Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki polecacie zestaw stereo do 3500 zł?


Musiclov-er

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich audiofilów,

Jestem tu nowy i dopiero zaczynam przygodę z Hi-Fi. Do tej pory korzystałem z miniwieży Sony MHC-GTZ3i, ale teraz chciałbym przejść na wyższy poziom słuchania muzyki. Lubię słuchać głośnej muzyki, zazwyczaj rapu, ale zdarza się czasem pop i rock.

Napisałem ten post, abyście pomogli mi złożyć możliwie najlepszy zestaw  stereo. Tutaj chciałbym dodać, iż muzykę słucham przede wszystkim z PC przez dodatkową kartę dźwiękową, więc funkcje typu bluetooth, streamowania itp. mnie nie interesują.

Budżet: 3500zł

Pomieszczenie: 15m2.

Z góry dziękuję za pomoc.
Musiclov-er

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

spojrz na zestaw NAD C326 BEE z kolumnami Melodika BL30 MK3, ewentualnie STX Electrino 150, to dwie konfiguracje, które dobrze, dynamicznie nagłośnią Twój salon.

Zapraszam na odsłuchy oraz indywidualne wyceny.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Q21 ,pytanie w "temacie" ,kuzyn ma tego NAD-a i uparł się kupić do niego monitory Klipsch rp-600m (pom. 15,5m2) ,słyszał je z lampą i bardzo mu się podobało ,jest szansa ,że zagrają

z tym NAD-em ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tadeo napisał:

>Q21 ,pytanie w "temacie" ,kuzyn ma tego NAD-a i uparł się kupić do niego monitory Klipsch rp-600m (pom. 15,5m2) ,słyszał je z lampą i bardzo mu się podobało ,jest szansa ,że zagrają

z tym NAD-em ?

Z większością wzmacniaczy lampowych Klipsch serii Reference Premiere to dobry wybór. NAD jednak nie ma charakterystyki typowego wzmacniacza lampowego. Zapraszam do nas do wypożyczenia kolumn i przetestowania w swoim systemie.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedż czyli jednak kierunek na lampę .

Mieliście okazję posłuchać u siebie tego konkretnego modelu Kipscha ,czy w wymienionym

powyżej metrażu da radę czy jednak potrzebne wspomaganie  subem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Q21 napisał:

Cześć,

spojrz na zestaw NAD C326 BEE z kolumnami Melodika BL30 MK3, ewentualnie STX Electrino 150, to dwie konfiguracje, które dobrze, dynamicznie nagłośnią Twój salon.

Zapraszam na odsłuchy oraz indywidualne wyceny.

Dzięki za pomoc.

Teraz widzę, że zapomniałem dodać, iż pomieszczenie, w którym chcę zamontować zestaw stereo to sypialnia z dużym łóżkiem, szafkami i biurkiem, więc przestrzeń jest dość ograniczona, a z tego co się orientuję to głośniki podłogowe potrzebują dużo wolnej przestrzeni. Zgadza się? Obecnie moje 2 głośniki z wieży mam zamocowane w rogach pokoju przy suficie i planowałem identycznie zamontować głośniki podstawkowe. Co o tym sądzisz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście głośniki podłogowe potrzebują trochę więcej przestrzeni, ale znowu bez przesady. Natomiast na pewno odradzam montaż głośników pod sufitem, to dźwiękowo jest najgorsze rozwiązanie. Jeśli nie masz gdzie postawić kolumn podłogowych, postaraj się znaleźć miejsce na szafce, biurku tak, abyś mógł postawić kolumny podstawkowe. W tym przypadku zwróciłbym Twoją uwagę na Polk Audio Signature S20E.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć też uwagę na zestaw z naszej promocyjnej oferty: NAD C338 + B&W 685 S2 w cenie 3666 PLN. Warto posłuchać 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat doświadczenia | 15 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Q21 napisał:

Oczywiście głośniki podłogowe potrzebują trochę więcej przestrzeni, ale znowu bez przesady. Natomiast na pewno odradzam montaż głośników pod sufitem, to dźwiękowo jest najgorsze rozwiązanie. Jeśli nie masz gdzie postawić kolumn podłogowych, postaraj się znaleźć miejsce na szafce, biurku tak, abyś mógł postawić kolumny podstawkowe. W tym przypadku zwróciłbym Twoją uwagę na Polk Audio Signature S20E.

Z tego co wyczytałem wcześniej to w przypadku głośników podłogowych minimum 1m od ściany muszą stać. Czy jest rzeczywiście duża różnica pomiędzy głośnikami podłogowymi, a podstawkowymi?

Wiadomo, że jakość dźwięku jest na pierwszym miejscu, ale chciałbym zapytać o jakąś alternatywę dla głośników Polk, gdyż wizualnie mi się nie za bardzo podobają, a design także ma pewne znaczenie. Moim faworytem pod względem desingu jest Dali Zensor. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onkyo A 9130 + Pylon Pearl 20 lub Pearl Monitor i jeszcze zostanie na muzykę sporo kasy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny podłogowe potrzebują zazwyczaj 20-40 cm odstawienia od ściany, wszystko zależy od konkretnego modelu. 

