Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do Dynaudio Focus 260 do 8 tyś. używany


marcinoss26

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam poczytać o Audio Gd Master 10, bo osobiście chyba bym się nie zastanawiał.. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )   słuchałem tego Audio Gd i jego moc naprawdę czuć. (1,5kW zasilacz)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kocurro

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Warto posłuchać Hegel h300 spokojnie kupisz w zamierzonej kwocie 

Oraz leema tucana II tylko musiał byś szukać za granicą.Wszystko zależy od własnych preferencji i njlepszy jest odsłuch .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Klecha86

...............................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj ATC SIA2-150, pewnie trudno będzie upolować używkę szczególnie w tym budżecie, ale to świetna propozycja. 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, S4Home napisał:

Proponuje spojrzeć na Roksan Caspian M2 ?
Pozdrawiam.

Obawiam się, że dynki F260 to za duże wyzwanie dla Caspiana M2. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cichom napisał:

Obawiam się, że dynki F260 to za duże wyzwanie dla Caspiana M2. 

Osobiście twierdzę że to ciekawa propozycja Caspian wcale nie taki slaby, ale wiadomo można wrzucić coś mocniejszego! ?

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2019 o 17:16, kocurro napisał:

Zachęcam poczytać o Audio Gd Master 10, bo osobiście chyba bym się nie zastanawiał.. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )   słuchałem tego Master 10 i jego moc naprawdę czuć. (1,5kW 

A co powiecie na Naim Supernait 2 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem ile te kolumny potrzebują mocy w rzeczywistości ale pewnie sporo i możliwe że ani caspian ani sn nie dadzą rady, chociaż warto się przekonać w praktyce, a może lepiej k3?... albo jakiś lar 200h ? więcej nie znam aż takiej mocy nigdy mi nie było trzeba ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcinoss26 napisał:

A co powiecie na Naim Supernait 2 ?

Słuchałem, źle nie było, ale chyba wolałbym nawet starego, poczciwego Krella kav-300i, wydaje mi się, że miał więcej barwy, a dynamiki nie mniej na pewno. Z dynkami to się dobrze zgrywa. Kosztuje połowę Supernaita. W okolicach założonej kwoty to już kav-500i i tu moim zdaniem Supernait 2 wysiada zupełnie.

Do tego te Krelle (jak są sprawne oczywiście) to są ciche, a Naim buczał z daleka jak ruski wentylator.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, konradwo napisał:

Słuchałem, źle nie było, ale chyba wolałbym nawet starego, poczciwego Krella kav-300i, wydaje mi się, że miał więcej barwy, a dynamiki nie mniej na pewno. Z dynkami to się dobrze zgrywa. Kosztuje połowę Supernaita. W okolicach założonej kwoty to już kav-500i i tu moim zdaniem Supernait 2 wysiada zupełnie.

Do tego te Krelle (jak są sprawne oczywiście) to są ciche, a Naim buczał z daleka jak ruski wentylator.

To chyba miałeś zepsutego tego naima. Jestem wyczulony na byczenie, pykanie itp.Z  Naima którego miałem słychać było tylko muzykę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chcheckitout napisał:

To chyba miałeś zepsutego tego naima. Jestem wyczulony na byczenie, pykanie itp.Z  Naima którego miałem słychać było tylko muzykę. 

A skąd, sprzęt w salonie. Sprzedawca głowił się jak ów problem rozwiązać, twierdząc, że pewnie sieciówka nie ta itp . itd. ale nawet jak przyniósł ów magiczny kabel to trafo buczało bardzo (dla porównania w przywiezionym przeze mnie wzmaku absolutna cisza).
Co więcej: ten sam problem zauważyłem w którymś z niższych modeli Naima, nie buczało aż tak bardzo ale jednak. Coś jest na rzeczy, w sieci trochę jest info na ten temat.
Być może Ty miałeś egzemplarz, który nie miał z tym problemu, super, że takowy trafił się Tobie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 8300 proponuje nowego , jedynie po testach Lektor VFI700 hybryda z oddzielnym zasilaczem u mnie zasilił Focus 340 . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lukag72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, lukag72 napisał:

za 8300 proponuje nowego , jedynie po testach Lektor VFI700 hybryda z oddzielnym zasilaczem u mnie zasilił Focus 340 . 

