Skocz do zawartości
IGNORED

Kabel wpływający na brzmienie


J.Jerry
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, iro III napisał:

Tyle lat bzdurnych gadek i jeszcze nikt nie udowodnił, że kabel gra?

podobnie jak nikt nie udowodnił,że nie gra ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Lech36 napisał:

To taki trochę wniosek ja u tego znanego uczonego który po wyrwaniu wszystkich nóg musze wyciągnął wniosek że mucha straciła słuch bo nie zareagowała na hasło żeby sobie poszła ;-).

W tym przypadku nic nie trzeba wyrywać.  Normalna, zwykła przypadłość, jak z gender ?

54 minuty temu, Lech36 napisał:

Pytanie testowe, wymianę kabla sieciowego słyszysz? Chodzi oczywiście o zmianę w dźwięku na wyjściu audio urządzenia a nie o hałas przy wyłączaniu wtyczki sieciowe

Ależ to zupełnie oczywiste. Nie słyszą ci, co nie słyszą. Ci, co słyszą, to słyszą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie chodzi o kable zdobione  niepowtarzalnym wdziękiem elfów ….za to trzeba zapłacić , i to dobrze !!!!!

I trzeba siem pokazać że mnie stać na to a tobie gnoju nie stać na to !!!!

A ja biedny,głuchy ,zrezygnuje z słuchania muzyki po czytaniu tematu o kablach bo jak podlacze zwykly kabel jaki znajde to znaczy ze muzyki nie będzie ….

Sorki ,musiałem , niemogłem siem powstrzymać ale już spadam ….

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS polecam sprężyny z miedzi aktywowanej jako generatory energii ,zdrowia itp. ,co tam kto szuka taka sprężyna z  miedzi da wszystko , kilka lat  temu mnóstwo ludzi  zwariowało na tym punkcie …….

 

Wybaczcie ,nie mogłem siem powstrzymać.

Natomiast , jeśli sa osoby które stać na drogie zakupy to fajnie .To nazywa siem Rynek Wolny .

jeszcze ? ale teraz już ostatni wpis dzisiaj ,gdybym Ja szukał super kabla do audio …...

To.....bym znalazł doskonałe w paśmie do 100MHz  ,z niską pojemnością pasożytniczą ,niską impedancją itp.

I takie bym zastosował.Ale to tylko moje zdanie .A szukałbym w kablach profesjonalnych dla transmisji sygnału a nie w kablach audio.I takie jest moje zdanie w tym temacie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez atmeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lech36 napisał:

Pytanie testowe, wymianę kabla sieciowego słyszysz? Chodzi oczywiście o zmianę w dźwięku na wyjściu audio urządzenia a nie o hałas przy wyłączaniu wtyczki sieciowej.

Jak antena wzmacnia to i sieciówki grają, proste ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, atmeg said:

Jeszcze ? ale teraz już ostatni wpis dzisiaj ,gdybym Ja szukał super kabla do audio …...

To.....bym znalazł doskonałe w paśmie do 100MHz  ,z niską pojemnością pasożytniczą ,niską impedancją itp.

I takie bym zastosował.Ale to tylko moje zdanie .A szukałbym w kablach profesjonalnych dla transmisji sygnału a nie w kablach audio.I takie jest moje zdanie w tym temacie .

Miałem takie przewody sygnałowe, z grubego wysokiej klasy koncentryka z gęstym ekranem.który był podłączony z jednej strony a przewód masowy dołożyłem osobny, chyba z 4mm2.  Na tamte czasy ten przewód byl całkiem niezły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jar1 napisał:

Ja też siem nie powstrzymuję ?

nie można ciagle się wstrzymywać ,trzeba jeść by żyć .

generalnie to jest temat po prostu nie dla mnie .Niemam pojęcia dlaczego gadam tu o takich rzeczach …..To trochę chore .Nie chodzi o was ,ludzi ale o sam temat . to jest londowanie ufoludków na ziemi itp....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, iro III napisał:

Wiesz, że kazde jego zgięcie, to nieodwracalne degradacje w jego strukturze molekularnej

Głupoty piszesz. Wystarczy raz nagiąć i tak zostawić. Jak trzeba coś zmienić, to nagiąć ponownie i nic się nie stanie. Te degradacje to wymysł Twojej wyobraźni, czyli złudzenie. ?
 

6 godzin temu, Uchatek napisał:

Na dodatek zignorowales pytanie pataus'a z poprzedniej strony. A nawet chyba dwa.

