Skocz do zawartości
IGNORED

Mam Onkyo 8250, potrzebuje kolumny - 2500-3000 zl, nowe, Muzyka chillout, duze pomieszczenie


Tweeter2016

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, S4Home napisał:

Hmm... ktoś to śpiewał.
Heco Aurora ciężka do wysterowanie. Z tymi Mission'ami to jakiś żart. ?
Co do elektroniki to zbiegiem czasu możesz pomyśleć nad jakąś wymianą np: na wzmacniacz(NAD C356 - polecam). Będzie duży progres w brzmieniu! 
Pozdrawiam.

Dajcie człowiekowi trochę się nacieszyć nowym sprzętem, będzie dobrze grało.... mam nadzieję ?

A jak kiedyś mu się znudzi to wróci na forum....

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze dedal (który dokładnie śledzi wątki) zestaw został wybrany i kupiony.

Sprzęt jeszcze się nie znudził, ale już wróciłem na chwilę na forum.

Wszystko mam poza właściwie "pierdołami" ( powoli zaczynam się rozglądać za anteną do DAB+, spodobała mi się jedna Technisatu. Ponadto "kable do betoniarki" będę musiał wymienić na trochę lepsze, ale to temat rzeka, poza tym może trochę poczekać. Wasz kolega audioburak poleca "druty do domofonu").

Co do wyboru Heco Aurora 700 odsłuchałem w .....Media Markt ? ? (a kupiłem gdzie indziej) Wiem, że taki odsłuch to kompletna kicha, ale wcześniej słuchałem Alevy (półka wyżej), w salonie i bardzo mi się spodobały. Co do odsłuchu, to nawet w salonie taki odsłuch jest daleki od tego ...co mamy w domu (zupełnie inna akustyka), więc gdzie bym ich nie odsłuchiwał, wrażenia byłyby i tak odmienne. Aurore 700 kupiłem pod wpływem dobrych opinii tu i w wielu innych miejscach. Nie da się odsłuchać wszystkich kolumn w cenie od 2500 do 3500 zł (w idealnych warunkach)... Więc przyspieszyłem nieco wybór i padło na szeroko polecane Heco. Jeśli okaże się że kolumny są do kitu, oddam je (w ramach zwrotu konsumenckiego).

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze dodać: po krótkich "testach" - zestaw zostaje w domu!!! Zarówno Onkyo, jak i kolumny Heco - bomba!

Na razie co prawda testuje w "klitce", a do docelowego (dużo większego) pomieszczenia sprzęt trafi za pewien czas,  to jednak pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne.

Dzięki za polecenie tych kolumn!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.