Skocz do zawartości
IGNORED

Dynaudio Contour 30 - najlepiej wydane 30kzł ?


Elberoth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem. Faktycznie, gonić to można króliczka, a nie jedną osobę - króliczek więcej warty i więcej frajdy daje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
"Zainteresowany" właśnie napisał do mnie PW, przyznając się do kilku. Stwierdził iż update odblokował mu owe konta. Napisał do mnie z konta @Dark Knight - możesz sprawdzić, wrzucał screena nie będę, w razie czego pisz na PW po więcej info ? 

Adam, sorry za OT. Zgłoś do usunięcia jeśli brużdżę, zrozumiałe 0drinks.gif

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomekkk1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 hours ago, plastik1989 said:

Niestety takie realia i pokłosie VPNów, zmiennego IP itd. 

I nieudolnej moderacji, slabego silnika i paru innych rzeczy wynikających z braku kompetencji.

Znakomite tłumaczenie, tyle, że mijające się z prawdą, ale tego przecież nikt nie zauważy.

Np. to stwierdzenie jest nieprawdziwe.

7 hours ago, plastik1989 said:

Coś koło 50? Ciężko to zliczyć...

 

On 4/30/2019 at 8:38 PM, Elberoth said:

Wujek Ch#jowa Rada: z dwóch 18-ek na basie nie będzie pierdolnięcia! Pierdolnięcie będzie dopiero z czterech 18-ek w konfiguracji d'arctico. 

Cichy głos z głębi sali: ale jak to pierdolnięcie z 18-ek ? To jest śmiech nie pierdolniecie. Do pierdolnięcia do jest potrzebny dobry papierowy głośnik 15 calowy. Dopiero wtedy jest pierdolnięcie.  

Wujek Ch#jowa Rada: Ty i twój estradowy głośnik niskotonowy! Najniższy bas jest dla niego nieosiągalny! To jego granie to takie umka-umka. Nie to co z układu d'artico. Kolejny Janusz z elektroniką z biedronki! 

*Wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci i produktów jest przypadkowe.

 

 

Ten wpis, to szczyt chamstwa i braku dobrego wychowania. Pokazuje jaki jest  naprawdę jego autor.

I nie piszę tego z chęci obrony osoby, która jest tym postem atakowana, bo jest ona dokładnie taka sama.

Walka o terytorium pomieszała wam w głowach panowie branżyści,  a moderacja zamiast zrobić z tym porządek, bawi się w śledzenie klonów, których wpisy giną w morzu bzdur, jakie można tu przeczytać.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 hours ago, plastik1989 said:

A założenie nowego konta to minuta, więc w przypadku buma tę walkę przegrywamy, bo jest to fanatyk jeśli chodzi o to ile razy został wyrzucony przez drzwi, a wrócił oknem...  Nim my usuniemy trzy jego konta, On ma już kilka nowych. Niestety takie realia i pokłosie VPNów, zmiennego IP itd. 

A teraz ziarenko prawdy:

Dark Knight 4 czerwca,2012

Chrysophylax 16 października, 2015

Karol48 3 października  2015

Joachim39 3 października, 2015

Daty obok nicków to daty założenia kont. Dziwnym trafem wszystkie pochodzą sprzed paru lat, większość z okresu afery Paltona. Gdzie więc są te konta zakładane co kilka minut? I jak się ta lista ma do liczby 50, podanej przez szanownego moderatora?

Nie chce mi się bawić dalej w kotka i myszkę.

Pisać można różne rzeczy, zwłaszcza jeśli chce się usprawiedliwić własną indolencję i brak kompetencji.

Wiem, że ten post zniknie, ale bez obaw, jest zarchiwizowany na wszelki wypadek wraz z całym dialogiem na wszelki wypadek ?

