Skocz do zawartości
IGNORED

ATC SCM 40 najlepiej wydane 20 kzł na kolumny?


Pawcio70

Rekomendowane odpowiedzi

ok wszyscy poznali juz poglądy 747 więc dziękuje za udział

była umowa ze nie trollujesz juz w tej zakładce jak widze została zerwana

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też nie szkoda wam czasu na czytanie postów 747. Ja przewijam bez czytania w dół. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)



Chlopie, a propos wtretow o pierwszym zestawie w zyciu. Mam kompletowany przez 25 lat prob droga wlasnych porazek i sukcesow zestaw, ktory od 5 lat wlasciwie juz tylko dopieszczam akcesoriami. Wlozylem w niego rownowartosc niezlego nowego samochodu i wyobraz sobie, ze dobrze mi z tym. Do tego w drugim pokoju mam zestaw pomocniczy z kolumnami o jakich jest w temacie (dlatego tu wszedlem) z zalecana w tym watku ampifilacja, ktory nawet z nią może buty czescic zestawowi głownemu. To tak a proos zaczynania w temacie audio.
 
Czasami warto po prostu sluchac aby nie narazac sie na smiesznosc.
 
ebba25806009a2d8aae08b85f538826b.jpg
 
Reszta musi pozostac slodka tajemnica :-)


No akurat kolumny to nie tak drogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Na pewno Twoje graty tak samo zagraja u Szymona co u Ciebie, gwarantuje.
...
Pokoj w jakim sluchasz ma kluczowe znaczenie dla dzwieku.


Jeżeli sprzęt dobrany do 20-30 m² i kubatury 50-100 m³ postawisz na Szymona 90 m² i 300 m³, to sorry ale słabo to widzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2019 o 01:29, 747 napisał:

Jeśli ktoś wypisuje głupoty, sam bierze za to odpowiedzialność, weryfikacja ostateczna zawsze jest możliwa u Elberotha na wystawie, jeśli dotyczą one drogich urządzeń i niech nikt nie pisze że tam coś nie gra z powodu warunków - wszystko czytelnie gra, trzeba tylko umieć słuchać, a to wbrew pozorom wcale nie jest takie proste i każdemu dane, czy dla każdego oczywiste.

Po tym możesz wywnioskować, kto jak słyszy i przekreślić źle słyszących - bardzo łatwo ich wyłapać.

W dniu 15.05.2019 o 01:29, 747 napisał:

MBL był często dźwiękiem wystawy, tam gdzie był wystawiany, w zeszłym roku D Agostino z pokoju obok, pokazał chłopcom z MBL jak kreuje się dźwięk, - jakie były opinie znawców, wiem bo chodziłem i udając nowicjusza pytałem - oczywiście MBL BYŁ LEPSZY,  - no i co ?

Co z tym fantem zrobić Chicago ?

MBL wył zamiast grać, ale kogo to obchodzi MBL to MBL jest drogi, więc nobilituje, i każdy chciałby mieć takie zabawki w domu.

Tu się rozmowa kończy.

Nie chciałbym nic stamtąd - ew. może jakiś kabelek po przetestowaniu czy się nada.

mbl małymi tak jak faber w nazwie Sonus faber. Bo jak dużymi MBL to wg wiki 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  :

• MBL – Muzeum Budownictwa Ludowego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

• MBL – skrót od MyBlogLog

• MBL – skrót od ang. Mannose/Mannan Binding Lectin 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

• 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , MBL (z ang. metallo-β-lactamases)

W dniu 15.05.2019 o 02:12, 747 napisał:

Yamaha zagrała dwa lata temu i zagrała rok temu, zagrała z CD relatywnie taniego jak na hi end jak i z gramofonu, dźwięk był po prostu FIRMOWY, każdy producent czegokolwiek DYSPONUJE FIRMOWYM DŹWIĘKIEM, więc nie ma żadnych problemów z identyfikacją klasy czy jakości.

Jeśli ktoś nie odróżnia wyróżników jakie są przypisane konkretnym producentom, a to ma źródło w technologii i patentach, to lepiej niech pozostanie tylko melomanem.

Bez dogłębnej znajomości techniki nie sposób ocenić sprzętu audio, poza stwierdzeniem typu, to mi się podoba a tamto nie.

