Skocz do zawartości
IGNORED

Audiostereo.pl - nowy projekt!


audiostereo.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozmawiamy o treści tylko ogólnie rozumowanym wyglądzie, skoro nie dostrzegasz różnic to nie wiem po co marnujemy czas. Jedno z drugiem nie koliduje, zwłaszcza że zlecacie projekt.

21 godzin temu, audiostereo.pl napisał:

Weź proszę pod uwagę, że wielu z naszych użytkowników to osoby mające 40, 50, a często i 60 lat.

Tak więc gonitwa za nowymi trendami nie jest priorytetem.

tylko że zmiana się cały święt więc siłą rzeczy nawet 70 latek korzysta z jak to nazwałeś nowych technologii, które między innymi wprowadzają większą przyjazność dla użytkownika. Nowe jest łatwiejsze, szybsze i wygodniejsze a każdy wie że do lepszego przyzwyczajamy się szybciej.

Ogólnie argument fajny, mamy starych userów więc zostaniemy przy kulfonach i olejemy ładną czytelną typografię bo pewno wszyscy mają sokoli wzrok. Co wyście zaproponowali ? powiększenie (tej samej) czcionki do rozmiaru który był standardem gdy tworzyliście stary szablon.

Klientów z takim tokiem myślenia nie miałem od co najmniej 5 lat, ludzie już zrozumieli o co chodzi. Jak już pisałem nie musicie a to jest tylko moja opinia.

Forum ma inne, poważniejsze problemy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubię zmian ale jeśli już muszą być to mam uwagę nr 1. pasek przewijania wąski jakiś jest, trudno w niego trafić a kółkiem nie chce mi sie kręcić ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto sami sobie strzelacie w kolano, np:

szerokość boxu: ~295px  -~2*15 = 265px,  font: 11px

w nowym projekcie:

szerokość boxu: 305px - dopełnienie 2*35px = 235px font na oko +4px

Czyli zamiast rozwiązać problem (ukrywanie zbyt długich tytułów), go potęgujecie co w efekcie wygląda mega słabo. Gdzie tu jest logika i sens ?

Nie wiem kto to projektował ale powinien rowy kopać.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
W dniu 20.04.2019 o 09:40, fetek napisał:

Nie rozmawiamy o treści tylko ogólnie rozumowanym wyglądzie, skoro nie dostrzegasz różnic to nie wiem po co marnujemy czas. Jedno z drugiem nie koliduje, zwłaszcza że zlecacie projekt.

tylko że zmiana się cały święt więc siłą rzeczy nawet 70 latek korzysta z jak to nazwałeś nowych technologii, które między innymi wprowadzają większą przyjazność dla użytkownika. Nowe jest łatwiejsze, szybsze i wygodniejsze a każdy wie że do lepszego przyzwyczajamy się szybciej.

Ogólnie argument fajny, mamy starych userów więc zostaniemy przy kulfonach i olejemy ładną czytelną typografię bo pewno wszyscy mają sokoli wzrok. Co wyście zaproponowali ? powiększenie (tej samej) czcionki do rozmiaru który był standardem gdy tworzyliście stary szablon.

Klientów z takim tokiem myślenia nie miałem od co najmniej 5 lat, ludzie już zrozumieli o co chodzi. Jak już pisałem nie musicie a to jest tylko moja opinia.

Forum ma inne, poważniejsze problemy

Owszem, cały świat się zmienia i AS również zmieniało się i nadal zmienia na przestrzeni lat. Mimo krytyki ze strony użytkowników te zmiany jednak następują. Chociaż część z nich widziałaby nasz portal w niezmiennej formie od ponad 15 lat ?

Jednak tak jak napisałem - słowo klucz to kompromis. To nie jest tak, że my chcemy trzymać za wszelką cenę jakiś archaiczny wygląd. Przedstawiony projekt ma inne czcionki - jest mniejsze, ładniejsze logo, jest nowsze, czytelniejsze menu z większymi odstępami. W menu dojdą jeszcze ikonki jak na antyweb przy podkategoriach. Tak więc menu będzie dużo czytelniejsze od obecnego i wzięliśmy pod uwagę Twoje wpisy. Czcionka użyta na nowym projekcie to Roboto, więc nie jest jakaś stara jak piszesz. To nowoczesna czcionka używana też na wielu nowych stronach. 

Problemy forum są niezależne. Tzn. nad wyglądem pracuje grafik, a nad serwerem admin.

W dniu 20.04.2019 o 15:29, payong napisał:

Ja tam nie lubię zmian ale jeśli już muszą być to mam uwagę nr 1. pasek przewijania wąski jakiś jest, trudno w niego trafić a kółkiem nie chce mi sie kręcić ?

Pasek przewijania będzie szeroki jak obecnie. Ten pasek jest tylko ze strony z projektem, więc u nas będzie normalny.

W dniu 20.04.2019 o 22:40, fetek napisał:

Ponadto sami sobie strzelacie w kolano, np:

szerokość boxu: ~295px  -~2*15 = 265px,  font: 11px

w nowym projekcie:

szerokość boxu: 305px - dopełnienie 2*35px = 235px font na oko +4px

Czyli zamiast rozwiązać problem (ukrywanie zbyt długich tytułów), go potęgujecie co w efekcie wygląda mega słabo. Gdzie tu jest logika i sens ?

Nie wiem kto to projektował ale powinien rowy kopać.

