Skocz do zawartości
IGNORED

Yamaha as-1100 vs Cambridge Audio CXA 80


Trismus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki nawet z S4 wypożyczają sprzęt. Weź od nich na testy i zobacz. W czym problem. Sam zdecydujesz czy tutaj kasa gra czy też nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, SynSama napisał:

Powiem więcej. Generalnie urządzenia Yamahy mają taką tendencję o jakiej wspominasz. To trzeba lubić. Ja akurat lubię. Ma to te zaletę, że duża część budżetowych kolumn, czyli tych kupowanych najczęściej z oczywistych powodów ma raczej tendencję do zamulania i tu sposób prezentacji dźwięku przez Yamahę pozwala jakoś tę niedoskonałość zniwelować. Mam znajomego, u którego wysoki model amplitunera Yamaszki zagrał zdecydowanie lepiej niż przeciętne wzmacniacze stereo angielskich firm właśnie z powodu, o którym wspomniałem. Po prostu jego kolumny ( jakieś starsze Wharfedale ) potrzebowały jasnego, otwartego grania na górze....

Powiem jeszcze więcej. Ta "jasność" yamahy to łatka, która przylgnęła do niej z powodu wieloletniej obecności na rynku KD i tanich amplitunerów. Na pewno jednak nie dotyczy serii "tysiączek", która gra dźwiękiem zrównoważonym, krytycy mówią nawet, że beznamiętnym. Więc niczego nie rozjaśni tylko zagra rzetelnie, równo i naturalnie w całym zakresie. Na pewno nie będzie też niedomagać w zakresie basu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
10 godzin temu, audiofan01 napisał:

Ta "jasność" yamahy to łatka, która przylgnęła do niej z powodu wieloletniej obecności na rynku KD i tanich amplitunerów.

No jeśli amplituner za 10 tys. uznamy za tani, to może i tak ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam RXV1070 i testowałem AS1000. Obalam mit, to urządzenia nie grające metalicznie.

Jestem bardzo ciekaw brzmienia AS2100

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem w posiadaniu AS1100 od sierpnia ub. roku to czytając te wpisy postanowiłem coś tam skrobnąć, bo z nie wszystkimi wypowiedziami się zgadzam. Przede wszystkim - nie wiem jak wyższe modele serii "1000") - ale AS1100 to raczej jasna strona grania. Daleko jej od neutralności i moim zdaniem pisanie, że to neutralne granie to po prostu wprowadzanie ludzi w błąd (a wzmak w końcu nie jest tani...). Neutralna jest podobno dopiero As3000, ale to zupełnie inne pieniądze. Tego modelu nie słuchałem, więc nie mogę potwierdzić.
AS1100 to wprost fenomenalne wykonanie i koncepcja wzmacniacza w "starym" stylu: mamy sporo wejść, w tym dobrej jakości phono i - co może być dla niektórych istotne - wejście na końcówkę mocy. Podwójne terminale głośnikowe wysokiej jakości i regulację barwy. Do pełni szcześcia brakuje tylko XLR (to ma 2100). 
Wzmacniacz potrzebuje uwagi w kwestii optymalnego wyboru kolumn. Wiele modeli skutkuje raczej nieznośnym, męczącym dźwiękiem. Choć jest to wzmacniacz selektywny, detaliczny, to jednak trochę efekciarski, na dłuższą metę męczący. Można go okiełznać okablowaniem i optymalnym doborem kolumn, ale istotne jest posłuchanie zestawienia nie w salonie, ale ostatecznie dłużej, najlepiej u siebie w domu. Nie jest wykluczone, że po odpowiednim doborze okablowania, źródła i kolumn może być to wzmak na lata, co zapewnia wspomniane już świetne wykonanie urządzenia. Do mnie przemawia recenzja na Stereolife - która jest - moim zdaniem jako zwykłego konsumenta - uczciwa i rzetelna.
Żeby nie było - wzmak jest super, ale wymaga sporo uwagi od słuchacza. Nie jest to wzmacniacz do którego podepnie sie wszystko i zagra. Ja po wojnach kablowych i szukaniu kolumn ostatecznie odpuściłem i poszedłem w zupełnie innym kierunku dźwięku. Ostatecznie AS1100 wylądowała u mnie w drugim zestawie z KEF R300 (do których ją zresztą kupiłem) i takie zestawienie uważam za bardzo optymalne. R300 to dociążone granie, co tylko potwierdza, że AS1100 lepiej się czuje z takim typem kolumn. Takie moje zdanie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Kolega @artur 1984 waw ma w 100 procentach rację. Wzmacniacz jest po jasnej stronie i nie tylko ten. Według mnie cała seria tak gra. Miałem wszystkie oprócz as3000, trzeba uważać z kolumnami, no i basu z tego wzmacniacza nie będzie. Mam wrażenie , że on jest poprostu słaby.  Miałem do niedawna as2100, porównałem go do Hegla h190 . Powiem tak, na basie jest przepaść, reszta też do bani. Tutaj nic dziwnego bo testowałem to na głośnikach s16hz a one z Yamahą się nie lubią. Jak się słucha normalnie ,to jest ok ale jak chce się trochę podkręcić gałkę volume ,to już jest tragedia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, SynSama napisał:

No jeśli amplituner za 10 tys. uznamy za tani, to może i tak ;-).

amplituner ( nie amplituner KD) yamahy za 10 tys. zł ? jaki konkretnie?

Widać po ww. wpisach że najwiecej zależy od kolumn. U mnie zarówno  as2100 jak i as3000 z dynaudio były zbyt „ciemne” zmieniłem kolumny i jest OK. Natomiast nie rozumiem uwag na temat basu, zawsze był w porządku i dobrze kontrolowany. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w dalszym ciagu czekam na swoja a s1100. Nie wiem dlaczego, ale Richer Sounds ma jakis problem z jej zorganizowaniem dla mnie. Wogole to jest ona u nich dostepna tylko na specjalne zamowienie i moze to potrwac od trzech do czterech tygodni. Nie wiem o co chodzi, narazie wplacilem zaliczke w wysokosci €650 co jest polowa ceny i czekam. Jak przyjedzie to napewno porownam ja z Roksanem K3 ktory gra u mnie w tej chwili z MA Gold 200. Sam jestem ciekawy jak gra Yamaha, bo z opinii w sieci ciezko cos wywnioskowac. Opinie sa tak sprzeczne ze ciezko uwierzyc ze tak roznie moze brzmiec ten wzmacniacz u roznych uzytkownikow. Ja postanowilem zaryzykowac zakup w ciemno bo cena za nowy w wysokosci €1300 wydaje sie dobra. Poslucham i porownam przez pare dni i zostawie ten ktory dla mnie zabrzmi lepiej. Napewno cos skrobne jak juz poslucham, a noz widelec moja opinia bedzie jeszcze inna niz Wasze ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)

Żeby nie było - wzmak jest super, ale wymaga sporo uwagi od słuchacza. Nie jest to wzmacniacz do którego podepnie sie wszystko i zagra. Ja po wojnach kablowych i szukaniu kolumn ostatecznie odpuściłem i poszedłem w zupełnie innym kierunku dźwięku. Ostatecznie AS1100 wylądowała u mnie w drugim zestawie z KEF R300 (do których ją zresztą kupiłem) i takie zestawienie uważam za bardzo optymalne. R300 to dociążone granie, co tylko potwierdza, że AS1100 lepiej się czuje z takim typem kolumn. Takie moje zdanie.


To ja dołożę swoje zdanie też

Tannoy Kensington GR

I nie jest to mezalians

Źródło to stary, wierny Arcam rDAC.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie . CXC i tv podpiąłem pod CXN a później  RCA do wzmacniacza.  Skorzystałem z podwójnych Wolfsonow w strumieniowcu. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Trismus napisał:

Czyli suma summarum dobrze zrobiłem że wybrałem Cambridge CXA80

Jeśli Ci się podoba i jeszcze trochę kasy zaoszczędziłeś to już nie masz co drążyć tematu. Przecież o to w tym wszystkim chodzi, o Twoje zadowolenie przede wszystkim. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, audiofan01 napisał:

amplituner ( nie amplituner KD) yamahy za 10 tys. zł ? jaki konkretnie?

AX-1. Jako nowy kosztował nawet więcej.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, SynSama napisał:

AX-1. Jako nowy kosztował nawet więcej.....

To jednak amplituner KD, a ja pytałem o klasyczny amplituner czyli coś w rodzaju R-N303D ale to już bez znaczenia bo założyciel tematu już wybrał CA. Zresztą ten AX-1 to gra w stereo jak wzmacniacz za maks 3 tys.  (osobiście go nie słyszałem ale takie opnie można wyczytać w  zakładce kino domowe)  więc as1100 to jednak półka wyżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Uchatek napisał:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najdroższy i najważniejszy !!! sprzęt dla melomana musi być. 

PlayStation 4 Pro ... 