Ci, którzy pomimo to zabierają się za takie oceny, wchodzą na grząski teren pułapek, szybko się przekonują, że wszystko jakoś gra.....wszystko gra, dopóki obok nie stoi coś lepszego.

MBL, taka technika, a przy D Agostino, - ledwo ledwo ratował się fizyką kolumn, czy to nie grało, owszem jakoś grało, [...].

Gdyby D Agostnio / DCS był nowicjuszem, oczywiście że były albo przemilczany / zamilczany /, albo wdeptany w ziemię, jako fatalnie brzmiący..

Pan A. Kisiel wziął się za testy różnych topowych niemieckich zespołów głośnikowych. Wcześniej (w Audio 1-2-3/2019) test Avantgarde Acoustic Trio + Sub 231 XD. A teraz w Audio 5/2019 test mbl 101 X-treme.

spacer.pngspacer.png

We wstępie/zapowiedzi nr 5/2019 :

Cytat

WSTRZĄŚNIĘTY, NIEZMIESZANY

Poważne testy poważnych urządzeń powinny spełniać poważne rygory. Gdybyśmy jednak chcieli dotrzymać wszystkich warunków, jakie w sumie zagwarantowałyby metodologiczną poprawność i zapewniały uzyskiwanie dokładnych wyników prowadzonych "obserwacji", okazałoby się to zadanie dalece przekraczające czyjekolwiek możliwości, nawet najlepiej wyposażonych redakcji i najbardziej doświadczonych ekspertów.

Dochodzilibyśmy wręcz do absurdów, teoretycznie uzasadnione przesłanki okazywałyby się praktycznie nierealną abstrakcją. Na przykład przećwiczyć każdą kolumnę z kilkoma systemami, natychmiast porównując ją z kilkoma innymi kolumnami, ale cały czas w tych samych warunkach akustycznych, a potem powtórzyć to w kilku innych ustawieniach i pomieszczeniach (przenosząc tam systemy i inne kolumny...).

Nietrudno byłoby jeszcze rozbudować i zaostrzyć procedurę... I pryncypialnie zakończyć działalność. Z drugiej strony, nie powinniśmy porzucać wszystkich wykonalnych założeń. lecz konsekwentnie dążyć do uzyskiwania wyników jak najbardziej "odpowiedzialnych". Dlatego, gdy tylko to możliwe, prowadzimy testy grupowe w określonych zakresach cenowych, zbierając wszystkich uczestników w jednym miejscu i w jednym czasie.

Testowane indywidualnie urządzenia czasami również "nieoficjalnie spotykają się" z innymi modelami w podobnej cenie, akurat będącymi "na miejscu", a kiedy nie ma z czym porównywać, jesteśmy przynajmniej w znanych sobie warunkach i ze znanym sprzętem towarzyszącym – jakim dokładnie, nie piszemy, żeby nie wywoływać niezdrowych emocji. Ale bywa jeszcze inaczej.

Paradoks jest taki, że najdroższe, największe, potencjalnie najlepsze kolumny czasami w ogóle nie są dostarczane do redakcji, lecz redakcja musi pofatygować się do miejsca ich "stacjonowania", stałego lub czasowego. Bywał to firmowy salon dystrybutora, a kilka razy sala Audio Show, gdzie sprzęt będący przedmiotem zainteresowania pojawiał się tylko w ramach krótkich "gościnnych występów". Tak też było w przypadku systemu MBL 101 X-treme.

To pierwszy test 101 X-treme w polskiej prasie specjalistycznej; na pewno nie słuchaliśmy ich jako pierwsi, ale mieliśmy przywilej podejścia do tematu z całym naszym warsztatem. Test odbył się podczas Audio Video Show, w sali TV1, gdzie poza godzinami otwarcia samej wystawy, pracowaliśmy rano i wieczorem, robiąc zdjęcia, pomiary i prowadząc odsłuchy.

W części z nich uczestniczył sam Jurgen Reis, czym oczywiście byłem zaszczycony, nawet wstrząśnięty, ale niezmieszany. Dzięki jego obecności, a także interwencjom w działanie systemu, test odsłuchowy miał niezwykły przebieg. Dlatego wspominam o nim w tym miejscu, wcale nie ekscytując się samym faktem, że testowaliśmy system kosztujący blisko milion złotych.