Chodzi Ci o to, że boxach forumowych jest powiększona czcionka? Ja tego nie oceniam raczej jako minus. Tytuły i tak się przeważnie mieszczą. Tak jak wspominałem - dużo osób u nas może mieć już nieco więcej lat, słyszeliśmy parokrotnie narzekanie na zbyt małe czcionki. Jednak nawet pomijając ten aspekt, to raczej obecnie wszystko daje się większe. Ludzie mają FullHD czy nawet większe rozdzielczości na ekranach. Obecna czcionka na głównej jest dość mała.  Na stronach, które podałeś, jak np. antyweb właśnie jest wszystko duże - tam się raptem 6 boxów z artami na jednym ekranie FHD mieści:

antyweb.png

W dniu 20.04.2019 o 22:40, fetek napisał:

Nie wiem kto to projektował ale powinien rowy kopać.

Szanujmy się proszę. Możesz mieć inne zdanie, może Ci się nawet nowy wygląd nie podobać, ale nie przesadzaj proszę z takimi tekstami. Liczymy na konstruktywną krytykę.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, audiostereo.pl napisał:

Przedstawiony projekt ma inne czcionki

te same

4 godziny temu, audiostereo.pl napisał:

Czcionka użyta na nowym projekcie to Roboto, więc nie jest jakaś stara jak piszesz. To nowoczesna czcionka używana też na wielu nowych stronach. 

obecnie: font-family: "Roboto", "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif;

4 godziny temu, audiostereo.pl napisał:

Chodzi Ci o to, że boxach forumowych jest powiększona czcionka? Ja tego nie oceniam raczej jako minus. Tytuły i tak się przeważnie mieszczą. Tak jak wspominałem

nie, chodzi o to że box'y i ich ułożenie są źle zaprojektowane a przy tworzeniu nowych wersji problemy powinno się rozwiązywać a nie dostarczać nowych lub jeszcze bardziej zaogniać stare,  w chwili obecnej macie 31 tytułów, które się nie mieszczą a miejsca będziecie mieli jeszcze mniej więc ilość problematycznych nazw będzie większa.

4 godziny temu, audiostereo.pl napisał:

Ludzie mają FullHD czy nawet większe rozdzielczości na ekranach. Obecna czcionka na głównej jest dość mała.  Na stronach, które podałeś, jak np. antyweb właśnie jest wszystko duże - tam się raptem 6 boxów z artami na jednym ekranie FHD mieści:

oczywiście że jest zbyt mała, takie fonty stosowano w czasach monitorów CRT i niskich rozdzielczości czyli... baaardzo dawno. Co z tego że powiększyliście fonty skoro nie zachowaliście np proporcji ?

4 godziny temu, audiostereo.pl napisał:

Szanujmy się proszę. Możesz mieć inne zdanie, może Ci się nawet nowy wygląd nie podobać, ale nie przesadzaj proszę z takimi tekstami. Liczymy na konstruktywną krytykę.

To nie jest kwestia gustu tylko wypracowanych standardów, stylów / trendów oraz technologii, osoba która wykonuje ten projekt ich nie zna więc powinna kopać rowy, tak samo jak lekarz nie umiejący leczyć nie powinien być lekarzem.  Chyba że ktoś wam po prostu pomaga, wtedy przepraszam cofam.

Problem jest podstawa projektowa nie pojedyncze elementy, które można poprawić. Cały projekt (może po za topem) powinien wylądować w koszu. Nie ma czego konstruktywnie krytykować bo wszystko jest złe.

Waszym problemem jest totalne nie zrozumienie tematu, przedstawiłem wam konkretny problem (nie związany z wyglądam) a Wy go zbagatelizowaliście. Pokazałem wam alternatywę byście coś zrozumieli to jedynym odzewem było "jesteśmy forum", nikt się nie pochylił i nie zauważył cech wspólnych i wzorca który można zastosować.

Życie pokazało że męczenie takich projektów nie ma sensu i najlepiej zmienić wykonawcę, nie narzucać mu swoich wizji, dać wolą rękę. Ma być ładnie, nowocześnie i z uwzględnieniem ograniczeń.

Lokalizacja reklam też nie jest przypadkowa, wszystko ma przełożenie na efektywność w końcu chodzi o pieniądze ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
1 minutę temu, fetek napisał:

nie, chodzi o to że box'y i ich ułożenie są źle zaprojektowane a przy tworzeniu nowych wersji problemy powinno się rozwiązywać a nie dostarczać nowych lub jeszcze bardziej zaogniać stare,  w chwili obecnej macie 31 tytułów, które się nie mieszczą a miejsca będziecie mieli jeszcze mniej więc ilość problematycznych nazw będzie większa.

Co zatem proponujesz?  Jesteśmy otwarci na uwagi, ale mówienie tylko, że jest źle nie rozwiąże problemu ?

Owszem, część tytułów się nie mieści, czy jednak tak istotne jest, aby się zawsze mieściły? Widoczna jest dość spora liczba znaków, więc raczej można wywnioskować po tym + nazwie subforum czego będzie dotyczył temat.

2 minuty temu, fetek napisał:

obecnie: font-family: "Roboto", "Helvetica Neue", Helvetica, Arial, sans-serif;

Tak, roboto jest używane w nowym projekcie, nie wie czy w obecnym jest, musiałbym sprawdzić. Tak czy owak, to raczej nie jest jakaś zła czcionka, grafik sprawdzał kilka rozwiązań i z tego co wiem, to z boxami było jeszcze gorzej - mniej się w nich mieściło.

4 minuty temu, fetek napisał:

oczywiście że jest zbyt mała, takie fonty stosowano w czasach monitorów CRL i niskich rozdzielczości czyli... baaardzo dawno. Co z tego że powiększyliście fonty skoro nie zachowaliście np proporcji ?

Proporcji czego do czego? Czyli sam przyznajesz, że warto powiększyć czcionkę. Jak wg. Ciebie zrobić i większą i nie obcinać tytułów?

