Skocz do zawartości
IGNORED

Onkyo TX-NR555 + Monitor audio bronze 5


Patryk89_896

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich forumowiczów. Posiadam zestaw Onkyo TX-NR555  + Monitor audio bronze 5 + TV sony. Wszystko podpiąłem jak w instrukcji do amplitunera pod wejście Hdmi out ARC podpiąłem TV. Mam telewizję z UPC także sam modem podpiąłem pod wejście SAT. I wszystko ok podczas oglądania, problem zaczyna się jak chce załączyć aplikacje Youtube na TV to nie ma dźwięku, cofnę do telewizji i dźwięk się pojawia. Co mogłem źle podłączyć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy w amplitunerze masz wlaczone funkcje do dzwieku zwrotnego przez hdmi.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Preamp: Marantz SR7010. Power Amp: Onkyo M-5000R, Onkyo PA-MC5500. Bluray: Oppo UDP-205, PS3 Glosniki: Tannoy Precision 6.4 - front,Tannoy Precision 6C - central, Tannoy Revolution DC6T - sorround, Tannoy Revolution DC6 - front high Tannoy Revolution DC4 -sorround high. Subwoofery: 2x Tannoy Revolution R-SUB15. TV: Sony KD-65XD8599. Projektor: Póki co brak, Dekoder: NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tv samo nie dziala.  Bo do tv mam podlaczony tylko ampituner a do amitunera dekodre. I tak jak mowie wszystko super. Ale gdy chce załączyć youtube z aplikacji tv to nie ma nic dzwieku. Ale w sunie dzwiek jest podawany z dekodera bo dekoder jest pod ampituner. A tv z ampi tylko przez hdmi pod wejście arc. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk z YT idzie bezpośrednio przez tv do amplitunera (HDMI ARC), Musisz zobaczyć źródło wypuszczanego dźwięku. jeżeli w ampli ustawiłeś, wszystko wg instrukcji, zobacz ustawienia TV

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , w linku masz wszystko opisane. Nie wiem jaki masz model Tv Sony, ja mam innego producenta ale może się to Tobie przyda ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie,jeśli masz podporządkowane wejście a ja tak mam to jeśli załączam ps4 lub tv to na pilocie ampa muszę przełączyć na ps4 lub tv w zależności bo chce oglądać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zgadza się jak oglądam normalnie to na AV piszę SAT a gdy załączam YT w TV to ampituner przechodzi w tryb TV ii na telewizorze wszystko ok ale nie ma dźwięku.  Ale ja próbowałem podpiąć pod inne wejście TV i poźniej załączyć z tego wejścia i bez skutku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.