Skocz do zawartości
IGNORED

Czy warto inwestować w sprzęt vintage?


nikifor

Rekomendowane odpowiedzi

 Z tego co zdążyłem zauważyć ceny stoją. Dwa - trzy lata temu 907mr był po tyle co i teraz , także to żaden byznes...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fashi napisał:

Z tego co zdążyłem zauważyć ceny stoją. Dwa - trzy lata temu 907mr był po tyle co i teraz , także to żaden byznes...

Dlatego właśnie ostatnio narobiło się takich tematów jak ten żeby biznes się ruszył .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ma się ruszyć? Przecież nikt normalny nie kupi czegoś co stoi dwa - trzy lata za X kasy , za znacznie wyższą kwotę.

Jest archiwum allegro, są inne portale aukcyjne. Czasy gdy można było wmówić ludzią  bajki już minęły. Nawet Accu ostatnio tanieje, rynek się nasycił. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzka głupota jest nie zbadana. Jak jeden z drugim się naczyta że to sprzęt The Best w swoim i wyższym pulapie cenowym to kupi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, margaryna85 napisał:

Ludzka głupota jest nie zbadana.

To prawda, niestety. . .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kocurro napisał:

Ponieważ nieuniknionym zjawiskiem tego forum jak i innych są podstępne i manipulatorskie praktyki "świeżo" zakamuflowanych naganiaczy bardzo ostrożnie i sceptycznie czytam treści osób jak choćby nowej gwiazdy - @robert3501k 

Podobnie sytuacja ma się ze sprytną rekomendacją i popularyzacją STX'a przez "świeżaków"..   

Myślę, że aktywność kilku tutejszych userów w tego typu wątkach rujnuje naciągaczom handel vintage-szrotem i bardzo dobrze, bo nie wszystko złoto co się świeci ? 

O prawdziwy high end vintage nie martwiłbym się, bo zawsze będzie ceniony za referencje w swoim czasie.

zaprawdę powiadam Ci nie wiesz co piszesz ...primo nie jestem żadnym zakamuflowanym naganiaczem bo zaganiać to można z całym szacunkiem bydło do obory, a że nie jestem rolnikiem i takowego nie posiadam ...resztę sobie możesz dopowiedzieć, STX ? ja nawet nie wiem co to jest ...ale mniejsza z tym zawsze mogę to sprawdzić w sieci, sekundo ultimo generalnie to nie ja zacząłem całą zabawę a jedynie odpowiadałem na posty dotyczące mnie i mego postu, jako i teraz czynię pisząc ten post, osobiście to jeżeli Kolega ma taką potrzebę może i kupować wzmacniacze i inne popierdułki audio za milion dolarów nie moja to rzecz i nie moje pieniądze, pisałem o własnych doświadczeniach i własnych odsłuchach wzmacniaczy które znam i posiadam o innych nie wypowiadam się bo ich nie znam, na upartego to nie jest żaden problem pogooglować w sieci i znaleźć x recencji i opisów audiofilskich różnego typu i je tu z lekka zmieniająć wstawić, notabane podejrzewam że wielu tak właśnie robi, nie znając a nawet nie mając opcji wysłuchania takowych tu z racji sporej dawki anonimowości dają upust wodzom fantazji, nie mój cyrk i nie moje pchły ...zabrałem głos, opisałem własne doświadczenia ale widzę i czytam że no cóż nie jestem godzień by zabierać tu głos ...bo od razu ogłosza się mnie naganiaczem ...czytaj wyżej... w kwestii naganiaczy ...z całym szacunkiem nie zamierzam być jednym z "audiofili"i chwalących się czego to Oni nie mają i czego nie słuchali bo generalnie mam to gdzieś, posiadam to co posiadam i  nic nikomu do tego ...można wyrazić opinię że jest to słabe ok ale należy szanować innych bez epatowania od razu epitetami o naganiaczach ..świeżakach i gwiazdach ...na koniec : nikomu nie polecałem i nie polecę tego czy innego sprzętu audio czy to tzw High Endu czy budżetówek ...pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś zainwestował i chciałby teraz odzyskać 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

albo to te afrykańskie upały 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, robert3501k napisał:

