Skocz do zawartości
IGNORED

Problem z dac lub wzmacniacz


Daaboodee

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, używam Nuforce dac 80 plus dedykowany wzmacniacz Nuforce ha-200. Od jakiegoś czasu borykam się z irytującym problem w postaci brzęczenia wydobywającego się z moich słuchawek (dźwięk ten przypomina płynący prąd). Nie jest to wina słuchawek, posiadam 3 pary i z każdą zaistniała sytuacja się powtarza, gniazdka uziemione, próbowałem przepinać kable zasilające tak, ażeby w innej listwie znajdował się przewody od daca i wzmacniacza, a cała reszta była podłączona do drugiej listwy zasilanej z innego gniazdka. Na chwilę obecną wyczerpały mi się pomysły-być może spowodowane jest to moją niekompetencją, dlatego proszę o jakąś poradę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo żyję tak płynącego prądu jeszcze nie słyszałem :) No, może podczas burzy i jak mi się omsknie śrubokręt na kondensator. 

To brzęczenie sie tak nagle pojawiło a wcześniej nie było, czy od nowości? Było to związane z jakimś wydarzeniem? Np. zmieniłeś przedłużacz/kabel zasilający/RCA albo co..

Mógł ci się np interconect/gniazdo urwać i przy nie do końca stykającej masie potafi sobie buczeć, sprawdź z innym przyzwoitym kablem (przyzwoity znaczy poprawnie ekranowany, nie koniecznie za miliony) 

Możesz mieć pętlę masy - spróbuj spreparować sobie jeden kabel IEC odcinając żółtozielony i spróbuj podłączyć takim jedno z urządzeń, a drugie normalnym. Albo oba spreparowanymi. 

Wreszcie może być jakies uszkodzenie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.