Skocz do zawartości
IGNORED

A jednak się sprzedają - 8K Samsung QLED TV, 8000 sztuk sprzedanych w Korei od premiery.


locoloco

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak się sprzedają - 8K Samsung QLED TV, 8000 sztuk sprzedanych w Korei od premiery.

tv-qled-8k-samsung-8-000-unites-vendues-
Koreańska agencja prasowa Yonhap informuje, że koreański producent Samsung sprzedał 8 000 telewizorów QLED 8K w Korei Południowej od czasu ich dostępności od początku listopada 2018 roku.
Ten wolumen sprzedaży, 8 000 ekranów, stanowi około 1% koreańskiego krajowego rynku telewizyjnego w tym okresie. Samsung twierdzi, że 70% kupujących wybrało telewizor QLED 8K 75 "(191 cm) lub 82" (208 cm).

Samsung powiedział
To interesujące informacje i zgodne z ewolucją zakupów telewizyjnych w pracy już od dwóch lat. Konsumenci coraz częściej faworyzują duże ekrany, aby jak najlepiej wykorzystać pokaz Ultra HD . Przedstawiciel marki powiedział: „Coraz więcej osób korzysta z treści o wysokiej rozdzielczości za pośrednictwem dostawców usług przesyłania strumieniowego wideo i dużych telewizorów. Popyt będzie w przyszłości wzrastał. "

 Dlaczego 8K?
Telewizor 8K Samsung Q900R, telewizja przyszłości już istnieje.
avcesar

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy @Maju, @porlick oraz inni sceptycy już się zaopatrzyli w chusteczki aby otrzeć łzy bezsilnej rozpaczy? 8000 osób w Korei kupiło telewizory 8K nie konsultując tego z nimi. A przecież wystarczyło zajrzeć tu na Forum to by im z lubością uzmysłowili bezsens tego co robią.

Wredne te Koreańczyki swoją drogą. Nie dość że nabyli 8K to jeszcze na dodatek w rozmiarze nie takim, który wymienieni we wstępie byliby w stanie (z największym trudem i obrzydzeniem) zaakceptować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Bobcat, było pisane, że w naszej części świata brak treści i infrastruktury do wyświetlania 8K.

Jeśli masz dane to proszę sprawdź i może się podziel informacją ile % polskiego rynku to tv o przekątnych równych lub większych od 65 cali.

Może warto jeszcze sprawdzić rynek czeski i niemiecki bo są to dla nas jakieś wyznaczniki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co? Bobcatowi wystarcza, że gdzieś na drugim końcu świata, w innych warunkach, 8k zaczyna się sprzedawać. Zanim we wschodniej Europie warunki choć trochę zbliżą się do koreańskich, jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie, a on się przez ten czas bedzie masturbować mentalnie "sukcesem" 8k.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bobcat napisał:

Czy @Maju, @porlick oraz inni sceptycy już się zaopatrzyli w chusteczki aby otrzeć łzy bezsilnej rozpaczy? 8000 osób w Korei kupiło telewizory 8K nie konsultując tego z nimi. A przecież wystarczyło zajrzeć tu na Forum to by im z lubością uzmysłowili bezsens tego co robią.

Wredne te Koreańczyki swoją drogą. Nie dość że nabyli 8K to jeszcze na dodatek w rozmiarze nie takim, który wymienieni we wstępie byliby w stanie (z największym trudem i obrzydzeniem) zaakceptować.

Dla niektórych liczy się że mają ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Bobcat napisał:

Czy @Maju, @porlick oraz inni sceptycy już się zaopatrzyli w chusteczki aby otrzeć łzy bezsilnej rozpaczy? 8000 osób w Korei kupiło telewizory 8K nie konsultując tego z nimi. A przecież wystarczyło zajrzeć tu na Forum to by im z lubością uzmysłowili bezsens tego co robią.

Wredne te Koreańczyki swoją drogą. Nie dość że nabyli 8K to jeszcze na dodatek w rozmiarze nie takim, który wymienieni we wstępie byliby w stanie (z największym trudem i obrzydzeniem) zaakceptować.