Przecież odpowiedziałem. Dalsze głupie pytania pozostawiam bez odpowiedzi.

9 godzin temu, pataus napisał:
Jedno jest pewne , zasilanie , jego jakość ma wpływ na tor audio.

Nie umie sobie sam odpowiedzieć, skoro to wie?
 

6 godzin temu, Uchatek napisał:

Ty swoich wypowiedzi nie uzasadniasz

Naprawdę? To poczytaj wstecz. Na przykład wyjaśniłem Wam w jaki sposób kabel zasilający wpływa na brzmienie. A że to dla Was jest groteska, to inna sprawa...jak wszystko co nie zgadza się z Waszą ortodoksyjną "wiedzą".
 

5 godzin temu, iro III napisał:
6 godzin temu, jar1 napisał:

Tyle lat bzdurnych gadek i jeszcze nikt nie udowodnił, że kabel nie gra? 

Tyle lat bzdurnych gadek i jeszcze nikt nie udowodnił, że kabel gra?

Czyli typowy pat. W tym momencie powinien nastąpić koniec tej jałowej dyskusji, w której nikt nie ma racji, no chyba że sceptycy coś w końcu udowodnią, bo na razie to tylko słowo przeciw słowu. ?
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Czyli typowy pat. W tym momencie powinien nastąpić koniec tej jałowej dyskusji, w której nikt nie ma racji, no chyba że sceptycy coś w końcu udowodnią, bo na razie to tylko słowo przeciw słowu.
 
Powtarzam , skończ trolowanie i odpowiedz jakie parametry świadczą i tym że kabel jest dobry lub zły i jak to zmierzyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, soundchaser napisał:

Czyli typowy pat. W tym momencie powinien nastąpić koniec tej jałowej dyskusji, w której nikt nie ma racji, no chyba że sceptycy coś w końcu udowodnią, bo na razie to tylko słowo przeciw słowu. ?

Ciężar dowodu spoczywa na was, jeśli twierdzisz, że jakieś zjawisko ma miejsce to Ty musisz to udowodnić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty masz jakiś problem ze zrozumieniem słowa pisanego? Przecież napisałem wcześniej.
A jak to zmierzyć, to już Twoja sprawa...ja nie jestem uzależniony od mierników, tylko od muzyki.
Każdy ma swojego pierdolca.

 mixedsmiley042.gif

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Czy Ty masz jakiś problem ze zrozumieniem słowa pisanego? Przecież napisałem wcześniej.
A jak to zmierzyć, to już Twoja sprawa...ja nie jestem uzależniony od mierników, tylko od muzyki.
Każdy ma swojego pierdolca.
 mixedsmiley042.gif&key=fc8700e2bcb736222543a5d04a6a9060b034792c439c6dd0cd2bdf7f07f1dc8c
 
Nie wiem czy to do mnie ?
Napisałeś że parametry kabla są ważne . Jakie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, malikali napisał:

Ciężar dowodu spoczywa na was, jeśli twierdzisz, że jakieś zjawisko ma miejsce to Ty musisz to udowodnić.

Taaa, jasne. Znany slogan. Muszę to z pewnością zrobić raz dziennie kupę i kiedyś umrzeć. ? 

2 minuty temu, pataus napisał:

Napisałeś że parametry kabla są ważne . Jakie?

Takie by wpływały pozytywnie na brzmienie.
Prześpij się z tym tematem, to jutro może zrozumiesz pewne sprawy. ?

Dobranoc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, soundchaser napisał:

Taaa, jasne. Znany slogan. Muszę to z pewnością zrobić raz dziennie kupę i kiedyś umrzeć. ? 

Widzisz, Doppler też musiał swoje udowodnić i udowodnił to stało się faktem. Słyszący też musi to samo zrobić. ale jakoś nie ma argumentów, więc pozostaje w świecie bajek i fantazji ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Takie by wpływały pozytywnie na brzmienie.

Prześpij się z tym tematem, to jutro może zrozumiesz pewne sprawy.

Dobranoc.

Jesteś zwykły troll Internetowy. Piszesz byle pisać a jak masz wypowiedzieć się co do konkretu to zbywasz , kręcisz i unikasz odpowiedzi. Żegnam Pana.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, soundchaser napisał:

Takie by wpływały pozytywnie na brzmienie.

