Skocz do zawartości
IGNORED

Najlepszy wzmacniacz do RTI A3


Bukaj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Dotychczas używam budżetowego wzmacniacza z lat 90, chodzi o YAMAHA AX 570. Wiem ,ze z tych kolumn idzie jeszcze coś więcej wycisnąć, dlatego tutaj na forum do Was napisałem. Dużo osób polecało mi NAD 326BEE, ze niby najlepiej się z tymi kolumnami zgra. Byłaby to sensowna zmiana starego wzmacniacza na tego NADa? Czy lepiej pozostać przy tej Yamaszcze? Czy może macie jakieś inne propozycje. NADa jeszcze nigdy w życiu nie słuchałem, ale wiem,że to budżetowy wzmacniacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję jednak wymienić kolumny na takie z normalnymi głośnikami. A tak wszystko polimer, kompozyty itp. czyli plastic - fantastic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Byś mógł mnie obrazić, najpierw muszę cenić Twoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

kolumny Polk Audio RTi A3 to bardzo dobra konstrukcja, pokaże jednak swoją klasę przy współpracy z dobrym wzmacniaczem. NAD C326 BEE to świetna propozycja, moim zdaniem najlepsza w swoim budżecie. Uzyskasz mocny, szybki, energiczny dźwięk. Alternatywnie można spojrzeć na Advance Acoustics X-i50BT, to jednak słabszy mocowo wzmacniacz, oferujący bardziej ciepłe, miękkie, plastyczne, gęste granie.

Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz indywidualne wyceny dla forumowicza.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Misio38 napisał:

Ja proponuję jednak wymienić kolumny na takie z normalnymi głośnikami. A tak wszystko polimer, kompozyty itp. czyli plastic - fantastic.

Kolumny są bardzo dobre. Wiem, ze wzmacniacz jest słaby, w sensie ,ze jego dzwiek, bo wykonanie ma bardzo dobre, szczotkowany aluminiowy przód,gałki choćby też aluminiowe były. Wykonanie porządne 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj, czego Ci brakuje, bo mocy raczej nie .. ? przy 2 x 100 Yamahy.

Przejrzystość i dynamika to raczej Naim albo w budżetowych coś z Onkyo, starszych NAD'ów ...

ale trzeba wiedzieć, czego się szuka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Nada 326 do tych kolumn. Miałem kiedyś na testach Polk Audio RTi A1 i grają gęstym dość ciemny dźwiękiem. Nad 326 tez do jasnych wzmacniaczy nie należy i ma przewalony bas. Z pokami będzie ciężko, gęsto i ciemno. No chyba ze takiego brzmienia oczekujesz. Polki to nie jest neutralne tonalnie i przejrzyste granie. Nady tylko to wrażenie pogłębią. Do tych polków, jeżeli nie możesz się ich pozbyć powinieneś dobrać jasny wzmacniacz. Albo chociaż neutralny, wtedy zostanie z tobą na dłużej jak już kiedyś sprzedasz te Polki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Te kolumny wymagają baaaardzo dużo mocy i baaardzo klasowego wzmacniacza ale odwdzięczają się rewelacyjnym dźwiękiem. 

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To , w takim razie zostaje przy moim wzmaku. 2x100w to jest bardzo duzo. Nie bede zmienial na tego NADa chociaz mialem to, w planach, chociaz obawialem sie tego daremnego wykonania wzmaka. Yamaha górą. Dzieki Panowie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.