Problem tego forum to nie moja osoba i rzekomy zalew klonów. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, brodacz489 napisał:

nieudolnej moderacji, slabego silnika i paru innych rzeczy wynikających z braku kompetencji.

przy czasie oczekiwania na odpowiedz około 2 minut sprawdzenie kilkunastu adresów które powinno zająć góra 5 minut zajmuje pół godziny plus odblokowanie wszystkich trollerskich kont  na audiostereo /jakie kiedykolwiek powstały /po zmianie silnika zostały odblokowane  z czystą historią 

niestety sa konta które istnieja tu tylko aby jątrzyć i podlewac każdy potencjalny konflikt personalny , przy każdej dosłownie okazji 

jednoczesnie pojawiaja sie sytuacje kiedy moderatorzy dostaja na PW grożby z podaniem ich adresu zamieszkania 

super zabawa 

i masz odpowiedz 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cir napisał:

niestety sa konta które istnieja tu tylko aby jątrzyć i podlewac każdy potencjalny konflikt personalny , przy każdej dosłownie okazji 

Wręcz błagam, banujecie takie osoby z danego tematu w trybie natychmiastowym, chociażby jak wyżej od razu z miejsca, przecież proszę spojrzeć na ten wątek, może tylko 10% wisów dotyczy tematu jako tako merytorycznie, reszta to czysty hejt, trolowanie i jątrzenie.

Gość ma 23 wpisy przez 3 lata, zero do powiedzenia w temacie i nagle się obudził

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.04.2019 o 23:04, Pawcio70 napisał:

Czy to próba reklamy głośników ze sprzedażą których nautilus ma problem? Obudowy wyglądają zjawiskowo i opis marketingowy zastosowanych technologii jest super ale jest wiele konstrukcji lepiej grających w podobnej cenie. (nie będą robić im reklamy).

Ja się nimi rozczarowałem przy odsłuchu w nautilusie a sprzęt do nich dostroili za 200 tys. pln  a i tak było gorzej niż u mnie z poprzednimi kolumnami ( nie wymienię marki aby nie robić reklamy).

Oczywiście to subiektywne opinie więc może akurat w gust muzyczny autora wpisu trafiły i synergia z jego sprzętem nastąpiła.

Jak jest tak wiele lepiej grających kolumn od Dynaudio C30 w cenie 30tys  to podaj proszę przynajmnie trzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

To może zróbmy tak: jak Contur 30 grają jak kolumny za 90 tyś, to podaj przynajmniej trzy kolumny za 90tyś które grają jak Contur 30.

Bez sensu taka gadanina, dla każdego lepiej/gorzej znaczy co innego. Jakie oczekiwania, z czym łączyć itd. Nie wiem jak można jednoznacznie stwierdzać jako fakt, że coś gra, jak coś innego 3x droższego itp. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, plastik1989 napisał:

To może zróbmy tak: jak Contur 30 grają jak kolumny za 90 tyś, to podaj przynajmniej trzy kolumny za 90tyś które grają jak Contur 30.

Bez sensu taka gadanina, dla każdego lepiej/gorzej znaczy co innego. Jakie oczekiwania, z czym łączyć itd. Nie wiem jak można jednoznacznie stwierdzać jako fakt, że coś gra, jak coś innego 3x droższego itp. 

O, i tu sie zgodze. Ale teraz sam widzisz jak mozna bylo odbierac rewelacje kolegi szymona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
1 minutę temu, bubusia napisał:

O, i tu sie zgodze. Ale teraz sam widzisz jak mozna bylo odbierac rewelacje kolegi szymona.

Ale czy ktoś poważny, poważnie odbiera rewelacje Szymona lub Elberotha..?  

Jeden i drugi oznaczony jako branża, jeden i drugi chwali to co akurat wygodne w danej chwili. 

To, że sporo ich asortymentu to fajne sprzęty, nie zmienia faktu, iż należy ostrożnie  odbierać ich opinie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze elberoth po prostu chcial powiedziec, ze graja b. dobrze. Nie hejtowal innych marek. Ja tez czasami walne, ze cos gra o 2 klasy wyzej, bo mi sie bardzo spodobalo. A chodzi tylko o to, ze cos gra naprawde dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, plastik1989 napisał:

To może zróbmy tak: jak Contur 30 grają jak kolumny za 90 tyś, to podaj przynajmniej trzy kolumny za 90tyś które grają jak Contur 30.

