Jump to content
Jochan1234

cxn v2

Recommended Posts

Ech i znowu bajery,szmery, że sieciówka zmienia charakter urządzenia. Śmiać się, płakać ? Na pewno nie podchodzić poważnie :-)

Kabel zasilający za 500 zł ma zmienić brzmienie? Nawet wierząc że kabel zasilający zmienia dźwięk , to ta sieciowka za 500 to bieda. Jak bawić się w zasilające to furutech czy oyaide

(CD ) Cec tl 5100 z , primare i21 ( pre) , Pioneer m90a, monitor audio gx 50

Tak tak... przynajmniej 3 koła trza wydać - wtedy na 100% musi już dobrze zagrać

😉

8 minut temu, M-K napisał:

Tak tak... przynajmniej 3 koła trza wydać - wtedy na 100% musi już dobrze zagrać

Za 3 tyś to można co najwyżej wtyczki kupić i nie wiem czy nie będzie jeszcze za mało 😉 

Żeby mieć opinie na ten temat trzeba samemu przetestować sieciowke. Muda dał tylko propozycje.

Teraz, Jochan1234 napisał:

Żeby mieć opinie na ten temat trzeba samemu przetestować sieciowke. Muda dał tylko propozycje.

Ależ oczywiście !

Jak będziesz testował ?

Posted (edited)

Wypożyczę stratusa podłącze i będę słuchał słuchał słuchał i ocenię czy moje ucho usłyszało poprawę jak się nic nie zmieni będę bogatszy o cenę sieciowki  ☺

Edited by Jochan1234

acha...

Spoiler

Godzinę temu, M-K napisał:

😉

Dla jasności . Nie polecam sieciowek za 500, 3000 czy 10 tys. Jednak jak ktoś lubi się w to bawić...

11 minut temu, Bartosz_70659 napisał:

Dla jasności . Nie polecam sieciowek za 500, 3000 czy 10 tys. Jednak jak ktoś lubi się w to bawić...

myślę że zrozumiałem 🙂

ale nawiązałem po prostu do tego że wydanie takich sum lub większych sprawia że zmiany MUSIMY usłyszeć

Panowie trzeba samemu posłuchać ocenić i wyrobić sobie zdanie na ten temat. Ja to zamierzam uczynić  ☺

11 minut temu, Jochan1234 napisał:

Panowie trzeba samemu posłuchać ocenić i wyrobić sobie zdanie na ten temat. Ja to zamierzam uczynić  ☺

Miałem kiedyś sieciowke Shunyata venom. Zmian nie słyszałem . Obecnie jadę na komputerowych

Są sprzęty tak zamulające że najlepsze sieciówki na świecie nic nie dadzą 😉

Co do Oyaide , akurat używam GPX RE V2 . To bardzo dobry w jeszcze strawnej cenie kabel ale nie do NODE 2. Można użyć przejściówki ale kabel ten jest ciężki i sztywny więc z samym jego trzymaniem się w gnieździe może być kiepsko .

Stratus to taki kabelek wyjściowy , dobry na start albo do tego żeby na swoim sprzęcie i sobie cenić czy iść w to głębiej . Nic na siłę .

8 godzin temu, M-K napisał:

myślę że zrozumiałem 🙂

ale nawiązałem po prostu do tego że wydanie takich sum lub większych sprawia że zmiany MUSIMY usłyszeć

Czyżby MUSIMY ?

Miałem sieciówki do 8kzł a używam takich poniżej 5kzł . Miałem kable RCA do 16000zł a używam za 1100zł . Najdroższe głośnikowe miałem za 14800zł a mam za 270zł itd.

Albo coś mi " gra " albo nie a najchętniej bym kupił coś super grającego za 500zł 😉

Od pewnego czasu kombinuję żeby mieć jak najmniej pieniędzy ulokowanych w sprzęcie  a żeby bdb grał .

.

58 minut temu, muda44 napisał:

Czyżby MUSIMY

przeczytaj uważnie 🙂

Strumieniowce to temat rzeka oczywiście w rozsądnych pieniądzach dla Kowalskiego.

Witam!