Kolumny Dali Zensor to bardzo dobra kobstrukcja, oferująca jednak trochę spokojniejszy, bardziej plastyczny, wypełniony charakter brzmienia w stosunku do Polk Audio. Ale jak najbardziej możemy je zastosować w Twoim systemie.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Q21 napisał:

Kolumny podłogowe potrzebują zazwyczaj 20-40 cm odstawienia od ściany, wszystko zależy od konkretnego modelu. 

Ciagle jeszcze nie zrozumialem tego roznicowania miedzy glosnikami "podlogowymi" i "podstawkowymi" w zaleznosci od wielkosci pokoju albo odstepu od scian. Jedyne co przy takich rozwazaniach sie liczy, to charakterystyka przenoszonego pasma czestotliwosci i charakterystyka promieniowania, ktore niekoniecznie sa zwiazane z typem obudowy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestaw wzmacniacz NAD 356, Creek evo, atoll in 100 oraz nowe monitory topaz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ewentualnie podłogowe topaz 15 w wykończeniu twardy biały lakier (miałem kiedyś topaz 20 w identycznym wykończeniu i uważam, że były to rewelacyjne podłogówki, klasyczny wygląd stereo, świetne brzmienie dużo bardziej mi się podobało od przebrzmiałych diamondów czy shapire, które były znacznie droższe. Wykończenie twardy biały lakier - genialne. Były lakierowane w PL. W kolumnach za ponad 10 tyś nie znajdziesz tak położonego lakieru, serio).

Uważam, że najgorsze co można zrobić to kupić głośniki, które nie są adekwatne do warunków akustycznych pomieszczenia. Ja byłem od zawsze zwolennikiem monitorów i incydentalnie eksperymentowałem z podłogówkami, zawsze kończyło się to poczuciem ,,przeładowania" niskimi częstotliwościami, w przypadku monitorów nie miałem nigdy takiego odczucia. Jeżeli potrzebujesz basu a jednocześnie świetnych walorów na innych pasmach to polecam monitor audio rx2 - świetne monitory do 2 k. Z zamkniętymi oczami nie poznałbyś czy słuchasz monitorów czy podłogowych kolumn.

Gdybym dysponował kwotą 3,5 kupiłbym zestaw adekwatny do pomieszczenia czyli nad 356 lub atoll in 100 oraz monitory topaz lub monitor audio rx 2 (używane). Jeżeli chciałbyś mniejszy wzmacniacz to mogę polecić rege brio (używany ok 1,4 k.) ma ok 22 cm szerokości i postawisz nawet komputerze czy biurku. Bardzo dobry wzmacniacz o fajnym analogowym brzmieniu. Uważam, że za tę kwotę można kupić naprawdę świetny zestaw. Powodzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Q21 napisał:

Kolumny Dali Zensor to bardzo dobra kobstrukcja, oferująca jednak trochę spokojniejszy, bardziej plastyczny, wypełniony charakter brzmienia w stosunku do Polk Audio. Ale jak najbardziej możemy je zastosować w Twoim systemie.

Jaka jest alternatywa brzmieniowo jakościowa dla kolumn Polk Audio?

 

Godzinę temu, mercandede napisał:

Gdybym dysponował kwotą 3,5 kupiłbym zestaw adekwatny do pomieszczenia czyli nad 356 lub atoll in 100 oraz monitory topaz lub monitor audio rx 2 (używane). Jeżeli chciałbyś mniejszy wzmacniacz to mogę polecić rege brio (używany ok 1,4 k.) ma ok 22 cm szerokości i postawisz nawet komputerze czy biurku. Bardzo dobry wzmacniacz o fajnym analogowym brzmieniu. Uważam, że za tę kwotę można kupić naprawdę świetny zestaw. Powodzenia.

Jaka jest realna różnica pomiędzy tymi wzmacniaczami?:

  • NAD C356BEE

  • Atoll IN100SE

  • Rega Brio

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrą alternatywą dla Polk Audio jest trochę droższa i lepsza kolumna Focal Chorus 706, ewentualnie Dynavoice DM-6.

Podane przez Ciebie modele wzmacniaczy diametralnie różnią się charakterem dźwięku. NAD C356 BEE to moc, szybkość, energia, dynamika. Atoll jest wzmacniaczem o bardziej swobodnym, analitycznym graniu z ogromną swobodą, muzykalnością. Rega Brio to najsłabszy pod względem mocy wzmacniacz, oferujący raczej spokojniejszy, plastyczny, defensywny dźwięk.

Mamy wszystkie powyższe wzmacniacze, zapraszam na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Q21 napisał:

Mamy wszystkie powyższe wzmacniacze, zapraszam na odsłuchy.

Na Państwa stronie jest informacja o możliwości odsłuchu w domu. Jaki jest koszt takiej usługi?