Bez sensu taka gadanina, dla każdego lepiej/gorzej znaczy co innego. Jakie oczekiwania, z czym łączyć itd. Nie wiem jak można jednoznacznie stwierdzać jako fakt, że coś gra, jak coś innego 3x droższego itp. 

Nie wiem czy Countury 30 grają jak kolumny za 90tys ale słuchałem ich i grają wg mnie fantastycznie te kolumny. Więc jeśli kolega Pawcio70  pisze że jest wiele lepiej grających kolumn w tym budżecie to chętnie zapoznam się z tym jakie to kolumny.  Chyba nic w tym złego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sebryl
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, sebryl napisał:

Nie wiem czy Countury 30 grają jak kolumny za 90tys ale słuchałem ich i grają wg mnie fantastycznie te kolumny

Możesz jeszcze dookreślić przybliżoną wielkość pomieszczenia, odsunięcie kolumn i przede wszystkim wzmacniacz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, bubusia napisał:

O, i tu sie zgodze. Ale teraz sam widzisz jak mozna bylo odbierac rewelacje kolegi szymona.

Jest zasadnicza różnica. Skorzystałeś choćby raz z zaproszenia, które było składane przez Szymona lub moje. Ano nie, mógłbyś sam się przekonać. 

Jakoś od Adama takiego nie widziałem, a chętnie bym skorzystał, bo może te dynki to faktycznie okazja. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Rafał.M napisał:

Jest zasadnicza różnica. Skorzystałeś choćby raz z zaproszenia, które było składane przez Szymona lub moje. Ano nie, mógłbyś sam się przekonać. 

Jakoś od Adama takiego nie widziałem, a chętnie bym skorzystał, bo może te dynki to faktycznie okazja. 

Rozumiem, ze Szymon z tak długim doświadczeniem w końcu doświadczył dobre granie i mało nie eksploduje
Naprawdę nie musi innych ustawiać w hierarchii oddania wielkości sceny, jeszcze niedawno Twoje kolumny były "naj"


Tak dążycie w waszych wątkach/blogach do merytorycznych wpisów.
No tak, to nie wasz wątek ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, .:Gerard:. napisał:

Jakoś od Adama takiego nie widziałem, a chętnie bym skorzystał, bo może te dynki to faktycznie okazja. 

Kurde, a co to jest ? Obowiązek zapraszania do siebie każdego kolesia z ulicy na odsłuchy, bo jak nie zapraszasz, tzn. że masz kiepski sprzęt ?:-))) W życiu bym nikogo z tego forum nie wpuścił nawet na swoją klatkę schodową ( bez urazy koleżkowie moi mili ), a co dopiero do mieszkania :-))))))). Tu zawsze przypomina mi się słynna historia sprzed kilku lat. Kobita, której chyba jakiś "ksiundz" nawsadzał przed bożym narodzeniem ( pisownia zamierzona ) kitów i farmazonów o miłości, dobroci, wolnym miejscu przy wigilijnym stole postanowiła słowa wprowadzić w czyn i zaprosiła do siebie bezdomnego. No to zjadł, popił i zarąbał ją siekierą :-)). I tu nie chodzi o to, że ktoś kogoś od razu zadźga za dobry wzmacniacz, ale jakiś czas potem może "przypadkiem" dojść do włamu i kradzieży. Czasy naprawdę są, jakie są. Wpuszczanie do siebie na "radosne odsłuchy" do siebie jakichś "Januszy" nie wiadomo skąd, nie wiadomo po co, zwłaszcza, jak jest się człowiekiem dość zamożnym jest tylko i wyłącznie czystą głupotą. Powiem więcej - jest to nieodpowiedzialnością z daleko posuniętym zanikiem instynktu samozachowawczego. Ludzie, ogarnijcie się. Trzeba oddzielać zabawę w audio od ryzykownych zachowań......A teraz możecie po mnie jechać :-))). Także Elb, tak trzymaj i nie wpuszczaj :-)))))))))))))).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, .:Gerard:. napisał:

Rozumiem, ze Szymon z tak długim doświadczeniem w końcu doświadczył dobre granie i mało nie eksploduje
Naprawdę nie musi innych ustawiać w hierarchii oddania wielkości sceny, jeszcze niedawno Twoje kolumny były "naj"


Tak dążycie w waszych wątkach/blogach do merytorycznych wpisów.
No tak, to nie wasz wątek ....

