Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do spendor


Ronaldo9

Rekomendowane odpowiedzi

fajne kolumienki...proponuje je połączyć ze wzmakami accuphase np. e 470,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 hours ago, mztv said:

fajne kolumienki...proponuje je połączyć ze wzmakami accuphase np. e 470,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Spptkales się kiedyś za nimi???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Lector VM200-hybryda, napędzał takie oto Spendory...

Pozdrawiam

Joanna

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Witam.dwa dni temu zostałem posiadaczem spendorow,  I chciałem zapytać z jakim wzmacniaczem.najlepiej je połączyć.
A ja kupiłem peugeota, jakie mam opony letnie kupić:)
Tak pół żartem, pół serio. Jakiej odpowiedzi się spodziewasz, na tak ogólnie postawione pytanie. Spendorów kilka różnych jest, choć już podałeś model, wzmakow jeszcze więcej w cenie dowolnej. O preferencjach i gustach już nie wspominając, bo i tak Tobie polecane zestawienie może się nie spodobać


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minutes ago, jaxcek said:

Dystrybutor Spendorow zestawia je z Lebenami. Może zatem warto posłuchać CS-600?

Dzieki bardzo za przydatne info

11 hours ago, maciek36 said:

A ja kupiłem peugeota, jakie mam opony letnie kupić:)
Tak pół żartem, pół serio. Jakiej odpowiedzi się spodziewasz, na tak ogólnie postawione pytanie. Spendorów kilka różnych jest, choć już podałeś model, wzmakow jeszcze więcej w cenie dowolnej. O preferencjach i gustach już nie wspominając, bo i tak Tobie polecane zestawienie może się nie spodobać


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Widzisz jakoś  inni  potrafią cos zaproponować  .o takie odpowiedzi mi chodzilo. Żadne wróżenie  z fusów  ,czy opowieści  znajomych .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem. Później na forum milion wątków o niczym shit in shit out.
Gdybyś napisał kilka zdań co konkretnie chcesz, że rynek UK, w tytule model spendora, jaki budżet, jakie źródło . To nawet dla innych jest bardziej przydatne, a nie takie ogólniki. Na ale jak się nie rozumie działania forum, to dostajesz porady z YT.


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minutes ago, maciek36 said:

Tak jak pisałem. Później na forum milion wątków o niczym shit in shit out.
Gdybyś napisał kilka zdań co konkretnie chcesz, że rynek UK, w tytule model spendora, jaki budżet, jakie źródło . To nawet dla innych jest bardziej przydatne, a nie takie ogólniki. Na ale jak się nie rozumie działania forum, to dostajesz porady z YT.


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Za twoje porady już dziękuję. Zajmij się może  szukaniem używanych opon do Stara 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Za twoje porady już dziękuję. Zajmij się może  szukaniem używanych opon do Stara 
Jeśli Ty nie rozumiesz, że taki post działa na Twoją niekorzyść, sensowności rekomendacji dla Ciebie co ja będę się wysilał. Poza tym już Ci poleciłem wzmak.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, maciek36 napisał:

Na ale jak się nie rozumie działania forum, to dostajesz porady z YT.

Pisząc więc dużymi literami i bez zbędnego zadęcia, Spendor często jest łączony ze wzmacniaczami lampowymi. I to jest jeden z możliwych kierunków poszukiwań. Czy tak lepiej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce polecane jest często połączenie z Jajonem. Ja ze swojej strony chciałbym posłuchać tych Spendorów z Sugdenem. Zapewne to by nie było zestawienie uniwersalne, sprawdzające się we wszystkich gatunkach ale przy spokojniejszym graniu mogłoby być bardzo miło 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leben, Spendor, Ayon. W PL to ten sam dystrybutor, może stąd takie polecenia. Pytanie czy jedynie słuszne.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minutes ago, maciek36 said:

Jeśli Ty nie rozumiesz, że taki post działa na Twoją niekorzyść, sensowności rekomendacji dla Ciebie co ja będę się wysilał. Poza tym już Ci poleciłem wzmak.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Specjalnie nie napisałem modelu żeby nie było  że wzmacniacz A pasuje tylko do A5r A wzmacniacz B do a6r.wiem że TANNOY  zrywa się z Marantzem

Naim z proac,pmc z BRYSTON  więc liczyłem na krótką odpowiedź typu spendor najczęściej jest łączony z xxxx,I tyle w temacie.10 osób  potrafiło mi w taki sposób  odpowiedzieć nie pytając jakiej muzyki słucham I jakie mam źródło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Spendorów Statement świetnie pasuje Leben CS600X lub ASR Emitter. Leben jest to brzmienie łagodniejsze i bardziej bezpośrednie. ASR Emitter to energia i wybitna kontrola dołu. 
Dobrym rozwiązaniem byłby także ATC SIA150, ktróry charakteryzuje się dużą dynamiką oraz świetną lokalizacją pozorną. 