zaprawdę powiadam Ci nie wiesz co piszesz ...primo nie jestem żadnym zakamuflowanym naganiaczem bo zaganiać to można z całym szacunkiem bydło do obory, a że nie jestem rolnikiem i takowego nie posiadam ...resztę sobie możesz dopowiedzieć, STX ? ja nawet nie wiem co to jest ...ale mniejsza z tym zawsze mogę to sprawdzić w sieci, sekundo ultimo generalnie to nie ja zacząłem całą zabawę a jedynie odpowiadałem na posty dotyczące mnie i mego postu, jako i teraz czynię pisząc ten post, osobiście to jeżeli Kolega ma taką potrzebę może i kupować wzmacniacze i inne popierdułki audio za milion dolarów nie moja to rzecz i nie moje pieniądze, pisałem o własnych doświadczeniach i własnych odsłuchach wzmacniaczy które znam i posiadam o innych nie wypowiadam się bo ich nie znam, na upartego to nie jest żaden problem pogooglować w sieci i znaleźć x recencji i opisów audiofilskich różnego typu i je tu z lekka zmieniająć wstawić, notabane podejrzewam że wielu tak właśnie robi, nie znając a nawet nie mając opcji wysłuchania takowych tu z racji sporej dawki anonimowości dają upust wodzom fantazji, nie mój cyrk i nie moje pchły ...zabrałem głos, opisałem własne doświadczenia ale widzę i czytam że no cóż nie jestem godzień by zabierać tu głos ...bo od razu ogłosza się mnie naganiaczem ...czytaj wyżej... w kwestii naganiaczy ...z całym szacunkiem nie zamierzam być jednym z "audiofili"i chwalących się czego to Oni nie mają i czego nie słuchali bo generalnie mam to gdzieś, posiadam to co posiadam i  nic nikomu do tego ...można wyrazić opinię że jest to słabe ok ale należy szanować innych bez epatowania od razu epitetami o naganiaczach ..świeżakach i gwiazdach ...na koniec : nikomu nie polecałem i nie polecę tego czy innego sprzętu audio czy to tzw High Endu czy budżetówek ...pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego ...

...bla, bla, bla... pożaliłeś się już? czujesz się dowartościowany? lepiej?

..dla mnie jesteś naciągaczo-naganiaczem torpedującym używany rynek audio o którym jutro nikt nie będzie pamiętał..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* o wpisach, którego jutro nikt nie będzie pamiętał, bo nie sądzę, abyś aktywnie uczestniczył w dyskusjach na tym forum, a jeśli nawet dwa, trzy razy popiszesz to szybko dasz sobie spokój i wrócisz do swojego handlu vintage szrotem..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kocurro

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, radmorek napisał:

Tylko, że Wy wiecie co porównujecie, wiecie jaka konfiguracja i jakie marki

co to za domysły? skąd ty wiesz jak porównujemy ?

bo widzisz, w tym cały szkopuł, że nie wiemy co porównujemy, przynajmniej tak staramy się robić...

pisałem ci już o metodologi,  staramy się ,żeby była możliwie obiektywna, ale wiadomo, że doskonała być nie może.

20 godzin temu, radmorek napisał:

chętnie zobaczę, jak zgadujecie i rozpoznajecie poszczególne elementy grającego zestaw

mam ci nagrać filmik ? mówisz poważnie? Nie wydaje ci się, że trochę przeginasz? 

Jeśli uważasz, że większość na tym forum ściemnia, i nie ma prawa do wydawania własnych opinii, oraz pisania np. o wzmacniaczu, że jest kiepski, bo taki zwyczajnie jest, to ja twoich poglądów i podejścia do świata nie zmienię. Dlatego nie mam zamiaru niczego udowadniać.

20 godzin temu, radmorek napisał:

Rotel serii ... ma taką, a taką średnicę ..., a sceny nie ma ..., a w ogóle to jest kiepski

tak, mówię o konkretnym, rotelu, którego zapewne nie słyszałeś. Jeśli masz problem ze słuchem, to i tak nie usłyszysz tego co grupa innych osób, nawet gdyby była stu osobowa. Nadal będziesz przystawał przy swoim. 

Swoja droga masz bardzo oryginalne podejście do audio, twierdząc że większość wzmacniaczy gra bardzo podobnie i ciężko odróżnić ich ewidentne cechy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, radmorek napisał:

komuś mówić, że ma kiepski sprzęt, to trzeba jednak sobą coś prezentować.

Panie szeryfie, czy ty uważasz że ja sobą niczego nie reprezentuje i dlatego nie mam prawa mówić, że rotel ra971 jest zwyczajnie kiepskim wzmacniaczem? Wymagasz, żebym opisał całą swoją historię z tym wzmacniaczem, konfiguracje w jakich grał i mody jakie przeszedł ? Naprawdę ? Mam ci udowodnić, że coś sobą reprezentuję, żebym mógł się wypowiadać na temat tego wzmacniacza? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dawid Hare napisał:

mam ci nagrać filmik ? mówisz poważnie? Nie wydaje ci się, że trochę przeginasz?

Tak, jak nie wierzę w Świętego Mikołaja, tak nie wierzę w obiektywizm filmików, nagrywanych wśród znajomych, żeby następnie przesłać go komuś, żeby coś udowodnić. Jeśli będzie wola i chęć możemy spotkać się w jakimś nieznanym nam salonie audio, w połowie drogi między nami, właściciel nie będzie robił problemów, bo dla nie go to reklama będzie, zwłaszcza, że online pójdzie, robimy 5 prób, ja chodzę po salonie, zmieniam 5 razy elementy zestawu, dla uproszczenia będzie to zawsze wzmacniacz + cd + kolumny + przewody, a Ty zgadujesz wszystkie konkretne modele wchodzące w skład każdego z 5 zestawów. Jeśli zgadniesz wszystko, to bynajmniej w moich oczach będziesz dla mnie Wielkim Mistrzem jeśli chodzi o "audiofilizm" i uwierzę, że ludzie potrafią za każdym razem, konkretnie, rozpoznać co gra, co będzie potwierdzało ich "audiofilskie zdolności" i wiedzę z zakresu "rozróżniania poszczególnych elementów/dźwięków itp. ".