Dawaj na ppe.pl : ) 

Tu jestem  ... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minutes ago, Myszator said:

Najdroższy i najważniejszy !!! sprzęt dla melomana musi być. 

PlayStation 4 Pro ... 

Dawaj na ppe.pl : ) 

Tu jestem  ... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nie omieszkam wdepnac jak znajde wolna chwile. Ps4 nie odpalane juz chyba z osiem miesiecy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Uchatek napisał:

Nie omieszkam wdepnac jak znajde wolna chwile. Ps4 nie odpalane juz chyba z osiem miesiecy ?

Ja bym chyba nie wytrzymał tyle czasu. A tu zaraz znowu fajna gra. Wyłącznie na PlayStation 4 Pro. 

Days Gone. To będzie też fajna gra ... 

https://www.youtube.com/watch?v=SoIf3HNI-DQ

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 hours ago, Myszator said:

Ja bym chyba nie wytrzymał tyle czasu. A tu zaraz znowu fajna gra. Wyłącznie na PlayStation 4 Pro. 

Days Gone. To będzie też fajna gra ... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jaka nowa gra wylacznie na PRO?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Uchatek napisał:

Jaka nowa gra wylacznie na PRO?

A bo ja tak piszę. Wyłącznie na PlayStation 4 Pro : )  

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Uchatek napisał:

Jaka nowa gra wylacznie na PRO?

A jeszcze jedno bo żem : ) zapomniał . Jak podpinasz PlayStation 4 Pro :  ) do pieca ?. 

Roksan to jak pamiętam czysty analog. No chyba że w cedeku masz takie cuś : ) jak optical. Czyli PS4 Pro do CD dalej drugim kabelkiem z CD do pieca. No wiadomo o co chodzi. 

Jak Tobie podoba się / gra se Monito Audio. Bedzie ?. Czy. Mi się podoba nie zmieniam ?  Pytanie z kolumnami to tak z ciekawości. Bo se tyż słuchałem se Monitor Audio. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Myszator

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minutes ago, Myszator said:

A jeszcze jedno bo żem : ) zapomniał . Jak podpinasz PlayStation 4 Pro :  ) do pieca ?. 

Roksan to jak pamiętam czysty analog. No chyba że w cedeku masz takie cuś : ) jak optical. Czyli PS4 Pro do CD dalej drugim kabelkiem z CD do pieca. No wiadomo o co chodzi. 

Jak Tobie podoba się / gra se Monito Audio. Bedzie ?. Czy. Mi się podoba nie zmieniam ?  Pytanie z kolumnami to tak z ciekawości. Bo se tyż słuchałem se Monitor Audio. 

Konsola jest podpieta do DAC'a ktory stoi obecnie w sypialni bo tak jak pisalem zadko gram. Kupilem gramofon i wiecej czasu poswiecam na szlifowanie plyt ?, troche sie wkrecilem.

Kolumny kupilem niedawno i powiem szczerze ze jeszcze nie wyrobilem sobie zdania na ich temat. Graly u mnie do tej pory z Primare i30, Elex-r, teraz z K3. Jak narazie najbardziej podobalo mi sie z Elex-r tylko ze troche brakowalo mocy. Teraz czekam na a-s1100 i zobaczymy jak bedzie. 

Powiem Ci ze mialem Usher x718, B&W 703 pozniej 803 po 803 byl Harbeth 30.1 ale bardzo krotko bo to zupelnie nie moje brzmienie, no i teraz MA. Zobaczymy ile postoja ?

Nie moge dlugo sprzetu trzymac ?

A konsoli prawie nie uzywam a stoi i stoi i nie zmieniam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Uchatek napisał:

Konsola jest podpieta do DAC'a ktory stoi obecnie w sypialni bo tak jak pisalem zadko gram. Kupilem gramofon i wiecej czasu poswiecam na szlifowanie plyt ?, troche sie wkrecilem.

Kolumny kupilem niedawno i powiem szczerze ze jeszcze nie wyrobilem sobie zdania na ich temat. Graly u mnie do tej pory z Primare i30, Elex-r, teraz z K3. Jak narazie najbardziej podobalo mi sie z Elex-r tylko ze troche brakowalo mocy. Teraz czekam na a-s1100 i zobaczymy jak bedzie. 

Powiem Ci ze mialem Usher x718, B&W 703 pozniej 803 po 803 byl Harbeth 30.1 ale bardzo krotko bo to zupelnie nie moje brzmienie, no i teraz MA. Zobaczymy ile postoja ?

