Skocz do zawartości
IGNORED

Zamawiamy glosniki w audiocomponents


Gość kaszio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaszio

(Konto usunięte)

Panowie i jeszcze jedna najwazniejsza rzecz.

Potraktujcie te zamowienie powaznie poniewaz nie chcialbym aby wystapila taka sytuacja ze osoby ktorym naprawde zalezy na glosnikach i przeleja kase beda musieli czekac i denerwowac sie na pozostale osoby ktore nie do konca sie zdecydowaly (nie maja kasy teraz) lub podobne rzeczy.Zalatwmy te sprawe szybko i sprawnie po mesku bez ociagania. Jesli ktos nie jest pewny czy chce zamowic glosniki niech odwola zamowienie jak najszybciej zeby nie bylo niporozumien.

Kolega z forum Rhs zgodzil sie na negocjacje ceny w naszym imieniu wiec mysle ze ceny beda naprawde konkurencyjne.

Pozdrowienia dla wszystkich zamawiajacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaszio --> Adresu Ci nie podawałem ponieważ my możemy załatwić sprawę pieniędzy w 4 oczy.Myśle,że nie ma sensu przelewać na konto jak tak blisko siebie mieszkamy.Jeśli Ci odpowiada taki układ to szczególy omówimy na privie.

Płacić z góry??

Jeśli dobrze policzyłem to płace około 420 zł,tak?? 141 euro - 30% * 4,2. Zgadza się czy coś pominołem??

 

Z góry dzięki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jest dead-line na zdeklarowanie się? Lepiej ustalić jakąś datę, niż mówić "jak najszybciej".

 

(skreśl mnie z etonów, ale przed deadline-m na pewno coś wezmę)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz jest tego troche ponad 30kg jak to rozwiązecie? wacham sie jeszcze ale wziął bym 2xVifa M18WH-08-08 i do tego 2x Vifa DX23TG-05-04. Jest szansa jeszcze sie załapac?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>kaszio

Nie mógłbyś zorganizować tego zakupu w dwóch grupach ?? :)

Teraz w styczniu pierwsza grupa i powiedzmy w kwietniu druga.

Mozna by było troche przygotować się finansowo a i paczki pewnie zmieściłyby się w 30 kg.

Co ty na to?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponuję teraz zamówić te 30kg dla pierwszych z listy wg. kolejności zgłoszeń, bo ja się chyba z kasiorą nie wyrobię, a i tak będę musiał głośniki stamtąd ściągać, więc spory początek drugiej tury by już był. Co panwie na to?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można dwie grupy zrobić już teraz, ale regionalnie, żeby z dystrybucję zakupów dało się po części osobiście załatwić.

 

Jedna pewnie w wawie, druga w okolicach 3city lub Kraków/Katowice.

 

BTW. jak ktoś jest warszawski, to ja chętnię się odłamię od grupy. Pewnie moje zakupy gdzieś ze 400-500 ojro będą kosztować, więc te 50 euro za paczkę na 2-3 osoby się można rozsądnie już podzielić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja wstępnie do końca tygodnia określę się co do ilości gotówki - jeżeli będzie - wchodziłbym w Peerlessa XLS12 i membranę bierną 290 gram - jeśli nie załapałbym się do pierwszej tury, chętnie "dociążę" drugą swoimi kilogramami. Mój mail [email protected], jestem z Dabrowy Górniczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaszio

(Konto usunięte)

>>dik nie dostalem od Ciebie maila potwierdzajacego. Czekam

Zrobilem sobie liste i wyszlo mi 47 glosniki wiec napewno na 2 paczki. Czekam do wieczora niedziela 23.01.05 i wysylam maila do Rhs-a w celu negocjacji ceny i pelnego kosztorysu ceny z vat i kosztem transportu z holandi.

Jak beda glosniki w Polsce (warszawa) to kto moze to odbiera ode mnie a kto chce to jemu wysylam kurierem przezucajac zaplate za przesylke na adresata.

Najwiecej jest Vif -24 szt.

Moreli 12 szt.

scan- 8 szt.

seas i peerles 5 szt.

Wynik moze sie jeszcze troche zmienic ale mysle ze taka przesylka bedzie w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaszio

Zgodnie z tym co ustaliliśmy na privie piszę się na dwa głośniki Scana D 2010/8513. (Jak wyjdzie, że to zwrotnica to najwyżej będę miał na zapas :-)

 

Pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam sie do zamówienia na niewielkie, niezwiększające zanadto masy paczki głośniczki :)

Seas Noferro 650 ( 2 sztuki)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaszio>

 

Niestety ale na chwile obecna musze zrezygnowac z zamowienia.