4 minuty temu, fetek napisał:

To nie jest kwestia gustu tylko wypracowanych standardów, stylów / trendów oraz technologii, osoba która wykonuje ten projekt ich nie zna więc powinna kopać rowy, tak samo jak lekarz nie umiejący leczyć nie powinien być lekarzem.  Chyba że ktoś wam po prostu pomaga, wtedy przepraszam cofam.

Osoba, która przygotowuje projekt, to grafik, który z wieloletnim doświadczeniem, który wykonał masę projektów. Oczywiście opierał się na pewnych założeniach, które przedstawiliśmy - jak np. to, że nie chcemy totalnej rewolucji.

6 minut temu, fetek napisał:

Problem jest podstawa projektowa nie pojedyncze elementy, które można poprawić. Cały projekt (może po za topem) powinien wylądować w koszu. Nie ma czego konstruktywnie krytykować bo wszystko jest złe.

W takim razie przedstaw swoje propozycje, bo na razie jedynie krytykujesz.

7 minut temu, fetek napisał:

Waszym problemem jest totalne nie zrozumienie tematu, przedstawiłem wam konkretny problem (nie związany z wyglądam) a Wy go zbagatelizowaliście.

Jaki to problem niezwiązany z wyglądem? Bo zdaje się tutaj cały czas debatujemy o wyglądzie.

7 minut temu, fetek napisał:

Pokazałem wam alternatywę byście coś zrozumieli to jedynym odzewem było "jesteśmy forum", nikt się nie pochylił i nie zauważył cech wspólnych i wzorca który można zastosować.

Piszesz o niezrozumieniu tematu. Tak, jesteśmy forum i to jest core naszego portalu. Poza tym mi osobiście np. antyweb się średnio podoba. Nie widzę tam nic nadzwyczajnego. Strona jest z samymi artami, a nie wiadomo na głównej co jest od czego. Jest masa boxów na górze (klocki), dalej mamy mniejsze boxy, a potem znów na zmianę małe i duże. To ma być ta nowa jakość?  Czemu jedne są wielkie, a inne małe. Nie ma tu żadnej spójności i logiki. To, że jest dużo i kolorowo, to owszem, ale czy to jest jakieś super user friendly?

11 minut temu, fetek napisał:

Życie pokazało że męczenie takich projektów nie ma sensu i najlepiej zmienić wykonawcę, nie narzucać mu swoich wizji, dać wolą rękę. Ma być ładnie, nowocześnie i z uwzględnieniem ograniczeń.

Lokalizacja reklam też nie jest przypadkowa, wszystko ma przełożenie na efektywność w końcu chodzi o pieniądze ?

W takim razie zaproponuj coś swojego. Pokaż jakieś własne portfolio, skoro tak się na tym znasz i potrafisz zrobić coś dużo lepszego. My zawsze jesteśmy otwarci na propozycje.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, audiostereo.pl napisał:

Tak, roboto jest używane w nowym projekcie, nie wie czy w obecnym jest, musiałbym sprawdzić. Tak czy owak, to raczej nie jest jakaś zła czcionka, grafik sprawdzał kilka rozwiązań i z tego co wiem, to z boxami było jeszcze gorzej - mniej się w nich mieściło.

przecież wkleiłem fragment css obecnej strony a boxy używacie w starej i nowej wersji (choć pojęcie jest rozumiane i stosowane błędnie). Taka rozmowa jest pozbawiona logiki i sensu. Co trzeba sprawdzić skoro wszystko masz pod ręką ?

6 godzin temu, audiostereo.pl napisał:

Proporcji czego do czego? Czyli sam przyznajesz, że warto powiększyć czcionkę. Jak wg. Ciebie zrobić i większą i nie obcinać tytułów?

Przecież na samym początku napisałem że dzisiaj gra się typografią.

6 godzin temu, audiostereo.pl napisał:

Osoba, która przygotowuje projekt, to grafik, który z wieloletnim doświadczeniem, który wykonał masę projektów. Oczywiście opierał się na pewnych założeniach, które przedstawiliśmy

tak tak, 30 lat w UK płytki układał a w kraju poległ na fudze dwuskładnikowej.

6 godzin temu, audiostereo.pl napisał:

Piszesz o niezrozumieniu tematu. Tak, jesteśmy forum i to jest core naszego portalu. Poza tym mi osobiście np. antyweb się średnio podoba. Nie widzę tam nic nadzwyczajnego. Strona jest z samymi artami, a nie wiadomo na głównej co jest od czego. Jest masa boxów na górze (klocki), dalej mamy mniejsze boxy, a potem znów na zmianę małe i duże. To ma być ta nowa jakość?  Czemu jedne są wielkie, a inne małe. Nie ma tu żadnej spójności i logiki. To, że jest dużo i kolorowo, to owszem, ale czy to jest jakieś super user friendly? 

I ponownie napiszę że nie rozumiecie, albo po prostu nie chcecie. Niczego takiego nie napisałem.

Już napisałem co o tym myślę, nawet nie będę próbował sugerować szczątkowych rozwiązań, przy waszym toku myślenia musiałbym to praktycznie wykonać i to w całości a tego nie jestem w stanie zrobić w tym roku, chęci też brak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
12 godzin temu, fetek napisał:

przecież wkleiłem fragment css obecnej strony a boxy używacie w starej i nowej wersji (choć pojęcie jest rozumiane i stosowane błędnie). Taka rozmowa jest pozbawiona logiki i sensu. Co trzeba sprawdzić skoro wszystko masz pod ręką ?

Napisałem Ci normalnie, że tego nie sprawdzałem. To, że coś wklejasz nie znaczy, że tak musi być. Zawsze lepiej sprawdzić samemu. Teraz niespodzianka - wiesz jakiej czcionki używa antyweb na podstronach z artami? Ano Roboto właśnie ?