No i co się tak silisz na ironię, przecież to głupie co napisałeś a nie śmieszne.
A śmieszne jest to że większość wybiera największe telewizory (70% pow. 75").....i to nie oni są śmieszni tylko Ty bo wybierasz najmniejszy jaki być może będzie produkowany.   :)))

Nigdy nie pisałem że nie będą kupowane telewizory 8K, lub rynek to odrzuci, wprost przeciwnie twierdziłem że za jakiś czas zapewne rynek największych telewizorów będzie o rozdzielczości tylko 8K.
Od początku było wiadomo (prognozy) że rynek wschodni przewidzieli producenci do ekspansji i wiadomo że ta ekspansja wypadła w 2018 roku bardzo słabo, znacznie poniżej oczekiwań, w tym coś drgnęło i piejesz z zachwytu.   :)
Jak nie spadną drastycznie ceny to nie będzie w przyszłym roku wesoło.....ci najbogatsi których stać wymieniać co chwilę telewizor kupią albo już kupili.....a reszta poczeka na niższe ceny.
W artykule jaki podał autor tematu przeczytasz że to zaledwie 1% tamtejszego rynku....a to najdroższe telewizory więc ilościowo te 8000 to w skali kraju wcale nie tak dużo.


Muszę też Ciebie zmartwić, bo tak znienawidzone 4K ma się wciąż lepiej i jakoś to 8K go nie wypiera z rynku. 
Bobcat zanim  to niżej zaczniesz czytać zaopatrz się w chusteczki......koniecznie  :))
 

"Jeśli chodzi o 4K UHD TV, konkluzja jest taka, że stał się już segmentem dojrzałym. Przewidywane z niego wpływy mają wynosić ponad 50% całości rynku TV. W raporcie pojawia się także wzmianka o 8K TV, ale WitsView nie sądzi, że format ten odniesie w tym roku sukces, szacując, że tego typu odbiorniki będą stanowiły 0,2% udziałów w sprzedaży. "
Źródło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maju napisał:

wiadomo że ta ekspansja wypadła w 2018 roku bardzo słabo, znacznie poniżej oczekiwań, w tym coś drgnęło i piejesz z zachwytu.

W 2018 sprzedaż 8K była poniżej oczekiwań. Wtedy Ty piałeś z zachwytu.

2 godziny temu, Maju napisał:

"Jeśli chodzi o 4K UHD TV, konkluzja jest taka, że stał się już segmentem dojrzałym..."

Co nie zmienia faktu że 4K jest przejściówką czyli UHD Ready.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BZDURA do kwadratu.....poczekasz minimum dwa razy dłużej żeby 8K miało taka pozycję na rynku jak teraz 4K.
Wszystko na to wskazuje że tak (albo jeszcze gorzej) będzie przynajmniej w kwestii natywnych materiałów w 8K.....to może pociągnąć za sobą spowolnienie w innych kwestiach.   

25 minut temu, Bobcat napisał:

W 2018 sprzedaż 8K była poniżej oczekiwań. Wtedy Ty piałeś z zachwytu.

Kolejna bzdura, nie możesz zrozumieć że innych i mnie to aż tak nie kręci by każdy sprzedany telewizor 8K odnotowywać jako sukces wprowadzanej technologii dlatego wmawiasz że mam jakąś awersję do postępu w tej dziedzinie.

Pisałeś że 8K szybko wyprze 4K (że ślad po nim nie pozostanie) to podawałem suche fakty które tego w żaden sposób nie potwierdzały.... i nadal nie wróżą tego.   :)
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2019 o 15:10, S4Home napisał:

Dla niektórych liczy się że mają ?

Bobcat ma .... fullHD 42".

Pamietam jak w latach 80-ych masturbowałem sie przy prospektach wszelkiej maści zachodnich klocków audio. Nakamichi Dragon kosztował jedynie 5000 DM więc stać mnie było ... jedynie na masturbację. To były czasy !!!

Widze dzisiaj taka masturbacja jest dalej w modzie.

W dniu 12.06.2019 o 10:52, Bobcat napisał:

W 2018 sprzedaż 8K była poniżej oczekiwań. Wtedy Ty piałeś z zachwytu.

Co nie zmienia faktu że 4K jest przejściówką czyli UHD Ready.

To czym jest fullHD? Niedoróbką?

 

? 

W dniu 12.06.2019 o 07:55, Maju napisał:


A śmieszne jest to że większość wybiera największe telewizory (70% pow. 75").....i to nie oni są śmieszni tylko Ty bo wybierasz najmniejszy jaki być może będzie produkowany.   :)))

Bo dzisiaj zasobniejsi klienci wybierają duże przekątne.

I motorem tego zakupu jest wielkośc (75-85"), a nie 8K. Przy zasobnym portfelu łatwiej sprzedawcy użyć argumentu "lepiej dopłacic x USD i mieć tv "przyszłościowy".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pmcomp napisał:

Przy zasobnym portfelu łatwiej sprzedawcy użyć argumentu "lepiej dopłacic x USD i mieć tv "przyszłościowy".

