Skocz do zawartości
IGNORED

Dynaudio Contour 30 - najlepiej wydane 30kzł ?


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Bartosz_70659 napisał:

A jak! Już widzę jak wszyscy wyrzucają graty przez okno i kupują s16! A na pewno te o wartości do pół miliona

Z pewnością nie kupują ich Bartosze i Janusze z paczkami za cenę butelki myszowatej. O odsłuchu nie wspominam bo Bartosze i Janusze takimi pierdołami nie zawracają sobie głowy.

Sukces rodzimych marek boli polaczków ach boli, i dobrze MA BOLEĆ!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Szymon napisał:

Sukces rodzimych marek boli polaczków ach boli, i dobrze MA BOLEĆ!

Sukces?

Jaki sukces?

Gdzie ten sukces?

Na podrzędnym, prowincjonalnym forum?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Elberoth napisał:

Słusznie - człowiek robi się leniwy na stare lata! 

i0tI6V.jpg

Jeszcze ktoś gotów pomylić mnie z Szymonem, znanym tu jako Wujek Dobra Rada, który jak pamiętacie napisał kiedyś recenzję przetwornika Trinity DAC na kilka tysięcy znaków (a więc nie jakąś tam zdawkową, jednoakapitową opinię), którego jak się potem okazało - nie widział nawet na oczy. 

 

Dla ciekawskich - od lewej:

Graaf 20 OTL i złoty Pacific DAC (widać tylko fragmenty)

Vitus SM-103 mono, a na nim monoblok Nord One UP mk 2 na modułach N-Core (z OPampami Sonic Imaginery)

Te wirówki atomowe z tyłu za kolumnami to moje monosy MSB

Po prawej na standach Falcony 3/5a.

 

 

Możesz napisać coś wiecej o Nordzie? Typowa D klasa jak inne? Na zachodnich forach rozpływają sie nad tymi wzmacniaczami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kapelli napisał:

Możesz napisać coś wiecej o Nordzie? Typowa D klasa jak inne? Na zachodnich forach rozpływają sie nad tymi wzmacniaczami.

Napisze u siebie w wątku. Nie jest to wzmacniacz bez wad jakim go malują. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie. Polskie konsorcjum producentów drabin oficjalnie ogłosiło program - "Narodowa Wyprawa na Marsa 2030". Trwają już ponoć intensywne testy prototypu drabiny pokrytej grafenenem i nowatorsko tłumionej matami bitumicznymi. Wedle dobrze poinformowanych źródeł ten epokowy projekt realizowany jest pod kryptonimem JANUSZ.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Meloman napisał:

Czegoś nie rozumiem. To dlaczego u Ciebie sygnaturka jest jakaś inna?

do tego o co pytasz od zawsze uzywam  zakładki  /o mnie /

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rochu napisał:

To jest exemplum na to jaką władzę ma tłuszcza
gdy jej się ciągle to samo kłamstwo wyłuszcza."

Dzięki której znalazłeś się ponownie w Elberoth'a objęciach ? 

P.S. Pozdrawiam serdecznie Rochu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez plastik1989
<przekręcenie nicka innego użytkownika>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Elberoth napisał:

To bez dwóch zdań lepszy głośnik, do większych pomieszczeń. 

Obcuje sobie już dobre kilka dni z Contour 20 w pomieszczeniu 20+10m2 i widząc jak dobrze sobie radzą, uważam że 30tka zdecydowanie będzie podchodziła do pomieszczeń minimum 30m2.

Mam wrażenie, że cyfry 20, 30, 60 w nazwach nowej serii Contour odnoszą się właśnie do zalecanych przybliżonych metraży pomieszczeń, jeśli nawet nie nazwano tak świadomie, to zbieżność jest dostrzegalna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez m4tech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, plastik1989 napisał:

Daj znać jak próg sprzedażowy tych Dynaudio zostanie osiągnięty i będzie można zamknąć ten temat, który powinien być wątkiem sponsorowanym. 

a co z vitusami ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, m4tech napisał:

Obcuje sobie już dobre kilka dni z Contour 20 w pomieszczeniu 20+10m2 i widząc jak dobrze sobie radzą, uważam że 30tka zdecydowanie będzie podchodziła do pomieszczeń minimum 30m2.