 

12 godzin temu, fetek napisał:

I ponownie napiszę że nie rozumiecie, albo po prostu nie chcecie. Niczego takiego nie napisałem.

Już napisałem co o tym myślę, nawet nie będę próbował sugerować szczątkowych rozwiązań, przy waszym toku myślenia musiałbym to praktycznie wykonać i to w całości a tego nie jestem w stanie zrobić w tym roku, chęci też brak.

Czyli jesteś klasycznym marudą, z niskim poziomem kultury. ? Znam masę takich osób, które mają wybujałe ego - wszyscy dookoła głupi, powinni kopać rowy, nieudacznicy itd. prawda? 

Szanujemy krytykę i wiele razy posypywaliśmy głowy popiołem. Wiele razy przyznawaliśmy się do błędów, braliśmy pod uwagę rozwiązania zaproponowane przez naszych użytkowników. To dla nich, ale też i z nimi tworzymy ten portal. Tak portal. Na który składają się ogromne forum budowane przez ponad 16 lat, ale również artykuły, ogłoszenia, opinie, czy blogi. Mógłbym napisać w Twoim stylu - Ty tego nie potrafisz pojąć, mimo że przedstawione Tobie było parokrotnie. Antyweb to strona TYLKO z artykułami, a i tak mają misz-masz na głównej.

To wspaniale, że są nowe trendy, nowe typografie itd. Tylko, że nasza strona jest ogromna. Główną jej częścią było i zawsze będzie forum. Tak więc u nas zawsze te boxy będą w formie napisów, a nie obrazków jak u nich. Poza tym sam przyznałeś, że tytuły są w tych boxach istotne (bo nawet obcinanie ich wg. Ciebie to problem).

Zaprezentuj mi proszę portal posiadający forum, gdzie jest to zrobione wg. Ciebie dobrze.  Tak, forum, nie artykuły czy inne treści jak na Home. Porównywanie do artykułów, to jak porównywanie jabłek do gruszek. Oczywiście napiszesz swoje ogólniki typu, że nie chodzi o to czy forum, czy nie forum, ale o nowe trendy, standardy itd. tylko z takiego pisania nic nie wynika. Każdy widzi, że są nowe technologie, nowe rozwiązania. Tylko, że zrobić coś konkretnego i ładnie to uporządkować już nie jest tak prosto przy takiej ilości danych.

Więc zapytam jeszcze raz konkretnie - jak wg. Ciebie rozwiązać sprawę naszych boxów forumowych, aby to było dobrze przedstawione, aby były jednocześnie większe czcionki w nich i nie ucinało tytułów. Tylko nie odpowiadaj proszę ogólnikami o nowych standardach, tylko napisz coś konkretnego jakbyś Ty to widział.

Zaproponowaliśmy Ci nawet współpracę - oczywiście nie mamy problemów z zapłaceniem za projekt, ale nie masz czasu i chęci. Nadal podtrzymujemy prośbę o podanie swojego portfolio, czy też stron, gdzie forum (a najlepiej forum + inne treści) są przedstawione w dobry sposób.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kojarze fetek w wielu tematach z najrózniejszych dziedzin kreuje się na specjaliste i pisze podobnie

jesli nie chce współpracowac to rozmowa nie ma celu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, audiostereo.pl napisał:

Zaproponowaliśmy Ci nawet współpracę - oczywiście nie mamy problemów z zapłaceniem za projekt, ale nie masz czasu i chęci. Nadal podtrzymujemy prośbę o podanie swojego portfolio, czy też stron, gdzie forum (a najlepiej forum + inne treści) są przedstawione w dobry sposób.

Zlecenia bierzemy już na lutry 2020 więc sam zrozumiesz, opracowanie koncepcji, stworzenie dokumentacji to koszt 4000 pln netto, potem możemy rozmawiać o wykonaniu i wdrożeniu, ewentualnie możesz to zlecić innej firmie. Nie ja odpowiadam za terminy, nie ja odpowiadam za projekty, nie ja jestem specem w ogólnym rozumowaniu, nawet jeśli bym coś pokazał to jest to efekt pracy całego zespołu.

Wybacz cenie sobie prawność, zwłaszcza na forach gdzie obraza i problemy z kulturą są na porządku dziennym (czytaj bocznica)

4 godziny temu, audiostereo.pl napisał:

Czyli jesteś klasycznym marudą, z niskim poziomem kultury. ? Znam masę takich osób, które mają wybujałe ego - wszyscy dookoła głupi, powinni kopać rowy, nieudacznicy itd. prawda? 

jw. zamiast rozmowy chore wycieczki osobiste. Po co ?

4 godziny temu, audiostereo.pl napisał:

Szanujemy krytykę i wiele razy posypywaliśmy głowy popiołem. Wiele razy przyznawaliśmy się do błędów, braliśmy pod uwagę rozwiązania zaproponowane przez naszych użytkowników.

zapewne wielu szanowanych i do dzisiaj cenionych userów opuszczając wasze forum miało to na uwadze.

4 godziny temu, audiostereo.pl napisał:

Tylko, że nasza strona jest ogromna. Główną jej częścią było i zawsze będzie forum. Tak więc u nas zawsze te boxy będą w formie napisów, a nie obrazków jak u nich. Poza tym sam przyznałeś, że tytuły są w tych boxach istotne (bo nawet obcinanie ich wg. Ciebie to problem).

Strona nie jest duża, ma dużo danych i dużo podstron o tym samym schemacie, ilość szablonów które trzeba wykonać jest niewielka. W tych latach mnie zwykłe ukrycie kłuje w oczy, wygląda to po prostu brzydko, takie rzeczy zawsze cofałem do korekty.

