Skocz do zawartości
IGNORED

Edukacja


zetempowiec

Rekomendowane odpowiedzi

57 minutes ago, Lech36 said:

Żeby tylko opór Polski pod rządami PiS przeciwko kolonialnemu podporządkowaniu nie doprowadził Polski do ruiny.

Kolonialne podporządkowanie na pewno doprowadzi nas do ruiny, bo np. ograniczając emisję CO2 pod dyktando metropolii zwyczajnie zarżniemy naszą gospodarkę.

Wyjściem na pewno jest poprawa standardów wychowania młodzieży - wtedy będziemy lepiej przygotowani zarówno na scenariusz niepodległościowy jak i kolonialny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, misiomor napisał:

Wyjściem na pewno jest poprawa standardów wychowania młodzieży - wtedy będziemy lepiej przygotowani zarówno na scenariusz niepodległościowy jak i kolonialny.

Na razie realizujemy pierwszą część planu Prezesa (przejściowe pogorszenie), wychowanie młodzieży się pogarsza, czy uda się zrealizować tą drugą część utopijną czas pokaże. Na pewno nie nastąpi to szybko wobec rozdawniczej demoralizacji obywateli, młodzieży szczególnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie zwiększyła nam się znacząco ilość samobójstw wśród młodzieży, trzeba poczekać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"

W ubiegłym roku życie chciało sobie odebrać 11 139 osób, o 13 proc. więcej niż w 2016 r. Najbardziej liczba ta wzrosła w grupie do 18. roku życia.

Od 2013 r. liczba dzieci, które podejmowały próby samobójcze, nie przekraczała 500 przypadków. Rok temu wyniosła aż 730. Zdaniem psychiatrów to objawy pogarszającego się stanu zdrowia psychicznego najmłodszych."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, misiomor napisał:

Co do przejęcia fabryki - jest już od lat nieczynna warszawska FSO. Fabryka to jedno, a właściwie wyedukowany personel, biura konstrukcyjne, brand, sieci sprzedaży i serwisu, obsługa prawna itd. nie rosną na drzewach.

znam osobiście odmienny przykład

kilka lat temu Mars postanowił pobudować od podstaw fabryke czekolady w Europie, po kilku konsultacjach okazało się ,że tylko w Polsce ma na to sznasę gdyż tylko u nas znalazła się grupa inżynierów , którzy potafili odczytać i zrozumieć dokumentację techniczną, fabryka powstała a mój kolega był generalnym dyrektorem inwestycji stąd znam tę historię, zresztą nadal pracuje w "Marsie"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal jest to podwykonawstwo. Kapitał jest gdzie indziej i tam też idą brandowe zyski. Za to Polacy nie umieli utrzymać w swoich rękach mini-brandów już posiadanych. Wedel czy Prince Polo dobrym przykładem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, misiomor napisał:

To może mieć też związek z francuskim patriotyzmem ekonomicznym (którego zwolennikiem zdaje się być Macron) i postrzeganą przez nich krnąbrnością Polski względem coraz dalej idącego kolonialnego podporządkowania.

Jeszcze zrozumiałbym, gdyby to jakiś debil PiSowski napisał.

Ręce i nogi się uginają. Nie dziwota, że najgłupsze hasła ekonomiczne trafiają do prostych ludzi. Sama edukacja nic nie da, trzeba się jeszcze pozbyć ideologicznego zaślepienia, żeby nie powiedzieć paranoi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Jaro_747 napisał:

...trzeba się jeszcze pozbyć ideologicznego zaślepienia...

Tak, trzeba. Gdy obserwuję masowe przytakiwanie gender-głupotom, nie wydaje się to sprawa prosta. Wychodzi na to, że ślepiec szedł w kierunku drzewa, ale skręcił i wlazł prosto w słup. Jak był ślepy - tak ślepy pozostał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masowe przytakiwanie gender-głupotom. No właśnie, masowym siedliskiem gender-głupot są obecnie prawackie media które wciskają kit swoim matołkowatym czytelnikom. Nie wskazując nikogo palcem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.07.2019 o 23:10, misiomor napisał:

Nadal jest to podwykonawstwo. Kapitał jest gdzie indziej i tam też idą brandowe zyski. Za to Polacy nie umieli utrzymać w swoich rękach mini-brandów już posiadanych. Wedel czy Prince Polo dobrym przykładem.