Telewizor przyszłościowy jest nie tylko 75" - 85" ale również ma rozdzielczość 8K.

1 godzinę temu, pmcomp napisał:

Bobcat ma .... fullHD 42".

I co z tego? Mam. Ale to nie znaczy że będę miał zawsze. Nie widzę powodu aby pozbywać się pełnosprawnego sprzętu (z którego na dodatek jestem zadowolony) przy każdym pojawieniu się jakieś nowości, bo tak trzeba by wymieniać co pół roku. Gdy to co posiadam podziękuje mi za dalszą współpracę kupię coś nowego z najnowszej technologii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bobcat napisał:

I co z tego? Mam. Ale to nie znaczy że będę miał zawsze. Nie widzę powodu aby pozbywać się pełnosprawnego sprzętu (z którego na dodatek jestem zadowolony) przy każdym pojawieniu się jakieś nowości, bo tak trzeba by wymieniać co pół roku. Gdy to co posiadam podziękuje mi za dalszą współpracę kupię coś nowego z najnowszej technologii.

I dlatego dokonujesz publicznej masturbacji w temacie TV 8K liżąc go przez szybę internetu ? . He, he, he ...

Czekaj na 16K. Bedzie wkrótce.

 

Godzinę temu, Bobcat napisał:

I co z tego? Mam. Ale to nie znaczy że będę miał zawsze. Nie widzę powodu aby pozbywać się pełnosprawnego sprzętu (z którego na dodatek jestem zadowolony) przy każdym pojawieniu się jakieś nowości, bo tak trzeba by wymieniać co pół roku. Gdy to co posiadam podziękuje mi za dalszą współpracę kupię coś nowego z najnowszej technologii.

Wreszcie wyszło szydło z worka !!!

Czyli jesteś trollem gawędziarzem. Masz TV 8K dostepny w sklepach ale ... go nie kupujesz. A toczysz boje jakie to 8K jest cacy, najlepsiejsze. Ale nie kupujesz bo stary czajnik wciąż działa.

To trzeba leczyć !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, pmcomp napisał:

I dlatego dokonujesz publicznej masturbacji w temacie TV 8K liżąc go przez szybę internetu ? . He, he, he ...

Czekaj na 16K. Bedzie wkrótce.

 

Wreszcie wyszło szydło z worka !!!

Czyli jesteś trollem gawędziarzem. Masz TV 8K dostepny w sklepach ale ... go nie kupujesz. A toczysz boje jakie to 8K jest cacy, najlepsiejsze. Ale nie kupujesz bo stary czajnik wciąż działa.

To trzeba leczyć !!!

Tak. 8K jest cacy. Napisałem że nie wymieniam dla samej wymiany gdyż nie uznaję sztuki dla sztuki. Warunkiem zakupu czegoś nowego jest podziękowanie mi za dalszą współpracę tego co mam obecnie.  I wtedy będą to telewizory 8K.

Niestety z Tobą nie da się normalnie rozmawiać. Znowu próbujesz prowokować pyskówkę. W przeciwieństwie do poprzedniego razu nie dam się obecnie sprowokować, natomiast Twoje dalsze próby prowokowania czy rozmowy w stylu aroganckim będą każdorazowo zgłaszane Moderacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszysz czy obiecujesz? Bo podobnie zachowujesz się w temacie 8K. Jak dziecko w piaskownicy albo ... raczej we mgle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bobcat napisał:

Niestety z Tobą nie da się normalnie rozmawiać.

Czyżby jego stanowisko było zbyt logiczne, a argumenty za silne???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, porlick napisał:

Czyżby jego stanowisko było zbyt logiczne, a argumenty za silne???

Nie chodzi o stanowisko i argumenty, tylko kpiąco-lekceważący, arogancki i pogardliwy sposób prowadzenia rozmowy. Jemu nie zależy na wymianie zdań, a wyłącznie na sprowokowaniu pyskówki.

1 godzinę temu, pmcomp napisał:

Straszysz czy obiecujesz?

Uprzedzam. Decyzja należy do Ciebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bobcat napisał:

 

Uprzedzam. Decyzja należy do Ciebie.

Pokaż orzeszki, dajesz chłopie ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pmcomp napisał:

Bo podobnie zachowujesz się w temacie 8K.

