Skocz do zawartości
IGNORED

Demaskowanie hi-endowej ściemy


haile

Rekomendowane odpowiedzi

Nieeee... to rodzimy łowca jeleni. Był tu już kiedyś taki opisywany, nawet jak wykazałem, że jego "hajendowe" kolumny były na glosnikach Alphard i Sony z Allegro, straszył mnie sądem. To zapewne też taki rodzimy "ściemniacz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wybiera się do :

Sanktuarium High Endu

( gdzie ) Wzorcowe i Holistyczne Brzmienie

Nawigacja, Która Doprowadzi Do Celu

?:-)

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jakby co : " Jak mówiłem, dźwięk jest nieco miękki, co pomaga w budowaniu dużych źródeł pozornych. " :-))))))))))

" Kabel jest bardzo ładny, na srebrzystoszara powłokę, bez siateczki i zakończony jest niewielkimi wtykami RCA, obciągniętymi czarną koszulką termokurczliwą. Na niej jest nazwa firmy, model i dumne „Made in Poland”." - Czyli : my husaria i Mickiewicz, Chopin, Boniek, Cyrankiewicz :-))))))))))))))) ?

Jest też coś dla żeglarzy : " Pełni on rolę „kotwicy” łączącej dźwięk z „gruntem”, 

Żeby już się nie znęcać Pan Twórca, który " wieczorami wyłapywał wszytskie szmery" :  

" zaprasza miłośników wspaniałości brzmienia " do Bochni. Aż żałuję, że mam daleko :-))))

Edytowane przez SynSama

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

"... połączenie wody i ognia...".

Można to ująć tak:

Normalnie pierd...nięty.

No robi się ciekawie :-). Na blogu jak zapewnia Pan Twórca " rozbawi nas niecenzuralnymi wynurzeniami na tematy związane z reprodukcją dźwięku. " :-)))))))))))))))).

Coś czuję Bezlitosna, że to coś dla nas :-))))) Idziemy :-)))))))))))))  ?

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale producent Arini jest z Bydgoszczy.

W Bochni (tu mieszkam) jest salon audio, gdzie sprzedają jego kable. Mam nawet interkonekt, testowałem kable głośnikowe. Całkiem niezłe, w szczególności do wzmacniaczy tranzystorowych.

Nie ulega jednak kwestii że poziom bajkopisarstwa przebija miszczów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, EmilioE napisał:

Nie ulega jednak kwestii że poziom bajkopisarstwa przebija miszczów... 

Panowie Oprawcy , z tym zgodzę się na pewno, takimi tekstami na swojej stronie można sobie zaszkodzić. A szkoda. Miałem osobiście możliwość spotkania się z właścicielem tej firmy w Bydgoszczy , całkiem sympatyczna osoba. mam także od niego interkonekty Dark Starr , są naprawdę niezłe. Sądzę jednak, że zamiast nazywać kogoś ,, łowcą jeleni'', czy ,, ściemniaczem'' można po prostu zamówić jakieś kable na testy, bez problemów można je odesłać, wymienić. Nie ma z tym żadnego problemu. Można przecież pojechać osobiście do Bydgoszczy i powiedzieć prosto w oczy, że ktoś jest taki, nie inny......Moim zdaniem byłoby to bardziej uczciwe, niż wyżywanie się na forum , nawet nie znając osoby, nie widząc jego studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, wig napisał:

Moim zdaniem byłoby to bardziej uczciwe, niż wyżywanie się na forum , nawet nie znając osoby, nie widząc jego studia.

Te wpisy to reakcja na poziom, jaki ten Pan zaprezentował na swojej stronie internetowej. Tylko tyle i aż tyle.

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ta

3 godziny temu, wig napisał:

całkiem sympatyczna osoba

sama sobie wystawiła laurkę.

Nikt obcy nie napierdzielił farmazonów na jego własnej stronie internetowej- zrobił to osobiście lub na wlasne zlecenie, wystawiając świadectwo o swoich kompetencjach i działalności.

Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2019 o 10:23, ziko369 napisał:

Czepiacie się...

Jedni sprzedają lody, inni HiEnd...