6 godzin temu, Dawid Hare napisał:

Panie szeryfie, czy ty uważasz że ja sobą niczego nie reprezentuje i dlatego nie mam prawa mówić, że rotel ra971 jest zwyczajnie kiepskim wzmacniaczem? Wymagasz, żebym opisał całą swoją historię z tym wzmacniaczem, konfiguracje w jakich grał i mody jakie przeszedł ? Naprawdę ? Mam ci udowodnić, że coś sobą reprezentuję, żebym mógł się wypowiadać na temat tego wzmacniacza? 

Szeryf, to był z Nottingham, ja jestem marny Robin Hood?. Nie musisz mi nic udowadniać, poza tym co napisałem w odpowiedzi wyżej, a moje słowa o "prezentowaniu" dotyczą właśnie tego, a nie prywatnych ocen życia danego człowieka, Twoja prywatna ocena danego sprzętu, jest jak najbardziej Twoim niezbywalnym prawem, ale mówienie komuś, że ma kiepski sprzęt (najczęściej z podtekstem, że tani) i sugerowanie, że ma zmienić "... na coś lepszego ...", tzn. na co, na to co Tobie/komuś się podoba, zwłaszcza, że ten ktoś nie prosi o to, to według mnie aby tak się zachować, trzeba właśnie chociażby pokazać, że się potrafi rozpoznać dokładnie każdy element grającego zestawu, nie widząc go, tylko słuchając. Oczywiście mówię, to bez żadnych złości i podtekstów, po prostu zwyczajna wymiana poglądów, choć pewnie czasem prowokacyjna, nie jest moim zamiarem obrażanie ?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez radmorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radmorek napisał:

Tak, jak nie wierzę w Świętego Mikołaja, tak nie wierzę w obiektywizm filmików, nagrywanych wśród znajomych, żeby następnie przesłać go komuś, żeby coś udowodnić

mam wrażenie że masz problem z czytaniem że zrozumieniem. Nie mam zamiaru niczego  udowadniać, a tym samym słać Tobie jakich kolwiek filmów.  Skończmy tą bezowocna dyskusję i wróć do swojej misji szeryfowania nie wiadomo w jakiej sprawie. Skoro tylko lepiej się z tym czujesz. Pozwol tylko, że nadal będę uważał że Rotel 971 jest kiepski, jak również to że różne wzmacniacze grają różnie. 

1 godzinę temu, radmorek napisał:

Wielkim Mistrzem jeśli chodzi o "audiofilizm" i uwierzę, że ludzie potrafią za kdym razem, konkretnie, rozpoznać co gra

czy ty człowieku umiesz czytać? gdzie ja lub ktoś inny napisał że ludzie potrafią za każdym razem rozpoznać co gra ? wszystko zależy co do czego porownujesz. Nie wiem co ty za herezje wypisujesz, ale jak masz problem z odroznieniem kiepskiego, budżetowego wzmacniacza od tego kilka klas lepszego to twój problem, a nie mój. Może wizyta u laryngologa Ci pomoże bo na pewno nikt na tym forum. Dla Ciebie wszystkie wzmacniacze grają tak samo i mam Ci udowadniać że tak nie jest? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radmorek napisał:

sugerowanie, że ma zmienić "... na coś lepszego ...", tzn. na co, na to co Tobie/komuś się podoba

podaj miejsce gdzie zasugerowalem że ma zmienić na co mi (lub komus innemu) się podoba? Postawię Ci wtedy dobre whisky. 

Wiesz, problem w tym że nie czytasz ze zrozumieniem, a na dodatek dopowiadasz sobie coś czego nie pisałem. Z tego robi się niezdrowa rozmowa, bo naginasz rzeczywistość do takiej jaka Tobie odpowiada, żeby pokazać swoje racje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2019 o 08:57, Dawid Hare napisał:

Dlaczego trzymasz cztery kiepskie wzmacniacze, zamiast kupić jeden lepszy?