Witam.

Proszę nr seryjny Lector VFI 700, zweryfikujemy jaki on „nowy”.

Pozdrawiam

J

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele wzmacniaczy buczy ale to nie zawsze jest wina samego sprzętu a często sieci elektrycznej np w przypadku buczacego trafo u mnie w domu trudno byłoby znaleźć takie które byłyby zupełnie ciche .. moze jedynie te z małymi trafkami np c 326 I o dziwo chyba k3 nie buczal... miałem też 3  naity5si i każdy buczal mimo to bardzo lubię ten model 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Svawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem nigdy Eletrocompanieta, ale chyba ciekawa oferta -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2019 o 20:27, Lector. Audio. Poland. napisał:

Witam.

Proszę nr seryjny Lector VFI 700, zweryfikujemy jaki on „nowy”.

Pozdrawiam

J

A co ty chcesz weryfikować jest nowy i koniec kropka. Halo żyjemy w UE. i nie tylko Polska dystrybucja istnieje z chorymi cenami. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie kupisz nowego CYRUS'a 8.2 DAC a jak dorzucisz parę złotówek to możesz go dodatkowo wzbogacić najnowszym dzieckiem Cyrus'a czyli modułem QXR ( polepszony układ obróbki D/A). Wzmacniacz znam bardzo dobrze, ale moduł QXR jest mi jeszcze obcy, choć już niedługo będę miał możliwość posłuchania tegoż wzmaka właśnie z tym modułem. Podejrzewam, że bardzo ładnie zgra się z tymi Dynkami, ale to już pozostawiam Tobie w gestii odsłuchu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jako posiadacz Cyrusa 8.2 DAC i Dynek jednak nie jestem do końca przekonany czy to najlepszy dla Dynaudio wybór. Może być za ciepło, przez co wkradnie się za duże ujednolicenie barw na średnicy, również góry może brakować ale najważniejsze na sam koniec, Cyrus 8-2DAC chyba jednak bardziej sprawdza się w ostrym tzw. rockowym graniu niż w czarujących, angażujących wokalach, tego z niego na tę chwilę nie potrafię "wyciągnąć" a co przecież miałem z tymi samymi Dynkami i źródłem przy podpięciu innego tranzystora tj.  Dayensa Menuetto, który był zwyczajnie dużo, duuuużo bardziej angażujący wszędzie tam, gdzie pierwsze skrzypce gra wokal (Menuetto miał również bardziej dźwięczną, lepiej nasyconą i bardziej rozdzielczą górę od Cyrusaa 8.2 DAC i mniej podbarwiony środek). No i jednak chyba Cyruskowi 8.2 tak samo jak Dayensowi zabraknie pary, żeby dobrze kontrolować dół z Focusów. 

Ps. I do Focusów chyba jednak przydałaby się wzmacniacz z półeczki wyżej  aniżeli Cyrus 8.2, żeby wykorzystać ich cały potencjał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lukag72 napisał:

A co ty chcesz weryfikować jest nowy i koniec kropka. Halo żyjemy w UE. i nie tylko Polska dystrybucja istnieje z chorymi cenami. Pozdrawiam

Pierwsza sprawa:

nr. seryjnego jak nie było tak nie ma.

Druga sprawa:

nie będzie Pan wprowadzał klienta w błąd sprzedając stare urządzenie jako nowe.

Ceny Lectora w Polsce są i będą najlepsze w Europie.