Mam wrażenie, że cyfry 20, 30, 60 w nazwach nowej serii Contour odnoszą się właśnie do zalecanych przybliżonych metraży pomieszczeń, jeśli nawet nie nazwano tak świadomie, to zbieżność jest dostrzegalna.

Ja mam 24m2. W 20m2 też by bez problemów zagrały. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Elberoth napisał:

Ja mam 24m2. W 20m2 też by bez problemów zagrały. 

Mam wrażenie że C20 bardzo mało "pompuje b-refleksem" jak na taki bas jaki osiąga, można pokusić się o wniosek że jakość basu bardziej wynika z pracy samego przetwornika i wyjątkowej sztywności, wagi i masywności obudowy.

U siebie masz możliwość odsunięcia kolumn od ściany tylnej, a jednak nie w każdym pomieszczeniu mieszkalnym 24m2 będzie możliwe tak dalekie odsunięcie i wówczas być może mogą pojawić się problemy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez m4tech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam znowu ciekawią bezprzewodowe Dynki XD...niby nie audiofilsko ale wygoda jest mega.

O, coś takiego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W przeliczeniu z € wychodzi 40-45kzł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marek.S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Marek.S napisał:

Mnie tam znowu ciekawią bezprzewodowe Dynki XD...niby nie audiofilsko ale wygoda jest mega.

O, coś takiego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W przeliczeniu z € wychodzi 40-45kzł.

Generalnie sama koncepcja aktywnych kolumn jest bardzo fajna - już sam brak zwrotnicy pasywnej niezwykle pozytywnie wpływa na brzmienie, które staje się szybsze i bardziej bezpośrednie. Do tego zazwyczaj kolumny tego typu mają wbudowane układy DSP, które pozwalają wyrównać charakterystykę, także w wymiarze czasowym. Zalet jest na tyle dużo, że kolumny te zazwyczaj grają dobrze mimo zastosowania tylko przeciętnych wzmacniaczy  - bo przecież nikt nie zamontował tam w środku wielkiej końcówki mocy Gryphona (zawsze się zastanawiam, jak zagrałby taki Frankenstein, do którego ktoś jednak takie wzmacniacze zapakował ? ).

Problemem są audiofilskie przyzwyczajenia - lubimy zabawę amplifikacją, kablami itd - dlatego w dalszym ciągu kolumny aktywne pozostają produktem niszowym. Chociaż od kilku lat to się powoli zmienia. 

Z fajnych kolumn, które słyszałem mogę z czystym sumieniem polecić Sveda Audio. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Elberoth napisał:

Generalnie sama koncepcja aktywnych kolumn jest bardzo fajna - już sam brak zwrotnicy pasywnej niezwykle pozytywnie wpływa na brzmienie, które staje się szybsze i bardziej bezpośrednie. Do tego zazwyczaj kolumny tego typu mają wbudowane układy DSP, które pozwalają wyrównać charakterystykę, także w wymiarze czasowym. Zalet jest na tyle dużo, że kolumny te zazwyczaj grają dobrze mimo zastosowania tylko przeciętnych wzmacniaczy  - bo przecież nikt nie zamontował tam w środku wielkiej końcówki mocy Gryphona (zawsze się zastanawiam, jak zagrałby taki Frankenstein, do którego ktoś jednak takie wzmacniacze zapakował ? ).

Problemem są audiofilskie przyzwyczajenia - lubimy zabawę amplifikacją, kablami itd - dlatego w dalszym ciągu kolumny aktywne pozostają produktem niszowym. Chociaż od kilku lat to się powoli zmienia. 

Z fajnych kolumn, które słyszałem mogę z czystym sumieniem polecić Sveda Audio. 