A co nie wiesz? I znów Cię ktoś zapędził w kozi róg ? ale tak to jest, jak się słucha internetowych guru od kabli sieciowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.04.2019 o 23:04, KrisNext napisał:
W dniu 9.04.2019 o 13:23, bogdan_ napisał:

Włącz myślenie. Na całość jak gra system mają wpływ wszystkie przewody,  ich jakość, ułożenie,  w sieciówce faza a nawet do którego gniazdka jest włączona.

Hmmm a trafostacja przed domem też ? elektrownia?. Myślę że największy wpływ ma węgiel spalany w elektrowni jak rosyjski to zdecydowanie gorzej a jak prąd jest z elektrowni wodnej to wyraźnie słychać szum.... 

A i jeszcze zapomniałeś dodać że jak słuchasz plików z komputera przez USB to największy wpływ mają nazwy plików o czym mało kto wie... ?

No i chyba się nie doczekam na odpowiedź. Bogdan jak to jest z tym kablem... to co poza domem już nie ma wpływu?  Wyjaśnij proszę. Skoro u ciebie ułożenie kabli i podstawki pod kablami mają wpływ na dźwięk to jak się to ma do murowania kabli w ścinie i prowadzeniu ich w szachtach kablowych, liniach napowietrznych czy zakopywaniu. 

Oskarżany jestem o darcie łacha ze słyszących bo ośmielam się zadać pytanie o elektrownie i węgiel.  Pojawiają się stwierdzenia że to absurdalne przykłady. A z drugiej strony wpływ izolacji kabli na dźwięk już absurdalny nie jest tak? 

 

W dniu 9.04.2019 o 23:23, KrisNext napisał:

No ty się popisałeś złudzeniem Soundchaster'a i tego ci już nikt nie odbierze. Obnażyłeś głupotę Dopplera i w ten sposób na stałe zapisałeś się na kartach historii. 

Swoją drogą może mnie czegoś nauczysz. Skoro kable zasilające mają wpływ, ich ułożenie, gniazdko w ścianie, bezpieczniki to dlaczego trafostacja już nie ? Dlaczego elektrownia nie? Gdzie jest koniec tego wpływu dlaczego ograniczać się do instalacji w domu.

Jestem otwarty na argumenty i chętnie się czegoś nowego dowiem. Tylko błagam odpowiedz choć raz konkretnie. 

Nie odpowiedziałeś jak to jest z tym kablem zasilającym. Może żeby ci ułatwić to zadam proste pytanie na które można odpowiedzieć tak lub nie

skoro kable zasilające mają wpływ na brzmienie sprzętu to czy kable dostarczające prąd z elektrowni do budynku też mają wpływ? Tak czy Nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Adam_85 napisał:

Jeżeli są faktyczne różnice to jest kwestia czasu, że będzie to wykazane kawa na ławę, a są ?Postęp jest od zawsze i nawet ostatnio oglądałem program, w którym mówili, które teorie naukowe, założenia są nieaktualne pomimo, że służyły konkretnej technologii. Zostały zastąpione bardziej aktualnymi. To jest postęp, i wpieranie sobie i innym, że wszystko już wiemy jest bardzo naiwne. Nauka opiera się schematach, które cały czas są rozwijane, rozbudowywane. Nikt nie będzie wykładał setek milionów na badania naukowe pod kątem audiofili, to jest oczywiste. Tak czy siak inne rozwijane technologie sprawią, że to też z czasem się dokładnie wyjaśni. Kwestia uwzględnienia wszystkich niezbędnych zmiennych.

Możemy założyć na chwilę że masz rację i że nauka nie odkryła jeszcze tajemniczego parametru fizycznego który wpływa na brzmienie kabli.  Ale... Test różnicowy pokazany przez Ethan'a Winer'a eliminuje całkowicie ten problem. Nie ma w nim mowy o żadnych mierzalnych wielkościach fizycznych (znanych czy nie znanych) jest tylko dodawanie, czysto matematyczne działanie polegające odejmowaniu (dodawaniu sygnałów o przeciwnych znakach). Co twoim zdaniem jest nie tak w tym teście? Jakich zmiennych on nie uwzględnia. Dlaczego twierdzisz że to niewiarygodne.?

 

14 godzin temu, bogdan_ napisał:
14 godzin temu, malikali napisał:

Rozumiem, że sieciówka to już nie tor audio?

A to zależy od klasy ochronnosci urządzeń, bo czasem część sygnału leci przewodem uziemiającym.

