Jump to content
IGNORED

bw 602 s3 lub tannoy fusion 2 lub jmlab

DARIUSZN

Recommended Posts

witam wszystkich serdecznie! jestem tu nowy i wybaczcie mi jakies bledy...

niby znam sie troche na hifi kiedys milem sklep rtv, ale jak mam sam kupic to nie jestem pewiem. slucham glownie marillion pink floyd pat matheny i troche lat 80tych. cenie selektywnosc, rownowage tonalna, i raczej cieplo koniecznie bez krzykliwości . pokoj na poddaszu skosy okolo 25 m2 w miare umeblowany, sciany gipsowkart. zagra to narazie na niestety technicsie suv500 matowym i wolnym wzmacniczu moim zdaniem. dzieki za pomoc i pozdrawiam.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tak jak napisałeś SU V500 to nie jest najlepsza produkcja technicsa i najlepiej szybko jej się pozbyć - co do kolumn to odradzam BW gydż są dość krzykliwe (a takich chyba nie chcesz) - ale jeśli masz czas to namawiam do posłuchania, sam się przekonasz, ja ich słuchałem z wzmacniaczem rotela ra01 / cd rotel RCD02 oraz wzmacniaczem maranza PM4400 CD%540 - drugim zestawem kolumn były triangle titusy - moim zdaniem wypadły lepiej choć w recenzjach pism BW są pardziej rozreklamowane - ale nie kupie ani BW ani Triangle choć ostatnio tesotwałem triangle comety z Vienna Acoustic Hadyn - znowu lepiej wypadły lpeij triangle (ale to już wyższy przedział cenowy) testowałem już na swoim wzmacniaczu NAD C320 bee cd Technics SL PG380A (cd po zakupie kolumn do wymiany) - triangle zagrały w porownaniu z vienna żywiej jaśniej (pisać można by dużo, ale nie o to chodzi trzeba porostu wybrać się do sklepu i posłuchać a najlepiej zabrać do domu co może być już problemem) - osobiście nie wiem co polecić bo nie mam tak dużo doświdczenia jak pozostali frumowicze (może jeszcze ktoś sie dopisze) - moja rada zabrać wzmacniacz i przesłuchać - wszystko zależy jeszcze od ceny o ile pamiętam BW kosztuje od 1200-1500 (?) domniemam że takimi środkami dysponujesz? - w przedziale cenowym od 1500 do 3000 jest już w czym wybierać i mozna dostać zawrotu głowy-obecnie mam taki zament w głowie bo szukam czegoś dla siebie - pozdrawiam

Hidden Content

...zapomniałem dopisać - uwaga taka sama jak poprzedzającego mnie forumowicza - 25 m należa juz bezwątpienia do podłogowców [ ...ale sam się zastanawiam czy to jakaś reguła, chyba zależy to też od użytkownika co lubi (?)]

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.