Pozdrawiam

J

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2019 o 08:26, lukag72 napisał:

A co ty chcesz weryfikować jest nowy i koniec kropka. Halo żyjemy w UE. i nie tylko Polska dystrybucja istnieje z chorymi cenami. Pozdrawiam

Kolego trochę kultury proszę. Poproszony zostałeś przez dystrybutora o podanie mu numeru celem sprawdzenia problemu. Skoro wysuwasz argumenty przeciw - miej odwagę zmierzyć się z własnymi słowami. Kolejną rzeczą jest ton Twojej wypowiedzi. Proponuję więcej ogłady. Resztę postów personalnych traktować będziemy jako ataki personalne. Resztę dostałeś w wiadomości. 

 

Dla zainteresowanych: Zarzut o problem z serwisowaniem jest niepoważny. Ktoś może sprzedaje Mante zamiast Lectora. Stąd też "okazyjna" cena z niższą marżą. 

Lector serwisowany jest od prawie 4 dekad w tym samym miejscu - we Włoszech (Albuzzano). Więc ktoś perfidnie kłamie w swoim poście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszony zostałem. Owszem i odrazu podsumowań zanim zostałem zweryfikowane. Co do tonu w. Jakim pisałem, rozumiem że obrazilem, acene grono dealerskie stosując niestety praktyki sprzedaży wysoko odbiegają e od norm Europejskich. Jeżeli chodzi o dowody jak najbardziej one są. Ale oczywiście każdy może się o tym przekonać osobiście. Proponując coś w cenie mocno konkurencyjnej dla dealera danej marki. Zawsze jest się narażonym na szykanowanie. Jeżeli naruszulem czyjeś dobro z góry przepraszam, ale Panowie w Polsce tak jest, a o tym już dawno się przekonał się nie jeden klient. Tylko że kij ma dwa końce 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lukag72 napisał:

Poproszony zostałem. Owszem i odrazu podsumowań zanim zostałem zweryfikowane. Co do tonu w. Jakim pisałem, rozumiem że obrazilem, acene grono dealerskie stosując niestety praktyki sprzedaży wysoko odbiegają e od norm Europejskich. Jeżeli chodzi o dowody jak najbardziej one są. Ale oczywiście każdy może się o tym przekonać osobiście. Proponując coś w cenie mocno konkurencyjnej dla dealera danej marki. Zawsze jest się narażonym na szykanowanie. Jeżeli naruszulem czyjeś dobro z góry przepraszam, ale Panowie w Polsce tak jest, a o tym już dawno się przekonał się nie jeden klient. Tylko że kij ma dwa końce 

Nie obraziłeś "zacnego grona dealerskiego". Złamałeś zasady panujące na Forum. Równie dobrze ktoś może zarzucić Ci, że jesteś zwykłym handlarzem nie płacącym uczciwie podatków w Polsce. Bo jeśli nie bierzesz od oficjalnej dystrybucji w kraju, to zajmujesz się importem - a różnice wynikają z rozliczeń VAT wewnątrz unijnych.

Czy taka historia Twojej działalności w Polsce odpowiada Ci? Bo wybacz, ale za darmo jak coś jest lub pół darmo - to znaczy, że gdzieś coś musi być nie tak. Oczywiście równie dobrze możesz przekonywać teraz całe grono forumowiczów, że Twój biznes jest w 100% uczciwy, płacisz wszystko zgodnie z prawem, a niskie ceny wynikają z Twojej działalności opartej o dobroczynność.

Ja mogę znów napisać "o widać, że wsadziłem kij w mrowisko i ruszyłem branżystów - ściągaczy na Polski rynek sprzętu spoza oficjalnej dystrybucji".

Tak - zgadzam się z Tobą w 100% i nie mam zamiaru nawet polemizować nad prawdziwością słów Twoich - kij ma zawsze dwa końce. Jak coś jest za pół darmo, to coś po drodze tego interesu musiało przebiegać "po taniości". Cokolwiek to jest.

