Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  386 członków

Audio Physic Klub
IGNORED

Fan-Club Audio Physic


krzyżak

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Cieszę się , że drugie podejście wypaliło i są pierwsi klubowicze :)

Jeśli chodzi o AP to naprawdę mogę się nazwać fanem.

Myślę, że ten wątek sprawi wiele radości i pomocy zarówno

posiadaczom jak i osobom , które dopiero zaczynają przygodę

z Audio Physic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Cieszę się , że drugie podejście wypaliło i są pierwsi klubowicze :)

 

No, pewnie, że fajnie jest być w gronie fanów czegokolwiek to dotyczy,

tylko o czym tu pisać, jak wszyscy mamy AP i jest zajebiście idealnie?

 

może być nudno :D no chyba, że komuś przyjdzie do głowy zmiana

skrzynek, to go będziemy linczować, i już nie będzie nudy i marazmu ;)

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>No faktycznie nudnawo ...... :) wszyscy zasłuchani:)

 

Zasłuchani a jakże :) ja tym bardziej, bo w winyl poszedłem i znoszę

codziennie kilkanaście asfaltów, to mam co robić, że hej :D

Odbudować kilkaset krążków zbieranych naście lat przed dwudziestu

laty, to jest wyzwanie, ale zaparłem się i dam radę!

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ... to ja też się wpiszę :o) tak, żeby nie było nudno.

 

Moja przygoda zaczęła się ~9 lat temu, gdy usłyszałem AP Spark 2 w Gdyni u Duchińskiego, który niestety już nie działa. Wtedy nie miałem kasy (początek drogi zawodowej) na te maleństwa. A na prawdę czarowały. Tego brzmienia się nie zapomina.

 

Teraz gram na AP Virgo 2 i ... wiem, że wybrałem dobrą drogę.

... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

>>bamarek

 

moje graja z DIY 6P14PEW.

 

Gora - czysta, aksamitna, nienatarczywa. Troche przycieta w najwyzszych zakresach ale dla mnie OK (moze to byc tez efekt slabego CD, niestety wciaz szukam)

 

Srednica - gesta, ciepla nawet jak na lampe, wypchnieta, pelna szczegolow.

 

Dol - schodzi nisko ale troche sie rozlewa.

 

Dynamika - no tu troche gorzej. Nie jest to sprzet do sluchania agresywnych kawalkow. Metallica brzmi jakby chlopaki grali na kacu. Moze KT88 bylyby tu lepsze ? Slychalem moje AP z Naimem CD5i-2 + Nait 5i-2 i bylo, pod tym wzgledem, zdecydowanie lepiej, ale dla mnie za chlodno i za malo przestrzennie. W najblizszym czasie bede mial na 2 tygodnie AKAI AM-57 (80Watt) to moge sie podzielic wrazeniami.

 

Przestrzen - z tego AP slyna. Muzyki slucha sie bedac otoczonym dzwiekiem. REWELKA !!!

 

W "swiatku" moze ten dzwiek nie bedzie uchodzil za ideologicznie sluszny ale mnie cieszy kazda plyta wkladana odtwrzacza i chyba o to w tym wszystkim chodzi.

 

powodzenie w pogoni za kroliczkiem ;-)

 

pozdrawiam

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marox, dozbieraj trochę i kup AP Spark 2 takie jak na obrazku :o)

post-1198-100004742 1208612875_thumb.jpg

... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marox

Właściwie to nawet nie wiem jak grają Sparki monitorki więc ciężko mi coś doradzić.

Jest to bardzo stara konstrukcja pewnie warta max 1000 zł. Widzę ,że są na ebey.de -warto popatrzyć

i będzie coś więcej wiadomo. Mimo wszystko chyba jednak lepiej zacząć od małych podłogówek takich jak Sparki 2-3 czy Yara.

 

Pozdr. Krzyżak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urni->

Mysle, ze gora to chyba jedyny minus (jesli mozna to nazwac minusem) kolumn AP. Jest bardzo dobrze ale nie idealnie moim zdaniem. Nawet uzywajac srebrnych kabli nie mam wrazenia ze gora jest dostatecznie wyeksponowana.

 

Co do lampy to obawiam sie nieco o odpowiednia dynamike ale pewnie i tak sprobuje.