Jak się zachowuję w 8K? Zupełnie niepotrzebnie dałem się wtedy sprowokować do (Twojej ulubionej) pyskówki, za co "zarobiłem" punkty karne. Pyskówka była z Tobą, moje epitety pod  Twoim adresem, więc jak myślisz: kto zgłosił do Moderacji? Krasnoludki?

Więc się zachowałeś w sposób jaki mnie teraz zarzucasz. Podwójne standardy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bobcat napisał:

Nie chodzi o stanowisko i argumenty, tylko kpiąco-lekceważący, arogancki i pogardliwy sposób prowadzenia rozmowy.

Czyli ma rację popartą argumentami. To ok, nie mam więcej pytań.

2 godziny temu, Bobcat napisał:

Zupełnie niepotrzebnie dałem się wtedy sprowokować do (Twojej ulubionej) pyskówki,

Pmcomp też lubi pyskówki???

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, porlick napisał:

Czyli ma rację popartą argumentami. To ok, nie mam więcej pytań.

To jest Twoja (nad)interpretacja. Ja wyłącznie powiedziałem że w tym momencie w ogóle nie poruszam tego aspektu, lecz wyłącznie formę prowadzenia rozmowy i styl używanej w niej narracji.

13 minut temu, porlick napisał:

Pmcomp też lubi pyskówki???

Nie zauważyłeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Zauważyłem, że uważasz, że pyskowki lubią wyłącznie ci, ktorzy mają inne zdanie- zwłaszcza rozsądne i umotywowane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się, że to jest forum technologiczne do poruszania zagadnień merytorycznych.

A ty jak zwykle jak wiedzy i argumentów brak przechodzisz na poziom osobistych wycieczek.

 

Podsumuję kilka miesięcy poruszanych zagadnień przez Bobcata:

było - 8K jest już u naszych bram, jest najlepsze, najlepsza jakość, szczęka opada (o odległościach juz nie piszę)

jest - 8K weszło "pod azjatyckie strzechy" a TV są dziś do kupienia w Europie i ... Bobcat stwierdza, że to wspaniałe, wielbione i wychwalane pod niebiosa 8K jest mu całkowicie niepotrzebne bo jego stareńki LCD fullHD 42" wspaniale odbiera (PS. mam przedwojenne radio mojej babci, które ciągle odbiera, reflektujesz?) (o jego opiniach, nie wiedzy, nt. 4K nawet nie wspominam ... bio to przejściówka.

 

Czy to ja mam cos nie tak pod sufitem czy Bobcat? Czy to się czasem nie nazywa schizofrenia? Powtórzę, lecz się chłopie. Albo przeproś tu i zaraz wszystkich, że wywołałeś wojnę 8K w szklance wody, a teraz próbujesz się rakiem wycofać zamiast powiedzieć ... przepraszam.

A jak nie to kupuj TV 8K zaraz, starego na smietnik i pisz jak jest z tym 8K z Twoich doświadczeń w Twoim domciu.

 

Bobcat ... przejściówka jesteś TY sam. Albo nie masz kasy albo kochasz się mondralować. Dowód: jak 8K jest już do kupienia to ... Bobcat zmienia zdanie, he, he, he, he ...

2 godziny temu, Bobcat napisał:

Pyskówka była z Tobą, moje epitety pod  Twoim adresem, więc jak myślisz: kto zgłosił do Moderacji? Krasnoludki?

 

Jak widzę, wiedzy o 8K brak i ... do orzeszków lupa potrzebna ;).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pmcomp napisał:

TV są dziś do kupienia w Europie

55"? Gdzie? Bo taka wielkość mnie interesuje. Na razie są tylko w zapowiedziach.

Godzinę temu, pmcomp napisał:

jest najlepsze, najlepsza jakość

Potwierdzam.

Godzinę temu, pmcomp napisał:

Bobcat stwierdza, że to wspaniałe, wielbione i wychwalane pod niebiosa 8K jest mu całkowicie niepotrzebne

Gdzie tak stwierdziłem? Jednoznacznie napisałem że następny sprzęt będzie 8K.

Godzinę temu, pmcomp napisał:

jego stareńki LCD fullHD 42" wspaniale odbiera

Stareńki? I nie tylko LCD. Druga jest plazma.

Godzinę temu, pmcomp napisał:

Czy to ja mam cos nie tak pod sufitem czy Bobcat? Czy to się czasem nie nazywa schizofrenia? Powtórzę, lecz się chłopie. 

Ordynarny atak personalny z użyciem obraźliwych epitetów zgłoszony gdzie trzeba.

1 godzinę temu, pmcomp napisał:

teraz próbujesz się rakiem wycofać zamiast powiedzieć ... przepraszam.

