Skocz do zawartości
IGNORED

Telewizory - trendy, nowości - wątek zbiorczy


locoloco

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne.

Ty tak interesowałeś się tematem że potrafiłeś miesiącami pisać bzdury o stosunku NHK do 4K......nawet wtedy gdy dawno podjęli decyzję o nadawaniu w 4K pisałeś że nigdy tego nie zrobią, bo przeskoczą od razu na 8K. Sprzęt mieli mieć też tylko 8K.  :)
Całą wiedzę o 8K mam tak jak Ty opierać na tym co na pokazach zobaczę, ma mnie to zauroczyć tak jak Ciebie że żadnych rozsądnych informacji nie dopuszczę do świadomości? 
To nie wyjdzie, bo nie jestem tak podatny na nachalną reklamę nowinek technicznych.    :)

Co do samochodów i rejestracji to w każdym zakątku kraju znajdzie się jakiś odsetek fascynatów, którzy zanim coś kupią chcą to zobaczyć.....mogą  też tacy tam być którzy przy okazji wizyty w tym mieście z innych racji korzystają z okazji i odwiedzają to miejsce.
Ja nie należę do żadnej z tych grup i mam ciekawsze zajęcia niż jazda samochodem kilkaset kilometrów tylko po to by 8K zobaczyć.   
Mam też zupełnie inne, poważniejsze dla mnie i ciekawsze zainteresowania ściśle związane z tym forum które mogę realizować bez ruszania się z mojej miejscowości.  Po drugie to nie jest to dla mnie żaden "krok milowy" w tej dziedzinie postępu w telewizji by latać po pokazach i się tym ekscytować jak dziecko!

Ale Ty to wiesz, bo przynajmniej już raz ci odpisałem w ten sposób na te bzdurne zarzuty.   
Rozumiem jednak, że to co piszesz jest tylko po to by nie odpowiedzieć, nie wyjaśnić skąd te wiadomości o tytułowym telewizorze.
Nie musisz się już wysilać, bo to jasne. To potwierdzam ucieczka w tematy poboczne....  :)

Jasne jak słońce. Skoro tego nie oparłeś na cytowanym z linka tekście (bo to ani test, ani ocena odbioru) ani na własnych obserwacjach to może to być tylko Twoja nieuzasadniona nadinterpretacja zawartości linka.   :)


 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maju napisał:

mam ciekawsze zajęcia niż jazda samochodem kilkaset kilometrów tylko po to by 8K zobacz.

... wystarczy że na ten temat poczytam i już jestem wybitnym specjalistą. Zwłaszcza w temacie wrażeń i spostrzeżeń z oglądania obrazu. 

4 godziny temu, Maju napisał:

potrafiłeś miesiącami pisać bzdury o stosunku NHK do 4K...

Powtarzam, że w pewnym okresie była to oficjalna strategia NHK. Dopiero potem ją zmienili.

4 godziny temu, Maju napisał:

Całą wiedzę o 8K mam tak jak Ty opierać na tym co na pokazach zobaczę

Nie całą. Ale aby wypowiadać się na temat jakie wrażenie robi taki obraz wypadałoby go najpierw zobaczyć.

4 godziny temu, Maju napisał:

to nie jest to dla mnie żaden "krok milowy" w tej dziedzinie postępu w telewizji by latać po pokazach

Natomiast 4K owszem? 

Dziękuję za przyznanie się otwartym tekstem, że tak naprawdę wszystko to Ciebie g..no interesuje, jedynie uwielbiasz uprawiać polemikę dla polemiki i nie zgadzać się z innymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobcat nie ma tu nikogo bardziej pasującego niż Ty do tego miana. 
Gorzej, stosujesz zawsze polemikę dla polemiki, nawet teraz uciekając od tematu wchodząc w stare spory między nami a najgorzej że opowiadasz o tym kompletne bzdury!!

 

17 godzin temu, Bobcat napisał:
22 godziny temu, Maju napisał:

mam ciekawsze zajęcia niż jazda samochodem kilkaset kilometrów tylko po to by 8K zobacz.

... wystarczy że na ten temat poczytam i już jestem wybitnym specjalistą. Zwłaszcza w temacie wrażeń i spostrzeżeń z oglądania obrazu. 

