Skocz do zawartości
IGNORED

Marant 6370Q - nowa wkładka


Kwiacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Posiadam gramofon Marantz 6370Q z leciwą wkładką Grado... ciężko stwierdzić - kolor niebieski całości plus tajemnicze (gdyż internet milczy dla zadanej frazy) numery "1079" na górze wkładki.

Ale do brzegu: wkładka i igła mają swoje lata, nadszedł czas na zmianę. I tu pojawia się moje pytanie do obeznanych bardziej w tej dziedzinie forumowiczów - co innego mogę do tego gramofonu wsadzić? Czy posiada/posiadał ktoś z Was ten model gramofonu i może coś polecić?

Myślałem o wejściu w nowy model Grado (prestige red 1), ponieważ wizualnie bardzo mi się to spina, zapewne w dużej mierze z przyzwyczajenia. I tu kolejne pytanie czy to na pewno razem zagra i czy warto wchodzić w ten model czy wystarczy jakiś niższy z tej serii?

Mam w zasadzie nową wkładkę Audio Technica AT100E (grała we wcześniejszym Marantzie 6100 przez max dwie płyty), ale po zamontowaniu w 6370Q nie brzmiało to poprawnie (podłączyłem to dawno temu, więc dokładnie tego nie opiszę, ale po prostu dźwięk był zniekształcony i nie zgrywał się).

Jako, że jestem tu totalnym świeżakiem proszę nie krzyczeć tylko nakierować, jeżeli źle dobrałem dział lub popełniłem inne forumowe faux pas.

Pozdrawiam

MK

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.