Skocz do zawartości
IGNORED

Sony 55xf9005 zaskakująco dobry dźwięk stereo


gabler

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się gdzie założyć temat ale jako, że to tv to najlepiej będzie tutaj. 

TV mam od tamtego roku i pomijając bardzo dobrą jakość obrazu zaskakująca jest jakość wyjścia audio z wyjścia słuchawkowego, które możemy w zależności od potrzeb konfigurować na kilka sposobów. 

Możemy załączyć je jako wyjście słuchawkowe, jako wyjście rca o stałym poziomie sygnału na wzmak, o zmiennym poziomie rca na końcówkę mocy i jako wyjście rca na suba. 

Najciekawsza jest jakość muzyki z YouTube o stałym poziomie na rca. 

Nie wiem jak jest zrealizowane to wyjście i na jakich elementach ale to jakiej jakości jest dźwięk wprawiło mnie w spore zakłopotanie, jakość jest genialna, wszystko podawane jest znakomitych proporcjach z nasyceniem, świetną kontrolą. Chętnie zapoznał bym się z service manual, może ktoś ma dojście,albo może napisać z dwa słowa co i jak. Sam ma kilka cd i daców między innymi na lampach i wypaśnych elementach ale na stare lata traci się grunt słysząc taki dźwięk z TV... 

Jak macie ten tv to sprawdźcie to wyjście bo sam jestem ciekaw czy będziecie mieli podobne zdanie. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.