Czy Ty naprawdę uważasz, że rozmawiasz z nastolatkiem, który jedyne co potrafi, to przesiadywać na Facebook-u, zapewniam Cię, że iloraz inteligencji mam wysoki i języków obcych też kilka znam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie Kocurro, David Hare i moravka z całym szacunkiem ale dyskusja z wami to jak kopanie sie z koniem, wielka trójka audiofilii ...reszta to plebs ...niczego nikomu nie narzucam i nie mam zamiaru ...niczego nie reklamowałem, nie handluję, nikogo nie naganiam czy też zaganiam jak bym tu łaskaw któryś z tej trójki napisać, nie korzystam z Allegro, zatem i niczego tam nie kupiłem i raczej nie kupię z racji niewiadomego stanu technicznego sprzętu czy to audio czy każdego innego-używanego, nie żalę się bo nie mam takowej potrzeby może Wasza trójka ma ..nie wiem i nie chcę tego wiedzieć nie żyję cudzym życiem. Zasadniczo dziwię się skąd w was tyle złośliwości wobec każdego mającego odmienne zdanie czy chociażby poglady od waszych ...panowie nie jesteście dla mnie wyznacznikiem tego co mam lubić nie, jakiego mam sprzętu używać czy też nie, nie narzucam nikomu również i wam i nie krytykuję posiada lub nie takiego czy innego zestawu audio, a to czy istotnie posiadacie czy też nie takowy to rzecz drugorzędna i nie mająca nic wspólnego z ogólną dyskusją na temat czy opłaca się i czy warto inwestować w urządzenia audio vintage bo zdaje się to jest temat pierwotnego postu ...i miast rzeczowo odpowiedzieć tak czy nie ...wdajecie się w głęboką dyskusję i negowanie odmiennego zdania od waszego, mój post dotyczył moim własnych doświadczeń podałem nazwy nie dla reklamy a jedynie dla zoobrazowania tego o czym napisałem w moim pierwszym poście..reasumując o czym wy panowie zatem za przeproszeniem piep...cie? o naganiaczach, naciągaczach itp itd ...handlowaniu szrotem itp itd ...polecam dokładnie i ze zrozumieniem przeczytać mój pierwszy wpis gdzie w nim jest jakaś wzmianka o wyższości tego czy innego modelu? Panowie wyluzujcie bo wam żyłka pęknie i będzie nieszczęście ....pozdrawiam ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, robert3501k napisał:

panowie Kocurro, David Hare i moravka z całym szacunkiem ale dyskusja z wami to jak kopanie sie z koniem, wielka trójka audiofilii ...reszta to plebs ...niczego nikomu nie narzucam i nie mam zamiaru ...niczego nie reklamowałem, nie handluję, nikogo nie naganiam czy też zaganiam jak bym tu łaskaw któryś z tej trójki napisać, nie korzystam z Allegro, zatem i niczego tam nie kupiłem i raczej nie kupię z racji niewiadomego stanu technicznego sprzętu czy to audio czy każdego innego-używanego, nie żalę się bo nie mam takowej potrzeby może Wasza trójka ma ..nie wiem i nie chcę tego wiedzieć nie żyję cudzym życiem. Zasadniczo dziwię się skąd w was tyle złośliwości wobec każdego mającego odmienne zdanie czy chociażby poglady od waszych ...panowie nie jesteście dla mnie wyznacznikiem tego co mam lubić nie, jakiego mam sprzętu używać czy też nie, nie narzucam nikomu również i wam i nie krytykuję posiada lub nie takiego czy innego zestawu audio, a to czy istotnie posiadacie czy też nie takowy to rzecz drugorzędna i nie mająca nic wspólnego z ogólną dyskusją na temat czy opłaca się i czy warto inwestować w urządzenia audio vintage bo zdaje się to jest temat pierwotnego postu ...i miast rzeczowo odpowiedzieć tak czy nie ...wdajecie się w głęboką dyskusję i negowanie odmiennego zdania od waszego, mój post dotyczył moim własnych doświadczeń podałem nazwy nie dla reklamy a jedynie dla zoobrazowania tego o czym napisałem w moim pierwszym poście..reasumując o czym wy panowie zatem za przeproszeniem piep...cie? o naganiaczach, naciągaczach itp itd ...handlowaniu szrotem itp itd ...polecam dokładnie i ze zrozumieniem przeczytać mój pierwszy wpis gdzie w nim jest jakaś wzmianka o wyższości tego czy innego modelu? Panowie wyluzujcie bo wam żyłka pęknie i będzie nieszczęście ....pozdrawiam ? 

Nie wymieniłeś jeszcze pana radmorek, chociaż z drugiej strony zaciekle Cię broni, więc może narodziła się miedzy wami nić sympatii... 

A z tymi wielkimi audiofilami yo chyba lekko przesadziłes. Nie wiem jak koledzy ale ja za takiego się nie uważam.  Taki ze mnie audiofil jak z ciebie handlarz, haha?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, radmorek napisał:

Czy Ty naprawdę uważasz, że rozmawiasz z nastolatkiem, który jedyne co potrafi, to przesiadywać na Facebook-u, zapewniam Cię, że iloraz inteligencji mam wysoki i języków obcych też kilka znam.

 tak właśnie się zachowujesz...jak nastolatek. Nadinterpretujesz moje slowa i nie czytasz ze zrozumieniem. Takie fakty. 

W którym miejscu sugeruje że ma zmienić na to co mi/komuś się podoba? gdzie podaje ten niby lepszy wzmacniacz ? 

Pytałem dlaczego ma cztery slabe, skoro może mieć jeden lepszy. Ty takiego rozwiązania nie uznajessz, bo dla Ciebie większość wzmacniaczy gra tak samo lub bardzo podobnie. Ok , masz prawo tak sadzić.

Piszesz jednak:

"ale mówienie komuś, że makiepski sprzęt (najczęściej zpodtekstem, że tani) i sugerowanie, że ma zmienić "... na coś lepszego ...", tzn. na co, na to co Tobie/komuś się podoba.." 

Dlatego.. nie wciskaj czegoś czego nie pisze. Szeryfuj sobie dalej. A wszystkie wzmacniacze nadal będą sobie grać tak samo....