Słusznie, zgadzam się z tym. Trzeba też dodać, że hajend demaskują głównie ludzie z echem w kieszeni. Podobnie z drogimi zegarkami, samochodami, ciuchami... też się znajdują tacy, co demaskują. Ci, których stać, nie demaskują tylko po prostu kupują i nie zatanawiają się nad istotą, bo to im nie jest potrzebne do czegokolwiek. Jak to się mówi? Biednemu zawsze wiatr w oczy i kij w dupe. To dlatego między innymi, biedniejszy pracuje dla bogatego... i bogaty płaci biedniejszemu, żeby ten bieniejszy mógł właśnie demaskować... i drapać się po głowie. Miało być inaczej według 'Lenina - wszystkim po równo! Ale nie wyszło. Zresztą we Francji jeszcze długo przed Leninem też nie wyszło - ci biedni co gilotynowali stali się bogatymi i dokładnie powtarzali stary manewr. To tak mniej więcej wygląda.

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te Ruskie:

974599440_Ruskiekondensatory.thumb.jpg.46157aebd0a3367358bf71866593cb17.jpg

Mam jakieś VitaminQ. U mnie "nie grają". Różnice "usłyszałem" dopiero po wpięciu Jupiter Beeswax, Jupiter Copper czy ClarityCap CMR.

I wcale nie usprawiedliwiam tego wysoką ceną. Twierdzę, że są firmy specjalizujące się w produkcji na miarę 21 wieku . Co innego w kwestii lamp. Miałem Gold Liony z nowej produkcji, Tesle złocone. Nic nie dorówna lampom z lat 50-60-tych, Mullard, Marconi czy Buggle Boy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, wig napisał:

Panowie Oprawcy , z tym zgodzę się na pewno, takimi tekstami na swojej stronie można sobie zaszkodzić. A szkoda. Miałem osobiście możliwość spotkania się z właścicielem tej firmy w Bydgoszczy , całkiem sympatyczna osoba. mam także od niego interkonekty Dark Starr , są naprawdę niezłe. Sądzę jednak, że zamiast nazywać kogoś ,, łowcą jeleni'', czy ,, ściemniaczem'' można po prostu zamówić jakieś kable na testy, bez problemów można je odesłać, wymienić. Nie ma z tym żadnego problemu. Można przecież pojechać osobiście do Bydgoszczy i powiedzieć prosto w oczy, że ktoś jest taki, nie inny......Moim zdaniem byłoby to bardziej uczciwe, niż wyżywanie się na forum , nawet nie znając osoby, nie widząc jego studia.

Nie watpie, ze wlasciciel jest sympatyczny, ale watek tego nie dotyczy, tylko tego co sprzedaje i jak to reklamuje. Przekomiczna sciema.

 

2 godziny temu, Chicago napisał:

Słusznie, zgadzam się z tym. Trzeba też dodać, że hajend demaskują głównie ludzie z echem w kieszeni. Podobnie z drogimi zegarkami, samochodami, ciuchami... też się znajdują tacy, co demaskują. Ci, których stać, nie demaskują tylko po prostu kupują i nie zatanawiają się nad istotą, bo to im nie jest potrzebne do czegokolwiek. Jak to się mówi? Biednemu zawsze wiatr w oczy i kij w dupe. To dlatego między innymi, biedniejszy pracuje dla bogatego... i bogaty płaci biedniejszemu, żeby ten bieniejszy mógł właśnie demaskować... i drapać się po głowie. Miało być inaczej według 'Lenina - wszystkim po równo! Ale nie wyszło. Zresztą we Francji jeszcze długo przed Leninem też nie wyszło - ci biedni co gilotynowali stali się bogatymi i dokładnie powtarzali stary manewr. To tak mniej więcej wygląda.

Taaa. Sa dwie kobylki, na ktorych rycerze audiofilizmu uwielbiaja wyruszac w boj o honor hiendu. A imie ich to "jestes gluchy" i "za biedny". Hiendowy biznes jest chory w porownaniu do chocby zegarkowego. Ekskluzywnych zegarkow nikt nie reklamuje haslami "dostaniesz czas dokladniejszy od zegara atomowego a spotkania nigdy nie przegapisz bo data bedzie jeszcze bardziej nawet k**wa nie potrafie wymyslic jaka". Tam sprzedaje sie jakosc materialow, dokladnosc wykonania, design i prestiz, a nie wciska kit, ze lepiej mierzy czas. I to samo moglo by dotyczyc hi-endu gdyby rozprawic sie ze sciema o grajacych kablach, kondach czy innych pierdach.