No nie bądź taki wyjaśnij ciemnemu ludowi jak to jest że sygnał audio płynie tymi kablami zasilającymi wpływając na brzmienie ale tylko do granicy domu/ mieszkania/ pokoju odsłuchowego. tymi kablami z elektrowni już nie płynie. Gdzie jest granica ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, bogdan_ napisał:
W dniu 9.04.2019 o 23:42, KrisNext napisał:

A najciekawsze jest to że aparatura pomiarowa audio umożliwiająca pomiary sygnałów sygnałów o poziomie -120dB (jedna milionowa volta) jakoś jest kompletnie nie wrażliwa na zmiany kabla zasilającego.  

Chyba by było wielkim nietaktem pytanie o wyjaśnienie tego paradoksu..

Chodzi wam o jaki parametr dokadnie o S/N , bo w audio najczęściej mierzy się tylko podstawowe parametry najbardziej znane. Nie spotkałem się by ktoś napisał, że po wymianie przewodu sieciowego ma mniejsze szumy słyszalne w paśmie akustycznym. Trzeba by zmierzyć sztuczną głową w wysokiej rozdzielczości sygnał stereo głównie przestrzeń, rysowanie brył  - to by pokazało wpływ sieciówki .

Chodzi nam o dowolny parametr. Dlaczego skoro u ciebie kable wpływają na brzmienie ( powodują zmianę w sygnale elektrycznym) to dlaczego zmiana kabla zasilającego przyrząd pomiarowy nie wpływają na wyniki pomiarów dowolnie wybranego parametru audio? nie tylko zresztą audio.

Jeszcze jedno pytanie. jak się mierzy przestrzeń i rysowanie brył za pomocą mikrofonu sztuczna głowa? Do czego się podłącza ten mikrofon i jakim kablem. Czy w takim pomiarze wzmacniacz pomiarowy bo jakiś być musi też wymaga dobieranego kabla zasilającego by uzyskać poprawne wyniki?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez KrisNext
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KrisNext napisał:

Możemy założyć na chwilę że masz rację i że nauka nie odkryła jeszcze tajemniczego parametru fizycznego który wpływa na brzmienie kabli.  Ale... Test różnicowy pokazany przez Ethan'a Winer'a eliminuje całkowicie ten problem. Nie ma w nim mowy o żadnych mierzalnych wielkościach fizycznych (znanych czy nie znanych) jest tylko dodawanie, czysto matematyczne działanie polegające odejmowaniu (dodawaniu sygnałów o przeciwnych znakach). Co twoim zdaniem jest nie tak w tym teście? Jakich zmiennych on nie uwzględnia. Dlaczego twierdzisz że to niewiarygodne.?

Może jest dobry, nie wiem przecież z niego nie korzystałem. Jeżeli są różnice i test je wykaże to jest oczywiste, że wszystko jest dobrze ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład aktualnego postępu w nauce 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KrisNext napisał:

skoro kable zasilające mają wpływ na brzmienie sprzętu to czy kable dostarczające prąd z elektrowni do budynku też mają wpływ? Tak czy Nie?

Złotousi w takim momencie zawsze używali argumentu wodno-kanalizacyjnego:
Masz stare skorodowane rury doprowadzające wodę do mieszkania, ALE montujesz filtr na wylocie z wylewki baterii kuchennej i "włala"! Masz wodę jak ze źródła! SHIT IN - GOLD OUT...
Tak właśnie działa ostatni metr audiofilskiego druta w oplocie z Castoramy.
?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, atmeg napisał:

to jest londowanie ufoludków na ziemi itp....

Z ufoludków to proszę się nie śmiać.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Tyle gadania a dalej nie wiem co zrobić żeby w tygodniu, w szczycie energetycznym, grało tak samo dobrze jak w długi weekend...gdy 3City wyjedzie...

Ktoś Wie Co z tym fantem zrobić?

Może kabel od Rafaella? ?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 hours ago, soundchaser said:

 

Takie by wpływały pozytywnie na brzmienie.
 

Jak mozesz pisac o parametrach o ktorych istnieniu nie masz pojecia? Skad wiesz w takim razie ze istnieja jezeli nigdy tego nie sprawdzales? Napisz chociaz raz normalnego posta ktorego da sie przeczytac ze zrozumieniem, da innym userom do myslenia i udowodnij ze Twoj poziom intelektualny jak i wiedza ktora dysponujesz sa wystarczajace do zabrania glosu w temacie, bo narazie pleciesz takie bzdury ze chyba nawet slyszacy maja niezly ubaw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, KrisNext napisał:

Bogdan jak to jest z tym kablem... to co poza domem już nie ma wpływu?  Wyjaśnij proszę. Skoro u ciebie ułożenie kabli i podstawki pod kablami mają wpływ na dźwięk to jak się to ma do murowania kabli w ścinie i prowadzeniu ich w szachtach kablowych, liniach napowietrznych czy zakopywaniu. 