Z niczego się nie wycofuję a przepraszać nie zamierzam gdyż nie mam za co.

1 godzinę temu, pmcomp napisał:

A jak nie to kupuj TV 8K zaraz, starego na smietnik i pisz jak jest z tym 8K z Twoich doświadczeń w Twoim domciu.

O tym co mam zrobić będę decydował wyłącznie ja sam.

1 godzinę temu, pmcomp napisał:

Jak widzę, wiedzy o 8K brak

U Ciebie? Zgoda.

1 godzinę temu, pmcomp napisał:

do orzeszków lupa potrzebna

Podesłać? Musiałbyś powiedzieć jakie lubisz i na jaki adres wysłać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze sobie selektywnie pocytuj.

Powiększ jaja i zgłos mnie do moderacji. Jaj to ty Bobcat nie masz (lupa niepotrzebna bo NIC nie pokaże), za to wielką gębę, he, he, he ...

 

EOT.

Szkoda mojego czasu. Miesiąc się nie odzywałem, moge i dłużej. Ty jesteś niereformowalny. EGO jak stąd na Hawaje. Dwa samochody potrzebne do transportu, w jednym TY, w drugim twoje EGO. I broń Boże nie otwierać drzwi drugiego auta. Limuzynowa Szydło przy tobie to malutka Pani Pikuś.

EGOTroll.

 

PS. o 55" 8K możesz zapomnieć. Takich nie bedzie bo z powodu odległosci nie mają sensu bytu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pmcomp napisał:

o 55" 8K możesz zapomnieć. Takich nie bedzie bo z powodu odległosci nie mają sensu bytu. 

Już są zapowiedziane. Widać wielcy tego (elektronicznego) świata nie konsultowali sprawy z Tobą. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają, pewnie, że mają!

Jako monitory dla maniaków gier- jak sobie postawi przed nosem, na biurku to mucha nie siada!

Innych zastosowań dla tv 8k 55' nie widzę...

No może jeszcze dla bobcata- jak sobie powiesi na ścianie i postawi kanapę w odległości rekomendowanej przez NHK, to... nie będzie miał co z nogami zrobić. ?????????

Chyba, że darzy 8k takim uwielbieniem, że będzie przed tv klęczał, wtedy odległość oglądania bedzie ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bobcat napisał:
13 godzin temu, pmcomp napisał:

TV są dziś do kupienia w Europie

55"? Gdzie? Bo taka wielkość mnie interesuje. Na razie są tylko w zapowiedziach.

Na razie mamy okres "liczenia jeleni".....jak stwierdzą że jest ich dostateczna ilość ruszą z produkcją....nie martw się.   :)

Bardziej powinieneś się martwić tym że takie 8K dla ubogich może nie mieć wszystkich bajerów i jakości obrazu do której Ciebie przyzwyczaili na pokazach,  na którą tak bardzo liczysz a bez której 8K na 55" z 2.8 m nie będzie niczym się różnić od dobrego 4K.    :))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  

Wygląda na to że będą produkować małe 8K dopiero po 2021 roku (prognoza z lutego 2018 r)....zastanawia mały procent telewizorów pow. 80 cali i rosnący procent mniejszych.  :)
Ciekawe czy w nowszych prognozach te proporcje pozostaną czy procent tych największych wzrośnie.   
Podchodzę sceptycznie do tych badań bo co chwila życie weryfikuje te dane.
image.thumb.png.240762be893a55757582014dfd7b658c.png

Tak prognozowano dawniej, jak w 2018 r. podałem wyżej a jak wyglądało to w ub. roku, pamiętamy że słabo.....teraz znowu zaczyna się optymistycznie o tym pisać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Maju napisał:

 

Tak prognozowano dawniej, jak w 2018 r. podałem wyżej a jak wyglądało to w ub. roku, pamiętamy że słabo.....teraz znowu zaczyna się optymistycznie o tym pisać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bo trzeba nakręcać rynek wszelkimi mozliwymi sposobami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maju napisał:

zastanawia mały procent telewizorów pow. 80 cali i rosnący procent mniejszych

Czyli jednak. Jak to się ma do sformułowanej tutaj tezy że 8K to wyłącznie ma giga-ekranach? Rynek po raz kolejny zweryfikował Wasze "mądrości".

1 godzinę temu, Maju napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No patrz Pan. Rynek 4K ledwo się zaczął już się przesycił? A nie mówiłem że to przejściówka? Co na to forumowi mądrale i teoretycy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.