4 godziny temu, audiostereo.pl napisał:

Więc zapytam jeszcze raz konkretnie - jak wg. Ciebie rozwiązać sprawę naszych boxów forumowych, aby to było dobrze przedstawione, aby były jednocześnie większe czcionki w nich i nie ucinało tytułów. Tylko nie odpowiadaj proszę ogólnikami o nowych standardach, tylko napisz coś konkretnego jakbyś Ty to widział.

W obecnej formie chyba przebudował siatkę, trzeba tym elementom kupić miejsce i dopasować rozmiary / dopełnienia, odstępy.  Ogólnie tworzy się wam nowy problem, boxy będą zyskiwać na wysokości (pełny tytuł) ich ukrywanie będzie od dołu (nie strony prawej jak obecnie) więc wizerunkowo  gorzej niż wersja obecna zaś różne rozmiary będą trudne do opanowania.  Ponadto popracowałbym nad numeracją stron, inna czcionka, rozmiar i ewentualnie lokalizacja ale to trzeba sobie naszkicować.

4 godziny temu, cir napisał:

jak kojarze fetek w wielu tematach z najrózniejszych dziedzin kreuje się na specjaliste i pisze podobnie 

dajesz konkrety.

2 godziny temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Dobrze kojarzysz?.

zapomniałeś dodać że jestem klonem ?

 

 

BTW: roboto, open sans, source sans  to jeden z najpopularniejszych, darmowych fontów więc znajdziesz je na wielu stronach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Wycieczki osobiste zaczales Ty, od tekstow o kopaniu rowow przez grafika itd. Normalnie nigdy nie uciekamy sie do takich rzeczy, ale nie uznajemy takich odzywek i musielismy zareagowac.

Twoj ostatni post to juz cokolwiek bardziej konkretnego. Niemniej jednak uklad boxow wynika z silnika IPboard, ktory domyslnie daje liste lub boxy jako kategorie.

Nadal tez nie otrzymalismy ani jednego przykladu glownej strony forum (plus inny content) gdzie jest to wg. Ciebie zrobione dobrze. Home czy antyweb to inna bajka.

51 minut temu, fetek napisał:

Ogólnie tworzy się wam nowy problem, boxy będą zyskiwać na wysokości (pełny tytuł) ich ukrywanie będzie od dołu (nie strony prawej jak obecnie) więc wizerunkowo  gorzej niż wersja obecna zaś różne rozmiary bę trudne do opanowania

To w koncu maja byc pelne tytuly, czy obcinanie? Piszesz najpierw, ze lepiej ich nie obcinac, a potem ze przez pelne tytuly problemem beda rozne wysokosci.

54 minuty temu, fetek napisał:

Ponadto popracowałbym nad numeracją stron, inna czcionka, rozmiar i ewentualnie lokalizacja ale to trzeba sobie naszkicować

Ok, to jest do wziecia pod uwage.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, audiostereo.pl napisał:

Wycieczki osobiste zaczales Ty, od tekstow o kopaniu rowow przez grafika itd. Normalnie nigdy nie uciekamy sie do takich rzeczy, ale nie uznajemy takich odzywek i musielismy zareagowac.

Ludzie, którzy nie umieją wykonywać swojej pracy nie powinni jej wykonywać, co w tym dziwnego ? Nie odniosłem się do osoby tylko jej umiejętności a Ty i to jako admin odniosłeś się bezpośrednio do mnie.

Dochodzę do wniosku że grafik może i jest ok, problemem jest zleceniodawca.

4 godziny temu, audiostereo.pl napisał:

Nadal tez nie otrzymalismy ani jednego przykladu glownej strony forum (plus inny content) gdzie jest to wg. Ciebie zrobione dobrze. Home czy antyweb to inna bajka.

Nie rozumiem dlaczego mam tracić swój czas. Fora to relikt, obecnie przeżywają ogromny kryzys, znalezienie dobrego projektu, zwłaszcza w gotowcach nie będzie łatwe.

4 godziny temu, audiostereo.pl napisał:

Twoj ostatni post to juz cokolwiek bardziej konkretnego. Niemniej jednak uklad boxow wynika z silnika IPboard, ktory domyslnie daje liste lub boxy jako kategorie.

Ingerujesz tylko w szablon który i tak robisz, w czym problem ? pomijam fakt ze forum można modyfikować w bardzo szerokim zakresie.

4 godziny temu, audiostereo.pl napisał:

To w koncu maja byc pelne tytuly, czy obcinanie? Piszesz najpierw, ze lepiej ich nie obcinac, a potem ze przez pelne tytuly problemem beda rozne wysokosci.

Przeczytaj co napisałem, spójrz na projekt i pomyśl.

i tak wygląda całą rozmowa, coś mi się zdaje że konkret dla was to będzie instrukcja typu "zwiększ margines do 15px"

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
45 minut temu, fetek napisał:

Nie rozumiem dlaczego mam tracić swój czas. Fora to relikt, obecnie przeżywają ogromny kryzys, znalezienie dobrego projektu, zwłaszcza w gotowcach nie będzie łatwe.

Czyli jestes fanem nowego za wszelka cene. Pewnie wg. Ciebie fejsbuki itp. to szczyt nowoczesnosci i jakosci. Jak widac po naszym forum, czy tez wielu innych specjalistycznych (np. samochodowych) fora zyja i maja sie dobrze. Nie mowiac juz o tym, ze poziom wpisow u nas oceniam na wielokrotnie wyzszy. Kwestia czy chce sie robic cos na poziomie czy tylko trzepac odslony.