49 minut temu, radmorek napisał:

zapewniam Cię, że iloraz inteligencji mam wysoki i języków obcych też kilka znam.

a miałeś świadectwo z paskiem? Bo z muzyką chyba było kiepsko, co ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, robert3501k napisał:

panowie Kocurro, David Hare i moravka z całym szacunkiem ale dyskusja z wami to jak kopanie sie z koniem, wielka trójka audiofilii ...reszta to plebs ...niczego nikomu nie narzucam i nie mam zamiaru ...niczego nie reklamowałem, nie handluję, nikogo nie naganiam czy też zaganiam jak bym tu łaskaw któryś z tej trójki napisać, nie korzystam z Allegro, zatem i niczego tam nie kupiłem i raczej nie kupię z racji niewiadomego stanu technicznego sprzętu czy to audio czy każdego innego-używanego, nie żalę się bo nie mam takowej potrzeby może Wasza trójka ma ..nie wiem i nie chcę tego wiedzieć nie żyję cudzym życiem. Zasadniczo dziwię się skąd w was tyle złośliwości wobec każdego mającego odmienne zdanie czy chociażby poglady od waszych ...panowie nie jesteście dla mnie wyznacznikiem tego co mam lubić nie, jakiego mam sprzętu używać czy też nie, nie narzucam nikomu również i wam i nie krytykuję posiada lub nie takiego czy innego zestawu audio, a to czy istotnie posiadacie czy też nie takowy to rzecz drugorzędna i nie mająca nic wspólnego z ogólną dyskusją na temat czy opłaca się i czy warto inwestować w urządzenia audio vintage bo zdaje się to jest temat pierwotnego postu ...i miast rzeczowo odpowiedzieć tak czy nie ...wdajecie się w głęboką dyskusję i negowanie odmiennego zdania od waszego, mój post dotyczył moim własnych doświadczeń podałem nazwy nie dla reklamy a jedynie dla zoobrazowania tego o czym napisałem w moim pierwszym poście..reasumując o czym wy panowie zatem za przeproszeniem piep...cie? o naganiaczach, naciągaczach itp itd ...handlowaniu szrotem itp itd ...polecam dokładnie i ze zrozumieniem przeczytać mój pierwszy wpis gdzie w nim jest jakaś wzmianka o wyższości tego czy innego modelu? Panowie wyluzujcie bo wam żyłka pęknie i będzie nieszczęście ....pozdrawiam ? 

Przecież już napisałem w temacie : warto inwestować w wysokie modele vintage pod warunkiem ze są w dobrym stanie technicznym ( co niestety rzadko się zdarza ) 

Twoje wzmaki do takich nie należą , oczywiście moim zdaniem i masz prawo do swojego, i na nic nie musisz zmieniać , jesli Ci się podobają to po co? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak ze znaczkami  . Luxman M 6000 gra lepiej od Luxman M 2000 . Poza tym wyprodukowali ich mało bo był ekstremalnie doinwestowany i drogi . 

ps. M-2000 też jest fajny i gra bardzo dobrze  . Z racji tego że jak na tej klasy sprzęt był ,, masowy ,, łatwiej go dostać i jest dużo tańszy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dawid Hare napisał:

 tak właśnie się zachowujesz...jak nastolatek. Nadinterpretujesz moje slowa i nie czytasz ze zrozumieniem. Takie fakty. 

W którym miejscu sugeruje że ma zmienić na to co mi/komuś się podoba? gdzie podaje ten niby lepszy wzmacniacz ? 

Pytałem dlaczego ma cztery slabe, skoro może mieć jeden lepszy. Ty takiego rozwiązania nie uznajessz, bo dla Ciebie większość wzmacniaczy gra tak samo lub bardzo podobnie. Ok , masz prawo tak sadzić.

Piszesz jednak:

"ale mówienie komuś, że makiepski sprzęt (najczęściej zpodtekstem, że tani) i sugerowanie, że ma zmienić "... na coś lepszego ...", tzn. na co, na to co Tobie/komuś się podoba.." 

Dlatego.. nie wciskaj czegoś czego nie pisze. Szeryfuj sobie dalej. A wszystkie wzmacniacze nadal będą sobie grać tak samo....

a miałeś świadectwo z paskiem? Bo z muzyką chyba było kiepsko, co ?

"... A świstak siedzi i zawija je w te sreberka ...", czyli tradycyjne bajkopisarstwo audiofilskie zza klawiatury komputera, a w rzeczywistości brak umiejętności rozpoznania każdego elementu grającego zestawu, którego się nie widzi tylko słyszy. Jeśli ktoś mówi, że potrafi naprawiać wzmacniacze, to mówiąc sprawdzam, dajesz takiej osobie kilka wzmacniaczy do naprawy (wykluczenie przypadkowości) i albo naprawi albo nie i wiadomo czy mówił prawdę, jeśli ktoś twierdzi, że wie jak grają różne sprzęty/oprzyrządowanie, to mówiąc sprawdzam, robisz test takiej osobie czy potrafi rozpoznać ten sprzęt, w kilku zestawach, nie widząc go tylko słuchając i wtedy wiadomo czy mówił prawdę czy nie. Proste, jak budowa cepa, w jednym i drugim przypadku jeśli ktoś mówi, że coś umie/wie, a nie che się poddać weryfikacji, to znaczy, że nie umie. Są np. osoby rozpoznające jakie instrumenty grają w orkiestrze, rozpoznające zapisy nutowe ze słuchu, mało tego są osoby mające tzw. słuch absolutny i pamięć i one potrafią zapamiętać kilka, a nawet wiele konfiguracji różnego sprzętu mimo, że nie są audiofilami, ba nawet melomanami nie są, tyle że one nie przechwalają się na forach, a pokazują swoje umiejętności w realnym świecie więc nie ma podstaw do dalszej rozmowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez radmorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, robert3501k napisał:

panowie Kocurro, David Hare i moravka z całym szacunkiem ale dyskusja z wami to jak kopanie sie z koniem, wielka trójka audiofilii ...reszta to plebs ...niczego nikomu nie narzucam i nie mam zamiaru ...niczego nie reklamowałem, nie handluję, nikogo nie naganiam czy też zaganiam jak bym tu łaskaw któryś z tej trójki napisać, nie korzystam z Allegro, zatem i niczego tam nie kupiłem i raczej nie kupię z racji niewiadomego stanu technicznego sprzętu czy to audio czy każdego innego-używanego, nie żalę się bo nie mam takowej potrzeby może Wasza trójka ma ..nie wiem i nie chcę tego wiedzieć nie żyję cudzym życiem. Zasadniczo dziwię się skąd w was tyle złośliwości wobec każdego mającego odmienne zdanie czy chociażby poglady od waszych ...panowie nie jesteście dla mnie wyznacznikiem tego co mam lubić nie, jakiego mam sprzętu używać czy też nie, nie narzucam nikomu również i wam i nie krytykuję posiada lub nie takiego czy innego zestawu audio, a to czy istotnie posiadacie czy też nie takowy to rzecz drugorzędna i nie mająca nic wspólnego z ogólną dyskusją na temat czy opłaca się i czy warto inwestować w urządzenia audio vintage bo zdaje się to jest temat pierwotnego postu ...i miast rzeczowo odpowiedzieć tak czy nie ...wdajecie się w głęboką dyskusję i negowanie odmiennego zdania od waszego, mój post dotyczył moim własnych doświadczeń podałem nazwy nie dla reklamy a jedynie dla zoobrazowania tego o czym napisałem w moim pierwszym poście..reasumując o czym wy panowie zatem za przeproszeniem piep...cie? o naganiaczach, naciągaczach itp itd ...handlowaniu szrotem itp itd ...polecam dokładnie i ze zrozumieniem przeczytać mój pierwszy wpis gdzie w nim jest jakaś wzmianka o wyższości tego czy innego modelu? Panowie wyluzujcie bo wam żyłka pęknie i będzie nieszczęście ....pozdrawiam ? 

bla, bla bla.. daruj sobie te moralitety i oratoria.. wpadasz jak komornik po szafę i piejesz z zachwytu, gdy zmieniasz sobie jak gacie z froty te paździerze.. kup coś konkretnego, bo tylko wtedy zejdzie Ci koc i słoń z ucha..

.. a teraz przepraszam za mój ton, bo to sprzeczne z moimi przekonaniami i pewności nie mogę mieć i nie mam, czy rzeczywiście jesteś podszytym handlarzem, czy naganiaczem.. dlatego jeśli jesteś to jeszcze można by mnie zrozumieć i przede wszystkim tego typu aktywność jak Twoja.. z kolei jeśli nie jesteś handlarzem, czy naganiaczem to zacznij się rozwijać... bo wtedy ta zabawa ma sens, kiedy poznajesz kolejne poziomy i osiągasz spełnienie swoich ambicji delektując się ulubioną muzyką .. z Twoimi klockami liznąłeś dopiero temat, ale jeśli zamierzasz poprzestać na tym i już teraz przeżywasz z nimi ekstazę to szczerze zazdroszczę... przestań, więc kultywować i adorować te paździerze, bo większość tutaj obecnych nie znalazła spełnienia w budżetówce, poza tym chcesz, czy nie, ale sztucznie podbijasz wartość tych gratów, a to tylko entry level i nic poza tym... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kocurro

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, kocurro napisał:

entry level

W takich sprzętach nie ma nic złego i o ile wie się co się ma mogą dawać radość . Tylko nie ma co na ich podstawie generalizować o tym jak coś kiedyś grało . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kawosz napisał:

W takich sprzętach nie ma nic złego i o ile wie się co się ma mogą dawać radość . Tylko nie ma co na ich podstawie generalizować o tym jak coś kiedyś grało . 

Oczywiście zgadzam się i absolutnie nie mam nic przeciwko. 