 

A tak w ogole to wlasnie zakupilem dodatkowo jeszcze Stepy i jestem w szoku jak niewiarygodna scene potrafia stworzyc kolumny wielkosci Tannoy M1. No i te wokale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Sprawdźcie sobie ustawienia swoich kolumn

 

Sprawdziłem i mam prawidłowo, pamiętam jak ustawiałem, to jakoś właśnie dziwnie

zwróciłem uwagę na to i ustawiłem prawidłowo, kierując się intuicją :)

Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

kolumna lewa - lewe ucho

kolumna prawa - prawe ucho

 

ma to znaczenie przy konstrukcjach o budowie niesymetrycznej (głośniki zamontowane nie w osi kolumny, basowiec na ściance bocznej jednej, itp ...)

... żeby był jakiś porządek i sens tego wszystkiego nieznanego i tajemniczego, stworzył człowiek bogów, osadził ich w miejscach niedostępnych i ich mocom oddał swój los ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Najnowszy GO bar przypomina legendarny miecz starannie wykuty dla Kensei.

    iFi Audio to brytyjska firma założona w 2012 roku, znana z wysokiej jakości przetworników cyfrowo-analogowych (DAC) i wzmacniaczy słuchawkowych. Ich mobilne rozwiązania umożliwiają poprawę jakości dźwięku na urządzeniach przenośnych. Firma wyróżnia się innowacyjnym podejściem do projektowania, wykorzystując komplet najnowszych technologii i lata doświadczenia. Swoją sławę zawdzięczają produktom, które zapewniają wysoką jakość wykonania i świetne brzmienie, a to wszystko w bardzo dobrych cenach.

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Nowości | Testy | Inne

    Bilety | BAJM 45 TOUR

    O wydarzeniu Największe hity, mega emocje i najlepsza zabawa czyli 45-lecie zespołu BAJM - to będzie trasa roku 2024! Szykuje się totalne szaleństwo! Bajm bilety na jubileuszową trasę koncertową już w sprzedaży.   45-lecie zespołu Bajm Fenomen zespołu Bajm to właśnie ponadczasowa muzyka i emocje, które łączą pokolenia. Ich hity bujają wszystkich bez wyjątku. A głos Beaty przeszywa i przyprawia o gęsią skórkę nawet największych twardzieli. Trasa 45 lecia to muzyczna podróż prz

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy 1

    Bilety | Dawid Podsiadło

    O wydarzeniu Dawid Podsiadło postanowił zrobić swoim fanom wyjątkowy świąteczny prezent i ogłosił kolejny stadionowy koncert. 8 czerwca 2024 wystąpi na Tarczyński Arena Wrocław.    Trasa stadionowa Dawida Podsiadło Po historycznym występie na PGE Narodowym dla 80 tysięcy widzów, Dawid Podsiadło idzie za ciosem i zaprasza na trasę stadionową ze sceną 360 stopni!  W sobotę 26 sierpnia PGE Narodowy, który był współorganizatorem wydarzenia, przyciągnął rekordową publiczność.

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy 1

    Bilety | Piotr Rubik „Niech mówią że to nie jest miłość”

    O wydarzeniu Koncert Piotra Rubika „Niech mówią że to nie jest miłość” - najpiękniejsze piosenki o miłości - to trzeba usłyszeć na żywo! Piotr Rubik, Orkiestra Symfoniczna Filharmoników Jeleniogórskich, Wrocławski Chór Akademicki pod dyrekcją Alana Urbanka oraz 4 znakomitych Solistów. Ponad 60 osób na scenie! Bilety na koncerty Piotra Rubika już w sprzedaży.  Piotr Rubik koncerty Niech mówią że to nie jest miłość Piotr Rubik wraz Dolnośląską Orkiestrą Symfoniczną Filharmoników Jel

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy

    Bilety | Open'er Festival 2024

    O wydarzeniu Gunna, jedna z najważniejszych postaci współczesnego amerykańskiego hip-hopu, której wszystkie dotychczasowe albumy trafiły do Top 3 sprzedaży w USA, wystąpi 3 lipca na Orange Main Stage! Kim Gordon, absolutna ikona światowej alternatywy i jedna z najbardziej charyzmatycznych rockowych osobowości ostatnich dekad, której najnowszy solowy album „The Collective” ukaże się już w tym tygodniu, wystąpi na Alter Stage 3 lipca Amaarae - muzyczna perła, której ostatnia płyta „

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.