 

Ze względu na brak możliwości odsłuchu o Państwa w firmie, proponuję pewne wyzwanie. Poniżej wklejam 4 linki do utworów, przy czym 1-2 są kompletnie inne gatunkowo niż 3-4.

  1. Ukryta Zawartość

      Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
    Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
  2. Ukryta Zawartość

      Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
    Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
  3. Ukryta Zawartość

      Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
    Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
  4. Ukryta Zawartość

      Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
    Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Które kolumny według Was sprawdzą się obu przypadkach?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku odsłuchu w domu wymagamy jedynie kaucji o wartości sprzętu lub kolumn, po stronie naszego Klienta jest odesłanie kolumn do nas, nie ma żadnych dodatkowych kosztów. 

Co do wyboru konkretnego zestawienia, to stawiałbym na NAD C356 BEE, który połączyłbym z kolumnami Focal Chorus 706. Takie zestawienie zapewni mocny, szybki, energiczny dźwięk. Będzie dobry, mocny wyraźny bas i dużo swobody w górze. Ale nie mogę zapewnić, że jest to najlepsze połączenie, każdy inaczej definiuje dźwięk i inaczej ocenia brzmienie.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, Musiclov-er said:

. Czy jest rzeczywiście duża różnica pomiędzy głośnikami podłogowymi, a podstawkowymi?

 

Hej,zamianą podłogowek na monitory to był najgorszy pomysł na jaki wpadłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Q21 napisał:

Co do wyboru konkretnego zestawienia, to stawiałbym na NAD C356 BEE, który połączyłbym z kolumnami Focal Chorus 706. Takie zestawienie zapewni mocny, szybki, energiczny dźwięk. Będzie dobry, mocny wyraźny bas i dużo swobody w górze. Ale nie mogę zapewnić, że jest to najlepsze połączenie, każdy inaczej definiuje dźwięk i inaczej ocenia brzmienie.

Przyznam, iż prześledziłem trochę fora i wzmacniacze NAD moją bardzo dobre opinie. Zastanawiam się tylko czy jest duża różnica pomiędzy NAD C326 BEE, a NAD C356 BEE.

Jeżeli chodzi o kolumny Focal Chorus 706 to spotkałem się z opinią, iż "Focal to bardzo "żywe" granie - takie ADHD", a ja raczej nie słucham ciężkiego rocka ani metalu.

Ogólnie rzecz biorąc NAD C356 BEE + 2x Focal Chorus 706 to koszt rzędu 5000 zł, co znacznie przekracza mój budżet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, mercandede said:

zestaw wzmacniacz NAD 356, Creek evo, atoll in 100 oraz nowe monitory topaz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ewentualnie podłogowe topaz 15 w wykończeniu twardy biały lakier (miałem kiedyś topaz 20 w identycznym wykończeniu i uważam, że były to rewelacyjne podłogówki, klasyczny wygląd stereo, świetne brzmienie dużo bardziej mi się podobało od przebrzmiałych diamondów czy shapire, które były znacznie droższe. Wykończenie twardy biały lakier - genialne. Były lakierowane w PL. W kolumnach za ponad 10 tyś nie znajdziesz tak położonego lakieru, serio).

Uważam, że najgorsze co można zrobić to kupić głośniki, które nie są adekwatne do warunków akustycznych pomieszczenia. Ja byłem od zawsze zwolennikiem monitorów i incydentalnie eksperymentowałem z podłogówkami, zawsze kończyło się to poczuciem ,,przeładowania" niskimi częstotliwościami, w przypadku monitorów nie miałem nigdy takiego odczucia. Jeżeli potrzebujesz basu a jednocześnie świetnych walorów na innych pasmach to polecam monitor audio rx2 - świetne monitory do 2 k. Z zamkniętymi oczami nie poznałbyś czy słuchasz monitorów czy podłogowych kolumn.

Też tak kiedyś myślałem,do puki kumpel nie postawił swoich podłogowek przy moich monitorach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Musiclov-er napisał:

Przyznam, iż prześledziłem trochę fora i wzmacniacze NAD moją bardzo dobre opinie. Zastanawiam się tylko czy jest duża różnica pomiędzy NAD C326 BEE, a NAD C356 BEE.

Jeżeli chodzi o kolumny Focal Chorus 706 to spotkałem się z opinią, iż "Focal to bardzo "żywe" granie - takie ADHD", a ja raczej nie słucham ciężkiego rocka ani metalu.

Ogólnie rzecz biorąc NAD C356 BEE + 2x Focal Chorus 706 to koszt rzędu 5000 zł, co znacznie przekracza mój budżet.

Proszę o zapytanie na priv w sprawie wyceny, może uda się jakość budżet zamknąć. Co do wzmacniaczy, to C356 BEE jest przede wszystkim mocniejszy, chociaż pod względem brzmienia trochę równiejszy i bardziej dociążony jest model C326 BEE, który także możemy spokojnie połączyć z np. Chorus 706, jego wydajność jest wystarczająca.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.