Skocz do zawartości
IGNORED

Dynaudio Contour 30 - najlepiej wydane 30kzł ?


Elberoth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, babatular napisał:

Tak na marginesie - mam w systemie kolumny 2-way i 3-way i wcale 3-way nie mają pr,zewagi 

Trochę dyskredytująca wypowiedz, może lepiej tup coś na STX, będzie tanio a skoro nie słyszysz fundamentalnych różnic to po co wydawać kasę?

51 minut temu, zibii napisał:

Ich maniera jest taka, że grają neutralnie szybko i bez zniekształceń nie zamulają i nie przeciągają dzwieków i tutaj kłania się konstruktor, który ma pomysł na strojenie tego wszystkiego. 

Nadal pozostaje takie "cuś" co je odróżnia. Dla mnie to nie jest wada, bo ciągle myślę o czymś ala Marteny. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, zibii napisał:

Nie będę pisał jaki repertuar bo nie zapisywałem co koleś puszczał ale jak przekonaliśmy się na własne uszy, że jest znaczny progres brzmienia w istniejącym systemie i w niezadaptowanym pomieszczeniu to może być tylko lepiej.

Pewnie, że nie ma kolumny idealnej i nigdzie nie napisałem, że moje są. Moda nie wiem raczej zdrowy rozsądek, że chcemy mniej wydać za lepsze brzmienie jak masz za dużo to idź kup zagraniczne hajendowe metkowce i będzie Pan zadowolony. 

Wiesz, moim zdaniem Twoje podejście do tematu przypomina mi niektóre recki Szymona czy Wulema (stąd moja reakcja) czyli jak coś jest konkurencją albo kogoś nie lubię to odpowiednio opiszę na AS tej osoby czy konkurencji klamoty:) Słabe dla mnie to jest, chyba się ze mną zgodzisz? A co powiesz osobom, którym całościowo bardziej podoba się brzmienie Dynek, Sonusa, Focala czy innej znanej marki niż krajowych producentów czy Twoich głośników? Nie znają się i płacą więcej za mniej bo Ty i inny producent krajowych paczek tak uważa? Dajmy każdemu wolny wybór i cieszmy się, że naszą pasję dzielą z nami inne osoby. Wszystkim nam będzie się tu wtedy  przyjemniej zaglądało. 

Ps. Sam nie jestem aniołkiem ale pracuję nad sobą ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie rozumiesz, grałem na dynkach, focal utopiach itp. Nie uważam, że są złe tylko ja bardziej podchodzę do producentów głośników typu focal, seas, dynaudio, eton itp bo jest tego pełno i oczywiście wizji konstruktora a dynki na siłę walą od kilkudziesięciu lat te głośniki no może teraz się coś zmienia ok. mają swoją filozofię i chwała im za to tylko ceny idą w górę a jakość brzmienia niestety nie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, zibii napisał:

mają swoją filozofię i chwała im za to tylko ceny idą w górę a jakość brzmienia niestety nie.

czyli słuchałeś te Contoury 30, widziałeś... dotykałeś ?... że tak sobie piszesz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez m4tech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie robiłem z s25 i nie pisałem że dotykalem i słuchałem 30tek. Ale walka bronią jak lwy napisałem, że s25 przegrały w porównaniu z wyśmiewanymi tutaj diy kontrukcjami ale ubaw. Może i confidence c4 zagraja lepiej ale przedział cenowy to przepaść i mogło by się okazać, że wcale nie do końca. Dynaudio ma swoje filozofię i tego się trzyma. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zibii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile porównywanie między firmowymi konstrukcjami może dać jakiś cień informacji osobom zainteresowanym, to porównanie CZEGOKOLWIEK z DIY nie powie NIKOMU kompletnie NIC  (poza osobie, która popełniła to konkretne DIY)

z tego też powodu (między innymi) jak już oczarowanie własnym dziełem DIY przemija niestety, liczba zainteresowanych odkupieniem takich "NO NAME" jest taka oszałamiająca ?