Pozdrawiam 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Ronaldo9 napisał:

Naim z proac,pmc z BRYSTON  więc liczyłem na krótką odpowiedź typu spendor najczęściej jest łączony z xxxx,I tyle w temacie.10 osób  potrafiło mi w taki sposób  odpowiedzieć nie pytając jakiej muzyki słucham I jakie mam źródło.

No właśnie tym sens, czego słuchasz ? ? Kwestia tego jakie granie preferujesz. Tak naprawdę można iść w kilku różnych kierunkach.
Więc pytanie czy chcesz iść w kierunku zaokrąglonym i łagodnym czy jednak coś szybszego dynamiczniejszego ewentualnie ostrzejszego? 
Może opowiesz nam jakie brzmienie preferujesz? Bo chyba nikt mi tu nie powie że Spednory w połączeniu z Heglem grają podobnie w połączeniu z Synthesis'em.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omawianego modelu nie słuchałem, ale w domu miałem D7, chyba podobny do statement oraz serię classic sp1/2.
D7 to zupełnie inne granie. Góra znacznie bardziej dosadna, mi się wręcz nie podobało. Raczej niewiele z muzykalnosc serii classic.
Stąd też moja wątpliwość, czy aby na pewno szybkie, jasne wzmaki to jest dobre połączenie. Co kto lubi jednak. Ja lubię np Harberth 40, a dla innych to granie nie do zaakcpetowania.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, S4Home said:

No właśnie tym sens, czego słuchasz ? ? Kwestia tego jakie granie preferujesz. Tak naprawdę można iść w kilku różnych kierunkach.
Więc pytanie czy chcesz iść w kierunku zaokrąglonym i łagodnym czy jednak coś szybszego dynamiczniejszego ewentualnie ostrzejszego? 
Może opowiesz nam jakie brzmienie preferujesz? Bo chyba nikt mi tu nie powie że Spednory w połączeniu z Heglem grają podobnie w połączeniu z Synthesis'em.

Pozdrawiam.

Spendory grają z Marantzem  pm11s3,I bardzo  mi się podoba to połączenie, dlatego pierwsza myśl  jaka przeszła mi przez głowę to PM10.muzyki jakiej slucham to.allan Taylor, Chris Jones. George  Michael, sting.  Dire straits. 

17 minutes ago, maciek36 said:

Omawianego modelu nie słuchałem, ale w domu miałem D7, chyba podobny do statement oraz serię classic sp1/2.
D7 to zupełnie inne granie. Góra znacznie bardziej dosadna, mi się wręcz nie podobało. Raczej niewiele z muzykalnosc serii classic.
Stąd też moja wątpliwość, czy aby na pewno szybkie, jasne wzmaki to jest dobre połączenie. Co kto lubi jednak. Ja lubię np Harberth 40, a dla innych to granie nie do zaakcpetowania.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Wlasnie jest Malo info.na temat modelu ST,ale patrząc  na  ich cenę w Uk to myślę że  bliżej im do d9  niż do d7 pomimo  że  nie jest to 3 drożne.konstrukcja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie jest Malo info.na temat modelu ST,ale patrząc  na  ich cenę w Uk to myślę że  bliżej im do d9  niż do d7 pomimo  że  nie jest to 3 drożne.konstrukcja.
Możliwe, że bliżej do D9, ale zakładam, że styl grania podobny obu konstrukcji tj też D7.
Nie wiem jak gra Marantz Twój, po doświadczeniach z D7 na pewno sprawdzilbym coś bardzo muzykalnwgo, bez nachalnej góry.


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem i PMC twenty5.24 w domu. Kilka miesięcy po Spendorach D7 i rzeczywiście to PMC zawiodło mnie. D7 nie było wow, ale 24 grały jakoś tak kwadratowo jak sobie przypominam.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.