Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki zestaw stereo do 7000tys.zł Biały


lpchester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje pomocy po x latach chciałbym zrobić audio w mieszkaniu.

Postanowilem w nowym mieszkaniu dodac troche stylu i nowoczesności, i  naiwnie kupiłem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i bass module 700. za 7 tys.  Gdy podłączyłem...nie czułem dawno takiego rozczarowania....oddałem. Jedynie subwoofer robił robotę.  Pomyślałem ze za tą cene to lepiej kupić normalne. Zdecydowałem sie na zestaw stereo. Zacząłem wnikać w temat, i mi  się już przegrzały bezpieczniki w głowie:). Potrzebuje porady i pomocy. Mieszkanie   wysoki salon z aneksem maja jakies 28m2.  Bardzo mi zalezy na białych kolumnach podstawkowych. Mam niską półkę, i nie ma jak postawic podłogowych,  a podstawki na pólce z głośnikiem to chyba nie jeste dobry pomysł. Blat półki od ziemi wynosi 70cm. Słucham rocka, hip hop rnb, muzyka filmowa.  planuje w przyszłości do tego podłączyć gramofon.   20190309_134756.thumb.jpg.8b348760a69585a2faed2958ba9bfcfb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lpchester
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zmień szafkę na krótszą  o 1 moduł i postaw na podłodze kolumny.. do tego srebry wzmak..

a białych głośników teraz jest bez liku..:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać.. oglądać.. czytać.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Za bardzo w podstawkowych nie mam doświadczenia ale w tym metrażu powinny dać radę Kef r300 lub Heco Celan gt 302 ( revolution 3). I do tego jakiś wzmak Nad c375 lub Denon 1520.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 7 milionów to nie ma co szukać na forum tylko każdy producent (poza molochami) specjalnie coś dla ciebie zbuduje, dokładnie takie jakie będziesz chciał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

do rocka, muzyki szybszej swietnie sprawdzi się Buchardt Audii S300 MK, można także rozwazyć Monitor Audio Silver 100. To dwie konstrukcje, które pomimo kategorii monitorów, będą w stanie nagłośnić Twój salon. W przypadku trochę wyższego budżetu do listy dopisałbym jeszcze Dynaudio Evoke 20, ale poza wyższą ceną kolumn, to zestaw wymagający bardziej wydajnego wzmacniacza.

Wzmacniacz - do Buchardt Audio na pewno proponowałbym coś z oferty NAD, spójrz na świetny model C356 BEE. Bardzo dobrą opcją będzie także Advance Acoustics X-i75 lub mocniejszy i lepszy X-i105. Warto posłuchać także Audiolab i Atoll. Natomiast do Monitor Audio sugerowałbym ponownie Advance Acoustics, Musical Fidelity M2si lub Marantz PM7005.

Zapraszam serdecznie do naszego salon na odsłuchy, porownania oraz indywidualne wyceny dla forumowicza.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Q21 napisał:

Witaj,

do rocka, muzyki szybszej swietnie sprawdzi się Buchardt Audii S300 MK, można także rozwazyć Monitor Audio Silver 100. To dwie konstrukcje, które pomimo kategorii monitorów, będą w stanie nagłośnić Twój salon. W przypadku trochę wyższego budżetu do listy dopisałbym jeszcze Dynaudio Evoke 20, ale poza wyższą ceną kolumn, to zestaw wymagający bardziej wydajnego wzmacniacza.

Wzmacniacz - do Buchardt Audio na pewno proponowałbym coś z oferty NAD, spójrz na świetny model C356 BEE. Bardzo dobrą opcją będzie także Advance Acoustics X-i75 lub mocniejszy i lepszy X-i105. Warto posłuchać także Audiolab i Atoll. Natomiast do Monitor Audio sugerowałbym ponownie Advance Acoustics, Musical Fidelity M2si lub Marantz PM7005.

Zapraszam serdecznie do naszego salon na odsłuchy, porownania oraz indywidualne wyceny dla forumowicza. 

Q21 widzę, że zaczęliście polecać najnowsze Dyniaczki Evoke. Możecie tak w skrócie opisać różnice brzmienia serii Evoke w stosunku do serii Excite, chociażby na przykładzie monitora Dynaudio X18 i Evoke 20. Z góry dziękuję za rzetelną odpowiedź. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Adam 38 napisał:

Q21 widzę, że zaczęliście polecać najnowsze Dyniaczki Evoke. Możecie tak w skrócie opisać różnice brzmienia serii Evoke w stosunku do serii Excite, chociażby na przykładzie monitora Dynaudio X18 i Evoke 20. Z góry dziękuję za rzetelną odpowiedź. 

Nie są to duże różnice, Evoke potrafią zagrać trochę bardziej swobodniej, dźwięk nie jest tak posklejany, bardziej zróżnicowany szczególnie w niższych częstotliwościach, bas jest troszeczkę szybszy, lepiej kontrolowany. Ale nie są to jakieś poważne różnice. Obiektywnie to troszeczkę wyższa klasa dźwięku.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie Pojechałeś, na tych kablach chciałeś się powiesić :-). 

Proponuję rozwiązać problem ustawienia głośników,zdecydować jak ma to wyglądać i wybierać dopiero, oczywiście nie namawiam Cię do przemeblowania, przecież nowe mieszkanie wszystko przemyślane.... A jednak nie do końca. 

Stawianie głośników na tej wiszącej szafce to według mnie nie specjalny pomysł, zaczną przeszkadzać niedługo i znów zmiany, no i raczej zabrzmi gorzej niż na standach,a na nie miejsca brak. 

Najlepiej było by powiesić głośniki po obu stronach tv, jednak to wymaga pociągniecia przewodów w ścianie, no chyba że znów zamierzasz się na nich wieszać ? i przewody niech się majtaja. 

Proponuję monitory delikatne jakieś ścienne heco takie robi pół głośnika ? 200f i do tego subwoofer. Albo Monitor Audio bronze FX są zgrabne i mogą pracować jako fronty, dźwiękowo myślę że będzie dobrze a i wizualnie żonie się spodoba i wyglądać będzie. 

Sorry za żarty ale chyba sam Widzisz ze to nie wygląda. 

Pozdrawiam, coś wymyślisz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dedal75

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

a rozważałeś zakup tannoy xt 6 monitory w białym HG ? Są naprawdę ładne i cena przyzwoita bo około 3000 zł . Za rożnicę możesz ewentualnie pomyśleć na dorzuceniem SUB'a ( wiem, że mało audiofilsko, ale zawsze jakiś kompromis przy kinie kiedy potrzeba dużego PUNCH'u :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak białe KEF LS50 Wireless. Ładnie wyglądają, są w białym kolorze, poradzą sobie na tym metrażu, zmieszczą się na półce, a w dodatku świetnie grają ?

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.