czyli jak dla mnie "tak krawiec kraje, jak mu materiału staje" to jest esencja DIY
(ze względu na ograniczone środki trzeba dostosować swoje wymagania do możliwości)

EOT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez m4tech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, m4tech napisał:

z tego też powodu (między innymi) jak już oczarowanie własnym dziełem DIY przemija niestety, liczba zainteresowanych odkupieniem takich "NO NAME" jest taka oszałamiająca 

Nie wiem skąd takie mylna opinie... Bo przecież nie z własnego doświadczenia. Jeżeli to nie jest audio w kartonie po butach, to sprzedaje się w cenie wykonania lub max -20% tej ceny... Te we zgrabnej obudowie, w większości na pniu.  

Powiedz, jaka jest utrata wartości takich Dynek, tak po roku, dwu...A jak na dodatek pojawi się nie przychylna (właściwie zawsze) recenzja jednego "tuzów AS" to stają się takie urządzenia niesprzedawalne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez hi_aro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, hi_aro napisał:

Nie wiem skąd takie mylna opinia... Bo przecież nie z własnego doświadczenia. Jeżeli to nie jest audio w kartonie po butach, to sprzedaje się w cenie wykonania lub max -20% tej ceny... Te we zgrabnej obudowie, w większości na pniu.  

Widzę ogłoszenia jak wiszą

8 minut temu, hi_aro napisał:

Powiedz, jaka jest utrata wartości takich Dynek, tak po roku, dwu..

Kwestia jak jesteś dobrym kupcem... a później sprzedawcą 

8 minut temu, hi_aro napisał:

A jak na dodatek pojawi się nie przychylna (właściwie zawsze) recenzja jednego "tuzów AS" to stają się takie urządzenia niesprzedawalne...

Myślę, że po ostatnich oszałamiających "recenzjach" "tuzów AS" to już na pewno ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez m4tech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, m4tech napisał:

Widzę ogłoszenia jak wiszą

Decyzja zapadła od razu o sprzedaży s25 jesteś zainteresowany dam namiary?. Może w duecie z contour 20 zagrają lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zibii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, zibii napisał:

zajebiście zestrojone

Nie jestem zaznajomiony z tego typu nomenklaturą, chyba jednak w hi end wszystko co najlepsze dopiero przed Kolegą, już tylko świeżość poglądów na to wskazuje.

 

Pzdr.

 

P.S.

Jeszcze nie spotkałem w przyrodzie dobrze podłączonego głośnika Dynaudio w systemie, stąd moje pytanie o to czym grały.

Bez srebra w żyle dodatniej od Audio Note / w zaawansowanej geometrii,  lub choćby  nawet w postaci firmowej dystrybucji / nie radzę podchodzić do S25, żyła ujemna kabla głośnikowego potrzebnego do w miarę pełnego wykorzystania tego głośnika, to już historia na treść, której nie będę przedstawiał z względów nie kwalifikujących się do publikowania, z uwagi na prawa autorskie, lecz napiszę że powinna być jeszcze bardziej wyszukana technologicznie, o nakładzie pracy daleko większym niż dodatnia i  sporo większym wkładzie materiału.

 

Wiele lat pracuję z S25, zamieściłem kiedyś fotografię ok 2013/14, nie pamiętam już, może ktoś pamięta, zapewne jest sposób na wyszukanie, dlatego proszę oszczędzić mi refleksji o wymowie kategorycznej dotyczącej tego głośnika.

 

10 lat badałem geometrie i metalurgie, transmisje audio w metalach, mój wybór co do głośnika pokazującego różnice i zmiany nie był przypadkowy, w tym samym czasie posiadałem ponad 30 zestawów głośnikowych,  w tym kilka Dynaudio /  w tym przez pewien czas C5 /.

