Skocz do zawartości
IGNORED

AMPLITUNER YAMAHA RX-V520RDS Jaki subwoofer ??


makus1984

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.Posiadam AMPLITUNER 5.1 YAMAHA RX-V520RDS który jest podłączony do PC i używany w stereo z kolumnami Canton Fonum 90.Brakuje mi troszkę basu i moje pytanie brzmi:Jaki subwoofer dokupić aktywny(jest wejście na suba z tyłu urządzenia) pasywny(internety mówią ze da się jakoś napędzić tą Yamahą Suba pasywnego).Nie jestem wymagającym użytkownikiem mimo iż słucham muzyki w formacie bezstratnym to często owy zestaw służy mi również jako Kino domowe PC codziennego użytku.Mimo tak taniego zestawu gra to niezwykle" muzykalnie" ale brakuje niskich tonów.Bardzo bym był wdzięczny za waszą opinie rade oraz jak to podłączyć mniej więcej :) szukam uzywanego subka do max 500-600 zł który by wzmocnił niskie tony w małym pokoju .Proszę o wyrozumiałość. Dziękuję pozdrawiam Piotr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.03.2019 o 09:16, makus1984 napisał:

Witam serdecznie.Posiadam AMPLITUNER 5.1 YAMAHA RX-V520RDS który jest podłączony do PC i używany w stereo z kolumnami Canton Fonum 90.Brakuje mi troszkę basu i moje pytanie brzmi:Jaki subwoofer dokupić aktywny(jest wejście na suba z tyłu urządzenia) pasywny(internety mówią ze da się jakoś napędzić tą Yamahą Suba pasywnego).Nie jestem wymagającym użytkownikiem mimo iż słucham muzyki w formacie bezstratnym to często owy zestaw służy mi również jako Kino domowe PC codziennego użytku.Mimo tak taniego zestawu gra to niezwykle" muzykalnie" ale brakuje niskich tonów.Bardzo bym był wdzięczny za waszą opinie rade oraz jak to podłączyć mniej więcej ? szukam uzywanego subka do max 500-600 zł który by wzmocnił niskie tony w małym pokoju .Proszę o wyrozumiałość. Dziękuję pozdrawiam Piotr

witaj, używanych nie polecę, ale na pewno szukaj tylko i wyłącznie subwoofera aktywnego pod kino domowe. Tylko przy takim subie podłączonym do pre out sub w amplitunerze, odpowiednia ścieżka (subwooferowa) trafi do subwoofera. 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat doświadczenia | 15 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.