Jump to content
Sign in to follow this  
Kwiacz

Marant 6370Q - nowa wkładka

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Posiadam gramofon Marantz 6370Q z leciwą wkładką Grado... ciężko stwierdzić - kolor niebieski całości plus tajemnicze (gdyż internet milczy dla zadanej frazy) numery "1079" na górze wkładki.

Ale do brzegu: wkładka i igła mają swoje lata, nadszedł czas na zmianę. I tu pojawia się moje pytanie do obeznanych bardziej w tej dziedzinie forumowiczów - co innego mogę do tego gramofonu wsadzić? Czy posiada/posiadał ktoś z Was ten model gramofonu i może coś polecić?

Myślałem o wejściu w nowy model Grado (prestige red 1), ponieważ wizualnie bardzo mi się to spina, zapewne w dużej mierze z przyzwyczajenia. I tu kolejne pytanie czy to na pewno razem zagra i czy warto wchodzić w ten model czy wystarczy jakiś niższy z tej serii?

Mam w zasadzie nową wkładkę Audio Technica AT100E (grała we wcześniejszym Marantzie 6100 przez max dwie płyty), ale po zamontowaniu w 6370Q nie brzmiało to poprawnie (podłączyłem to dawno temu, więc dokładnie tego nie opiszę, ale po prostu dźwięk był zniekształcony i nie zgrywał się).

Jako, że jestem tu totalnym świeżakiem proszę nie krzyczeć tylko nakierować, jeżeli źle dobrałem dział lub popełniłem inne forumowe faux pas.

Pozdrawiam

MK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.