Cały niemal zeszły rok pracowałem z Compound 2, / w małym systemie / kiedyś sprzedałem taki zestaw i jak tylko nadarzyła się możliwość odkupiłem, nic tak nie grało, nawet się nie zbliżało w takich rozmiarach, a potrzebuje też sprawdzać wszystko co robię na małych monitorach.

 

Znam osoby, które nie lubią Dynaudio, tak się akurat składa że nie lubią dźwięku wysokiej klasy, po prostu ich poglądy dotyczące wszelkich innych składników systemu audio, wykazują bardzo podobne cechy, wszystkie jednolicie zbieżne idące w prostej linii do martwego technicznego przekazu.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, 747 napisał:

Bez srebra w żyle dodatniej od Audio Note / w zaawansowanej geometrii,  lub choćby  nawet w postaci firmowej dystrybucji / nie radzę podchodzić do S25, żyła ujemna kabla głośnikowego potrzebnego do w miarę pełnego wykorzystania tego głośnika, to już historia na treść, której nie będę przedstawiał z względów nie kwalifikujących się do publikowania, z uwagi na prawa autorskie, lecz napiszę że powinna być jeszcze bardziej wyszukana technologicznie, o nakładzie pracy daleko większym niż dodatnia i  sporo większym wkładzie materiału.

Czy mógł byś chociaż "zagaić" o tych wyszukanych geometriach, czy materiałach? Słuchałem S25 u znajomka, on prawie mnie "pobił" jak mu wyłuszczyłem wady... Jakbyś coś podpowiedział to może chłopaka z ciemnoty wyciągnę ? 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, 747 napisał:

Bez srebra w żyle dodatniej od Audio Note / w zaawansowanej geometrii,  lub choćby  nawet w postaci firmowej dystrybucji / nie radzę podchodzić do S25, żyła ujemna kabla głośnikowego potrzebnego do w miarę pełnego wykorzystania tego głośnika, to już historia na treść, której nie będę przedstawiał z względów nie kwalifikujących się do publikowania, z uwagi na prawa autorskie, lecz napiszę że powinna być jeszcze bardziej wyszukana technologicznie, o nakładzie pracy daleko większym niż dodatnia i  sporo większym wkładzie materiału.

Zapomniałeś dodać koszt takiego przewodnika i odnieś go do kosztu głośników zastosowanych w kolumnie. Zaraz dojedziemy do absurdu stosując okablowanie droższe od sprzętu. 

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, m4tech napisał:

czyli jak dla mnie "tak krawiec kraje, jak mu materiału staje" to jest esencja DIY
(ze względu na ograniczone środki trzeba dostosować swoje wymagania do możliwości)

Odniósł bym to bardziej do koncernów gdzie inż mają ciąć koszty co widać np.w zastosowanych elementach w zwrotnicy. A w konstrukcji diy z reguły nie oszczedzają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Kolego @Zibi,ja to widzę tak. Projekt DIY zawsze nim będzie i zawsze nim pozostanie. Za to projekt " metkowiec", jak trafi w ręce polskiego audiofila nie będzie nim zawsze ,bo i tak stanie się projektem diy. Tu odnoszę się do osób które kupiły swoje wymarzone paczki i po chwili zabrały się same lub wykorzystując różne znane firmy na rynku za modernizację gotowego "metkowego" produktu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, zibii napisał:

Zapomniałeś

Nie, nie zapomniałem, w poprzednich moich wpisach już o tym wspominałem, że kable głośnikowe muszą być naprawdę mądrą konstrukcją, nie chciałem się powtarzać.

 

Kolumna od kabla przejmie całą energię z wszystkimi aspektami transmisji do jakich jest zdolny.

To uwarunkowanie ma konsekwencje, dające możliwość rozwoju, pozostawiając nadal ten sam zestaw głośników, Dynaudio jest tu wyjątkowo uprzywilejowane, przecież i tu w temacie wybrzmiało że potrzebują droższych komponentów towarzyszących niż wynika to z ich wypozycjonowania na rynku, moje indywidualne doświadczenie wskazuje ...że jeszcze daleko lepszych.../ C5 na pewno /.

