Skocz do zawartości
IGNORED

CD nowy do 3-4,5 tyś


jajen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Co polecacie do 3-4,5 tyś nowego. Ma grać w połączeniu z MF m2si i MA gold GX50. Muzyka zróżnicowana z przewagą na jazz, folk, trochę rocka. Używka raczej nie wchodzi w grę. Fajnie byłoby jakby miał daca z możliwością podpięcia zewnętrznego urządzenia ale nie jest to absolutnie konieczne. Oczekuje brzmienia raczej ocieplonego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

spójrz na Audiolab 8300CD, to bardzo uniwersalny odtwarzacz, który tak pod względem brzmieniowym, jak i wyposażenia powinien Cię w pełni usatysfakcjonować. Równie dobrym uzupełnieniem Twojego systemu może być Musical Fidelity M2scd, jedynie w tym przypadku nie mamy opcji przetwornika. Bardzo ciekawą opcją jest także najnowszy odtwarzacz ze streamerem Advance Acoustics Paris X-Stream 9. To prawdziwy kombajn audio, wbudowany bardzo dobry przetwornik, funkcjonalność sieciowa i porządny CD.

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, serdecznie zapraszam do naszego salonu na odsłuchy, mamy wszystkie powyższe urządzenia w salonie. 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli wejścia cyfrowe nie są koniecznie wymagane, to od na warto posłuchać Rotela RCD-1572. Trochę niedoceniany odtwarzacz i przez to niezbyt popularny.

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat doświadczenia | 15 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.03.2019 o 10:00, Top Hi-Fi Poznań Woźna napisał:

jeśli wejścia cyfrowe nie są koniecznie wymagane, to od na warto posłuchać Rotela RCD-1572. Trochę niedoceniany odtwarzacz i przez to niezbyt popularny.

A jak ma się ten Rotel do NADa 565BEE ? Pomijając wyjścia zbalansowane, jest prawie 2 razy droższy, słabszy konstrukcyjnie, nie ma wejścia na DAC. Celowo nie piszę o 568 bo to już słabszy i okrojony odtwarzacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posluchaj Yamaha CD-S100, to swietny odtwarzacz w tych pieniadzach. Warto posluchac. 

Audiolab 8300 szkoda slow, nie wiem za co oni tyle pieniedzy wolaja. To samo wzmacniacz. 

Mozesz jeszcze sprobowac Apollo-r, fajnie brzmiacy cedek, ale wyglad i sposob ladowania plyty niekazdemu sie podobaja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na funkcjonalności sieciowej nie bardzo mi zależy bo mam Yamahe WXC50. Ale dobry dac by się przydał. Najpowazniej rozważam m3scd ale cena troche wysoka. Ewentualnie m2scd . Yamaha s100 to straszny grzmot i to mi troche nie pasuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minutes ago, jajen said:

Na funkcjonalności sieciowej nie bardzo mi zależy bo mam Yamahe WXC50. Ale dobry dac by się przydał. Najpowazniej rozważam m3scd ale cena troche wysoka. Ewentualnie m2scd . Yamaha s100 to straszny grzmot i to mi troche nie pasuje.

Co masz na mysli piszac grzmot?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem, Unison Unico Primo teraz na półce kosztuje 5599, pewnie nie uda się wyrwać za 4,5k, ale warto popytać ?

Jeśli nie tędy, to dobrze wspominam Creeka evo50CD, no i jest jeszcze Cyrus CDi- bardzo dobry, muzykalny odtwarzacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.