Moja irytacja wynika raczej z ich rynkowej wartości. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem skąd takie przeświadczenie że akurat podbijam wartość sprzętu a przepraszam w jaki to niby sposób? opisałem jedynie moje własne doświadczenia bez zbędnych opisów i uniesień nad taką czy inną marką, jeżeli już ktoś podbija ceny to absolutnie nie jestem tym kimś wręcz przeciwnie uważam że znakomita większość sprzętu vintage jest zdecydowanie przeceniona a ja nie mam z tym nic wspólnego wręcz przeciwnie przez zawyżone i to w wielu przypadkach jeżeli mówimy o używanym sprzęcie cenach biję się z myślami o zakupie i kilkukrotnie zastanawię się nim kupię, chociażby z racji że sprzęt jest używany, leciwy a to już samo w sobie rodzi problemy w razie awarii takiego leciwego sprzętu i nie mam na myśli kosztów naprawy a serwisu który takową przeprowadzi bez uszczerbku na zdrowiu pacjenta, a już szczególnie w przypadku sprzętów z wyższej półki mid end czy high end, inwestować pieniądze w takie modele to dość ryzykowana zabawa, a cena nowych to już jakiś kosmos bez urazy Panowie ale to moim zdaniem nie jest gra warta świeczki, w przypadku budżetówek co najwyżej straty będą zminimalizowane, jak padnie to padnie bez większego żalu, i tym się kieruję przy wyborze takiej czy innej marki, na słuch nie narzekam póki co ale też w mojej opinii wiele niestety bardzo wiele znanych marek high end czy mid end to marki zdecydowanie przecenione, zbyt drogie w stosunku do tego co oferują ...jasne że są pośród nich perełki tyle że perełki kosztują swoje ...jak pisałem w innym poście nie wydam kilku tysięcy funtów na sprzęt ryzykując tym że dany zestaw nie zagra tak jak bym marzył czy tez oczekiwał ...do takiej zabawy raz że nie mam czasu, dwa warunków ...by istotnie docenić wartość perełek nie wystarczy posiadać odpowiedni sprzęt, jak dobrze Panowie wiecie sam sprzęt to jeszcze nie wszystko, pozostaje pomieszczenie, warunki akustyczne itp itd ...w normalnym użytkowaniu w normalnych warunkach różnicy znaczącej pomiędzy High endem a mid czy low endem nie zauważy się...czujecie to? pokój ..ruch uliczny ...sąsiedzi i High End audio a kupić by po to by się nim pochwalić ...patrzcie ludzie jaki mam wypasiony sprzęt? dlatego też póki co skupiam się na odsłuchu zestawem słuchawkowym, rozsądne słuchawki, wzmacniacz słuchawkowy, to gdy chcę się odciąć od świata i zanurzyć tylko i wyłącznie w muzyce ...w pozostałych przypadkach ...sprzęt ma w miarę dobrze grać i wystarczy .. ale też nikomu nie doradzam czy odradzam zakup takiego czy innego zestawu ....czy to będzie High End czy Low End ...stać cię i masz taką potrzebę kupujesz za 100 tys zestaw audio i jest ok, staram się na wszystko patrzeć w miarę obiektywnie bez nadmiernego uniesienia czy negacji, może gdybym wygrał w euro lotto kilkanaście milionów euro zastanowiłbym się na zakupem High Endu ale wpierw wybudował pomieszczenie odsłuchowe bo to ono a nie sam sprzęt jest najważniejszy, a potem dopiero zakupił zestaw audio ...całkowita cisza z zewnątrz by nic absolutnie nie zakłócało odsłuchów ...moim zdaniem od tego należałoby zacząć z zabawę z audio, dokładnie tak jak w operze ..źle zaprojekowana sala operowa nawet  z najlepszym nagłośnieniem za grube miliony niweczy całość kompletnie w przeciwieństwie do dobrego projektu i wykonania takiej sali ...tam zagra nawet słabszej jakości zestaw ...ot i cała magia audio woodo. Przekopałem wiele różnych forów internetowych o audio i w większości wszystko skupia się wokół zestawów a zapomina się o rzeczy najistotniejszej ...pomieszczeniu w którym ma taki zestaw pracować ...nieco dziwna sytuacja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, robert3501k napisał:

zapomina się o rzeczy najistotniejszej ...pomieszczeniu w którym ma taki zestaw pracować ...nieco dziwna sytuacja...

W pełni się z tym zgadzam. Wielokrotnie wspominałem właśnie o pokoju odsłuchowym i akustyce...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, radmorek napisał:

tyle że one nie przechwalają się na forach, a pokazują swoje umiejętności w realnym świecie więc nie ma podstaw do dalszej rozmowy.

rozumiem że ty też do takich skromnych ludzi należysz:

"..zapewniam Cię, że iloraz inteligencji mam wysoki i języków obcych też kilka znam..."

i szukasz tu jelenia który Ci udowodni, że wzmacniacze grają różnie? Najlepiej znaleźć właściciela salonu audio który pozwoli Ci biegać po swoim salonie, przepinać wzmacniacze i liczyć że uzna to za reklamę, bo ty uważasz że na tym forum nie ma osoby która w ślepym teście może odróżnić od siebie różne wzmacniacze?  

Nie wiem skąd ty się urwałeś, ale może wróć na ziemię...