Bardzo wysoki topowy poziom gry prezentowały aktywne Goldmundy, wszystko bezprzewodowo z DSP z dobranymi parametrami do akustyki pomieszczenia. Pliki WAVE z pendrajwa grały super mz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldmundy dodatkowo są bezprzewodowe - w komplecie dostajesz pendrive'a, którego możesz sobie za przeproszeniem "wsadzić" do kompa lub do Aurendera (wtedy w aplikacji Aurendera pokazuje ci się suwak od głośności).  

Tylko ta cena - kosmos!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat te aktywne Dynaudio z serii XD, to bardzo wdzięczne, fajnie wyglądające i ciekawie brzmiące głośniki. Mnie bardzo przypadły do gustu, choć na tegorocznej Axponie wreszcie posłuchałem Kii Three i powiem, że to naprawdę rewelacyjnie gra jak na takie maleństwa - ale jak długo mogłyby cieszyć ucho, to nie wiem? Mówię sobie - po co to całe żelastwo? Przecież wystarczą same głośniki, żródło i z bani! Ale po chwili odzywa się następny głos i podpowiada głośno - same głośniki? Czy byłbyś spełniony? To tak, jakby gitara elektryczna, albo kontrabas miałyby wbudowany na stałe wzmacniacz - no nie wiem, nie wiem ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎30‎.‎04‎.‎2019 o 09:53, Adam 38 napisał:

Nie macie wrażenia, że nasze forum w ostatnim czasie (tak od ok. roku) zmieniło się w jedną, wielką już nawet nie ukrywaną - lub nieudolnie tuszowaną promocję klamotów różnych krajowych producentów oraz dystrybutorów?.

Ten wątek jest tego dobrym przykładem. 

Jedyny ciekawy post w tym wątku i niestety jakże trafny.

I jakoś w żaden sposób nie dowiedziałem się czemu przywołane w wątku kolumny są takie zjawiskowe.

Czy było porównanie na innym systemem?

Czy było porównanie na tym samym systemie ale z innymi głośnikami?

Jaka muza była testowana.

Itd... Itd...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Meloman napisał:

I jakoś w żaden sposób nie dowiedziałem się czemu przywołane w wątku kolumny są takie zjawiskowe.

Czy było porównanie na innym systemem?

Czy było porównanie na tym samym systemie ale z innymi głośnikami?

Jaka muza była testowana.

Oj tam Meloman :-)))) Się dopominasz :-))) A na wiarę przyjąć, to nie łaska :-)))))))))))))))))) ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat ta szybkość z kolumn aktywnych nie pasuje, winę zrzucam na D klasowy charakter wzmacniacza

faktem jest ze upraszcza kontrole całego zakresu, ale niestety ma problem z pokazaniem dłuższych dźwięków i tzw. muzykalność

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
6 minut temu, .:Gerard:. napisał:

Mi akurat ta szybkość z kolumn aktywnych nie pasuje, winę zrzucam na D klasowy charakter wzmacniacza

faktem jest ze upraszcza kontrole całego zakresu, ale niestety ma problem z pokazaniem dłuższych dźwięków i tzw. muzykalność

To chyba głównie  "zasługa" D klasy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, plastik1989 napisał:

To chyba głównie  "zasługa" D klasy. 

Dokładnie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Szymon napisał:

Pogadaj ze swoim kumplem handlarzo-recenzentem niech Ci przypomni jak wyglądają maskownice w Trennerach, które tak wychwalasz. Dziwne, że nikt o takim partactwie jak popalona sklejka, rury z kartonu i wygryzionym materiale nie wspomina? Podczas prezentacji miałeś szalik na oczach?To jest ta wasza rzetelność w kolumnach za blisko 100 000zł. Zobacz jak są wykonane Everesty to, Ci oko zbieleje.

7 godzin temu, bubusia napisał:

Szymon, powinienes wiedziec, ze mnie nie zalezy, czy ktos sprzedaje Isisy, Everesty czy Studio 16. Ja pisze jak slysze. A slysze, ze Isisy sa znakomite, 16Hz tez b. dobre, a Everesty ostre i malo barwne. Nie sluchalem ich jednak w odpowiednich warunkach, i bardzo mozliwe, ze sie myle. O czym tez uczciwie pisze.

To tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i uczciwe/rzetelne pisanie ? - tak jak i granie z twoich monitorków ''k. Twonka i Sonus Faber Electa Amator I''

Wszelkie Everesty są neutralne - jakie wysterowanie takie granie. Najlepiej z neutralną, szybką i precyzyjną elektrownią audio - mega-uniwersalnie, rzetelnie, neutralnie i live'owo - tak jak lubię najbardziej.

Dla twego koleżki twonk'a. Eversty za neutralne bez podbarwień/zniekształceń i narzucania własnego charakteru. Dlatego ukazują wszystko zgodnie z prawdą.

Bo najlepsi maga-doświadczeni specjaliści (od budowy przetworników/kolumn etc.) stworzyli Project EVEREST i Project K2 - a nie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) z

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) 'iem.

Nowe EVEREST DD65000 niedostępne w europie, ale w USA wiem kto ma.

Nowe EVEREST DD67000 - kapitalny live'owy neutralny Sound.

Poprzednie EVEREST DD66000 - zależy z jakim woltażem/pojemnością ogniw. Oryginalnie z Charge-Coupled 9VDC. Świetny patent. Podkręcając woltaż/pojemność, przy takich pakach można śrubować Sound jak do bicia rekordów. 9VDC gęściejszy Sound, a później w miarę podkręcania :) u hu hu.

W K2 S9900 też jest tan patent. Tylko na LF nie podkręci się bo tam jak w nowych (EVEREST DD65000 & DD67000) - nie z baterii, a brany ze wzmacniaczy mocy, wyprostowany diodami.

Mark Levinson neutralny, to się lubią.

Tylko nie te z końca 90-tych lat No 33/33H, bo mniej neutralne, gęste barwnie, wolniejsze. FM Acoustics też jakiś słodszy/kolorowy i delikatny. Ale dla babusi z twonk'iem - to i z tym byłoby za konkretnie :), a to takie słodziaki.

No 53 Reference to są wyczynowe piece. Z tych samych lat co tradycyjny No 532 też niezły wyczynowiec (przy którym Accu P-1000 gubi się). Nowe No 534 i 536 jeszcze inne, i również nie takie jak stare. ML-e dzieli się na 3-y grupy (każde inne):

- najnowsze No 536, No 534

- pośrednie No 53, No 532

- stare No 33, No 33H

Ostro to pewnie macie zamulone granie u siebie. Właśnie takie malutkie kopułki 25mm jak wy macie do plumkania, to mogą chuderlawo ostro grać wycinkiem dźwięku - zależy jaka i w jakich kolumnach.

Jak tam wam nowe Focal'e Stella Evo i B&W 800 D3.

I taka to wasza (bubusia i twonk) rzetelność :

O ile co do Magico S5 MkII (Simaudio Moon i Audioqest'ami) coś się zgadza. Jak z neutralną elektroniką kolumny nie grają, to znaczy, że nie są neutralne kolumny - takie moje zdanie.

O tyle co do JBL Project K2 S9900 (Sapphire Blue Metallic) + monobloki Mark Levinson No 536 + Mark Levinson No 52 Reference Dual-Monaural Preamplifier + Mark Levinson 519 Audio Player + całe okablowanie niebieskie grubiutkie Cardas'ki.

...nic się nie zgadza, bo to było tak bardzo różne granie, że nie podobne.

Niemalże godzinę, dokładnie 40 minut spędziłem na słuchaniu ww. zestawu z K2 S9900.

Cytat

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) : Napisano 8 Listopada 2016 (edytowane)

Po tym co Magico pokazaly na AVS to ja nie wiem czy dalbym za nie 9500. Ja rozumiem wystawa, warunki, niekoniecznie trafne zestawienie, ale taki zapiaszczony i suchy/bezbarwny dzwiek to nie wiem czy jest wart kilka tysiecy. Zapewne moga zagrac o niebo lepiej, ale ta wystawa im raczej nie przysluzyla. Czuc potencjal, i zapewne w innym towarzystwie i w innych okolicznosciach moga zagrac znakomicie, ale tak zestawiajac i tak to prezentujac to sie klienta odstrasza, a nie zacheca. Wezmy np mnie, chce nowe kolumny, szukam, slysze na wystawie Magico, i co robie, uciekam od nich jak najdalej.

