Skocz do zawartości
IGNORED

Serce dla Oliwki - pomagamy


arkadowski

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Koledzy. Dziś przyszło mi  zwrócić się do Was z wielką prośbą. Tym większą, że osoba o której będzie mowa jest mi znana i mam świadomość tragedii jaka dotknęła Oliwkę i jej rodzinę. Ta uśmiechnięta i pełna życia 14 letnia dziewczynka od roku zmaga się z rakiem rdzenia kręgowego, rakiem mózgu. Niestety w naszym cudownym kraju od wielu miesięcy Fundusz zastanawia się czy w ogóle ma środki na ratowanie życia i czy te środki (o ile ma) mogą w takiej kwocie (sic!) zostać przekazane na leczenie Oliwi. 

W niewielkiej miejscowości w woj. Łódzkim skąd pochodzi Oliwia, ludzie z dobrym sercem stworzyli komitet społeczny, którego celem jest uratowanie życia dziewczynce. Jak domyślacie się w małej miejscowości pomimo mocno bijących serc - możliwości są też ograniczone. Na ratowanie życia i leczenie oliwki potrzebna jest niebagatelna kwota - 400 tysięcy złotych! 

Bez Waszej pomocy nie ma możliwości, by Oliwka miała szansę na życie. Sprawa jest patowa, bo liczy się każda chwila i nie oszukujmy się - każda (dosłownie) złotówka.

Mam świadomość, jak wielkie możliwości tkwią w społeczności skupionej wokół Audio Stereo. Jak wiele serc Waszych brało już udział w podobnych akcjach i pomagaliście różnym ludziom w potrzebie. Dlatego zwracam się do Was z wielką prośbą - pomóżmy 14 letniej Oliwii pokonać chorobę i dajmy jej nowe - lepsze życie. Bez nas - bez Was jest to niemożliwe.

Środki zbierane są na specjalne - oznaczone konto. List komitetu zatwierdzony i będący w pełni jako działanie komitetu pod patronatem instytucji publicznej - do wglądu dla każdego zainteresowanego. 

Potrzeba Waszego udziału i pomocy jest wielka, jeśli nie potrafimy dać z siebie odrobiny - jak sami możemy oczekiwać tak wiele od życia?

Liczę na Was i przyznam szczerze, wiem o sile jaka zawsze w Was była. 

Akcja rozpropagowana zostanie w sieci z dopiskiem - Dzięki Audio Stereo pomagam Oliwii. Niech wszyscy nas zobaczą i nasze Forum, że w audiofilach i melomanach jest ogromna siła pomagania. 

 

Dziękuję Wam za każdy, nawet najmniejszy gest wsparcia. 

Arek.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.