 

1 godzinę temu, naczesany napisał:

Mam te Ruskie:

974599440_Ruskiekondensatory.thumb.jpg.46157aebd0a3367358bf71866593cb17.jpg

Mam jakieś VitaminQ. U mnie "nie grają". Różnice "usłyszałem" dopiero po wpięciu Jupiter Beeswax, Jupiter Copper czy ClarityCap CMR.

I wcale nie usprawiedliwiam tego wysoką ceną. Twierdzę, że są firmy specjalizujące się w produkcji na miarę 21 wieku . Co innego w kwestii lamp. Miałem Gold Liony z nowej produkcji, Tesle złocone. Nic nie dorówna lampom z lat 50-60-tych, Mullard, Marconi czy Buggle Boy.

kwestia cudzyslowia pewnie, ale jesli "naprawde" slyszysz kondy, to zglos sie do p. Fikusa po odbior klocka za 10kEUR, chyba pisal cos o takim wyzwaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, haile napisał:

Taaa. Sa dwie kobylki, na ktorych rycerze audiofilizmu uwielbiaja wyruszac w boj o honor hiendu. A imie ich to "jestes gluchy" i "za biedny". Hiendowy biznes jest chory w porownaniu do chocby zegarkowego. Ekskluzywnych zegarkow nikt nie reklamuje haslami "dostaniesz czas dokladniejszy od zegara atomowego a spotkania nigdy nie przegapisz bo data bedzie jeszcze bardziej nawet k**wa nie potrafie wymyslic jaka". Tam sprzedaje sie jakosc materialow, dokladnosc wykonania, design i prestiz, a nie wciska kit, ze lepiej mierzy czas. I to samo moglo by dotyczyc hi-endu gdyby rozprawic sie ze sciema o grajacych kablach, kondach czy innych pierdach.

Dlatego też nawet średniorozgarnięty od razu powinien zrozumieć point mojej wypowiedzi - więc dla tych poniżej średniej jeszcze raz - hajend audio nie jest określony dżwiękiem, bo dżwięk, to hi-fi - hajend jest tylko luksusowym towarem, na który gołodupców po prostu nie stać. Rzecz odnosi się tak samo do zegarków, ciuchów, samochodów jak i do audio...i wszystkiego co luksusowe. A że tworzy, dopisuje i przypisuje się towarom luksusowym różnego rodzaju teorie i mity, to już zupełnie inny temat - dżwięk nie ma tu nic do rzeczy, bo tylko mały procent userów tutaj zna się na nim w kontekście profesjonalnym, zresztą podobnie jak i na muzyce, więc pozostaje jedynie sfera sugestywna i tzw. obszar domowego stereo. Tupanie nogą i wymachiwanie kijem nic nie daje - zamożni ludzie ani nie słyszą, ani nie widzą tego tupotu, tylko dalej kupują drogie zabawki, które cieszą ich oko i zaspokajają ego.

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Chicago napisał:

Dlatego też nawet średniorozgarnięty od razu powinien zrozumieć point mojej wypowiedzi - więc dla tych poniżej średniej jeszcze raz - hajend audio nie jest określony dżwiękiem, bo dżwięk, to hi-fi - hajend jest tylko luksusowym towarem, na który gołodupców po prostu nie stać. Rzecz odnosi się tak samo do zegarków, ciuchów, samochodów jak i do audio...i wszystkiego co luksusowe. A że tworzy, dopisuje i przypisuje się towarom luksusowym różnego rodzaju teorie i mity, to już zupełnie inny temat - dżwięk nie ma tu nic do rzeczy, bo tylko mały procent userów tutaj zna się na nim w kontekście profesjonalnym, zresztą podobnie jak i na muzyce, więc pozostaje jedynie sfera sugestywna i tzw. obszar domowego stereo. Tupanie nogą i wymachiwanie kijem nic nie daje - zamożni ludzie ani nie słyszą, ani nie widzą tego tupotu, tylko dalej kupują drogie zabawki, które cieszą ich oko i zaspokajają ego.

