Skocz do zawartości
IGNORED

Kino domowe do 12k pln


banzajek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze, uprzejmie proszę o pomóc w doborze zestawu do kina domowego. 
Forum czytam od dawna, niedawno natomiast zarejestrowałem się żeby móc aktywnie uczestniczyć więc czas to wykorzystać. 

Chciałem zakupić zestaw :

 

 Fronty : RP-280F 
Centrolny : RP-450C 
Surroundy :RP-250S 
Subwoofer: R-115SW

Za namową S4Home (ogromnie dziękuję)  

skierowałem się w kierunku zestawu

KEF Q950
KEF Q350
KEF Q650c

Sub Velodyne Impact 12. Osłuchałem Q950 i jestem pod wrażeniem , właściwie przekonany do tego zestawu. Jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia więc może zaproponujecie  inny zestaw / inne fronty. 

Dodam że słuchałem też Dali Zensor 7 i zupełnie mnie nie ujęły.  

Całość będzie napędzana przez Marantza SR7012. Aktualny podział Film/Muzyka(rock, hard-rock, klasyka, muzyka filmowa) to 70/30 %. Nie wykluczam dołożenia z czasem osobnego wzmacniacza na pre-out ani używanego sprzętu. 12k o których wspomniałem to cena za głośniki której nie chciałbym przekroczyć. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

No i pytanie brzmi? S4 Cię naprowadza to już opiekuna masz hahaha, czego więcej Ci potrzeba. Pytasz jakie kolumny mogą Ci się spodobać? Nie pytaj tylko umów się na odsłuch. Posłuchaj kilku zestawów i wyrób sobie jakieś zdanie. Do kina sprawdzone klipsch , Monitor Audio, Heco, Dali ( ale nie łączyć z denonem ) może być kef itp itd  naprawdę jeden odsłuch załatwi więcej niż  godziny czytania  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamkniecia wlasciwie , podczas oczekiwania na akceptacje otrzymalem odpowiedzi na nurtujace pytania. Nie rozumiem natomiast napastliwego tonu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

nie wiem, dlaczego zrezygnowałeś z Klipsch. Słuchałeś? Oczywiście Klipsch i Kef Q to zupełnie inna szkoła grania, ale to nie oznacza, że na samym początku trzeba odrzucić zestaw Klipsch. Natomiast spójrz proszę na najnowszą serię RP-8000F / RP-502S  / RP-600C z subwooferem SPL-150. Nowa seria gra trochę łagodniej niż poprzednia, gwarantuje bardziej plastyczny, dobrze wypełniony dźwięk. Oczywiście jest to nadal mocny, energiczny, szybki, swobodny, koncertowy charakter granie z uwypuklonymi skrajami pasma. Kef to znacznie spokojniejsze granie, lepsza plastyka, wypełnienie, bardziej równy charakter. Natomiast do Kef zaproponowałbym Ci subwoofer albo REL HT1205, albo świetne subwoofery SVS. W przypadku SVS masz do wyboru konstrukcję otwartą i zamkniętą. 

 Z mojej strony zaproponowałbym Ci jeszcze zestaw Dali Opticon, do którego w tym momencie dodajemy subwoofer gratis. Możemy dobrać także ciekawy system na bazie Monitor Audio serii Silver. To wszystko kwestie i idywidualnych preferencji.

 Zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania oraz i indywidualne wyceny dla forumowicza.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.