Rzecz jasna moim postem nie ujmuję Twojej działaności opartej w głównej mierze jak widzę na dobroczynności. Pozazdrościć jedynie możliwości sponsorowania innym ich przyjemności życia. Trochę przerzuciłem tego sprzętu w swoim życiu, zawsze coś okupione było albo moja strata, albo cudzą stratą. Ktoś gdzieś zyska by ktoś musiał odrobinę stracić. Prawa rynku. Ale cieszy mnie - i piszę to jak najbardziej poważnie - że mamy w kraju kolejnego Robin Hood'a. 

Wracając jednak do najważniejszego. Na Forum panują pewne zasady - łamiesz je nie zwracając na to uwagi. Po pierwsze zrobiłeś sobie z Forum AS tablicę ogłoszeń w postaci szeptanego marketingu ("już wkrótce mam mieć", "u mnie najtaniej"). Forum to jakiś bazar z pietruszką i jajkami? I druga kwestia - zarzucasz innym wręcz złodziejskie praktyki przez pryzmat "marży". Jakie masz kompetencje, by oceniać koszty funkcjonowania innych na rynku? Masz takie same koszty jak (bez względu na markę) oficjalny przedstawiciel? Jak rozumiem buty sportowe produkowane w Wietnamie za 4$ też powinny być sprzedawane za 10$, nie za 499 złotych?! Co to ma wspólnego z Forum i zasadami tutaj panującymi?

Oznaczenie branża nie upoważnia Cię do zrobienia sobie z Forum AudioStereo panelu ogłoszeniowego i szeptanego marketingu. Tak jak nie masz prawa atakować innych. I za to dostałeś ostrzeżenie i pouczenie. Kolejne takie zagrywki ograniczą Ci możliwość udzielania się na Forum. Nie dlatego, że komuś "nacisnąłeś na odcisk", ale z powodu niestosowania się do zasad panujących na forum AS.

i to wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez arkadowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2019 o 19:01, Svawo napisał:

trudno byłoby znaleźć takie które byłyby zupełnie ciche .. moze jedynie te z małymi trafkami 

W mojej końcówce mam ogromne dwa trafa. Zadnego buczenia nie ma, cisza absolutna choć słucham w bliskim polu. Co się dzieje z tym audio że te naim tak buczą??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, arkadowski napisał:

Nie obraziłeś "zacnego grona dealerskiego". Złamałeś zasady panujące na Forum. Równie dobrze ktoś może zarzucić Ci, że jesteś zwykłym handlarzem nie płacącym uczciwie podatków w Polsce. Bo jeśli nie bierzesz od oficjalnej dystrybucji w kraju, to zajmujesz się importem - a różnice wynikają z rozliczeń VAT wewnątrz unijnych.

Czy taka historia Twojej działalności w Polsce odpowiada Ci? Bo wybacz, ale za darmo jak coś jest lub pół darmo - to znaczy, że gdzieś coś musi być nie tak. Oczywiście równie dobrze możesz przekonywać teraz całe grono forumowiczów, że Twój biznes jest w 100% uczciwy, płacisz wszystko zgodnie z prawem, a niskie ceny wynikają z Twojej działalności opartej o dobroczynność.

Ja mogę znów napisać "o widać, że wsadziłem kij w mrowisko i ruszyłem branżystów - ściągaczy na Polski rynek sprzętu spoza oficjalnej dystrybucji".

Tak - zgadzam się z Tobą w 100% i nie mam zamiaru nawet polemizować nad prawdziwością słów Twoich - kij ma zawsze dwa końce. Jak coś jest za pół darmo, to coś po drodze tego interesu musiało przebiegać "po taniości". Cokolwiek to jest.

Rzecz jasna moim postem nie ujmuję Twojej działaności opartej w głównej mierze jak widzę na dobroczynności. Pozazdrościć jedynie możliwości sponsorowania innym ich przyjemności życia. Trochę przerzuciłem tego sprzętu w swoim życiu, zawsze coś okupione było albo moja strata, albo cudzą stratą. Ktoś gdzieś zyska by ktoś musiał odrobinę stracić. Prawa rynku. Ale cieszy mnie - i piszę to jak najbardziej poważnie - że mamy w kraju kolejnego Robin Hood'a. 