Andrzej Kisiel

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę podziwiam czas jaki spędziłeś nad wymyślaniem od czego skrótem może być MBL. Pytanie brzmi po co ?

Właściwe zadanie zapytanie do Google zwraca na pierwszym miejscu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) w którym masz wyjasnione "Oficjalnie MBL nawiązuje do nazwiska szefa (Maletzky), siedziby (Berlin) oraz słowa Linear. Istnieje jednak wersja mówiąca, że nazwę tworzą inicjały nazwisk założyciela i jego ówczesnych wspólników."

Co do samego MBL-a jestem jedna z osób, którym to brzmienie bardzo pasuje. Po prostu tak wyobrażam sobie, że muzyka powinna brzmieć w domu. Jedni lubią cycate brunetki z kręconymi włosami, inni smukłe blondynki. Na ostanim AS to co usłyszałeś zależało od miejsca w którym siedziałeś lub stałeś. W tylnych rzędach był hałas, w przednim rzędzie cud, miód i orzeszki. Nie każdemu musi się ono podobać, bo jest specyficzne przez odmienne traktowanie przestrzeni i duży, wręcz estradowy dźwięk.  Tyle, że dla mnie tak brzmi dobrze nagłośniony koncert rockowy. 

A że jest drogi - co z tego ? Ferrari i Lotus  są też drogie, podobnie jak zegarki Richard Mille. To są produkty dla ludzi zakręconych na punkcie swojej pasji, którym powiodło im się w życiu. Akurat ostatnią rzeczą, którą bym sobie wyobrażał u nuworysza to stojące w pokoju kloce MBL-a w wersji Extreme ? Pomiajajać kolejne kloce na amplifikacje, bo absurdalna trudność do napędzenia to dodatkowy bonus tego produktu ?

PS. Nie sponsoruje mnie MBL, choć może chciałbym, może wtedy byłoby mnie stać na nowe 101-ki ? Wtedy mógłbym spokojnie pożegnać to forum i szukać innych króliczków do gonienia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj barni barni, ileś razy żeś wymienił tą niemiecką nazwę producenta, tyle żeś błędów popełnił.

Nawet twój Google od razu podaje ''mbl'', tuż nad linkiem do firmowej strony. A przy firmowym linku do ww. produktu widnieje ''Radialstrahler mbl 101 X-treme''.

spacer.png

Jawnie widać logo ''mbl'' na ich produktach, a

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  pruje się, że MBL ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, barni napisał:

Wtedy mógłbym spokojnie pożegnać to forum i szukać innych króliczków do gonienia. 

Weź wprowadź do pokoju z tym paczkami jakiegoś króliczka, te paczki mają tyle wizualnego powabu co urządzenie do kastracji, natomiast pokój z jakimiś monitorkami na smukłych standach i króliczkowi od razu zmiękną uszka? 

także ten tego nie tędy droga jeśli chodzi o te tematy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2019 o 09:47, m4tech napisał:

Weź wprowadź do pokoju z tym paczkami jakiegoś króliczka, te paczki mają tyle wizualnego powabu co urządzenie do kastracji, natomiast pokój z jakimiś monitorkami na smukłych standach i króliczkowi od razu zmiękną uszka? 

także ten tego nie tędy droga jeśli chodzi o te tematy ?

Paczki, które mam przypominają dwie trumny, więc urządzenie do kastracji mnie nie przeraża. Pod warunkiem, że tylko gra  ? Monitorki na smukłych standach przy mojej muzyce i oczekiwaniach co do jej brzmienia nie dadzą rady ruszyć mojego króliczka ? Nie powiem, że niektóre mi się nie podobały, ale para Focali 10K6411 na stronę w obudowie zamkniętej robi dziurę w psychice na zawsze. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
W dniu 16.05.2019 o 22:34, cir napisał:

wszyscy poznali juz poglądy 747 więc dziękuje za udział

była umowa ze nie trollujesz juz w tej zakładce

Sam trollujesz Kolego.