Jeżeli kiedykolwiek wypowiadałem się w sprawie wrażeń to opierałem się na testach sprzętu lub badaniach znawców tematu z NHK! Nigdy też nie stosuję w dyskusji podłej, wyśmiewającej metody wmawiania (tu że się chełpiłem wiedzą) by stworzyć mylne wrażenie!!

17 godzin temu, Bobcat napisał:
22 godziny temu, Maju napisał:

potrafiłeś miesiącami pisać bzdury o stosunku NHK do 4K...

Powtarzam, że w pewnym okresie była to oficjalna strategia NHK. Dopiero potem ją zmienili.

Nie było żadnego okresu, ani strategii.....w pewnym czasie padła medialna wypowiedź że; "planują pominąć 4K, przechodząc od razu na 8K" . Jednak 4K na świecie błyskawicznie zaczęło się rozwijać to i oni zrezygnowali z tego pomysłu......było to lata przed tym jak tu pisałeś o "strategii", "olaniu" przez  NHK 4K. Zaraz potem (a było to w połowie ub. roku) udowodniłem że to kłamstwo, to "odgryzłeś się" kolejną bzdurą pisząc że wprawdzie NHK będzie nadawać 4K to jednak nie ma sprzętu 4K, wszystko rejestruje na sprzęcie 8K!   Mataczysz nadal faktami!   :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Bobcat napisał:
23 godziny temu, Maju napisał:

to nie jest to dla mnie żaden "krok milowy" w tej dziedzinie postępu w telewizji by latać po pokazach

Natomiast 4K owszem? 

Dziękuję za przyznanie się otwartym tekstem, że tak naprawdę wszystko to Ciebie g..no interesuje, j

Znowu dyskutujesz metodą wmawiania, wkładania mi w ust czegoś czego nie powiedziałem.
Zapominasz jak w pierwszym okresie gdy wchodziło 4K pisałem krytycznie o tym?
Teraz stwierdziłem jedynie fakt.....8K   (wcześniej 4K) jest tylko i jedynie kolejną rozdzielczością, małym niewiele znaczącym kroczkiem na drodze do telewizji przyszłości.....nie zamierzam piać z zachwytu nad czymś co nie jest najważniejsze w jakości obrazu!
 

 

18 godzin temu, Bobcat napisał:
23 godziny temu, Maju napisał:

Całą wiedzę o 8K mam tak jak Ty opierać na tym co na pokazach zobaczę

Nie całą. Ale aby wypowiadać się na temat jakie wrażenie robi taki obraz wypadałoby go najpierw zobaczyć.

Nie kwestionuję i nigdy nie kwestionowałem że promocyjne demo 8K może zrobić wrażenie. Znowu wmawiasz by mieć z czym polemizować!?!


Widzę jednak że gdy padnie to na "podatny grunt" to to wrażenie może przesłonić cały świat i potem taki delikwent nie jest już w stanie zrozumieć co straci kupując 55" 8K a chce go oglądać z 2.8m ......nie zrozumie że widzieć będzie to samo co na porównywalnym jakościowo telewizorze 4K. 
I co z tego że widział 8K jak z tego doświadczenia logicznych wniosków nie umie wyciągać....choćby takich że; jakby to 8K nadawało się do takich małych telewizorów to pokazy by na nich robili a nie na największych i tego o czym mówi NHK prekursor 8K na świecie które poleca do mieszkań (jako optymalne) odbiorniki grubo ponad 100 cali.     :)

Nie oczekuję odpowiedzi, kolejnych matactw prawdą które pamiętam z innych tematów.....jak chcesz rozmawiać to na temat! Patrz mój wpis niżej.....
Wczoraj pytałem coś, ale ty wolisz powracać do "zdartej płyty" i prowadzić niekończące się dyskusje z "faktami" wykreowanymi przez Twoją wybujałą wyobraźnię.....nie zamierzam do tego setny raz wracać, nie ze mną te numery!!!