Pzdr.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paul zgoda to lepiej zaraz zamówić paczki jakie chcemy i po temacie bo po co kupować metkowce i płacić majatek i zaraz robić zmiany?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zibii napisał:

. Zaraz dojedziemy do absurdu stosując okablowanie droższe od sprzętu

Stan techniki a rynek to są rozdzielne sprawy, zawsze jest możliwe wprowadzenie rozwiązań, które unieważniają stosowane dotychczas, to kwestia woli podmiotu, który ma w gestii wprowadzanie tego typu zmian.

Rozwiązania, które są przez rynek stosowane w kablach, mają bardzo niewiele wspólnego z tym co jest już dziś możliwe do osiągnięcia dzięki fizyce i materiałom - pisałem te słowa w okolicach 2012 roku, przez siedem lat, miał szansę dokonać się kolejny postęp i tak się stało.

Proszę spojrzeć na komputery z 2012 roku w stosunku do tego co niedługo będzie..to prehistoria, nie znam powodu, z jakiego techniki transmisji audio w przewodach, nie miałyby rejestrować również postępu, może nie aż tak wielkiego, ale jednak, powoduje to sytuację, że Dynaudio, to samo, podłączone dziś gra bajecznie, gdyby nie ten postęp, ktoś sprzedałby te kolumny w nadziei że kolejne zagrają lepiej, podłączył by tym samym przewodem i uzyskałby podobny dźwięk, lepszy, jeśli byłyby droższe, lecz jednocześnie rozczarowujący - że tylko tyle lepsze..

Kable są niedoceniane, nie jako model taki czy inny takiego czy innego producenta, lecz z punktu widzenia znacznie poważniejszego, spraw dotyczących sposobu prowadzenia transmisji przez przewód.

System audio, to jedno wielkie przewodzenie prądu, bez najgłębszej możliwej wiedzy, wnikliwości w te zagadnienia nie sposób osiągnąć niemal niczego trwałego i poważnego, co najwyżej innego, tylko tyle, niestety, a inne to może dziś wykonać każdy, robione jest to choćby na poziomie DIY lub jego przekształceń w nowe podmioty rynkowe.

 

Pzdr.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, hi_aro napisał:

on prawie mnie "pobił" jak mu wyłuszczyłem wady

Muszę zapytać się o sprzęt, Dynaudio będzie koszmarne grając z wynalazkami, na wynalazczym okablowaniu i zwykłej linii 230V, pokaże stan tego środowiska, - to jest jego zdolność do wejrzenia w system..

Japońskie najlepsze napędy, uznane wzmacniacze raczej mono, DAC AudioNote, kable AN sygnałowe, XLO Signature głośnikowe, linia 230V -  Audioquest do stopnia mocy, XLO do pre/dac, AN do napędu cyfrowego - musi grać.

Pzdr.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zibii napisał:
6 godzin temu, m4tech napisał:

czyli jak dla mnie "tak krawiec kraje, jak mu materiału staje" to jest esencja DIY
(ze względu na ograniczone środki trzeba dostosować swoje wymagania do możliwości)

Odniósł bym to bardziej do koncernów gdzie inż mają ciąć koszty co widać np.w zastosowanych elementach w zwrotnicy. A w konstrukcji diy z reguły nie oszczedzają.

W takim razie co byś zmienił w zwrotnicy Contur 30tek; na czym wg ciebie przycięli koszty?,

...coś czuję że nawet nie widziałeś tej zwrotnicy ale siejesz tu autorytarnie zamęt  

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)




Przecież połowa geniuszy z tego forum ustawić kolumn nie potrafi albo nie może bo ich "żona bije"... sceny dźwiękowej i w kolumnach za kilkadziesiąt plz nie potrafią osiągnąć...