Cholera, to zaskakujace, ale chyba faktycznie nie mialem racji z ta sciema, bogaci ludzie kupuja hiend poporostu dla odrobiny luksusu. Za chwile zamkne ten watek jakoz ze nie ma on juz sensu, ale tak zeby sie upewnic...podaj chociaz jeden nick swojego kolegi z zakladki hi-end, ktory np. doskonale wie, ze kable za 50kzl graja dokladnie tak samo jak te za 200, ale mimo to je kupuje dla wygladu, prestizu czy czegokolwiek tam innego niz dzwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chicago napisał:

hajend audio nie jest określony dżwiękiem, bo dżwięk, to hi-fi - hajend jest tylko luksusowym towarem

W punkt i zgodnie z encyklopedyczną definicją. Oczywiście zawsze jest miło, gdy ze wzrostem ceny wzrasta jakość. I zapewne tak w wielu przypadkach jest - ale nie we wszystkich, czego przykładem są wymienione w tym wątku urządzenia tańsze, pakowane w inne obudowy. I to należy piętnować, a nie hi-end sam w sobie. Potrzeba prestiżu jest całkowicie naturalna i występuje na rynku zegarków, ubrań, samochodów etc.

Edytowane przez monolithhh

CXN v2 // Roksan K3 // KEF R3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, haile napisał:

watek tego nie dotyczy, tylko tego co sprzedaje i jak to reklamuje

Przecież wyraźnie pisałem o tym, ze sposób opisywania oferty i wyrobów także dla mnie jest mało wiarygodny. Jednak nie kupuje się opisów , a konkretne produkty. Ja przynajmniej tym się kieruję, a intekonekt Arini Audio u mnie się sprawdził, tyle i tylko tyle.

Gdybym miał wierzyć we wszystko co piszą producenci , ale także niektórzy użytkownicy tego forum, to pewnie nigdy bym nic nie kupił .... Tyle ode mnie, wyłączam się z tej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, haile napisał:

podaj chociaz jeden nick swojego kolegi z zakladki hi-end, ktory np. doskonale wie, ze kable za 50kzl graja dokladnie tak samo jak te za 200, ale mimo to je kupuje dla wygladu, prestizu czy czegokolwiek tam innego niz dzwiek.

Kable różnią się jakością wykonania i należą do audio biżuterii - jak ktoś ma ciśnienie i szmal, to kupuje takie jak mu pasują - dla zamożnych audiofilów cena nie ma większego znaczenia. Dla wielu zapaleńców wydanie 100 tysięcy dolarów na okablowanie, to po prostu beret orzeszków. Nie śledzę kolegów poczynań w kwestii zakupów i zwisa mi kto i co kupuje i jaki ma kaprys. Gdybym miał ściśnięte poślady jak ty, to może zastanawiałbym się nad tym i też jak i ty demaskował. Każdy ma swój rozum i wydaje swój szmal. I to by  było na tyle.

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, wig napisał:

Można przecież pojechać osobiście do Bydgoszczy i powiedzieć prosto w oczy, że ktoś jest taki, nie inny......

Do Bydgoszczy to chciał jeździć jeden pan, do mięsnego, jak mu jedna pani kurczaka brudną szmatą chciała podać :-)))))))))). Mi osobiscie kurczak podawany w ten sposób nie przeszkadza, nie jestem obrzydliwy, więc i do Bydgoszczy nie mam interesu :-))))))))).

5 godzin temu, Chicago napisał:

Zresztą we Francji jeszcze długo przed Leninem też nie wyszło - ci biedni co gilotynowali stali się bogatymi i dokładnie powtarzali stary manewr. To tak mniej więcej wygląda.

Na co dowodem jest ostatni odcinek Gry o Stołek :-))).

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym takie rzeczy jak 'nowe' opakowanie 'starego' produktu, to wynalazek stary jak świat. Wystarczy spojrzeć na motoryzację...??? Fiat 125p miał mało wspólnego z oryginalnym Fiatem 125 S, Łada też niewiele miała z Fiata 124, Zastawa to też niezupełnie był Fiat 500, Dacia to też nie Reanult 12 Gordini, Moskwicz to nie Opel, Pobiedy to nie Chevrolety... Hyundai Genesis lub Equus, to też niezupełnie to samo co Lexus lub Mercedes, choć to bardzo dobre samochody z gwarancją i bezawaryjnością o jakiej hajendowe samochody z Europy mogą tylko pomarzyć... itd. Przykładów setki: buty, odzież, perfumy, obrazy, wina, ... cała masa podróbek - hi-end audio nie jest ani przypadkiem, ani wyjątkiem.