Twoje recenzje audio salonowe, to dla mnie. Audio przedszkole. 

PS. 

Nadal są najlepsze. 

3 godziny temu, SynSama napisał:

Kurde, a co to jest ? Obowiązek zapraszania do siebie każdego kolesia z ulicy na odsłuchy, bo jak nie zapraszasz, tzn. że masz kiepski sprzęt ?:-))) W życiu bym nikogo z tego forum nie wpuścił nawet na swoją klatkę schodową ( bez urazy koleżkowie moi mili ), a co dopiero do mieszkania :-))))))). Tu zawsze przypomina mi się słynna historia sprzed kilku lat. Kobita, której chyba jakiś "ksiundz" nawsadzał przed bożym narodzeniem ( pisownia zamierzona ) kitów i farmazonów o miłości, dobroci, wolnym miejscu przy wigilijnym stole postanowiła słowa wprowadzić w czyn i zaprosiła do siebie bezdomnego. No to zjadł, popił i zarąbał ją siekierą :-)). I tu nie chodzi o to, że ktoś kogoś od razu zadźga za dobry wzmacniacz, ale jakiś czas potem może "przypadkiem" dojść do włamu i kradzieży. Czasy naprawdę są, jakie są. Wpuszczanie do siebie na "radosne odsłuchy" do siebie jakichś "Januszy" nie wiadomo skąd, nie wiadomo po co, zwłaszcza, jak jest się człowiekiem dość zamożnym jest tylko i wyłącznie czystą głupotą. Powiem więcej - jest to nieodpowiedzialnością z daleko posuniętym zanikiem instynktu samozachowawczego. Ludzie, ogarnijcie się. Trzeba oddzielać zabawę w audio od ryzykownych zachowań......A teraz możecie po mnie jechać :-))). Także Elb, tak trzymaj i nie wpuszczaj :-)))))))))))))).

Era kamienia łupanego.

Według Ciebie wszyscy to, złodzieje i bandyci. 

A to twoi znajomi się ucieszą co tak naprawdę o nich myślisz. 

Wstydź się. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie każdy chyba ma ochotę traktować audio jak wyścigi na 1/4 mili...

są tacy, którzy nie muszą sobie ani innym nic udowadniać ? 

i chyba należy to uszanować

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez m4tech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

55 minut temu, Rafał.M napisał:

Twoje recenzje audio salonowe, to dla mnie. Audio przedszkole. 

 

A po co serwujesz takie glupie uwagi ad prsonam.

Nie sadzisz, ze to jest malo kulturalne?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, SynSama napisał:

Kurde, a co to jest ?

Popraw bo to nie byl mój cytat

Godzinę temu, Rafał.M napisał:

Twoje recenzje audio salonowe, to dla mnie. Audio przedszkole.

Brawo, tylko nie wiem jaki to ma związek z moim poprzednim wpisem
Choć z drugiej strony, to dobry przykład

PS
Zapraszacie ludzi udając kulturalnych, identycznie prosicie o ich opis sprzętów i zdjęcia,
następnie wyśmiewacie sie z tych którzy mają "tańszy" sprzęt i inny pogląd na muzykę
Malutkie to

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Widzę, że wątek już w pełni dojrzał do zamknięcia i przeniesienia na bocznice. 

Są jakieś głosy przeciw?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, plastik1989 napisał:

Widzę, że wątek już w pełni dojrzał do zamknięcia i przeniesienia na bocznice. 

Są jakieś głosy przeciw?

A dlaczego. Zwroc uwage ludziom malej kultury i bedzie ok.

Co za problem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

To, że oprócz Szymona (który już jest zbanowany), musiałbym zbanować jeszcze Elberotha za prozę z "ch***mi", Fr@ntza któremu przeszkadza chamski marketing i oczernianie innych marek, a sam w każdym wpisie próbuje drwić z s16hz, pousuwać offtopy o zaproszeniach do domu i etyce. Po tym zabiegu prawie wszyscy aktywnie piszący zostaliby wykluczeni  z dyskusji, a wątek z siedmiu stron zredukowałby się do dwóch. 

