Skocz do zawartości
IGNORED

Poszukiwania sub'a do stereo


smok85PL

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Pomogliście wybrać mi mój zestaw stereo (Yamaha R-N 500 , Pylon Audio Pearl 25 , Cd Onkyo DX 7555) . I teraz chciałbym wzbogacić dźwięk o niskie tony ?  .

Szukam suba w 90% pod muzykę i 10% filmy .

Budżet jaki sobie ustaliłem to +/- 1500 zł .

Pokój w jakim ma pracować to niecałe 20 m3.

Muzyka jakiej słucham to głównie house , dance , trance , hip hop (czyli raczej taka gdzie niskie tony schodzą nisko i dość szybko ) .

Marki jakie brałem pod uwagę to Yamaha (z racji słabości do marki) , klipsch (bardzo pozytywne opinię ) , jamo (cena/jakość) .

Biorę pod uwagę również używki .

Czy znajdę jakiegoś faworyta tego pojedynku a może jakaś zupełnie inna propozycja ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeśli możesz trochę zwiększyć budżet, to do muzyki najlepszymi opcjami byłyby SVS SB-1000 lub REL HT1003. Natomiast jeśli musimy zmieścić się w budżecie, spójrz na Klipsch R-100SW, to bardzo dobry Sub, który powinien Cię w pełni usatysfakcjonować.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porownania oraz indywidualne wyceny.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RET T5 w I wersji używka. Osobiście używałem z kef ls50 w 25m2 i spokojnie wystarczał. Konstrukcja zamknięta więc jest szybki z dobrym zejściem. Kompaktowe wymiary i nieprzeciętny wygląd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wyżej wspomniany REL T/5i będzie świetną opcją do stereo z racji posiadanej obudowy zamkniętej co wnosi dużą dynamikę do systemu muzycznego. Co do wspomnianego Klipsch'a, Jamo - trzeba uważać, nie jest to zła opcja(obie firmy robią świetne sub'y), ale musisz przygotować się na to iż będą one lekko przeciągać uderzenia w konstrukcji otwartej.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również do muzyki polecam Ci Rel T5i, mam podobny metraż koło 19m2. Nie wiem jak z basem w tych Pylonach... ale kiedyś miałem kolumny Klipscha i do tego REL t5i i było fajnie natomiast jak zmieniłem kolumny na AA Hyperion IV to Rel już nie był potrzebny. Suba Klipsch miałem ale inny model i do muzyki nie polecam za długo wybrzmiewał i na dłuższą metę męczył.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.