Skocz do zawartości
IGNORED

Tidal Hifi czy Premium


monkad

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam miniwieżę Yamaha MCR-N670D. W promocji dostałam Tidal hifi na 3 miesiące. Podoba mi się, dźwięk jest super jak na moje potrzeby. Pytanie do użytkowników: nie wiem czy pozostać przy subskrypcji Hifi czy wybrać o połowę tańszą Premium ? Czy na mojej wieży będę słyszała wyraźną różnicę w jakości dźwięku ? Pozdrawiam, Monika:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. W aplikacji mozna wybrać jakość odtwarzania.. na kolumnach wielkich różnic nie wychwycisz.. tzn.. ja takowych nie wychaczam... jest różnica w całościowym odbiorze ale jezeli wczesniej nie słuchałaś gęstych formatów napewno nie bedzie Ci to przeszkadzać.

Ewentualnie znajdz ten sam utwor na darmowym Spotify w jakosci mp3.. gorszej i sprawdz czy jest różnica.

Trzeba słuchać muzyki a nie jakości.. kiedyś monofoniczny kasprzak dawał wiecej frajdy niż teraz słuchawki studyjne..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda z tym kasprzakiem. Mialem kilka kaset nagranych z radia i sluchalo sie caly czas. Teraz ponad 11 tys w foobarze sprzet o niebo lepszy a czasami wlacze i nie wiem co mam sluchac. Nie ma tych emocji co kiedys. Jak to ktos powiedzial nie wazne ile masz ale jak potrafisz sie z tego cieszyc. No i kiedys zawsze sie sluchalo z kims innym to tez dawalo frajde. Tez pewnie sluch byl lepszy bo kasprzak brzmial hi- endowo :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Yamaha MCR-N670D płacić jak dobrze pamiętam 40zł / miesiąc ?

Nie wystarczy Spotify czy zwykły Tidal ?

Sam zresztą oceń , ja 40zł za taką możliwość nie dam . To wychodzi różnica prawie 1 płyta miesięcznie gratis .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.