Skocz do zawartości
IGNORED

Denon PMA-2500ne + Canton Ergo 695 DC


kaletek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór wszystkim. Założyłem konto na owej stronie z paru powodów. Jednym z nich jest zasięgnięcie rady na temat sprzętu który właśnie kompletuję,a niestety nie mogę odsłuchać na żywo.Więć do rzeczy,mieszkam w Anglii natomiast Partnerka w Polsce wkrótce wracam do kraju i sprzęt już będzie czekał. Kupiliśmy kolumny Canton Ergo 695 dc,wzmacniacz Denon pma 2500ne odtwarzacz Dernon dcd 800ne oraz odtwarzacz sieciowy Dnp 800ne wszystko jest nowe w pudełkach, oboje słuchamy muzyki rockowej trochę metalu elektroniki i czasem klasyka.Ninejszy zestaw będzie stał w salonie o powierzchni 25 m  Jestem na etapie kupowania przewodów głośnikowych i interkonekt rca. Czy dobrym połączeniem bedzie Melodica brown sugar 4530 bi wiring ,,banany" oraz od cd do wzmacniacza rca Qed reference 40 natomiast streamer lepiej jest podłączyć rca czy też światłowód który również już posiadam ale niekoniecznie muszę wykorzystać(foto w załączniku) zważywszy na to że Cantony sa dość surowe i techniczne co przeczytałem w necie, chciałbym jednak trochę ten system ,,ocieplić" wiec dobór odpowiednich przewodów i połączenia mogą okazać się kluczowe,stad moja prośba do uczestników o podzielenie się doświadczeniem i wiedza w tym zakresie.Bardzo dziękuje  za ewentualne zainteresowanie tematem i pomoc. Pozdrawiam wszystkich 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja mam cantony 690dc i nie jest to, jak napisałeś techniczny dźwięk, choć dla wielu może się tak wydawać. Po prostu grają równo w każdym zakresie w odróżnieniu do wielu kolumn z modulowanym dźwiękiem w różnych zakresach. U mnie gra to z luxmanem lv 117 spięte kablami kimber 8pr - dla mnie najlepiej się to zagrało.

Jak masz możliwość wypożyczenia kabli to sam u siebie posprawdzaj różne przewody i wybierz najlepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ARTIN napisał:

Cześć. Ja mam cantony 690dc i nie jest to, jak napisałeś techniczny dźwięk, choć dla wielu może się tak wydawać. Po prostu grają równo w każdym zakresie w odróżnieniu do wielu kolumn z modulowanym dźwiękiem w różnych zakresach. U mnie gra to z luxmanem lv 117 spięte kablami kimber 8pr - dla mnie najlepiej się to zagrało.

Jak masz możliwość wypożyczenia kabli to sam u siebie posprawdzaj różne przewody i wybierz najlepsze.

Dzień dobry. Dziękuję za odpowiedź. Chciałbym jeszcze zapytać czy streamer lepiej jest podłączyć Swiatłowodem (toslink) do wzmacniacza który ma jak zapewniają bardzo dobry DAC czy jednak pójść w rca ? Nie mam doświadczenia dlatego próbuje zasięgnąć opinii ludzi obeznanych w temacie. Problem w tym że mieszkam w Anglii i wypożyczenie kabli może okazać się kłopotliwe.

Generalnie Canton-y wyglądają bardzo okazale i pewnie mają spore kopyto ale na tę chwilę są w kartonach.

dziękuję za zainteresowanie i pozdrawiam. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, muda44 napisał:

Kable zasilające Cardasa ładnie docieplają .

Co do RCA - VDH First . Im starszy tym bardziej dociąża .

