Skocz do zawartości
IGNORED

Program do wyciagniecia i scslania plików m2ts z płyt BR


spinacz66

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam programu MakeMKV. Prosty programik, utworzy plik mkv z wybranymi ścieżkami audio i napisów z oryginalnej płyty BR. Potem by dokleić dodatkowe napisy wystarczy MKV Toolnix. MakeMKV jest płatny ale nie kosztuje fortuny. Ja chyba płaciłem za licencję coś ok. 300 zł.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 300 zł można kupić 4 kg wołowiny best czyli polędwicy. Albo łosoś wędzony na zimno. W podobnej cenie.

Był Any DVD/BD i ktoś mi tam zabrał uprawnienia. Ale przestało zależeć. Stary już jestem.   

Mam TV ANDROID a tam KODI. Wszystkie "Oskary" już widziałem. Na NETLIX zobaczyłem ROMA. Syf. Jak to możliwe że "Zimna Wojna" przegrywa z takim syfem ?    

Make MKV to część ANY DVD. Kluczyki free w necie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam płytę zgraną na dysku i ten program MakeMKV  nie widzi w ogóle żadnych plików.A jest jakiś program co scala w tym samym m2ts a nie mkv?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam płytę zgraną na dysku i ten program MakeMKV  nie widzi w ogóle żadnych plików.A jest jakiś program co scala w tym samym m2ts a nie mkv?

Płytę zgraną na dysk też otworzy, z tym że trzeba wybrać w opcjach otwórz plik i znaleźć plik index albo object, w folderze BDMV.

 

Przepraszam, chodzi o folder Stream, w którym znajdują się pliki m2ts.

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info Moveobject faktycznie wczytuje płyte
Właśnie o ten plik mi chodziło. Plik index.cośtam też to powoduje.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Dzięki za info Moveobject faktycznie wczytuje płyte
I jeszcze jedno. Jeśli będziesz chciał poukładać ścieżki audio i napisów w innej kolejności niż na płycie, to musisz w okienku konkretnej ścieżki (gdzie wpisujesz nazwę ścieżki, flagi MKV itd.) wybrać opcję "waga" ( ostatnia, domyślnie ustawiona wartość 100), niższa wartość pozycjonuje ścieżkę w pierwszej kolejności, np. 90 dla audio #1, 100 dla audio #2; podobnie z napisami. W ustawieniach programu jak ustawisz preferowany język, inne będą odfajkowane. Ma to znaczenie, gdy jest ogrom ścieżek, które później sam musisz odfajkowywać.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dla czego ale tworzy kilka plików już wyodrębninych z filmem 150GB zajmuje i zmienia czas trwania filmu(niż w oryginale) każdy plik  ma inną jest całym filmem  i napisy mi nie pasują

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dla czego ale tworzy kilka plików już wyodrębninych z filmem 150GB zajmuje i zmienia czas trwania filmu(niż w oryginale) każdy plik  ma inną jest całym filmem  i napisy mi nie pasują
Musisz zaznaczyć tylko jeden, czasem ten sam film jest w kilku grupach. Bywa że w jednej grupie są np. napisy i audio w większości języków dostępnych na płycie, a w osobnej grupie jest audio tylko ścieżki oryginalnej i języka brakującego w pierwszej grupie (często takim językiem jest japoński). Bywa że film jest złożony z kilku segmentów, zazwyczaj wtedy, kiedy do czynienia mamy z dwiema wersjami filmu na jednej płycie (kinowa i reżyserska) - są segmenty wspólne dla obydwu wersji filmu i segmenty ze scenami, które występują w jednej wersji a brak w drugiej. Albo inny przykład: Gwiezdne Wojny - czołówka z napisami występuje w kilku wersjach językowych (bodajże 6 o ile dobrze pamiętam, zdaje się że też po polsku). Każda z nich jest w osobnym segmencie niż pozostała część filmu wspólna dla wszystkich wersji językowych. Stąd po lewej jest kilka filmów do wyboru. Mogą różnić się czasami trwania, bo jeden uwzględnia całość, a inny jest pomniejszony o tą czołówkę i zawiera tylko wspólną część. Po zaznaczeniu danego filmu, po prawej wyświetlą się właściwości filmu. Jest tam czas trwania oraz mapa segmentów. To informacja, z ilu i jakich segmentów jest złożony zaznaczony film.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wypakowany obraz wydania USA  tam jest pełno plików co mało ważą ale bez  głównego z filmem Bez Litości 2 bo u nas BR nie zostało wydane  tam jest jedna wersja bez napsów PL napisy sam dobierałem z napi aby pasowały ale teraz już wszystko jest ok

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami jeden film potrafi być złożony nawet z kilkunastu segmentów. Ale zazwyczaj, jak jest jedna wersja filmu to jest to jeden segment.

 

Wszelkie wtopione w obraz napisy, jeśli już występują w kilku wersjach językowych wymagają oddzielnych segmentów.

 

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Najlepszy patent na te sprawy to: BDinfo -pokazuje nam informacje o plikach. Potem TSMuxer i po temacie.

Przydałoby się coś podobnego do 4K, TSmuxer niby działa ale po jakiś 30 procentach wyświetla error (zła synchronizacja klatek).

Zostaje na razie tylko MKV to zabawy z 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MakeMKV jest jedynie Remux, nie ma zastosowanej kompresji. Plik końcowy ma wagę jedynie pomniejszoną o wyrzucone ścieżki audio czy napisów.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy oba pliki posiadają te same ścieżki? Bo nawet napisy PGS to rozmiar 20-40 MB.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Bo musisz to robić pojedynczo, z prawej strony masz jak się nie mylę dodaj i dołącz albo odwrotnie( add i join). Jak masz film w kilku plikach to używasz tej pierwszej opcji a jak dodajesz napisy z innego pliku to tą drugą opcję.

Warto jeszcze ustawić sobie język pl w momencie jak dodajemy napisy z innego pliku np.srt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 15

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.