Skocz do zawartości
IGNORED

Projektor do ~10 000 zł


fetek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

w tym roku (pierwsza połowa) planuję wymianę projektora, maksymalny budżet jaki sobie założyłem to 10 000 zł, ekran MS 100''. Pierwotnie myślałem o HW65 ale jest to już leciwa konstrukcja i może warto rozważyć inne produkty.

Nie jestem zorientowany w rynku dlatego proszę o propozycję oraz podstawową argumentacje dlaczego właśnie ten "rzutnik".

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane techniczne i fora tematyczne mówią, że prym wiodą Sony i Jvc. Półka niżej to Epson. Jak dobry Epson to Eh-Tw9400. Tylko do 10tyś ciężko będzie. Pozostaje Epson Eh-Tw7400.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Mateusz80 napisał:

Tego HW 65 można dorwać nowego poniżej 8tys. Pytanie ile jesteś w stanie nagiąć budżet i jaki format Cię interesuje? 4K czy FullHD.

W tym budżecie o 4k raczej nie można rozmawiać,  budżet już jest nagięty, zbierałem na hw65 (~7500) ale teraz wszystko podeszło pod 9 tyś... 

Co do cen Eh-Tw9400 i HW65 to konkrety, bo nigdzie tak niskich nie widzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Nie ma natywnej matrycy 4k ale ten system który jest robi robotę w tych pieniądzach. Na niebieskim forum jest test tego modelu, poczytaj sobie i sam zdecyduj. Oczywiście jest w nim dużo rzeczy na zasadzie kopiuj w klej ale jakiś obraz sytuacji będziesz miał. 

Oczywiście nie powiedziano o kilku rzeczach , takich jak tryb gry ( nie ma czegoś takiego), maskowanie ( dla ciebie ważna opcja) i głośniejsza praca jak projektor jest odwrócony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, paul klacska napisał:

maskowanie ( dla ciebie ważna opcja)

tzn ?

no właśnie czytam, ogólnie 3LCD jakaś mnie nie przekonuje i zawsze się bałem problemów związanych z zanieczyszczaniem. Nie ukrywam że te pseudo 4k trochę namieszało... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Nie jest źle. W tych pieniądzach nie znajdziesz nic lepszego. Piszesz , że masz ekran MS, czyli rozumiem że pomieszczenie nie przystosowane. W takim wypadku Sony i JVC odpada, oczywiście kupić możesz ale nie wykorzystasz ich potencjału. Pisać mogę dużo, na żywo trzeba samemu zobaczyć , ocenić i zdecydować. 

Jeśli chodzi o maskowanie, to jest funkcja która pomaga byś zmieścił się z obrazem w ramie ekranu. Jeżeli z jakiś przyczyn obraz wystaje ci trochę ponad ramę ,to tym to ustawisz co do minimetra. Fajna funkcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.