"Praw fizyki Pan nie zmienisz i nie bądź Pan głąb" - cytując klasyka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka kwestia, ceny nowych sprzętów w audio (nie tylko Dynek) są wysokie i rosną wydaje się bez końca i nikt tu z nas na to nie ma najmniejszego wpływu, wypada się chyba tylko pogodzić lub szukać alternatyw typu SH itp

ale jednego nie rozumiem -  jeżeli to Dynaudio jest taką konkurencją dla DIY to chyba to całe DIY powinno się cieszyć jeżeli konkurencja wywala tak wyższe ceny, bo to przecież konkurencja, a tutaj jakieś narzekania, wręcz powiedziałbym larum się podnosi o ceny, o koszty....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
3 minuty temu, Sine Metu napisał:


 

 


"Praw fizyki Pan nie zmienisz i nie bądź Pan głąb" - cytując klasyka.

 

Ale da się je wykorzystać...Bo to trza umieć Panie...a nie udawać Greka bo mam LOL kolumny...jak pomieszczenie nie współpracuje to i milion dolców na graty można wydać...i chusteczka z tego będzie ...

Ale ja tam nic nie mam przeciwko "kolekcjonerom"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, m4tech napisał:

W takim razie co byś zmienił w zwrotnicy Contur 30tek; na czym wg ciebie przycięli koszty?,

Ile mam ci powtarzać, że nie słuchałem 30tek i ich nie dotykałem bo po co nie mam takiego fetyszu?.

20ki gdzieś tam słuchałem z accu i prezenter chciał uzyskać na nich koncertowe brzmienie i chyba ujarał jeden z wysokich ale miałem ubaw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy według Ciebie to są elementy wysokiej klasy?Napewno są poprawne ale można lepiej wiadomo drożej w jednostkowych kolumnach jesteś w stanie wydać 1kzł czy 2 więcej ale już w produkcji seryjnej księgowi na to nie pozwolą bo podniesie to koszt?. Nie chce mi się już walczyć napisałem, że zmieniliśmy kolumny a na b i poprawiło się wszystko więc po co te dyskusje i jakieś wojny. Jak Ci odpowiadają dynie to słuchaj i miej frajdę z tego, sam miałem kiedyś dynki ale idę dalej w innym kierunku brzmieniowym.

Pozdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zibii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Ale da się je wykorzystać...Bo to trza umieć Panie...a nie udawać Greka bo mam LOL kolumny...jak pomieszczenie nie współpracuje to i milion dolców na graty można wydać...i chusteczka z tego będzie ...
Ale ja tam nic nie mam przeciwko "kolekcjonerom"...
Bez obrazy, STX Electrino 250 vs. Tannoy Kensington GR stawiasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

moze to i DIY,ale pierwszy raz widze cos takiego.

a co do dynek,za 30tys zl ,to sie kupuje zjawiskowo grajace Magnepany

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, zibii napisał:

Czy według Ciebie to są elementy wysokiej klasy?

 ale widzę nawet zdjęcia dobrego nie potrafisz znaleźć ? teraz śmiało napisz co wymieniasz, tu widać lepiej:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, m4tech napisał:

ale widzę nawet zdjęcia dobrego nie potrafisz znaleźć ? teraz śmiało napisz co wymieniasz, tu widać lepiej:

Nie chciało mi się szukać lepszego. Za tą kasę za 20ki to wszystko cewki taśmowe i na pewno te rezystory betonowe no i kondy np.mundorfy silver/ gold/oil w torze wysokotonowca. Przy cenie 20kzł za te kolumny to kropla w morzu nie sądzisz.

Dobra koniec off topu dynki dla Ciebie są najlepsze i niech tak zostanie.

35 minut temu, tomek7776 napisał:

a co do dynek,za 30tys zl ,to sie kupuje zjawiskowo grajace Magnepany

To prawda magnepany to fajne kolumny mam na stanie model mg0.6 takie malutkie 140cm wysokości i 50cm szerokości. Grają zjawiskowo a te duże to już wogóle ściana dźwięku tylko trzeba mieć sporo miejsca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zibii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.