Wracając jednak do najważniejszego. Na Forum panują pewne zasady - łamiesz je nie zwracając na to uwagi. Po pierwsze zrobiłeś sobie z Forum AS tablicę ogłoszeń w postaci szeptanego marketingu ("już wkrótce mam mieć", "u mnie najtaniej"). Forum to jakiś bazar z pietruszką i jajkami? I druga kwestia - zarzucasz innym wręcz złodziejskie praktyki przez pryzmat "marży". Jakie masz kompetencje, by oceniać koszty funkcjonowania innych na rynku? Masz takie same koszty jak (bez względu na markę) oficjalny przedstawiciel? Jak rozumiem buty sportowe produkowane w Wietnamie za 4$ też powinny być sprzedawane za 10$, nie za 499 złotych?! Co to ma wspólnego z Forum i zasadami tutaj panującymi?

Oznaczenie branża nie upoważnia Cię do zrobienia sobie z Forum AudioStereo panelu ogłoszeniowego i szeptanego marketingu. Tak jak nie masz prawa atakować innych. I za to dostałeś ostrzeżenie i pouczenie. Kolejne takie zagrywki ograniczą Ci możliwość udzielania się na Forum. Nie dlatego, że komuś "nacisnąłeś na odcisk", ale z powodu niestosowania się do zasad panujących na forum AS.

i to wszystko.

Oczywiście tylko proszę bądź do końca konsekwentny i również wyciągnąć wnioski czy ewentualne ostrzeżenia do osoby czy branży, która również atakuje mnie na forum. Przecież Lector nie jest zainteresowany kupnem. Szanowny moderator każdemu udziela informacji o swoim sprzęcie kto ma na to ochotę?prosze to rozważyć. Po drugie gdyby forma z góry określa typ zobaczymy jakie to nowe urządzenie? Jeszcze raz podkreślam urządzenie pochodziło z Polskiej dutrybucji. Po drugie moje widzimisię jest takie że mogę kupić za ile mi się podoba dana rzecz i za ile misie podoba dana rzecz sprzedać. Najczęściej że stratą, to moja prywatna sprawa. Proszę pamiętać że piszę Pan z osobą prywatną nie podmiotem gospodarczym itd... Przyjmuje krytykę ostrzeżenie i kary lecz trochę proszę spojrzeć szerzej na aspekt sprawy. I chłodno podchodzić do oceny jakiegokolwiek konfliktu. Nimienszym przepraszam za co nieco zasimiecanie tematu. Niepotrzebna awanturą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, lukag72 napisał:

Proszę pamiętać że piszę Pan z osobą prywatną nie podmiotem gospodarczym itd

Więc tym bardziej czymś nieupoważnionym jest oceniać marżę czy narzut sklepów, dystrybucji itd. Pozostaje otworzyć firmę i płacić wszystkie zobowiązania - nie cichaczem opychać po sieci "ze stratą" sprzęt (nie tylko marki Lector).

I raz jeszcze - tym razem OSTATNI RAZ - Forum AS nie jest miejscem do prowadzenia marketingu szeptanego. Zadałem sobie odrobinę "trudu" i jeśli nie jesteś handlarzem do tego w perfidny sposób naganiającym na swoje produkty ("jak coś pisz na priv"), to ja jestem świętym Tureckim. Mnie Twoja osobista ocena dystrybutorów i ich zarobku nie interesuje - Ty też nie masz prawa publicznie oskarżać innych wykorzystywanie kupujących przez dystrybutorów. 

Problemem dla mnie nie jest to, co myślisz -tylko Twoje wypowiedzi na Forum i zachowanie na Forum (marketing szeptany).

I proponuję Ci zakończyć tą jałową dyskusję. Tak będzie zdrowiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Lector model VFI 700 ostatni raz wyjechał z fabryki w Albuzzano  do Polski w 2014r.

Pozdrawiam

Joanna

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.