Dzień dobry. Dziękuję za odpowiedź. Czyli teraz muszę popatrzeć za kablami cardas. czytałem ze właśnie Melodica brown sugar sa stosunkowo tanie a jakośc jest dość dobra. Mimo to popatrzę na Cardas. Pozdrawiam i dziękuję. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie Mam mimo wszystko nadzieję,,żę taki zestaw jaki juz kupiłem i opisałem w pierwszej wiadomości zagwarantuje w miarę wysoką jakość muzyki stereo. Te nieszczęsne kable to rzeka temat,ale chętnie poczytam więcej propozycji uczestników forum.. myślałem również nad interconectem Monkey Clarity,czy może ktoś kiedyś miał lub słuchał cd podlączony ze wzmacniaczem za pomocą takiego przewodu ?chodzi w głównej mierze stosunek ceny do jakości,oczywiście nie spodziewam się że bedzie to tanie,ale też jakieś granice muszę zachować . Pma 2500ne był już cenowym szaleństwem ale pewnie ten wzmacniacz zostanie ze mną na długie lata.   Pozdrawiam Wszystkich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, kaletek1 napisał:

Dzień dobry. Dziękuję za odpowiedź. Czyli teraz muszę popatrzeć za kablami cardas. czytałem ze właśnie Melodica brown sugar sa stosunkowo tanie a jakośc jest dość dobra. Mimo to popatrzę na Cardas. Pozdrawiam i dziękuję. 

Sieciówki Cardasa bo dobre RCA i głośnikowe tej firmy sporo kosztują .

Najlepiej wypożyczyć Parseca i samemu ocenić czy warto ale najpierw pograj z miesiąc na nowym sprzęcie i dopiero oceniaj - zmieniaj .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, kaletek1 napisał:

Witam ponownie Mam mimo wszystko nadzieję,,żę taki zestaw jaki juz kupiłem i opisałem w pierwszej wiadomości zagwarantuje w miarę wysoką jakość muzyki stereo. Te nieszczęsne kable to rzeka temat,ale chętnie poczytam więcej propozycji uczestników forum.. myślałem również nad interconectem Monkey Clarity,czy może ktoś kiedyś miał lub słuchał cd podlączony ze wzmacniaczem za pomocą takiego przewodu ?chodzi w głównej mierze stosunek ceny do jakości,oczywiście nie spodziewam się że bedzie to tanie,ale też jakieś granice muszę zachować . Pma 2500ne był już cenowym szaleństwem ale pewnie ten wzmacniacz zostanie ze mną na długie lata.   Pozdrawiam Wszystkich.

Popatrz na ofertę Nordost'a. Popatrz na Purple Flare - lekko ociepla, wysoka rozpiętość tonalna, kulturalne granie.
Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór czy dobrym pomysłem będzie podłączenie odtwarzacza sieciowego światłowodem (toslink) taki jak fotka w pierwszej wiadomości kosztował mnie jakieś 300 zł ,czy jednak interconect rca ? Czy wtedy za przetworzenie dźwięku będzie odpowiedzialny DAC we wzmacniaczu ? Denon zapewnia,że w tym modelu jest on na wysokim poziomie. Dziękuję i pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kaletek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable to zostaw sobie na później, najpierw posłuchaj jak to zagra. Zresztą kablami diametralnie charakteru nie zmienisz co najwyżej lekko skorygujesz to co jest. Jesli Canton jest tak jak piszesz to jestem ciekaw jak się zgra z denonem 2500 może akurat dodadzą "kopa" ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez stalin

skk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, kaletek1 napisał:

Dobry wieczór czy dobrym pomysłem będzie podłączenie odtwarzacza sieciowego światłowodem (toslink) taki jak fotka w pierwszej wiadomości kosztował mnie jakieś 300 zł ,czy jednak interconect rca ? Czy wtedy za przetworzenie dźwięku będzie odpowiedzialny DAC we wzmacniaczu ? Denon zapewnia,że w tym modelu jest on na wysokim poziomie. Dziękuję i pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Niestety sam to musisz sprawdzić i zostawić tak jak Tobie będzie pasować .

Kup na próbę - start Qeda Performance Graphite i porównaj .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, stalin napisał:

Kable to zostaw sobie na później, najpierw posłuchaj jak to zagra. Zresztą kablami diametralnie charakteru nie zmienisz co najwyżej lekko skorygujesz to co jest. Jesli Canton jest tak jak piszesz to jestem ciekaw jak się zgra z denonem 2500 może akurat dodadzą "kopa" ? 