Sorrki za zamieszanie. Moze ktos przejac moje kilogramy..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niezła operacja się szykuje. Chętnie bym się dołączył na dwie kopułki tekstylne.

Chwalicie Morela, więc byłaby to para Moreli MDT29.

Jestem z Raciborza, ale mógłbym odebrać w dowolnym miejscu na Górnym Śląsku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaszio

(Konto usunięte)

Witam.

Dzisaj podsumowalem wszystkich ktorzy przyslali mi maile potwierdzajace gotowosc wejscia w ten projekt zakupu glosnikow. I co stwierdzam - jest juz nas 19 (+-2 niezdecydowane) to naprawde duzo i mysle ze na tym koncze liste. Jesli wszyscy sa do konca zdecydowani to po przedstawieniu przezemnie listy w niedziele poprosze o przyslanie maila z jednym slowem TAK - jesli w tym co napisze w niedziele sie wszystko zgadza.

Dowiedzialem sie ze musze zalozyc dodatkowe konto przy swoim prywatnym tzw. OKO (otwarte konto oszczednosciowe) w walucie Euro.

 

Po dostaniu oferty od audiocomponents przesle kazdemu z Was konkretna cene jaka musicie mi przelac na moje konto. Pamietajcie ze podczas dokonywaniu przelewu musicie swoje zlotoweczki od razu zamienic na Euro po kursie w ktorym przelewacie. Bedzie to koszt waszych glosnikow, VATu i koszt transportu (jaki wyjdzie) podzielony ROWNO na wszystkich zamawiajacych (np. 3 paczki po 30 kg cena 150 Euru/19 osob=7.1 Euro ) czyli to ceny glosnikow doliczam ok 7 Euro. + 19 % Vat

Byla propozycja aby kazdy placil za ilosc kilo jakie zamawia ale mysle ze wiecej bylo by z tym klopotu (kto by te dekagramy sumowal i przeliczal) niz kozysci. Kazdy z nas na tej przesylce kozysta i nie bedzie po rowno. Tak mi sie wydaje.

 

I jeszcze jedno w podsumowaniu wyszlo mi 73 glosniki.

najwiecej moreli MDT29 i Vifa M18wh

W niedzieli napisze kto i ila zamowil a Wy potwierdzcie czy sie zgadza.

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem z tym przeliczaniem - z mojego konta nie da się chyba przelewać w przeliczeniu na euro.

Trzeba mieć konto umozliwiające przelewy w euro?

Czy nie wystarczy przelać złotówek - a dopiero u Ciebie zamiena na euro przy płatności do dostawcy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie mam konta z możliwością przewalutowania. proponuję wpłaty w złotówkach, a na euro zamienisz ty. oczywiście koszty przewalutowania pokrywamy my.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w wiekszości banków nie ma takiej możliwości, np Mbank wogóle nie prowadzi rozliczeń w € nie ma także rachunków walutowych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wszystko high-end co się świeci......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kaszio

(Konto usunięte)

W korespondencji z Rhs-em pytalem jak oni (klonowicze proac) to robili i dostalem taka odpowiedz.

 

 

"Twoi znajomi moga przesylac zlote z prosba o przeliczenie ich na euro i wplacenie na Twoje konto.

 

 

wiec trzeba to dokladnie sprawdzic jak ma to wygladac. Sam jeszcze tego nie wiem.

Nieznam jeszcze kosztow przelewu z mojego konta do holandi. Nie wiem jakie beda moje koszty obslugi logistycznej po polsce. (zapakowanie, zamowienie kuriera ect.) .Pogadam jeszcze z Rhs-em i dokladnie ustalimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam propozycję coby do cen dorzucić może po 3 euro od osoby - w sumie kaszio się narobi trochę - postawić mu piwo z każdego miejsca w Polsce byłby problem a tak zawsze to na czteropaka, choćby wirtualnego, będzie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kaszio

W jakim banku masz konto ? Czyżby w BSK ?

Też mam w Śląskim i mnie poinformowano, że w Euro nic nie mogę przelać.

Żeby wpłacić rhs-owi musiałem potupać do PKO (tam miał konto walutowe) ostać 45 minut

i wpłacić w okienku. Plus był taki, że pieniądze pojawiły się na koncie natychmiast.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.