45 minut temu, fetek napisał:

Przeczytaj co napisałem, spójrz na projekt i pomyśl.

i tak wygląda całą rozmowa, coś mi się zdaje że konkret dla was to będzie instrukcja typu "zwiększ margines do 15px"

Przeczytalem i Ci jasno napisalem - raz mowisz, ze nie jestes za obcinaniem z prawej strony i zawsze dawales to do korekty, a za chwile o tym, ze jak sa pelne tytuly to beda rozne wysokosci i bedzie to gorzej wygladac. To sie zdecyduj za ktora opcja jestes, bo jedno wyklucza drugie.

45 minut temu, fetek napisał:

Ludzie, którzy nie umieją wykonywać swojej pracy nie powinni jej wykonywać, co w tym dziwnego ? Nie odniosłem się do osoby tylko jej umiejętności a Ty i to jako admin odniosłeś się bezpośrednio do mnie.

Dochodzę do wniosku że grafik może i jest ok, problemem jest zleceniodawca.

Odpisze Ci w Twoim jezyku - przeczytaj jeszcze kilka razy, przemysl, moze kiedys zrozumiesz. Troche wiecej pokory w zyciu polecam. Nawet jesli jestes w czyms dobry, to na pewno nie najlepszy na swiecie. Rownie dobrze ci lepsi od Ciebie (a jest ich zapewne wielu) moga powiedziec, ze Ty sie do kopania rowow nadajesz. Swoja droga, to kopiacych rowy tez szanuj - zadna praca nie hanbi.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, audiostereo.pl napisał:

Czyli jestes fanem nowego za wszelka cene. Pewnie wg. Ciebie fejsbuki itp. to szczyt nowoczesnosci i jakosci. Jak widac po naszym forum, czy tez wielu innych specjalistycznych (np. samochodowych) fora zyja i maja sie dobrze. Nie mowiac juz o tym, ze poziom wpisow u nas oceniam na wielokrotnie wyzszy. Kwestia czy chce sie robic cos na poziomie czy tylko trzepac odslony. 

fora już dawno zostały wyparte przez YT, FB i inne. Kwestia co ja myślę i wolę akurat tutaj nie ma żądnego znaczenia. Fora tematyczne, w tym samochodowe to ciągle odgrzewane kotlety typu "jaki kupić olej, co ile wymienić" itd. Tutaj to samo, ciężko uzyskać konkretną pomoc a wartościowe treści zostały bardzo głęboko zakopane. 

BTW: 16 lat istnienia i 68802 userów vs 3 lata i 800 000 subskrypcji... ok auta to lepszy klikbajt

1 godzinę temu, audiostereo.pl napisał:

Przeczytalem i Ci jasno napisalem - raz mowisz, ze nie jestes za obcinaniem z prawej strony i zawsze dawales to do korekty, a za chwile o tym, ze jak sa pelne tytuly to beda rozne wysokosci i bedzie to gorzej wygladac. To sie zdecyduj za ktora opcja jestes, bo jedno wyklucza drugie.

Różne wysokości będzie trudno ogarnąć, bo wyglądać akurat mogą fajnie i nie przypominam sobie bym wymagał pełnych tytułów, zwróciłem wam uwagę na problem i totalny brak myślenia koncepcyjnego. Jak już coś piszesz to zgodnie z prawdą, a nie co Ci się znowu wydaje, no chyba że to jest zbyt nowoczesne.

Nie dasz rady zawsze zagwarantować pełnej długości tytułów więc i tak musisz oszukiwać,  ze względów estetycznych odrzucił bym tytuły bardzo długie i bardzo krótkie, jeśli to dla was za trudne (....) to odpowiednie ich skracanie (nie mylić z ukrywaniem) jak robią to np agregatory treści, jeśli to też za trudne to prosty live który na bieżąco będzie analizował zakres który jesteście w stanie wyświetlić w danej konfiguracji i w zależności o wyniku podejmie akacje jak np ukrycie nie mieszczącego się tematu (tylko nie zarżnijcie przeglądarki).

Obrazując, chodzi o uniknięcie takich sytuacji:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

1 godzinę temu, audiostereo.pl napisał:

Swoja droga, to kopiacych rowy tez szanuj - zadna praca nie hanbi.

zwłaszcza jak masz kilka swoich koparek

1 godzinę temu, audiostereo.pl napisał:

Odpisze Ci w Twoim jezyku - przeczytaj jeszcze kilka razy, przemysl, moze kiedys zrozumiesz. Troche wiecej pokory w zyciu polecam

 

2 godziny temu, Bezlitosna Niusia napisał:

pieprzysz cymbalizmy

To nie jest mój język,

Ja Ci tylko zwróciłem uwagę na kilka rzeczy, nie moja wina że nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć tak prostych (dla wielu) rzeczy. Żądanie przykładów i oferta współpracy to też komiczny wybieg.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
11 godzin temu, fetek napisał:

fora już dawno zostały wyparte przez YT, FB i inne. Kwestia co ja myślę i wolę akurat tutaj nie ma żądnego znaczenia. Fora tematyczne, w tym samochodowe to ciągle odgrzewane kotlety typu "jaki kupić olej, co ile wymienić" itd. Tutaj to samo, ciężko uzyskać konkretną pomoc a wartościowe treści zostały bardzo głęboko zakopane. 