Wedel i Prince Polo to marki pochodzące jeszcze sprzed czasów globalizacji. To były, na swoją miarę, podobne przypadki jak Coca Cola (tylko niestety bez kapitałowego zaplecza) - receptura i prawa do marki. Każdy mógł to kupić i przenieść w kilka miesięcy w dowolne miejsce świata. Gorzej, że utraciliśmy też poważną markę w branży motoryzacyjnej. Markę stworzoną samodzielnie już w warunkach rynkowej konkurencji z największymi. Obawiam się nie przypadekiem Solaris został sprzedany Hiszpanom właśnie w momencie, kiedy otoczenie prawne i atmosfera dla prowadzenia w Polsce interesów są najgorsze od 89 roku. Zaufanie do państwa i stabilności prawa szoruje po dnie, bo przepisu, który dziś jest, jutro może nie być i vice versa. Wszak zaledwie kilka miesięcy później, w skandalicznym stylu i stachanowskim tempie, wprowadzono przepis pozwalający na przejmowanie banków "za złotówkę". I nie przypadkiem go wprowadzono, bo niemal natychmiast posłużył do szantażowania niewygodnych politycznie. Najwyraźniej właściciele Solarisa nie mieli ochoty na podzielenie losu Pesy. Wprawdzie Pesa miała (zasłużone) kłopoty finansowe, a Solaris radził sobie świetnie, ale jakiż to problem szybko mu takie kłopoty załatwić? W branży kolejowej mamy jeszcze Newag, ale jest za mały, żeby się samodzielnie utrzymać i wcześniej czy później też zostanie sprzedany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.04.2019 o 22:26, traumeel napisał:

Współcześnie, wykształceni ludzie swobodnie posługują się językiem angielskim.

Czy taka np. Szydło jest w tym kontekście "wykształcona"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lech36 napisał:

Czy taka np. Szydło jest w tym kontekście "wykształcona"?

Ale to jeszcze średniowiecze ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jar1 napisał:

Ale to jeszcze średniowiecze

W średniowieczu chyba już istniały formy angielskiego zbliżone do obecnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2019 o 15:59, Lech36 napisał:

Czy taka np. Szydło jest w tym kontekście "wykształcona"?

Jest. Jak większość Polaków po 1989 roku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Zyzol napisał:

Jest. Jak większość Polaków po 1989 roku.

No to się uspokoiłem, Szydło nie przyniesie wstydu Polsce ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Lech36 napisał:

No to się uspokoiłem, Szydło nie przyniesie wstydu Polsce ;-).

O Szydło jestem spokojny, o ciebie nie. W jednym z tematów zaatakowałeś mnie wrednie i obrzydliwie oraz bez najmniejszego powodu. Najpierw wyszydziłeś to, że przeczytałem kilka książek na konkretny temat, a następnie porównałeś mnie do Piotrowicza.

Kiedy spotkałeś się z ripostą, doniosłeś na mnie do Moderacji, że niby ja zaatakowałem cię personalnie. Co skutkowało 10 dniowym banem. Nie mam szacunku dla kogoś, kto ucieka się do chwytów poniżej pasa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2019 o 15:59, Lech36 napisał:

Czy taka np. Szydło jest w tym kontekście "wykształcona"?

Jak na Brzeszcze być może tak, jak na coś większego to już nie bardzo.

Kiedyś opisałem swoją pogawędkę po angielsku przy kasie w Biedronce w trójkącie Francuz mieszkający w Polsce, kasjerka i ja.

Teraz zróbmy eksperyment myślowy i posadźmy na kasie Becię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Zyzol napisał:

O Szydło jestem spokojny, o ciebie nie.

Ja natomiast jestem spokojny o siebie.

36 minut temu, Zyzol napisał:

Kiedy spotkałeś się z ripostą, doniosłeś na mnie do Moderacji, że niby ja zaatakowałem cię personalnie. Co skutkowało 10 dniowym banem. Nie mam szacunku dla kogoś, kto ucieka się do chwytów poniżej pasa.

Coś się szanownemu Koledze pomyliło. Wszelkie ataki personalne na mnie znoszę sam bo wiem że są wykonywane przez ludzi słabych. 

33 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Teraz zróbmy eksperyment myślowy i posadźmy na kasie Becię.

Tylko nie to, rozdałaby całą kasę, oczywiście sobie biorąc największą część, przecież jej się należy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, moja myśl szła raczej w stronę związaną z wątkiem, mianowicie edukacji. Skoro w dzisiejszych czasach po angielsku mówią nawet kasjerki w Biedronce, to upieranie się, że baba nie ogarniająca tego języka będzie Komisarzem Unii Europejskiej jest cokolwiek komiczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lech36 napisał:

Coś się szanownemu Koledze pomyliło. Wszelkie ataki personalne na mnie znoszę sam bo wiem że są wykonywane przez ludzi słabych

Zapomniałeś jeszcze dodać, że sam ich nie stosujesz. Niewiniątko na Bocznicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Skoro w dzisiejszych czasach po angielsku mówią nawet kasjerki w Biedronce... 

To dopiero porażka systemu edukacji, że mówiący po angielsku, siedzi na kasie w Biedronce. Chociaż przyczyn tej porażki o wiele głębiej trzeba by szukać, niż w systemie edukacji.

7 godzin temu, Jaro_747 napisał:

...baba nie ogarniająca tego języka będzie Komisarzem Unii Europejskiej jest cokolwiek komiczne.

