Jump to content
marcinoss26

Wzmacniacz do Dynaudio Focus 260 do 8 tyś. używany

Recommended Posts

T+A Powerplant. Chyba wisi na giełdzie w granicach 5 tys

Posted (edited)

Zachęcam poczytać o Audio Gd Master 10, bo osobiście chyba bym się nie zastanawiał.. https://www.olx.pl/oferta/wzmacniacz-stereo-CID99-IDyGKFU.html#6d99e28123  słuchałem tego Audio Gd i jego moc naprawdę czuć. (1,5kW zasilacz)

Edited by kocurro

𝘚𝘰𝘦𝘬𝘳𝘪𝘴, 𝘓𝘢𝘷𝘢𝘳𝘥𝘪𝘯 𝘐𝘚 𝘙𝘦𝘧𝘦𝘳𝘦𝘯𝘤𝘦, 𝘟𝘢𝘷𝘪𝘢𝘯 𝘎𝘪𝘶𝘭𝘪𝘦𝘵𝘵𝘢

Posted (edited)

Warto posłuchać Hegel h300 spokojnie kupisz w zamierzonej kwocie 

Oraz leema tucana II tylko musiał byś szukać za granicą.Wszystko zależy od własnych preferencji i njlepszy jest odsłuch .

Edited by Klecha86

Poszukaj ATC SIA2-150, pewnie trudno będzie upolować używkę szczególnie w tym budżecie, ale to świetna propozycja. 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Proponuje spojrzeć na Roksan Caspian M2 🙂
Pozdrawiam.

www.facebook.com/S4Home/ - polub nas! Śledź nowości i promocje.

Co wybrać? Od czego zacząć? Jak ustawić? Doradzamy zarówno w sprzęcie nowym jak i używanym. Dla forumowiczów niższe ceny. Zapraszamy!

13 godzin temu, S4Home napisał:

Proponuje spojrzeć na Roksan Caspian M2 🙂
Pozdrawiam.

Obawiam się, że dynki F260 to za duże wyzwanie dla Caspiana M2. 

2 godziny temu, cichom napisał:

Obawiam się, że dynki F260 to za duże wyzwanie dla Caspiana M2. 

Osobiście twierdzę że to ciekawa propozycja Caspian wcale nie taki slaby, ale wiadomo można wrzucić coś mocniejszego! 😄

Pozdrawiam.

www.facebook.com/S4Home/ - polub nas! Śledź nowości i promocje.

Co wybrać? Od czego zacząć? Jak ustawić? Doradzamy zarówno w sprzęcie nowym jak i używanym. Dla forumowiczów niższe ceny. Zapraszamy!

nie wiem ile te kolumny potrzebują mocy w rzeczywistości ale pewnie sporo i możliwe że ani caspian ani sn nie dadzą rady, chociaż warto się przekonać w praktyce, a może lepiej k3?... albo jakiś lar 200h ? więcej nie znam aż takiej mocy nigdy mi nie było trzeba 😉 

2 godziny temu, marcinoss26 napisał:

A co powiecie na Naim Supernait 2 ?

Słuchałem, źle nie było, ale chyba wolałbym nawet starego, poczciwego Krella kav-300i, wydaje mi się, że miał więcej barwy, a dynamiki nie mniej na pewno. Z dynkami to się dobrze zgrywa. Kosztuje połowę Supernaita. W okolicach założonej kwoty to już kav-500i i tu moim zdaniem Supernait 2 wysiada zupełnie.

Do tego te Krelle (jak są sprawne oczywiście) to są ciche, a Naim buczał z daleka jak ruski wentylator.

Aries Mini > LKS MH-DA004 > Cayin A70T MKII > Studio 16 Hertz Arcada 3,5

CA 851N > Accuphase E-408 > Infinity Kappa 8.2

10 godzin temu, konradwo napisał:

Słuchałem, źle nie było, ale chyba wolałbym nawet starego, poczciwego Krella kav-300i, wydaje mi się, że miał więcej barwy, a dynamiki nie mniej na pewno. Z dynkami to się dobrze zgrywa. Kosztuje połowę Supernaita. W okolicach założonej kwoty to już kav-500i i tu moim zdaniem Supernait 2 wysiada zupełnie.

Do tego te Krelle (jak są sprawne oczywiście) to są ciche, a Naim buczał z daleka jak ruski wentylator.

To chyba miałeś zepsutego tego naima. Jestem wyczulony na byczenie, pykanie itp.Z  Naima którego miałem słychać było tylko muzykę. 

2 godziny temu, chcheckitout napisał:

To chyba miałeś zepsutego tego naima. Jestem wyczulony na byczenie, pykanie itp.Z  Naima którego miałem słychać było tylko muzykę. 

A skąd, sprzęt w salonie. Sprzedawca głowił się jak ów problem rozwiązać, twierdząc, że pewnie sieciówka nie ta itp . itd. ale nawet jak przyniósł ów magiczny kabel to trafo buczało bardzo (dla porównania w przywiezionym przeze mnie wzmaku absolutna cisza).
Co więcej: ten sam problem zauważyłem w którymś z niższych modeli Naima, nie buczało aż tak bardzo ale jednak. Coś jest na rzeczy, w sieci trochę jest info na ten temat.
Być może Ty miałeś egzemplarz, który nie miał z tym problemu, super, że takowy trafił się Tobie.

Aries Mini > LKS MH-DA004 > Cayin A70T MKII > Studio 16 Hertz Arcada 3,5

CA 851N > Accuphase E-408 > Infinity Kappa 8.2

za 8300 proponuje nowego , jedynie po testach Lektor VFI700 hybryda z oddzielnym zasilaczem u mnie zasilił Focus 340 . 

Edited by lukag72

34 minuty temu, lukag72 napisał:

za 8300 proponuje nowego , jedynie po testach Lektor VFI700 hybryda z oddzielnym zasilaczem u mnie zasilił Focus 340 . 

Witam.

Proszę nr seryjny Lector VFI 700, zweryfikujemy jaki on „nowy”.

Pozdrawiam

J

• Like 1

Wiele wzmacniaczy buczy ale to nie zawsze jest wina samego sprzętu a często sieci elektrycznej np w przypadku buczacego trafo u mnie w domu trudno byłoby znaleźć takie które byłyby zupełnie ciche .. moze jedynie te z małymi trafkami np c 326 I o dziwo chyba k3 nie buczal... miałem też 3  naity5si i każdy buczal mimo to bardzo lubię ten model 

Edited by Svawo

Nie słyszałem nigdy Eletrocompanieta, ale chyba ciekawa oferta -https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/12/323162.php

𝘚𝘰𝘦𝘬𝘳𝘪𝘴, 𝘓𝘢𝘷𝘢𝘳𝘥𝘪𝘯 𝘐𝘚 𝘙𝘦𝘧𝘦𝘳𝘦𝘯𝘤𝘦, 𝘟𝘢𝘷𝘪𝘢𝘯 𝘎𝘪𝘶𝘭𝘪𝘦𝘵𝘵𝘢