Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki do samolotu


Seband

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie słuchawki kupić?

Zależy mi na dobrej izolacji od otoczenia. Bezprzewodowość i aktywna redukcja hałasu nie są konieczne.

Na co dzień, w domu, używam Sennheiserów HD650. Jako słuchawki podróżne miałem AKG K450, które szybko się zepsuły. Obecnie używam starych Kossów Porta Pro, których dźwięk mi odpowiada. Kossy jednak, ze względu na otwartą konstrukcję, nadają się tylko do cichego hotelowego pokoju.

Warto posłuchać Sennheiserów HD 4.50 BTNC?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W halaśliwym otoczeniu aktywna redukcja szumów bardzo się przydaje, mozna to jednak załatwić w inny sposób. Jeśli Ci to nie przeszkadza, możesz zainteresować się słuchawkami dokanałowymi, a dla wygody, bezprzewodowymi. To dobre w podróży, bo odcinasz się od otoczenia, a przy okazji, prawie nie zajmują miejsca. Jeśli już masz takie, ale przewodowe, można dokupić sam odbiornik bezprzewodowy bt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sennheiser HD 4.50BTNC to dobra propozycja jednak Noise Cancelling działa średnio. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem byłby wybór Audio Technica ANC70. Są to słuchawki na kablu z aktywną redukcją szumów. 
Rozwiązaniem mogą być także słuchawki dokanałowe, o których już wspomniał kolega wyżej .

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy Audio-Technice ANC70 jak i Senki HD4.50BTNC. Dla mnie jeśli chodzi o ANC wygrywa zdecydowanie Audio-Technica. Jak ma być bezprzewodowo, to posłuchać warto modelu ANC700BT od Audio-Technici

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat doświadczenia | 15 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam i polecam:

Senki Pxc550 - dobrze odcinają od hałasu, choć duzo zalezy od czestotliwosci tegoż. Jeżeli chodzi o muzykę sa neutralne, liniowe, nie podkreślają żadnego zakresu - co mi bardzo odpowiada. Max  Volume maja niższy niz Bose. 

Oraz Bose QC35II - podobnie swietnie działające odcięcie od hałasu (wielu twierdzi, ze najlepsze z wszystkich), muzycznie to typowy ‚american signature’ wiec podkreślony dolny zakres; grają ‚grubo’ wiec moze sie podobac lub nie. Na pewno nie sa to rodzaj dzwieku dla purystów. Bardziej komofortowe na/wokoł uszu (większe nakładki) niz ww Senki. 

Jedna rzecz ważna: cieżko w obu wygodnie zasnac, chyba ze jestes w stanie spiąc, kontrolować pozycje swojej głowy ? kazde przechylenie w bok skutkuje przesuwaniem i wybudzaniem. Fakt, ze odkad uzywam - ca. 1,5 -2 lata - wysypiam sie i jestem mniej zmęczony po długim locie, a latam czesto. 

Trzeba tez mieć świadomość, ze NC wpływa na muzykę i w zależności od środowiska i czestotliwosci występujące tam hałasu, mniej lub bardziej ingeruje w ‚wycinanie’ muzyki co moze skutkować nie przyjemnym dla słuchu wrażeniem np. przesterowania nagrania...cos za cos z ta technologia....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.