczowe do tego by wysnuć wniosek, że "góra" jest w tych kolumnach lekko wycofana (nieostro, nienatarczywie, miękkie, ciepłe, gęste, bez podkreślonej góry - nie żeby oklapłe). Wg mnie wnosi informację o charakterze brzmienia. Kolumny są po ciemniejszej stronie co powinien zainteresowany wiedzieć jak wykorzystać. Jeżeli dołoży ampli o ciepłym brzmieniu to będzie miał grymas na twarzy, no chyba że lubi ciepełko ? 

 

Zwróć uwagę jak oni piszą. Gęste ale ..... ciepłe, jednak...... wszystko jest podparte druga szalą żeby nikt im nie zarzucił pisania głupot.

Rozumiem że to co wkleiłeś nie jest Twoje i tylko szydzę  treści absolutnie nie z Ciebie. Ale popatrzmy na to z boku:

Test Dali Oberon 7 za 4000 zł:

 "...nie tworzą żadnych dziur ani podbić. Brzmienie jest dzięki temu wysmukłe, gładkie,  ...   nigdy nie brzmią ostro, nigdy nie popadają w natarczywość. Są miękkie, ale nie „oklapłe”. Żywe i całkiem dynamiczne, ale ciepłe, gęste, masywne. Bardzo przestrzenne, ale bez podkreślonej góry..."

Test ...... za .......:

Wzorcowo spójne, neutralne, dokładne, z basem i dynamiką wystarczającą do średnich pomieszczeń. Scena skupiona, ze stabilnymi lokalizacjami i właściwym wybrzmieniem, bez „nadinterpretacji”. Średnica konkretna, na słabych nagraniach może się wydawać „techniczna”, ale gdy ma okazję, pokazuje ciepło, wigor i emocje. Wysokie tony czyste, gładkie, bez emfazy i połysku, lecz z odpowiednią porcją „powietrza”. Brzmienie dla audiofilów, purystów, profesjonalistów i słyszących normalnie.

 

No właśnie czego? I za ile te kolumny? Z takim opisem?

Albo:

"Poważne, dojrzałe, dokładne, zasadniczo neutralne, bez akcentowania wysokich tonów, które jednak, dzięki czystości, są zawsze na swoim miejscu. Bas niski i pełny w opcji bas-refleks, po zamknięciu obudowy krzepki i wyrównany. Zdrowa średnica buduje mocny pierwszy plan. Siła i kultura."

 

Cena ta sama. Kto zgadnie? ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 5z0p3n napisał:

Test ...... za .......:

Q Akustik za dychę ? 

5 minut temu, 5z0p3n napisał:

Poważne, dojrzałe, dokładne, zasadniczo neutralne, bez akcentowania wysokich tonów, które jednak, dzięki czystości, są zawsze na swoim miejscu.

Opera za 30 tysi ? ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisanie frazy w google pomaga ?

Ale jak widać nie do końca ? Wyceniłeś QA na dyche a producent na 18 ?

Heh

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, recenzje recenzjami ale warto aby wypowiedzieli się użytkownicy Oberonow. Wiadomo, że na pewne potrzeby można napisac recenzje trzynastozgłoskowcem.:) Pytanie brzmiało. Jaki ampli zagra najlepiej z Oberonami?( moze jakies konkretne modele)?.  Swego czasu słuchałem w pewnym znanym salonie w centrum handlowym zensorow 5 z ampli D ( sprzedawaca zachwalal w nieboglosy), nie jestem "audiofilcem" wiec dla mnie bylo super ale czytajac forum zauważyłem, że ampli D zagra z jednym zestawem lepiej z innym mniej. Korzystając z wiedzy Was użytkowników forumowiczów latwiej będzie podczas wizyty w salonie Av nie dac sie wpuścić  w przysłowiowe maliny choc wolałbym dać sie wpuścić w maliny niz pokrzywy;). 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luknij za używanymi PMC OB1i.

Na ten metraż powinno styknąć. Niezbyt trudne do napędzenia. A brzmienie? No... będzie Pan zadowolony. ? Dali to doskonałe głośniki  ale jednak nie ta półka. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.