W dniu 15.06.2019 o 07:24, Maju napisał:

To na koniec Drogi  Watsonie wyjaśnij i napisz proszę skąd się ten krytykancki ton wziął w Twoim wpisie gdzie wymieniasz wady tego telewizora co najmniej z taką pewnością jakbyś przeczytał test lub rzeczową ocenę tego odbiornika, lub sam obejrzał go w akcji

Miszcz (błąd pisowni zamierzony) hipokryzji i podwójnych standardów......oceniając tytułowego OLED-a nie musiał widzieć ani nawet czytać jakiegokolwiek testu by mieć o nim jak najgorsze mniemanie a zarzuca innym to że nie widzieli chociaż swoją ocenę opierają na testach i opiniach osób które 8K widziały.....ŻENADA!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maju napisał:

Nie było żadnego okresu, ani strategii.....w pewnym czasie padła medialna wypowiedź że; "planują pominąć 4K, przechodząc od razu na 8K" . Jednak 4K na świecie błyskawicznie zaczęło się rozwijać to i oni zrezygnowali z tego pomysłu..

Rozumiem że uzgadniali wszystko z Tobą i musieli uzyskać Twoją zgodę?

2 godziny temu, Maju napisał:

to wrażenie może przesłonić cały świat i potem taki delikwent nie jest już w stanie zrozumieć co straci kupując 55" 8K a chce go oglądać z 2.8m ......nie zrozumie że widzieć będzie to samo co na porównywalnym jakościowo telewizorze 4K. 

Twoje pieniądze? Więc o czym z ogóle rozmawiamy? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz pisanego????

Napisałem wyraźnie o czym mogę tu z Tobą rozmawiać.....na pewno nie będzie to powtarzanie głupich przepychanek słownych o tym co dla mnie jest wyjaśnione i zamknięte w tym temacie!
Tradycyjnie brniesz w te same powtarzane od miesięcy matactwa.....napisałem i powtarzam nie ze mną te numery a zwłaszcza nie tu!

Masz coś do powiedzenia na zarzuty z końca mojego ostatniego wpisu?
Jak nie to na inny temat tu ze mną nie pogadasz....poniał w końcu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja się podźwignę po takim ciosie? Zarzuty są w najwyższym stopniu niepoważne z uwagi na fakt że ja swoją pierwszą wypowiedź na temat zapowiadanego telewizora OLED 55" za 3999 zł rozpocząłem od słów "wieść gminna niesie". Co dla każdego potrafiącego myśleć jest wystarczającą informacją że powtarzam ploteczki a nie zamieszczam wyniki testu.

22 minuty temu, Maju napisał:

brniesz w te same powtarzane od miesięcy matactwa....

Jakie matactwa? Próbuję uzmysłowić że decyzję na co mam wydać swoją własną kasę podejmuję tylko i wyłącznie ja. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy wystawiony model 8K Sharpa - oglądający są zachwycenie i to bez wyjątku !.
Każdy kto ma kaprys może zamawiać od ręki.

Oledy  Hitachi mają swoich zwolenników i są również zachwyceni.

W klasie cenowej - nic lepszego nie kupią , bo nic lepszego nie ma.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Bobcat napisał:

Zarzuty są w najwyższym stopniu niepoważne z uwagi na fakt że ja swoją pierwszą wypowiedź na temat zapowiadanego telewizora OLED 55" za 3999 zł rozpocząłem od słów "wieść gminna niesie". Co dla każdego potrafiącego myśleć jest wystarczającą informacją że powtarzam ploteczki a nie zamieszczam wyniki testu.

Ploteczek powtarzanie to fakt ale tylko w jednym przypadku (matryca) reszta opinii to nadinterpretacja wymienianych braków tanich telewizorów, bo piszesz co ma lub nie ten telewizor choć autor tekstu z linka i tego tematu tego jednoznacznie nie potwierdza.
Całość, zwłaszcza końcowa wypowiedź świadczy o tym że piszesz jednoznaczną i kłamliwą opinię (podkreślone, wytłuszczone) o tym odbiorniku a nie dywagujesz  nad jego rzekomymi ułomnościami opierając się na pogłoskach. To w ogóle nie wygląda jak powtarzanie plotek...to wyrok!     :))
Cytat;

W dniu 12.06.2019 o 11:04, Bobcat napisał:

Tutaj mamy do czynienia z OLED-em generacyjnie przed ładnych kilku lat choć fabrycznie nowym.