Edytowane 8 Listopada 2016 przez bubusia

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) : Napisano 8 Listopada 2016 (edytowane)

Bubusia, a byłeś na prezentacji JBL z ML? Ja zaraz po niej wróciłem do Magico. I tak jak na początku S5 też wydawały mi się bezbarwne i suche, to potem (wprawdzie tylko przez chwilę) miałem wrażenie, jakbym słuchał jakichś Harbethów... ? Wszystko zależy do czego porównujemy. ?

Edytowane 8 Listopada 2016 przez twonk

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) : Napisano 8 Listopada 2016 (edytowane)

Bylem, i to z Tobą:). Prezentacja ML z JBLami to jakis odlot dzwiekowy:)

Zamiast zestawic je z czyms cieplym, barwnym, to lacza z suchotnikiem, a pan prezentujacy uparcie twierdzi, ze to swietny high endowy dzwiek.

Do tego sadzaja 25 cm od tuby i sluchaj, podziwiaj:). A po 15 minutach bye bye. I nastepni do golenia:)

I nie zebym jakos strasznie narzekal, w niektorych salkach bylo bardzo fajnie, wystawa jako calosc tez super, ale niektorzy mogliby sie postarac troche bardziej.

Edytowane 8 Listopada 2016 przez bubusia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z tych sprzętów (JBL, Mark Levinson, Cardas Audio) żaden pojedynczy element systemu nie pasuje do tego co napisał bubusia.

Zrobię kopię i będą dostawać za każdym razem te swoje bajki - ''Amator 1'' jak znalazł pasuje do bubusa.

K2 S9900 szybkie, rozdzielcze, naturalne, detaliczne. I to na lajcie z CC 9V, beż śrubowania Sound'u tak jak u mnie z CC 77VDC || 77VDC.

Mark Levinson No 534, No 536 neutralny. Niektórzy posiadacze nawet piszą, że ma kilka/kilkanaście procent brzmienia z Krell'a/Dan'a. Ken Kessler w podsumowaniu recenzji monobloków No 536 nazwał je Krellevinson wspominając o Class A Krells.

Jeszcze topowy pre-amp No 52 Reference. Audio Player 519. I tym bardziej niemożliwe z kablami Cardas'a. Jak nawet w takim zestawie w całości okablowanym Nordost'ami Odin2 - świetnie hulają, szybko i detalicznie. To tym bardziej Cardas'y nie zaszkodziły. Przy tych ML z Cardas'ami, jak na mój gust K2 musiałyby dostać CC 27V - 54V.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Sovereign
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze koles powyzej ma mala obsesje. No coz, bywa i tak

 

?

Co do grania Everestow na AS to tak jak napisalem, lepiej zeby nie graly wcale. Co nie znaczy, ze nie potrafia dobrze grac w innym zestawieniu.

Zwolennikow wysuszonej rzezni nb 5, jak widac, nie brakuje. Wazne zeby srubowali rekordy, zeby je bili, a pozniej w miare podkrecenia u hu hu:)

Takze tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2019 o 10:54, bubusia napisał:

Pamietam Isisy, tez jechali. W moim odczuciu jedne z najlepszych jakie slyszalem.

Bo Isisy (przy skandalicznym wykonaniu w tej cenie) to bardzo przeciętne granie jak dla mnie. Ale szanuje Twoje zdanie , gdyż jest prawdopodobne (z resztą jak piszesz) że nic lepszego nie słyszałeś.

A co do osoby Grzegorza Rogali ,to Ty i kilku pozostałych ignorantów (zasłaniając się osobą Szymona) co rusz wycieracie sobie gębę Jego osobą. Widać bardzo Was uwiera jego talent konstruktorski i  bardzo wysoka klasa prezentacji dźwięku  kolumn spod jego ręki. Więc  daruj sobie te fałszywe troski .

Ps.

Może zacytujesz choć jeden post Szymona w tym wątku ,który by wskazywał na nachalną promocję 

s16Hz.

