Jump to content
IGNORED

A400X i trzeszczacy potencjometr

Lock

Recommended Posts

Cze Lock

Ja mam Pionka A400X w ktorym tez jakis czas temu zaczal trzeszczec potencjometr ( dzialo sie tak gdy galka potencjometru była mniej wiecej na godzinie 9 ) ale mozna to latwo usunac pryskajac w potencjometr takim specyfikiem jak Kontakt - specyfik do kupienia w kazdym elektronicznym Dostep do potencjometru nie jest utrudniony wiec zabieg dosc prosty do samodzielnego wykonania aczkolwiek slyszalem ze taka operacja nie pomaga na dlugo choc u mnie to sie sprawdza juz od prawie roku tzn potencjometr nie trzeszczy Nowy potencjometr kosztuje podobno w serwisie - bez wymiany - ok 150 pln wiec troche sporo:) a kupic jakis zamiennik jest ciezko poniewaz w Pionku jest zamontowany potencjometr "zinegrowany z balancem" dzis rzadko stosowany podobno telpod produkowal tak owe ale chyba polskie telpody sa szajsowe i nie warte montowania w takim wzmaku ktory ma naprawde potencjal Wogole to dobry wzmak zwlaszcza jak wymienisz w nim opampa w sekcji przedwzmacniacza juz cos o tym pisalem na forum poszukaj przez wyszukiware

Pozdro

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Witam.

Mam taki wzmacniacz od pewnego czasu , nie mam pojęcia ile teraz warto za niego dać ale wiem jak gra (mój jest po kilku modernizacjach ), dysponuje też instr. serwisową i schematem.

Wszelkimi informacjami i spostrzeżeniami mogę się z tobą podzielić e mail. jest w o mnie lub tel. po wcześniejszym uzgodnieniu .

Pozdrawiam

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.