Tak, tak, a piszesz do nas na fejsbuku, czy na tym forum? ? Jakoś odwiedza nas codziennie 15 000, liczba zarejestrowanych stale rośnie i dobija do 70 000 użytkowników, ale widocznie znasz lepiej nasze statystyki ?. Jak na portal zastąpiony przez inne media, to chyba nadal nie najgorzej. Cytując klasyka - plotki o naszej śmierci są mocno przesadzone. Na fejsbuku są wg. Ciebie wartościowe treści, a na forach nie? To bardzo ciekawe. Konstrukcja for sprawia, że można zrobić temat "jaki kupić ole"j i go podwiesić, a na FB konstrukcja timeline sprawia, że po paru dniach temat spadnie na dół i kolejna osoba będzie pisać to samo, więc nie wiem o jakim odgrzewanym kotlecie mówisz. Fora są dużo bardziej uporządkowane, profesjonalne i z lepszym dostępem do treści. Na fejsbuku jest groch z kapustą.

11 godzin temu, fetek napisał:

BTW: 16 lat istnienia i 68802 userów vs 3 lata i 800 000 subskrypcji... ok auta to lepszy klikbajt

Ano widzisz, coś jednak zrozumiałeś. Słowo klucz - jakość. My nie mamy tytułów jak antyweb, czy spidersweb typu "szok i niedowierzanie",  czy "nie uwierzysz co wymyśliło Sony". Nie robimy w ogóle clickbaitów. Ludzie sami tu przychodzą z własnej chęci. Stawiamy na jakość, nie na ilość. Tematyka audio jest akurat mocno specjalistyczna, więc wiadomo, że to nigdy nie będzie Onet i miliony użytkowników, bo to nie taki profil portalu. Poza tym to jest liczba zarejestrowanych. Polecam zjechać na dół strony głównej - tam widać ilu jest gości online. Tak, nasze forum można CZYTAĆ bez rejestrowania się swoim imieniem, nazwiskiem i zostawianiem miliona danych jak na fejsbuku. Tyle, że to temat nie o tym. Każdy używa tego co mu odpowiada. Nie każdy jednak jak widać zachłysnął się za wszelką cenę SM. Wiele osób wciąż sobie ceni prywatność. Obstawiam, że jesteś młodą osobą i ekscytujesz się tymi wszystkimi rzeczami. 

11 godzin temu, fetek napisał:

Różne wysokości będzie trudno ogarnąć, bo wyglądać akurat mogą fajnie 

Zacznij pisać po polsku i składnie, to może prędzej Cię ktoś zrozumie.

11 godzin temu, fetek napisał:

w zależności o wyniku podejmie akacje jak np ukrycie nie mieszczącego się tematu

I to jest Twój super pomysł? Wyrzucanie z boxów niemieszczących (pisze się łącznie!) tematów? Gdzie tu jest logika. Box pokazuje ostatnio dodane treści przez ludzi. Wg. Ciebie jak temat jest za krótki lub za długi, to trzeba go wyrzucić? Nawet jeśli to najlepszy temat na całym forum z tysiącem stron? Robisz jakieś alpejskie kombinacje. 

Sam problem z różnymi długościami tytułów i wielkością boxów owszem istnieje i o nim wiemy, jednak nie odkrywałbym tutaj koła no nowo. Na nowym projekcie nie ma ucinania z prawej strony, nie ma też ucinania od dołu. Jest wysokość boxów taka jak najdłuższe treści i już. Czasem zostanie puste pole w kilku od dołu, ale to nie jest jakis wielki problem. Tytuły mają ustawiony limit maxymalnej długości, wiec takich na 5 linijek tam nie będzie.

11 godzin temu, fetek napisał:

Obrazując, chodzi o uniknięcie takich sytuacji:

1311237390_Untitled1.thumb.jpg.6f37f000e0c9f3c0163999d1a88954f9.jpg

Na projekcie nic takiego nie ma miejsca. Nikt takiego rozwiązania nie przedstawił. Sam sobie narysowałeś obcięty tytuł i tyle. Takiego rozwiązania nikt nawet nie brał pod uwagę.

11 godzin temu, fetek napisał:

pieprzysz cymbalizmy

Te pieprzysz cymbalizmy to nie ja, tylko inny user. Patrz kogo cytujesz.

11 godzin temu, fetek napisał:

a Ci tylko zwróciłem uwagę na kilka rzeczy, nie moja wina że nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć tak prostych (dla wielu) rzeczy. Żądanie przykładów i oferta współpracy to też komiczny wybieg.

A ja Ci odpowiedziałem w prosty sposób, że pewne rzeczy Ci się tylko wydają, że łatwo jest krytykować i podawać przykłady z innej parafii. Do teraz nie przedstawiłeś ani sensownego projektu forum, ani przykładów swoich prac. Pokaż - chętnie się zapoznamy, chyba, że umiesz tylko krytykować innych. Oferta współpracy była szczera, co w niej komicznego? Jeśli zaprezentowałbyś coś naprawdę odkrywczego, jakieś wspaniałe projekty w swoim portfolio, to nie widzę powodu czemu nie mielibyśmy zrobić wspólnego projektu. To chyba normalne w branży, że przedstawia się swoje dokonania przed nawiązaniem współpracy. Nasza propozycja była szczera.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Wszedłem na Home.pl, który podałeś jako przykład. Tam na głównej również są boxy. Są tej samej wielkości (identycznie jak u nas), a w środku treści w nich kończą się za każdym razem na innym poziomie i jest pusta przestrzeń. Dlatego, że jedne wpisy są na jedną linijkę, a inne na dwie. Czyli znów identycznie jak tytuły u nas. I co teraz? ? U nich też to wygląda brzydko?

home2.png

home.png

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2019 o 10:00, audiostereo.pl napisał:

Na projekcie nic takiego nie ma miejsca. Nikt takiego rozwiązania nie przedstawił. Sam sobie narysowałeś obcięty tytuł i tyle. Takiego rozwiązania nikt nawet nie brał pod uwagę. 