Witam. Jeśli tylko kupię kable głośnikowe i interconect do cd no i ewentualnie zamienię optyka na rca to na pewno podzielę się wrażeniami z odsłuchu. W zasadzie to nie mogę się doczekać tej chwili ale jeszcze troszkę... Denon 2500 to bardzo mocny wzmacniacz i Canton Ergo to dobry podobno zawodnik.jak wszystko zagra to napiszę. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kaletek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, muda44 napisał:

Niestety sam to musisz sprawdzić i zostawić tak jak Tobie będzie pasować .

Kup na próbę - start Qeda Performance Graphite i porównaj .

Witam ponownie. Cenowo ten model wygląda dobrze,więc może jest to jakiś pomysł. Optyk juz jest kupiony to będzie można sprawdzić to w dwóch wersjach.  Oj te przewody... ? Wydawało mi się że wybór sprzętu  będzie ciężki, a teraz zostałem z przewodami i tak naprawdę to chyba z tym jest większy problem... Dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, S4Home napisał:

Popatrz na ofertę Nordost'a. Popatrz na Purple Flare - lekko ociepla, wysoka rozpiętość tonalna, kulturalne granie.
Pozdrawiam.

Nordost ocieplony ?:)

Kolega chyba nie słuchał wyższy serii tego producenta. To są jasne przewody według mnie i wychudzone. Nie pasują do wielu systemów. Dobre, to były stare Red Dawny. Przy obecnych cenach za te kable, to raczej niesprzedawalne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek kup profigold. Glosnikowe tez są albo jakies tansze qed. Później wypozycz cos drozszego i posłuchaj innej drogi nie ma. Mogę Pożyczyć Ci swoje srebrne RCA żebyś miał porównanie. Tylko srebro i denon no nie wiem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez stalin

skk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, S4Home napisał:

A no ocieplony, Melodika to nie jest ? Kwestia w jakim systemie go używałeś?

Witam. rzecz w tym ,że ja w ogóle nie posiadam żadnych kabli ani Melodica ani żadnych innych stąd moja prośba o pomoc w dobraniu możliwie optymalnie. Pozdrawiam 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, akurat ten post skierowany był do kolegi powyżej.
Co do okablowania najprościej będzie wypożyczyć kilka i sprawdzić u siebie ?
Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, S4Home napisał:

Wiem, akurat ten post skierowany był do kolegi powyżej.
Co do okablowania najprościej będzie wypożyczyć kilka i sprawdzić u siebie ?
Pozdrawiam.

Witam.nigdy nie wypożyczałem przewodów głośnikowych, czyli wypożyczenie kabla odbywa się najprawdopodobniej tak ze wysyła sie kaucję wartości danego przewodu,a po odsłuchu odsyła i oni zwracają . Jakie firmy zajmują się czymś takim ? być może zwrócę sie z prośbą o wypożyczenie. Dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kaletek1 napisał:

Jakie firmy zajmują się czymś takim ? być może zwrócę sie z prośbą o wypożyczenie.

Większość normalnych salonów audio oferuje możliwość przetestowania kabli. Oferują w tym zakresie doradztwo a niektórzy nawet mają pojęcie, o czym mówią. Choć nie wszyscy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, piotrek7 napisał:

Większość normalnych salonów audio oferuje możliwość przetestowania kabli. Oferują w tym zakresie doradztwo a niektórzy nawet mają pojęcie, o czym mówią. Choć nie wszyscy ?

Hej. Dzięki za wiadomość , mam nadzieję że uda mi sie trafić na ,,normalnych'

11 minut temu, S4Home napisał:

Tak, u nas można tak wypożyczyć ?

