Skocz do zawartości
IGNORED

ECC88 General Electric NOS


audiorabbit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkim

 

Choć wątków na forum o lampach EC88 było sporo to jednak o lampie General Electric jak na lekarstwo.

Właśnie General Electric NOS została mi polecona jako bdb lampa pasująca do reszty mojego toru.

Chciałbym poznać Wasze opinie jeśli ktoś ma taką lampę- o charakterystykę brzmienia i porównanie do lamp z "czołówki" typu Mullard, Siemens czy Amperex BB.

 

Dziękuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze telefunken ze złotymi pinami i ta podobno stoi jeszcze wyżej pod względem charakteru brzmienia jako całości sam bym przytulił na testy ale trochę za drogie dla mnie, chyba że bym miał 100% pewności że w mój system się wpasuje 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, fafarskid napisał:

No dobra, ale o jakie lampy chodzi? Link prowadzi do żarówki, czyli mam rozumieć, że to śmieszny żart?

 

to oznacza że wujek Google przyporządkował do tej frazy produkt

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Faktycznie automat spłatał psikusa. Na podstawie słuchania innego typu lampy GE to w "grey anode" bym nie wchodził. Jeżeli coś z amerykańskich lamp to raczej Sylvania lub RCA "black anode". Im starsze tym lepiej.

No chyba że można posłuchać przed zakupem i się spodoba, lub cena niska i można wziąć w ciemno.

Uwzględniał bym także poziom całego zestawu, bo jeżeli niska półka to szkoda wydawać na najlepsze lampy, bo nie pokażą one wszystkich swoich możliwości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.