Każda firma produkująca sprzęt ma w asortymencie tańsze serie odbiorników które wchodzą do produkcji w danym roku jako nowości......nie oznacza to od razu że są wiele lat przestarzałe i tak znacząco odbiegają jakością od droższych że nie warto ich kupić.
Więcej, taniejący sprzęt z ub. lat bywa atrakcyjny w kwestii jakość-cena a niektóre  z nich długo są nie do pobicia w tej klasyfikacji. Wiem, bo sam taki niegdyś kupiłem.

A wystarczyło poczekać na jakiś poważny test a jak jesteś sceptyczny, nie wierzysz testom to samemu sprawdzić co to warte za te pieniądze.....po co od razu pisać że to chłam.  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
7 godzin temu, locoloco napisał:

Jest demokracja, każdy ma prawo się wypowiadać...

Tak to prawda ale co najmniej połowa z tych wypowiedzi to wycieczki personalne które zostają bez echa i nikt na to nie reaguje. Rozmowa dawno zeszła z tematu i mało tego @locoloco założyłeś kilka nowych tematów o podobnych ( chwytliwych ) tytułach z których tylko patrzeć a będzie to samo . Dziwię się ogromnie że moderacja nie zwróciła ci z tego powodu uwagi bo jak jestem tu 3 lata tak nie wiedziałem tylu tematów w takim stylu założonych przez jedną osobę.  Masz jedno forum prywatne więc zrozumiałe jest że możesz robić tam co chcesz ( i robisz ) ale dziwię się kto dał ci zielone światło na prywatyzację tego forum . Twoje tematy atakują oczy jak tytuły artykułów w brukowcach a i tak dużo osób daje się na nie złapać i wchodzi w dyskusję tylko po co , jaki tego sens ?

Czysta prowokacja .

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze , po to aby rozmawiać.
Każde forum jest właśnie od tego aby rozmawiać.

Prowokacja ???
Wow.
Widocznie  przebywasz w innym otoczeniu .
Pozdrawiam

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość

(Konto usunięte)

Dobry tytuł na nowy temat loco , nie krempaj się. Już moderacja włosy z głowy rwie a Ty dalej Easy Rider.  Ja wyłapałem punkty plus 10 dniowego bana za przekręcenie nicku a tobie nawet moderatorzy wstydzą się uwagę zwrócić i łączą tematy żebyś nowych nie zakładał. Masz plecy na forum bez dwóch zdań. 

Tak szczerze , jaki masz w tym wszystkim cel ? Oczywiste jest że na teoretycznych orgiach nie zarabiasz jako branża więc po co to robisz ? Lubisz być kontrowersyjny tzn dawać ludziom powody do kłótni samemu stając z boku ?  

Tak jak tu , temat już spadł przez 10 dni to musiałeś podbić jakąś bzdurą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, subfan napisał:

Dobry tytuł na nowy temat loco , nie krempaj się. Już moderacja włosy z głowy rwie a Ty dalej Easy Rider.  Ja wyłapałem punkty plus 10 dniowego bana za przekręcenie nicku a tobie nawet moderatorzy wstydzą się uwagę zwrócić i łączą tematy żebyś nowych nie zakładał. Masz plecy na forum bez dwóch zdań. 

Tak szczerze , jaki masz w tym wszystkim cel ? Oczywiste jest że na teoretycznych orgiach nie zarabiasz jako branża więc po co to robisz ? Lubisz być kontrowersyjny tzn dawać ludziom powody do kłótni samemu stając z boku ?  

Tak jak tu , temat już spadł przez 10 dni to musiałeś podbić jakąś bzdurą. 

swego czasu też zostałem ukarany, bo na dwóch podforach napisałem, że loco spamuje -  w odzewie na jego ewidentny spam na tych podforach. Kara była za to, że powielam tematy...

Ręce opadają, loco robi co chce na audiostereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Coś jest nie teges skoro ostatnie kary były z błahych powodów i to podwójne ( punkty plus ban na 10 dni) jeżeli chodzi o mnie oczywiście a  o panu loco moderacja wypowiada się w ten sposób " chce zrobić 1 wątek bo pewien kolega gotów zakładać 3 tematy dziennie " i tyle w temacie. Gość ma swoje prywatne forum ale widać mu mało i usuwanie niewygodnych postów to nudna rozrywka.  Lepiej podać kilka tematów to może ktoś sobie do oczu znowu skończy.  Bloga sobie załóż człowieku bo nikt nie chce tego czytać ani wchodzić z tobą w polemikę złapany szmatławcowymi tytułami twoich tematów. Proponowałem ankietę ale też moderacja niby nie zauważyła i tak w kółko. 