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, wig napisał:

Gdybym miał wierzyć we wszystko co piszą producenci , ale także niektórzy użytkownicy tego forum, to pewnie nigdy bym nic nie kupił .... Tyle ode mnie, wyłączam się z tej dyskusji.

Zapominasz o jednej dość ważnej kwestii w swojej obronie Pana Sympatycznego z Bydgoszczy. A mianowicie o tym, że poważny producent czegokolwiek z szacunku dla klientów i przede wszystkim samego siebie nie może ( po prostu nie może ) pozwalać sobie na pisanie takich kocopołów. Jeden raz gdzieś - rozumiem, każedmu się zdarzy, ale tam trudniej znaleźć zdanie, gdzie nie ma takich kwiatków, niż na odwrót. Żyjemy w takim świecie, że to każe wątpić w merytoryczność jego argumentów przemawiających za tym, co produkuje. I wybacz, ale jakoś to mi się gryzie wszystko ze sobą i nie daję mu kredytu zaufania. Ty zaś możesz nawet zbudować sobie jego ołtarzyk i wznosić modły, Twoja sprawa :-). 

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ma tak mało wiary w swoje produkty, iż musi podpierać ich sprzedaż takim kretyńskim bełkotem. Jeśli to są dobre kable, to z pewnością same potrafią obronić się na rynku. Wyrób jest adresowany do świadomego odbiorcy, którego taka reklama może tylko odstraszyć... bynajmniej mnie przynajmniej odrzuca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Chicago napisał:

A że tworzy, dopisuje i przypisuje się towarom luksusowym różnego rodzaju teorie i mity, to już zupełnie inny temat

Otóż to!

Tu jest Twój ulubiony "point".

Ten właśnie "zupełnie inny temat" poruszają wszyscy "głusi" oraz" gołodupcy" a także "głusi gołodupcy".

Gdyby 90% tzw, HajEndu było skwitowane - "a bo mnie stać i co mi pan zrobisz" - mało kto chciałby się do tego odnosić.

11 godzin temu, Chicago napisał:

Poza tym takie rzeczy jak 'nowe' opakowanie 'starego' produktu, to wynalazek stary jak świat. Wystarczy spojrzeć na motoryzację...??? Fiat 125p miał mało wspólnego z oryginalnym Fiatem 125 S, Łada też niewiele miała z Fiata 124, Zastawa to też niezupełnie był Fiat 500, Dacia to też nie Reanult 12 Gordini, Moskwicz to nie Opel, Pobiedy to nie Chevrolety... Hyundai Genesis lub Equus, to też niezupełnie to samo co Lexus lub Mercedes, choć to bardzo dobre samochody z gwarancją i bezawaryjnością o jakiej hajendowe samochody z Europy mogą tylko pomarzyć... itd. Przykładów setki: buty, odzież, perfumy, obrazy, wina, ... cała masa podróbek - hi-end audio nie jest ani przypadkiem, ani wyjątkiem.

My "głusi gołodupcy" dziękujemy za ten pouczający wykład.

Kurka wodna, jaki ten świat dziwny jest. O takich sprawach to nie wiedzieliśmy. ŁOŁ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wig napisał:

intekonekt Arini Audio u mnie się sprawdził, tyle i tylko tyle.

Jak zrobiony z PRZEWODNIKA - to ja się nie dziwię. Sprawdził się - znaczy tyle, ze połączył skutecznie dwa urządzenia audio. Tyle i tylko tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dzarro napisał:

W każdym razie "sympatyczny pan z Bydgoszczy" nie miał takiej darmowej reklamy od czasów upadku Lucyfera.
 

Rozumiem, że celebryci dążą do tego, by o nich mówić- cokolwiek, byle świat nie zapomnial.

W tym przypadku "reklama" jest cokolwiek wątpliwa. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 31

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.