Ty tak na serio czy kawy dzisiaj nie piłeś ? zamiatasz po całości.. to się na wykop nadaje.

W dniu 26.04.2019 o 10:00, audiostereo.pl napisał:

Te pieprzysz cymbalizmy to nie ja, tylko inny user. Patrz kogo cytujesz. 

nie stosuje wulgaryzmów więc by podsumować Twoją wypowiedzieć posłużyłem się cytatem

W dniu 26.04.2019 o 10:26, audiostereo.pl napisał:

I co teraz? ? U nich też to wygląda brzydko?

teraz zrobiłeś z siebie pośmiewisko,  u nich wygląda ok u was też może.

W dniu 26.04.2019 o 10:26, audiostereo.pl napisał:

Tam na głównej również są boxy.

żebyś jeszcze wiedział o czym mówisz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w poście 4554984 mówiłem o box modelingu nie boxach, Box w rozumieniu struktury / układu elementu będzie zawsze choć na przestrzeni lat jego przedstawienie dość znacznie uległo zmianie.

wybacz reszty nie czytałem, nie licz że będę odpowiadał, rozmowę sprawdziłeś do głupiej przepychanki w której najprostsze elementy (przedstawione nawet w formie obrazkowej) przewyższają Twoją zdolność pojmowania. Wybacz nikomu nie chcę ubliżać i nie mam ochoty na takie pyskówki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Żeby kogoś obrazić nie trzeba używać wulgaryzmów. Widzę, że dalej tkwisz przy swoim.

W dniu 27.04.2019 o 23:57, fetek napisał:

Ty tak na serio czy kawy dzisiaj nie piłeś ? zamiatasz po całości.. to się na wykop nadaje.

Nadaje się, ale Twoje wymyślanie. Jeszcze raz podkreślę - nikt takiego rozwiązania nie zaproponował. Sam wymyśliłeś bzdurę z obcięciem od dołu połowy tytułu i przed nią ostrzegasz. Nic takiego na projekcie nie ma i nic takiego nawet nam przez myśl nie przeszło, więc ostrzeganie przed czymś takim to absurd.

W dniu 27.04.2019 o 23:57, fetek napisał:

teraz zrobiłeś z siebie pośmiewisko,  u nich wygląda ok u was też może.

Czyli dalej rzucasz swoje teksty obrażając wszystkich dookoła i piszesz, że nie chcesz tego robić. 

Ostatni raz to napiszę, bo obrazki zostały przedstawione Tobie, ale widać nie masz żadnych argumentów. Dajesz za przykład home.pl gdzie treści boxów (możesz je sobie nazwać inaczej - wiadomo i tak o czym rozmawiamy) kończą się na różnych wysokościach i mają wolne przestrzenie. Wygląda to dobrze i nie jest żadnym problemem. U nas jest dokładnie identycznie, ale sądzisz, że będzie to źle wyglądać. 

Szczytem jest już Twoje rozwiązanie, aby w tych boxach wyrzucać niepasujące najkrótsze i najdłuższe tytuły. Wybacz, ale to jest jakiś absurd. Box pokazuje ostatnie treści nie widziałem w życiu, aby ktoś robił tak, że coś wyrzuci, bo mu nie pasuje. Wprowadziłoby to dezorientację użytkowników. Ktoś dodałby temat z krótkim tytułem i nie wiedział gdzie on jest. Taki jesteś logiczny i uporządkowany, a proponujesz jakieś rozwiązanie, które jest kompletnie nielogiczne.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wszystko potraktują liniowo ujednolicając wysokość do najwyższego elementu więc problem nie będzie istniał, ja tylko podałem przykład średnio przemyślanego rozwiązania a Ty nie wiadomo o co zrobiłeś gówno burze. Z resztą ludzie sobie poradzą a Ty o niczym nie będziesz wiedział bo i po co Ci tym głowę zawracać.

13 godzin temu, audiostereo.pl napisał:

Żeby kogoś obrazić nie trzeba używać wulgaryzmów. Widzę, że dalej tkwisz przy swoim.

Oczywiście że nie trzeba, ale oczywisty jest też fakt że wulgaryzmów na forach się nie używa.. no ale wy macie "jakość" ?

dla mnie eof.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Akurat mamy dosc bogaty plik z bluzgami od lat, ktory je wygwiazdkowuje. Jestem jednak zdania, ze zadne filtry nie zastapia rozsadku ludzi. Wszyscy tworza te miejsce i to od ludzi zalezy poziom dyskusji.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to szczera prawda i jesli np trafiasz na współdyskutanta który w rozmowie /sporze nie majac argumentów pisze ze np wykonujesz zawód który nie wzbudza ogólnego szacunku a wręcz przeciwnie aby Ciebie publicznie  zdyskredytować  to majtki i ręce same opadaja ale nie ma filtra który to wyłapie .

pozostaje jedynie zakonczyć  konwersacje na zawsze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administratorzy

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda paskudnie - zwłaszcza naćkane reklamy pomiędzy postami.

Po jaką cholerę pakować reklamy między dyskusję i posty userów. Jest od groma miejsca po bokach panelu dyskusyjnego. Przecież jak czytamy gazetę to reklamy nie występują pomiędzy wierszami tekstu. Reklamy to najgorsze zło na portalach i dobrze o tym wiecie. Uzytkownicy blokują reklamy, bo te są inwazyjne bądź umiejscawiają się w niewłasciwym i wkurzającym miejscu jak przykładowo pomiędzy postami. Zróbcie stosowne miejsce na zawartość reklamową - po bokach. Nie w tytułach, nie pod tytułami, nie w postach, nie pomiędzy postami itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać dla userow nie lubiących zmian skórkę obsługiwana z wiersza polecenia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.