Nic gorzej mnie nie wk****a na forum jak takie podwójne standardy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę Cię obrażać - bo po co . Lato jest piękne.
Widać nie masz nigdy nic mądrego do powiedzenia, więc uciekasz się tylko do opluwania innych, cokolwiek napiszą.

Taki masz styl i musisz umieć z tym żyć.

Fora są od dzielenia się informacjami, rozmową, czasem kłótnią.
Martwe Fora giną.
A prężne angażują do merytorycznych poszukiwań.
Za Swoje nieudane zabiegi obwiniasz innych ?
 

Wracając do clue tematu -  Hitachi wprowadza nowe modele Oledów, lcd i walczy.
I tak wraca do gry i to w wielkim stylu.

Dziś upadła wielka firma Loewe. - ale to zapewne też oplujesz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Tak , fora są po to żeby się czegoś dowiedzieć pożytecznego czyli tematycznego ( związanego z danym forum itp) a nie biciu piany i podsycania złości i kłótni na byle jaki temat . Przeczytaj nawet jak formułujesz zdania , czytać tego nie idzie bo jednego nie skończysz a już piszesz o czym innym i to w tym samym zdaniu . 

Prężnie angażują do merytorycznych poszukiwań- co to znaczy wogole człowieku.  Merytoryczne poszukiwania oznaczają nieustanne potyczki 3-5 forumowiczów i to nie na 1 czy nawet 4 strony ale ich farmazony można śledzić tygodniami . To nic innego jak dyskusję fantazy na tematy odległe o jakieś 20 lat pasujące do science fiction czy technologi przyszłości mające się nijak do dnia dzisiejszego i kina domowego.

Tak samo co może ludzi obchodzić update 3 czy 6 razy na dzień z życia firm produkujących tv czy inny shit czy że loewe się wychuśtało? 

Nawet nie zwracam uwagi na większość tematów pisanych na forum oczywiście " na temat " ale nóż się w kieszeni otwiera jak widzę rano 5-6 kolejnych z twoim Nickiem jako założycielem i oczywiście złożonymi tytułami mającymi na celu po prostu drażnić i nic więcej.  Tobie nie chodzi o informowanie forumowiczów ale o skrajne emocje , kłótnie,  zadymę itp krew się leje jest ok.

I tak nie trawię Cię człowieku i mówię to otwarcie , nazywaj to opluwaniem jak wolisz. 

Nawet na koniec wpisu kierowanego do mnie nie powstrzymales się od jakiś newsów , ty naprawdę myślisz że masz jakąś misję? Twoja bezkarność pokazuje tylko to że opłacana branża jest bezkarna a porządek na forum ma swoją cenę wskazując cel założenia takowego forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tradycyjnie nic na temat ale śliny Ci nie brakuje.
Wisi mi kogo trawisz kogo nie .
Trzymaj się tematu bo właśnie jesteś dokładnie tym o co obwiniasz innych.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Proponowałem ankietę ale też moderacja niby nie zauważyła i tak w kółko.
Nic gorzej mnie nie wk****a na forum jak takie podwójne standardy ". 
Sorry ...

"Lubisz być kontrowersyjny tzn dawać ludziom powody do kłótni samemu stając z boku ?  "
Na 171 wpisów na różne tematy - 100 na mój temat.
Pozdrawiam

 



 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie dodałem go do ignorowanych i nie muszę oglądać tych wypocin.
Polecam tą metodę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oznacza dokładnie, że umiesz tylko opluwać i nie wnosisz żadnych wartości merytorycznych.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, subfan napisał:

Tzn nie widzisz wtedy jego tematów?  

Tematy niestety widać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie widzisz wtedy jego tematów? 

Temat na liście jest ale jak wejdę to treść jest ukryta.Tutaj też nie widzę jego wpisow, tych kolejnych odpowiedzi.

Jest tylko linijka z informacją (zignorowany post).

 

Jak tu po środku zdjęcia.

 

 

ebc1447dcb5af0474418ca906a4bbfa2.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.