Proszę udać się do poważnego producenta okablowania i zaproponować nieuwzględnianie kierunkowości wszelkich materiałów izolacyjnych..

To przepis jak zostać wyśmianym..

 

Można też poprosić o przewody, w których przykładowo ostateczny izolator - użyty zostanie raz w jedną, raz w drugą stronę, - proszę wykonać testy porównawcze w gronie doświadczonych osób, mogą być .. ślepe, gdyż przewód z izolatorem użytym w przeciwnym kierunku, po prostu do niczego innego się nie nadaje, jak do demontażu/odwrócenia do właściwej pozycji, ostatnią rzeczą do jakiej można go użyć - to słuchanie muzyki dla przyjemności, - muzyka zabrzmi w tak chropowaty sposób, tak dosadnie, że nada temu określeniu nowe znaczenie..

 

Kierunkowość jest kwintesencją w wszelkim okablowaniu, nie rozumienie, nie rozróżnianie tego na poziomie zakładki hi end, to co najmniej wyrządzanie sobie krzywdy, namawianie innych by czynili to samo, - upieranie się, posądzanie osób, namawiających do uwzględniania znaczenia tego zjawiska o trolling, to zwykła niekompetencja.

 

 

W dniu 16.05.2019 o 18:18, .:Gerard:. napisał:

A nie żył w przewodach ?

W dodatku poczytaj o kierunkowości, ani żyła ani rurka teflonowa nie ma wpływu na kierunkowość 

Przewodów w żyłach.

Konstruując kabel, powstaje przewodnik, który należy umieścić w izolatorze, - tak rozumiem żyłę, która w następnym kroku, może być umieszczona w izolacji jeszcze pośredniej bądź ostatecznej, w zależności od koncepcji/projektu.

 

- Ja mam poczytać na temat kierunkowości ?

Mógłbym sam napisać na ten temat treści dla potomnych, po tym jak dekadę życia poświęciłem na rozpatrywanie tego typu zjawisk.

..

PS.

Proszę nie pisać jak wyżej, że to czy tamto nie ma wpływu na kierunkowość, - wszystko ma wpływ, szczególnie duże obiekty/objętości/masy, etc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez 747
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, 747 napisał:

Sam trollujesz Kolego.

Proszę udać się do poważnego producenta okablowania i zaproponować nieuwzględnianie kierunkowości wszelkich materiałów izolacyjnych..

To przepis jak zostać wyśmianym..

 

Można też poprosić o przewody, w których przykładowo ostateczny izolator - użyty zostanie raz w jedną, raz w drugą stronę, - proszę wykonać testy porównawcze w gronie doświadczonych osób, mogą być .. ślepe, gdyż przewód z izolatorem użytym w przeciwnym kierunku, po prostu do niczego innego się nie nadaje, jak do demontażu/odwrócenia do właściwej pozycji, ostatnią rzeczą do jakiej można go użyć - to słuchanie muzyki dla przyjemności, - muzyka zabrzmi w tak chropowaty sposób, tak dosadnie, że nada temu określeniu nowe znaczenie..

 

Kierunkowość jest kwintesencją w wszelkim okablowaniu, nie rozumienie, nie rozróżnianie tego na poziomie zakładki hi end, to co najmniej wyrządzanie sobie krzywdy, namawianie innych by czynili to samo, - upieranie się, posądzanie osób, namawiających do uwzględniania znaczenia tego zjawiska o trolling, to zwykła niekompetencja.

 

 

Przewodów w żyłach.

Konstruując kabel, powstaje przewodnik, który należy umieścić w izolatorze, - tak rozumiem żyłę, która w następnym kroku, może być umieszczona w izolacji jeszcze pośredniej bądź ostatecznej, w zależności od koncepcji/projektu.

 

- Ja mam poczytać na temat kierunkowości ?

Mógłbym sam napisać na ten temat treści dla potomnych, po tym jak dekadę życia poświęciłem na rozpatrywanie tego typu zjawisk.

..

PS.

Proszę nie pisać jak wyżej, że to czy tamto nie ma wpływu na kierunkowość, - wszystko ma wpływ, szczególnie duże obiekty/objętości/masy, etc.

Nie wiem jak szanowni koledzy,ale ja czekałem na tę odpowiedź i się doczekałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.