Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  114 członków

Lector Klub
IGNORED

Klub Lector


miś kuleczka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Od około 2 tygodni użytkuję cd 707 i Psu 7. Wybrałem ten odtwarzacz miedzy innymi dzięki Waszym opiniom.

Na razie się wygrzewa (obecnie 80-90 godzin). Podobno gdzieś około 200 godzin grania i ma pokazać wszystko co ma.

Pierwsze 30 godzin to była trochę męka raz lepiej raz gorzej. Potem nastąpił przełom i robiło się milej.

Moje spostrzeżenia na razie są takie, że dynamika bardzo mi się poprawiła a barwy dochodzi z każdym dniem.

Zgadzam się z niektórymi użytkownikami, że barwa której poszukiwałem zaczyna mi podchodzić pod gramofonową,

natomiast przestrzeni trochę jeszcze brakuję. Inna sprawa, że zależało mi na tym pierwszym a drugie traktuję mniej

priorytetowo. Ostatnia uwaga odnośnie dźwięku gorzej nagrane płyty, które poprzednio mi słabo grały zyskały szczególnie.

Z dystrybutorem współpraca wygląda wzorowo. Dziękuję im za wielką życzliwość, profesjonalizm i cierpliwość do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • cir zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.