Rozumieje : ) 

Jak będzie Days Gone, będziesz grał. : ) W The Last of Us : Part II to już na pewno : ) 

A to dopiero początek mocarnych exów na PlayStation 4 Pro !!! : ) 

To znaczy wyłącznie na PlayStation 4 Pro !!! : )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minutes ago, Myszator said:

Rozumieje : ) 

Jak będzie Days Gone, będziesz grał. : ) W The Last of Us : Part II to już na pewno : ) 

A to dopiero początek mocarnych exów na PlayStation 4 Pro !!! : ) 

To znaczy wyłącznie na PlayStation 4 Pro !!! : )

Napewno zagram. Jestem ciekawy jak to bedzie wygladac i brzmiec.

Zaraz cos o tym poczytam, albo wlacze konsole i zobacze co to takiego nam szykuja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.04.2019 o 16:03, audiofan01 napisał:

Zresztą ten AX-1 to gra w stereo jak wzmacniacz za maks 3 tys.  (osobiście go nie słyszałem ale takie opnie można wyczytać w  zakładce kino domowe)  więc as1100 to jednak półka wyżej.

No widzisz, a wg mnie to wymiatacz w swojej kategorii. Obecnie można go kupić za mniej 2 kzł, a wielu początkującym i nawet tym pięterko wyżej może zagrać całkiem, całkiem. I w żadnym wypadku nie plasowałbym go na siłę, jako konkurencja pieców za max. 3 kzł. Nie da się tak generalizować. Słyszałem w swoim życiu wzmacniacze 2 x droższe, które wcale nie grały od niego lepiej. Cały smaczek, to trafienie konfiguracji, w której dany wzmacniacz pokocha się z głośnikami miłością wzajemną, a o to łatwo nie jest.

W dniu 6.04.2019 o 16:03, audiofan01 napisał:

To jednak amplituner KD, a ja pytałem o klasyczny amplituner czyli coś w rodzaju R-N303D

A w sumie czemu akurat klasyczny ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.04.2019 o 10:16, paul klacska napisał:

Kolega @artur 1984 waw ma w 100 procentach rację. Wzmacniacz jest po jasnej stronie i nie tylko ten. Według mnie cała seria tak gra. Miałem wszystkie oprócz as3000, trzeba uważać z kolumnami, no i basu z tego wzmacniacza nie będzie. Mam wrażenie , że on jest poprostu słaby.  Miałem do niedawna as2100, porównałem go do Hegla h190 . Powiem tak, na basie jest przepaść, reszta też do bani. Tutaj nic dziwnego bo testowałem to na głośnikach s16hz a one z Yamahą się nie lubią. Jak się słucha normalnie ,to jest ok ale jak chce się trochę podkręcić gałkę volume ,to już jest tragedia. 

Mam Yamahę A-S1100 i całkiem inne zdanie na temat jej grania. Moim zdaniem gra bardzo naturalnie i nie podbiją żadnego z pasm przez co może to być odbierane jako jasna strona grania tym bardziej przy Heglu, który mocno wypycha scenę do przodu i potęguje wrażenia mocy. Bas w A-S jest naprawdę dobry i nie zauważyłem braków w tym paśmie, jest sprężysty, mięsisty i dobrze kontrolowany. Oczywiście wszystko zależy od kolumn i to one grają w 70-80 %. Porównania do Hegla 190 wcale bym się nie obawiał pomimo że jest dwa razy droższy od A-S 2100 ;) to po prostu inna szkoła grania a czy gorsza czy lepsza to zależy od kolumn jak i preferencji słuchacza. A i jeszcze jedno, mi Yamaha napędza dość trudne, wymagające prądowo kolumny Rebel Sentinental 10 i gra to świetnie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...

Jeden kolega na innym forum peanów na temat yamahy 1100 poczynił po czym oświadczył że znalazła miejsce w drugim systemie i na dodatek w połączeniu z dali rubicon 2 na średnicy odnalazł zupę i w ogóle to trudny wzmacniacz -  to wesołych świąt bo czegoś tu nie rozumiem a rubicon 2 to zjawiskowe głośniki to coś tu z yamahą jest nie halo albo ktoś poteoretyzował

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Jeden kolega na innym forum peanów na temat yamahy 1100 poczynił po czym oświadczył że znalazła miejsce w drugim systemie i na dodatek w połączeniu z dali rubicon 2 na średnicy odnalazł zupę i w ogóle to trudny wzmacniacz -  to wesołych świąt bo czegoś tu nie rozumiem a rubicon 2 to zjawiskowe głośniki to coś tu z yamahą jest nie halo albo ktoś poteoretyzował
A przepraszam, w czym ta zjawiskowość się przejawia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.