Skocz do zawartości
IGNORED

Chorus 706 czy 806v?


befsztyk

Rekomendowane odpowiedzi

 Ja bym szukał jednak używanych podłogówek słuchałem 806v bardzo fajne kolumny ale jak masz miejsce na podłogówki ... szukałbym podłogówek miałem jmlab cobalt 815 imo bardzo dobre kolumny zwłaszcza w kwocie za jaką można je teraz kupic. Ja swoje sprzedałem ok 4-5 lat temu za 1500 i uważam, że to bardzo ucziwa cena . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Ze wzgledu na dziecko, staram się jednako złożyć system oparty na podstawowych kolumnach. Salon 22mkw + otwarta kuchnia 14mkw. Pozniej chciałbym dołożyć sub sumiko s5 lub rel t5. Mam nad bee 326

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie Chorus 806 jest kolumną lepszą, ale w bezpośrednim porównaniu bardziej równe, wypełnione, plastyczne brzmienie uzyskasz z modelu 706. Obydwie kolumny dobrze zgrają się ze wzmacniaczem NAD C326 BEE, zapewniając mocny, szybki i dynamiczny dźwięk. W przyszłości przy takim salonie warto dołożyć subwoofer, proponowałbym REL HT1003, ewentualnie T/5I lub SVS SB-1000.

Jeśli masz taką możliwość, serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.