UIsłyszałem różnicę pomiędzy zasileniem urządzenia ze ściany a poprzez listwę i dodatkowy przewód zasilający, dalej nie wiem jak jest, bo tego nie sprawdzałem. Nie mam żadnych podstawek ?

6 godzin temu, KrisNext napisał:

Chodzi nam o dowolny parametr. Dlaczego skoro u ciebie kable wpływają na brzmienie ( powodują zmianę w sygnale elektrycznym) to dlaczego zmiana kabla zasilającego przyrząd pomiarowy nie wpływają na wyniki pomiarów dowolnie wybranego parametru audio? nie tylko zresztą audio.

Jeszcze jedno pytanie. jak się mierzy przestrzeń i rysowanie brył za pomocą mikrofonu sztuczna głowa? Do czego się podłącza ten mikrofon i jakim kablem. Czy w takim pomiarze wzmacniacz pomiarowy bo jakiś być musi też wymaga dobieranego kabla zasilającego by uzyskać poprawne wyniki?

A jak dobrać kondensator zapewniający najlepszy dźwięk w danym miejscu toru. Według tego co pisałeś nie ma to znaczenia bo elektrolity mają znikome THD, sam to mierzyłem. A u mnie nawet jeden kondensator w torze zwierany przełącznikiem psuje jakość. Ty masz w samym przedwzmacniaczu chyba z sześć , dodatkowo w innych urządzeniach kolejne badziewne elektrolity a przeciez można tak zaprojektowac układ aby się ich pozbyć.

Co do tej sztucznej głowy i próby porównania przestrzeni to taki mój pomysł, bo sieciówka na takie rzeczy wpływa słyszalnie w największym stopniu i gdybym chciał się tym zająć to tylko w ten sposób.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Uchatek napisał:

Jak mozesz pisac o parametrach o ktorych istnieniu nie masz pojecia? Skad wiesz w takim razie ze istnieja jezeli nigdy tego nie sprawdzales?

Odpowiadam ostatni raz i proszę więcej nie drążyć tego tematu, bo na durne pytania odpowiadać więcej nie będę.

Skoro dla mnie jest jasne jak słońce, że istnieją kable zasilające, które mają wpływ na brzmienie, bo sam tego doświadczyłem "nausznie", więc oczywistym jest też fakt, że muszą się one różnić parametrami technicznymi, ponieważ ich wpływ jest różny. Są też takie przewody, które zmian nie wprowadzają (przynajmniej ja ich nie usłyszałem).
Jakie to są parametry? To już zadanie dla "technicznych", aby to sprawdzić i udowodnić tym samych ich wpływ na brzmienie.
Wiem, że naszym forumowym fachowcom jak do tej pory ta sztuka się nie udała, ale wierzę, że kiedyś w końcu sukces w tym temacie zostanie osiągnięty.
W imię nauki - wierzę.

Dziękuję za Waszą gorliwość w dążeniu do prawdy i serdecznie pozdrawiam wszystkich.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Odpowiadam ostatni raz i proszę więcej nie drążyć tego tematu, bo na durne pytania odpowiadać więcej nie będę.
Skoro dla mnie jest jasne jak słońce, że istnieją kable zasilające, które mają wpływ na brzmienie, bo sam tego doświadczyłem "nausznie", więc oczywistym jest też fakt, że muszą się one różnić parametrami technicznymi, ponieważ ich wpływ jest różny. Są też takie przewody, które zmian nie wprowadzają (przynajmniej ja ich nie usłyszałem).
Jakie to są parametry? To już zadanie dla "technicznych", aby to sprawdzić i udowodnić tym samych ich wpływ na brzmienie.
Wiem, że naszym forumowym fachowcom jak do tej pory ta sztuka się nie udała, ale wierzę, że kiedyś w końcu sukces w tym temacie zostanie osiągnięty.
W imię nauki - wierzę.
Dziękuję za Waszą gorliwość w dążeniu do prawdy i serdecznie pozdrawiam wszystkich.
 


Nie odwracaj kota ogonem i nie troluj. Napisałeś że ważne są parametry kabla więc odpowiedzialnie za słowa napisz jakie one są

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.