Gdybym zdecydował się na dwie marki dla porównania i zdał się wyłącznie  na znajomość tematu Kolegi,to jakie byłyby to przewody ? No i jeszcze czy Bi wiring czy zworki i klasycznie -  banany czy widełki  ? Z góry dziękuję . Bardzo możliwe że wypożyczę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kaletek1 napisał:

Hej. Dzięki za wiadomość , mam nadzieję że uda mi sie trafić na ,,normalnych'

Gdybym zdecydował się na dwie marki dla porównania i zdał się wyłącznie  na znajomość tematu Kolegi,to jakie byłyby to przewody ? No i jeszcze czy Bi wiring czy zworki i klasycznie -  banany czy widełki  ? Z góry dziękuję . Bardzo możliwe że wypożyczę. 

A kto zna twoj gust pokój odsłuchowy i sprzęt w danej konfiguracji ? Dla jednych jest coś dobre dla innych nie. 

Mam denona i głosniki na weglowych scan speak. Na szybko kilka przewodów sprawdziłem tylko co z tego. Kabel musi być podłączony kilka dni bez wyłącznia sprzętu ani przepinania kabli bo coś się wtedy dzieje i nie chce to grać. Kupić coś niedrogiego wygrzać sprzęt przynajmniej miesiąc i wtedy zmienić co nie pasuje. Jak poczytasz opinie to bedą one skrajne. Skąd te skrajne opinie ? Po uruchomienu zalecam trochę spokoju i cierpliwości.

Słuchałem denona 2500. To inny sprzęt niż starsze serie, także jest przeciwieństwem mojego denona, dlatego zadnego konkretu Ci nie napiszę. W salonie denon spięty był Qed takimi za ponad 2000 zł miedz bez posrebrzania. Bi wiring sobie odpuść

Jedyna droga wyporzyczyć, posłuchać na spokojnie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

skk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, stalin napisał:

A kto zna twoj gust pokój odsłuchowy i sprzęt w danej konfiguracji ? Dla jednych jest coś dobre dla innych nie. 

Mam denona i głosniki na weglowych scan speak. Na szybko kilka przewodów sprawdziłem tylko co z tego. Kabel musi być podłączony kilka dni bez wyłącznia sprzętu ani przepinania kabli bo coś się wtedy dzieje i nie chce to grać. Kupić coś niedrogiego wygrzać sprzęt przynajmniej miesiąc i wtedy zmienić co nie pasuje. Jak poczytasz opinie to bedą one skrajne. Skąd te skrajne opinie ? Po uruchomienu zalecam trochę spokoju i cierpliwości.

Słuchałem denona 2500. To inny sprzęt niż starsze serie, także jest przeciwieństwem mojego denona, dlatego zadnego konkretu Ci nie napiszę. W salonie denon spięty był Qed takimi za ponad 2000 zł miedz bez posrebrzania. Bi wiring sobie odpuść

Jedyna droga wyporzyczyć, posłuchać na spokojnie.

 

Wiam. Kolego ,,Stalin' piszesz konkretnie i wydaje się to bardzo sensownie. Czy wymienić fabryczne zworki na jakieś lepsze ? jednak przekrój kabla to chyba 4,0-4,5mm są do nabycia w salonie Denon Qed XT-40 59 zł metr plus konfekcja,uważasz że to na początek byłoby odpowiednie ? Bardzo dziękuję 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam 0,4 mm2 i nie ma żadnego technicznego powodu by przekrój zwiększać.

Owszem, jak masz ostro grający zestaw to na pewno mniej góry i do tego bezbarwnej

usłyszysz dając różne linki miedziane o jak największych przekrojach.

Matematycznie wygląda tak, że 0,4 mm2 można spokojnie użyć do ( 4x4 x 6 ) 96 W

używając w warunkach domowych mocy rzędu 5 - 8 W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, kaletek1 napisał:

Gdybym zdecydował się na dwie marki dla porównania i zdał się wyłącznie  na znajomość tematu Kolegi,to jakie byłyby to przewody ? No i jeszcze czy Bi wiring czy zworki i klasycznie -  banany czy widełki  ? Z góry dziękuję . Bardzo możliwe że wypożyczę. 