Finalnie widzę, że temat można zredukować do tego, że jedna grupa nie-handlarzy i niezależnych recenzentów walczy z drugą grupą. Gdyby pojawił się podobny wątek nie-sprzedażowy DCSa dokładnie te same osoby uczestniczyłyby w dyskusji tylko wektory kłótni obrócone byłyby o 180 stopni. 

Dlatego też ja osobiście nie widzę sensu utrzymywania kolejnego tematu do zapasów tych dwóch obozów. Jeśli widzicie taką nadzieję to OK, idę za Twoją radą i proszę: 

LUDZIE MAŁEJ KULTURY, PISZCIE WBREW SWEJ NATURZE, CZYLI KULTURALNIE I Z POSZANOWANIEM ROZMÓWCY. ?

  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Rafał.M napisał:

Era kamienia łupanego.

Według Ciebie wszyscy to, złodzieje i bandyci. 

A to twoi znajomi się ucieszą co tak naprawdę o nich myślisz. 

Wstydź się. 

A Ty wiesz gdzie ja mam opinię innych ludzi o mnie ?:-)  Jeśli nie wiesz, z przyjemnością odpowiem. Wręcz czekam na to pytanie :-))

A czy mam się wstydzić i za co, to pozwól, że sam zdecyduję i Twoje "kazania" nie są mi do tego potrzebne nawet w najmniejszym stopniu :-))))))))))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze teraz tylko o tych dynkach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, user napisał:

Warto brać je pod uwagę jako partner dla maka?

Nie słuchałem 30tek ale po styczności z 60tkami uważam ze warto przetestować
Wiem ze Maki potrzebują dopieszczenia i dobrania łącz, inaczej grają za ciemno o słabej dynamice, a wtedy ciężko o partnera

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez .:Gerard:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bubusia napisał:

tylko o tych dynkach

Dynaudio to Dynaudio, wszyscy wiedzą jak pracują produkty z tej fabryki, kto potrzebuje takiego, - zmierzy się z nim.

W każdej chwili mogę włączyć u siebie tego rodzaju produkt i opisać jako dojrzały dźwiękowo.

Kompetentny.

Chyba nie ma bardziej spójnej produkcji przez lata, niż to co otrzymujemy od tej firmy.

 

Do Dynaudio wszystko musi być drogie by w pełni wykorzystać, to banał, każdy to wie, tylko czy każdy spełnił te wysokie wymagania i słyszał pełen potencjał tych kolumn - myślę że wątpię.

 

Te zestawy różnicują przekaz, a C5 uznane jest za wyjątkowy głośnik.

 

Zawsze muszą być nowe produkty i będą, emocjonalna ich analiza wydaje się zbędna, gdyż za jakiś czas pojawią się kolejne i tak do...

Po co więc tracić czas, każdy powinien mieć w rezerwowym systemie głośniki Dynaudio, żeby w każdej chwili posłuchać i odnieść to do aktualnego zestawienia hi end obserwując zmiany /postęp/.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, m4tech napisał:

brać, ale nie do lekkich lampek

Sprecyzuj, co to znaczy "lekka lampka" w przypadku McIntosha.

 

Zważywszy na ilość głupot tu pisanych i przepychanek dziwię się, że jeszcze nie zamknęliście tego czysto reklamowego wątku. Poza tym autor za swój chamski wpis powinien być zbanowany na jakiś czas podobnie jak to robicie w przypadku innych userów. 

Dynaudio szanowana marka co by jednak nie powiedzieć, może tylko na tym stracić  moim zdaniem.  Przemycanie reklamy tego typu tekstami jak z pierwszego postu autora jest po prostu żenujące. Obliczone chyba ,tylko na niedoświadczonych audiofili. Doświadczenie wiedzą ,że produkty tej firmy prezentują równy ,dobry poziom. Ani wybitnych ,ani gniotów ta firma raczej nie produkuje. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.