A to akurat nie wina systemu edukacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jaro_747 napisał:

No cóż, moja myśl szła raczej w stronę związaną z wątkiem, mianowicie edukacji. Skoro w dzisiejszych czasach po angielsku mówią nawet kasjerki w Biedronce, to upieranie się, że baba nie ogarniająca tego języka będzie Komisarzem Unii Europejskiej jest cokolwiek komiczne.

Interesujace z tymi kasjerkami. Poza tym patrz Kopacz vs Szydlo.

Czyli obydwie do domu?

Jedna jakos zostala wiceprzewodniczaca. Jak to jest z tym ang.? Jednej potrzebny, a drugiej juz nie?

Jeszcze byl Krasnodebski, moze porownamy jego ang z pani Kopacz? On jakos odpadl, ona jakos wygrala, chociaz ani be ani me po ang. I jak to jest? Jeden musi znac ang., a drugi nie musi. Niezle standardy. Takie fair.

 

To tyle w kwestii j. ang.

I polityki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Zyzol napisał:

Zapomniałeś jeszcze dodać, że sam ich nie stosujesz. Niewiniątko na Bocznicy.

Wystarczy zgłosić taki atak personalny i przydzielą mi punkty. W czym problem? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, bubusia napisał:

I jak to jest? Jeden musi znac ang., a drugi nie musi. Niezle standardy. Takie fair.

Przypomina mi to dowcip:

Góral zdradza góralkę, a góralka górala. Góral do góralki:

- Jako małżeństwo tworzymy całość. Kiedy ja Ciebie zdradzam, to tak, jakbyśmy oboje je wszystkie dym*li. A gdy Ty mnie zdradzasz, to jak to wygląda? Jakby to oni wszyscy nas dym*li!

Nie ma to jak podwójne standardy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, szymon1977 napisał:

To dopiero porażka systemu edukacji, że mówiący po angielsku, siedzi na kasie w Biedronce

Czasem to świadomy wybór osoby zatrudniającej się. Na zachód kiedyś też wyjeżdżali inżynierowie, lekarze po to żeby dorobić do socjalistycznej pensji. Nie pracowali tam w swoim zawodzie. Były przypadki że zostawali i dalej nie pracowali w swoim zawodzie. Czasami człowiek wykształcony mający zrobione jakieś uprawnienia które są w pracy korzystne, ale rodzą wysokie konsekwencje w przypadku błędu woli pracować na niższym stanowisku ze względu na stres związany z odpowiedzialnością. Chyba że jest z PiS to wtedy odpowiedzialności nie musi się bać, najwyżej zostanie przesunięty na inny mniej odpowiedzialny odcinak zadaniowy np. taki na jakim występowała Becia po zwolnieniu stołka premierowskiego. Przecież chodzi tylko o to żeby brać kasę, reszta to propagandowa fasada.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie skretynieli, tak ich oglupiono, ze nie widza najprostszych zaleznosci. Co do j. ang. wystarczyloby, zeby taka Szydlo opowiadala sie za np przyjeciem uchodzcow, i zaraz wszyscy by na nia glosowali. Jezyk nie mialby zadnego znaczenia. Bylaby nasza(tzn ich). A nasza trza popierac zawsze i wszedzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bubusia napisał:

Co do j. ang. wystarczyloby, zeby taka Szydlo opowiadala sie za np przyjeciem uchodzcow, i zaraz wszyscy by na nia glosowali. Jezyk nie mialby zadnego znaczenia.

Rzeczywiście ludzie chyba "skretynieli" ;-). 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jaro_747 napisał:

No cóż, moja myśl szła raczej w stronę związaną z wątkiem, mianowicie edukacji. Skoro w dzisiejszych czasach po angielsku mówią nawet kasjerki w Biedronce, to upieranie się, że baba nie ogarniająca tego języka będzie Komisarzem Unii Europejskiej jest cokolwiek komiczne.

Ale juz wiceprzewodniczaca Parlamentu Europ. moze zostac taka baba?

3 minuty temu, Lech36 napisał:

Rzeczywiście ludzie chyba "skretynieli" ;-). 

Co sadzisz o Kopacz, jej braku jezyka i stanowisku jakie dostala?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bubusia napisał:

Ale juz wiceprzewodniczaca Parlamentu Europ. moze zostac taka baba?

Może rokuje nadzieje na to że w krótkim czasie nauczy się angielskiego a Becia na pewno się nie nauczy bo np. uważa że to inni powinni się uczyć języka przyszłości czyli polskiego. 

12 minut temu, bubusia napisał:

Co sadzisz o Kopacz, jej braku jezyka i stanowisku jakie dostala?

Będzie pobierać nauki z angielskiego razem z Kopacz? Możliwe że uważa naukę za zbędną. Wystarczy wiara w wodza przewodniej siły narodu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lech36 napisał:

Wystarczy zgłosić taki atak personalny i przydzielą mi punkty. W czym problem? 

Brnij dalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.