Dobrze by było wiedzieć czego mniej więcej szukamy(jakiego brzmienia, ewentualnej zmiany na okablowaniu) ? Pierwsza odpowiedź zworki druga widełki, lecz częściej stosowane w prostszych systemach są banany. Druga sprawa że nie w każdym wzmacniaczu jest możliwość wpięcia widełek.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, stalin napisał:

Napisz jakiej muzyki będziesz słuchał na w.w zestawie ?

Hej Rock,hard rock,rock alternatywny,rock progresywny trochę metalu, elektronika i klasyka również czasem także niezapomniane lata 80-te,wiem wiem mam rozrzut jak ruska katiusza. Pozdrawiam.

8 godzin temu, S4Home napisał:

Dobrze by było wiedzieć czego mniej więcej szukamy(jakiego brzmienia, ewentualnej zmiany na okablowaniu) ? Pierwsza odpowiedź zworki druga widełki, lecz częściej stosowane w prostszych systemach są banany. Druga sprawa że nie w każdym wzmacniaczu jest możliwość wpięcia widełek.

Pozdrawiam.

Dzień dobry. Wydaje mi się,że chciałbym ocieplić ten zestaw,w związku z tym że Canton Ergo 695 dc to techniczne zespoły głośnikowe i raczej surowe.(oczywiśćie informacja pochodzi z testów którą miałem okazję przeczytać w necie) co do wzmacniacza to denon 2500ne ma mozliwość podłączenia widełek tyle że wszystko w pudełku i nigdy nie podłączane wiec raczej pierwsze będzie takie jakie ktoś mi zasugeruje lub podpowie w jakim kierunku pojść żeby osiągnąć w miarę tego czego oczekuje. Czyli bi wiring nie jest proponowany ponieważ już Kolega ,Stalin" również odradza,czy dobrze byłoby zmienić zworki na jakieś o lepszej czystości miedzi bo jeśli mam być szczery to te fabryczne wyglądają źle jak dziecko strusia .Dziękuję Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie kable Chord Clearway bez wtyczek i zapomnij o kablach głośnikowych .

Są takie co bardziej Ci ocieplą i dociążą - Cardas Clear Reflection ale to kosmos cenowy a ja i tak wolę te tanie Chordy.

Ciut mniej basu i ciut mniej plastyki ale kable bardzo neutralne do sygnału - mało kombinują .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Hej Rock,hard rock,rock alternatywny,rock progresywny trochę metalu, elektronika i klasyka również czasem także niezapomniane lata 80-te,wiem wiem mam rozrzut jak ruska katiusza. Pozdrawiam."

No to nie wiem czy kolega nie powinien jednak nabyć 2020 ae chociaż nie znam brzmienia 2500 z Canton ale nie wiem czy nie będzie za delikatnie. Starsze seria miały spory wykop i power, 2500 jest trochę łagodniejsza, dla ucha jednak przyjemniejsza i jeśli Cantony są takie jak w teście Audio to obawiałbym sie przerysowania średnicy w wyższych jej rejestrach. Jeśli jednak Cantony maja ją  równomiernie podkreśloną  to może to być z korzyścią. A wykop kantonów doda "ostrej" muzyce dynamiki. Najpierw trzeba posłuchać a nie martwić się na zapas. Raczej zaufałbym firmie Canton niż testom. Dlaczego ? Bo to firma z historią

Bi wiringu nie odradzam tylko po co jeśli bedzie O.K. jęśli nie, można eksperymentować  na dół kimber na górę oayde albo wireworld lub co komu sie podoba

Co do  Qed XT-40 to czemu nie zwróć też uwagę na propozycję mudy44.

I jeszcze jedno nie jest ważne ile jest wysokich tonów tylko jakie są, jeśli mają ładną barwę to chce się ich trochę więcej szczególnie w rocku. Jeśli jednak są nieprzyjemne to co z tego jesli jest ich mało? Naim ma sporo góry za to jakiej !

 

PS

stalin nie Stalin bo znowu ktoś mi nawtyka że mam złego idola ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez stalin

skk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.