Posiadam CXNv2 i jestem mega zadowolony, w mój system wpisał się idealnie. Urządzenie dość mocno różnicuje nagrania, co czasem może prowadzić do błędnych wniosków dotyczących brzmienia. Sprzęt w tej cenie na pewno godny polecenia, o wiele lepszy i stabilniejszy od Lumina D1/D2. Czasami nie warto szukać wśród typowo audiofilskich wynalazków po kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy jak można lepiej za kilka...

Pozdrawiam

• Like 1

Racja nie trzeba wydawać kroci, aby dopasować strumieniowca do swojego systemu. Fajnie że jesteś zadowolony z cxn mnie zupełnie nie podszedł dlatego wybrałem noda ☺ . Wybór jest duży każdy może znaleźć dla siebie grajka. 

Panowie ponawiam pytanko, ile stacji radiowych mozna zaprogramowac w cxn/ cxn2 ?

W dniu 23.03.2019 o 13:47, Jochan1234 napisał:

Widzisz nic nie uslyszales dzięki za szczerość.

Zasilania działają różnie w zależności od systemu. Niekiedy ich wpływ słychać bardzo dobrze, lecz nie w każdym systemie mają tak duże znaczenie na jakości i charakterze brzmienia. Bywały momenty gdzie praktycznie zmiana przewodu nic nie wnosiła zaś u następnej osoby zmiana była ogromna. 

Zawsze takowe okablowanie można wypożyczać u nas i sprawdzić. Będą i tacy co nie wierzą - nic na siłę 🙂
Pozdrawiam.

www.facebook.com/S4Home/ - polub nas! Śledź nowości i promocje.

Co wybrać? Od czego zacząć? Jak ustawić? Doradzamy zarówno w sprzęcie nowym jak i używanym. Dla forumowiczów niższe ceny. Zapraszamy!

4 godziny temu, costa brava napisał:

Panowie ponawiam pytanko, ile stacji radiowych mozna zaprogramowac w cxn/ cxn2 ?

Jak dobrze pamiętam to 20

.

Czyli nic sie nie zmieniło, eh po macoszemu traktują temat a zupełnie niesłusznie  

W dniu 24.03.2019 o 20:43, Music&Hi-Fi napisał:

Witam!

Posiadam CXNv2 i jestem mega zadowolony, w mój system wpisał się idealnie. Urządzenie dość mocno różnicuje nagrania, co czasem może prowadzić do błędnych wniosków dotyczących brzmienia. Sprzęt w tej cenie na pewno godny polecenia, o wiele lepszy i stabilniejszy od Lumina D1/D2. Czasami nie warto szukać wśród typowo audiofilskich wynalazków po kilkanaście czy kilkadziesiąt tysięcy jak można lepiej za kilka...

Pozdrawiam

Można się dowiedzieć jaka jest reszta toru?

Proszę też o troszkę więcej treści jak on gra i po której stronie jest, ciemnej, jasnej?

Wnioskuję na ślepo iż do mojego systemu potrzebuję coś co będzie grało ciemniej z uwagi na Klipsche, ale mogę być w błędzie, Denon 1520ae chyba dociąża wszystko, ale nie na tyle by szukać jasnych źródeł.

Coś czuję że bez wypożyczenia nie ruszę z miejsca.

KD 5.1.2: 4400H, DBT-3313, Stereo: PMA 1520AE, DBT-3313UD, Pioneer N-70AE, GŁośniki: Klipsch 160M, 440C, 240s, 112SW, 500SA, 

Rszta toru w "o mnie"...

Dla mnie CXNv2 jest neutralny, minimalnie po jaśniejszej stronie, choć nie zawsze... Kolejnym plusem jest to, że bardzo dobrze gra ze Spotify, dlatego też ostatnio zrezygnowałem z Tidal'a - nie warto jak się ma 2 tys. płyt w plikach... i tak nie ma czasu tego słuchać... 😉

Hmmm... ten Denon... miałem 1510 i nawet z Dynkami grał zdecydowanie po jasnej stronie... a ze średnicą jakoś krucho, oj krucho! Zdecydowanie nie mój dźwięk!

Jak będzie za jasno, to zastosuj jakiś interkonekt na bazie Klotz'a... 😉

Pozdrawiam

ja mam tez Denona ze Stream Magic 6 i gra to super ale...kolumny mam raczej ciepłe ciemne Tannoy R2.