Wszyscy szczekacie ,a na hasło SPRAWDZAM, chowacie łby w piach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adwokat?

A może klakier?

I daruj sobie szanowanie, wiesz gdzie to mam?

Co do Grzegorza, dzisiaj miałem z nim przyjemność, i to raczej ty wycierasz sobie nim gębę.

Zresztą zapytaj go, to się dowiesz.

Z tego co mówi dosyć mocno się od was dystansuje. I bardzo madrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Rafał.M napisał:

Bo Isisy (przy skandalicznym wykonaniu w tej cenie) to bardzo przeciętne granie jak dla mnie. Ale szanuje Twoje zdanie , gdyż jest prawdopodobne (z resztą jak piszesz) że nic lepszego nie słyszałeś.

A co do osoby Grzegorza Rogali ,to Ty i kilku pozostałych ignorantów (zasłaniając się osobą Szymona) co rusz wycieracie sobie gębę Jego osobą. Widać bardzo Was uwiera jego talent konstruktorski i  bardzo wysoka klasa prezentacji dźwięku  kolumn spod jego ręki. Więc  daruj sobie te fałszywe troski .

Ps.

Może zacytujesz choć jeden post Szymona w tym wątku ,który by wskazywał na nachalną promocję 

s16Hz.

Wszyscy szczekacie ,a na hasło SPRAWDZAM, chowacie łby w piach.

Przepraszam jeżeli urażę, ale czasem jak kolega Szymon pojawia się w wątku robi się nerwówka. Dobry produkt sam się sprzeda, nie potrzeba mu takiego bałaganu w wątkach. Wycieczki personalne na forum niszczą wizerunek firm, a co za tym idzie ludzi którzy poświęcili kupę czasu żeby wykonać produkt. Mam szacunek do kolegi Szymona, za jego wiedzę i poświęcony czas na testowaniu i opisywaniu sprzętu, życzę mu cierpliwości i trochę dystansu a nam wszystkim zrozumienia i więcej luzu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bubusia napisał:

Kazdy orze jak moze, nie wnikam. Poznalem Grzegorza osobiscie i go szanuje. Jego produkty rowniez.

Skoro kolumny są tak dobre, to dlaczego ich sprzedaż wymaga tak chamskich metod marketingu, hejtu konkurencji itd? Nie znam tych kolumn i nigdy ich nie oceniałem. Rozumiem też, że każdy producent chce sprzedawać i do tego jest potrzebny jakiś tam marketing ale są pewne granice. To co wyprawia się na AS w tym temacie to pośmiewisko na pół Polski. Dobry produkt nie potrzebuje chamskiego hejtu konkurencji. Broni się sam, dobrym dźwiękiem i jakością. Znam ludzi, którzy z różnych względów szukają polskich kolumn, bo i finanse ograniczone i jakiś tam lokalny patriotyzm w nich jest. Ale zaznaczają...tylko nie S16h, choć nawet nie znają oferty. Taki jest skutek tego typu „marketingu”.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sly30 napisał:

Skoro kolumny są tak dobre, to dlaczego ich sprzedaż wymaga tak chamskich metod marketingu, hejtu konkurencji itd? Nie znam tych kolumn i nigdy ich nie oceniałem. Rozumiem też, że każdy producent chce sprzedawać i do tego jest potrzebny jakiś tam marketing ale są pewne granice. To co wyprawia się na AS w tym temacie to pośmiewisko na pół Polski. Dobry produkt nie potrzebuje chamskiego hejtu konkurencji. Broni się sam, dobrym dźwiękiem i jakością. Znam ludzi, którzy z różnych względów szukają polskich kolumn, bo i finanse ograniczone i jakiś tam lokalny patriotyzm w nich jest. Ale zaznaczają...tylko nie S16h, choć nawet nie znają oferty. Taki jest skutek tego typu „marketingu”.

Mysle, ze dobry produkt niekoniecznie broni sie sam. Rynek maly, a wszyscy chca sprzedawac. Jedni maja wieksze mozliwosci, inni mniejsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 32

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.