Skocz do zawartości
IGNORED

Jakie kolumny do Cambridge Audio Azur 640


Krzysztof136

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem zainteresowany zakupem kolumn  jak w temacie.Mój wybór padł na Polk audio s55 lub Dali Zensor 7.Jestem po odsłuchu obu zestawów ale nie mogę się zdecydować.Proszę o radę co jeszcze ewentualnie mógłbym przesłuchać.Salon 30m2 muzyka to rock,jazz,instrumentalna.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.04.2019 o 09:42, Krzysztof136 napisał:

Proszę o radę co jeszcze ewentualnie mógłbym przesłuchać.

Witaj,

do Twojej elektroniki szukałbym kolumn ewidentnie o ciepłym brzmieniu. Polk i Dali to dobry pomysł. Z naszej oferty rewelacyjnie zgrywa się Azur z kolumnami Mission QX-3. One grają bardzo łagodnie na górze, mają dużo miękkiego basu. Świetne połączenie. Warto wpaść do nas ze wzmacniaczem i posłuchać tych kolumn. 

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
25 lat doświadczenia | 15 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Cambridge Audio z serii Azur gra dosyć lekkim i przejrzystym dźwiękiem. Chcąc zrównoważyć i wydobyć muzykalność sugerowałbym kolumny o większym nasyceniu średnicy i mocniejszym dole pasma z delikatną górą. Może to być Heco Aurora 700, Pylon Audio Sapphire 25 lub Q-Acoustics 3050i. Z wyższej półki Pylon Diamond 28, Opera Grand Mezza i Seconda oraz Piega Classic 7.

Wszystkie te kolumny możesz odsłuchać w naszym salonie.

Pozdrawiam,

Rafał

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.04.2019 o 09:42, Krzysztof136 napisał:

Witam.

Jestem zainteresowany zakupem kolumn  jak w temacie.Mój wybór padł na Polk audio s55 lub

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) .Jestem po odsłuchu obu zestawów ale nie mogę się zdecydować.Proszę o radę co jeszcze ewentualnie mógłbym przesłuchać.Salon 30m2 muzyka to rock,jazz,instrumentalna.

Z dwóch podanych przez Ciebie kolumn osobiście wziął bym do tego wzmacniacza S55. Oprócz tego zanim kupisz sprawdź Heco Aurora 700 lub Q-Acoustics 3050i - oby dwie posiadają lekko ocieplony charakter brzmienia który dobrze spasuje się z Cambridge Audio Azur 640.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno odpadają wszystkie jasne głośniki. CA brzmi jaskrawie i dzięki temu może to potęgować większą przestrzeń. Po za tym nie ma też co przesadzać z jakością głośników. Do tego wzmaka kolumny za 4000 zł to maksimum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Witam.
Jestem zainteresowany zakupem kolumn  jak w temacie.Mój wybór padł na Polk audio s55 lub Dali Zensor 7.Jestem po odsłuchu obu zestawów ale nie mogę się zdecydować.Proszę o radę co jeszcze ewentualnie mógłbym przesłuchać.Salon 30m2 muzyka to rock,jazz,instrumentalna.
 
Tannoy Mercury F4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.