Ze swojej strony również kończę, a ty ucz się kolejnych języków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, robert3501k napisał:

Ja nie wiem skąd takie przeświadczenie że akurat podbijam wartość sprzętu a przepraszam w jaki to niby sposób? opisałem jedynie moje własne doświadczenia bez zbędnych opisów i uniesień nad taką czy inną marką, jeżeli już ktoś podbija ceny to absolutnie nie jestem tym kimś wręcz przeciwnie uważam że znakomita większość sprzętu vintage jest zdecydowanie przeceniona a ja nie mam z tym nic wspólnego wręcz przeciwnie przez zawyżone i to w wielu przypadkach jeżeli mówimy o używanym sprzęcie cenach biję się z myślami o zakupie i kilkukrotnie zastanawię się nim kupię, chociażby z racji że sprzęt jest używany, leciwy a to już samo w sobie rodzi problemy w razie awarii takiego leciwego sprzętu i nie mam na myśli kosztów naprawy a serwisu który takową przeprowadzi bez uszczerbku na zdrowiu pacjenta, a już szczególnie w przypadku sprzętów z wyższej półki mid end czy high end, inwestować pieniądze w takie modele to dość ryzykowana zabawa, a cena nowych to już jakiś kosmos bez urazy Panowie ale to moim zdaniem nie jest gra warta świeczki, w przypadku budżetówek co najwyżej straty będą zminimalizowane, jak padnie to padnie bez większego żalu, i tym się kieruję przy wyborze takiej czy innej marki, na słuch nie narzekam póki co ale też w mojej opinii wiele niestety bardzo wiele znanych marek high end czy mid end to marki zdecydowanie przecenione, zbyt drogie w stosunku do tego co oferują ...jasne że są pośród nich perełki tyle że perełki kosztują swoje ...jak pisałem w innym poście nie wydam kilku tysięcy funtów na sprzęt ryzykując tym że dany zestaw nie zagra tak jak bym marzył czy tez oczekiwał ...do takiej zabawy raz że nie mam czasu, dwa warunków ...by istotnie docenić wartość perełek nie wystarczy posiadać odpowiedni sprzęt, jak dobrze Panowie wiecie sam sprzęt to jeszcze nie wszystko, pozostaje pomieszczenie, warunki akustyczne itp itd ...w normalnym użytkowaniu w normalnych warunkach różnicy znaczącej pomiędzy High endem a mid czy low endem nie zauważy się...czujecie to? pokój ..ruch uliczny ...sąsiedzi i High End audio a kupić by po to by się nim pochwalić ...patrzcie ludzie jaki mam wypasiony sprzęt? dlatego też póki co skupiam się na odsłuchu zestawem słuchawkowym, rozsądne słuchawki, wzmacniacz słuchawkowy, to gdy chcę się odciąć od świata i zanurzyć tylko i wyłącznie w muzyce ...w pozostałych przypadkach ...sprzęt ma w miarę dobrze grać i wystarczy .. ale też nikomu nie doradzam czy odradzam zakup takiego czy innego zestawu ....czy to będzie High End czy Low End ...stać cię i masz taką potrzebę kupujesz za 100 tys zestaw audio i jest ok, staram się na wszystko patrzeć w miarę obiektywnie bez nadmiernego uniesienia czy negacji, może gdybym wygrał w euro lotto kilkanaście milionów euro zastanowiłbym się na zakupem High Endu ale wpierw wybudował pomieszczenie odsłuchowe bo to ono a nie sam sprzęt jest najważniejszy, a potem dopiero zakupił zestaw audio ...całkowita cisza z zewnątrz by nic absolutnie nie zakłócało odsłuchów ...moim zdaniem od tego należałoby zacząć z zabawę z audio, dokładnie tak jak w operze ..źle zaprojekowana sala operowa nawet  z najlepszym nagłośnieniem za grube miliony niweczy całość kompletnie w przeciwieństwie do dobrego projektu i wykonania takiej sali ...tam zagra nawet słabszej jakości zestaw ...ot i cała magia audio woodo. Przekopałem wiele różnych forów internetowych o audio i w większości wszystko skupia się wokół zestawów a zapomina się o rzeczy najistotniejszej ...pomieszczeniu w którym ma taki zestaw pracować ...nieco dziwna sytuacja...

Bez urazy, ale tego się nie da czytać. Czy ty wiesz co to znaki interpunkcyjne oraz wielkie litery ?

Co do akustyki, to ma dużo większe znaczenie, niż nam się czasami wydaje. To prawda, że mało się o tym mówi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Dawid Hare

Harpia... Moon...Sinusaudio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dawid Hare napisał:

Co do akustyki, to ma dużo większe znaczenie, niż nam się czasami wydaje. To prawda, że mało się o tym mówi.

Dokładnie tak. Grube kotary zasłaniające okna , tym samym eliminujące odbicia, obrazy i gęste kwiaty. Miękko wykończone meble oraz gruby dywan dużo wnoszą eliminując pogłos i efekt echa. 

Do tego odpowiednie ustawienie kolumn w zależności od kształtu pokoju i lokalizacji wszelkich wnęk, drzwi itp.

Można by tak jeszcze długo rozprawić. . .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fashi napisał:

 

Można by tak jeszcze długo rozprawić. . .

Moznaby , ale temat jest inny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 27

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.