Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  386 członków

Audio Physic Klub
IGNORED

Fan-Club Audio Physic


krzyżak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Riczi75 napisał:

Murowany , dobry produkt na sprzedaż ?

Raczej dobry głośnik za swoją cenę. Nie nastawiam się na zarobek. Jak wyjdę na 0, to jestem kontent. Zawsze wystawiam za realną cenę i sprzedaję, jednak tym razem wystarczyły 3dni. Polecam T6 do max 25m, to były świetne chwile ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośniki w domu wyglądają bardzo skromnie , choć bardzo ładnie ( Ebony High Gloss)

Bardzo szczegółowe 

Narazie napędza je amplituner Yamaha RX-A 7030 , ale myślę że mogłoby być lepiej 

Poszukuję wzmacniacz z wejściem na końcówkę mocy aby mogły grać również w systemie kina domowego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, piomisk napisał:

Głośniki w domu wyglądają bardzo skromnie , choć bardzo ładnie ( Ebony High Gloss)

Bardzo szczegółowe 

Narazie napędza je amplituner Yamaha RX-A 7030 , ale myślę że mogłoby być lepiej 

Poszukuję wzmacniacz z wejściem na końcówkę mocy aby mogły grać również w systemie kina domowego 

Pomyliły mi się generacje Avanti... te twoje to taki odpowiednik Tempo 25, więc nawet dobrej klasy 100W wzmacniacz da rady, choć im mocniejszy, tym lepiej ? "Prawdziwe Avanti" sprzed uproszczenia obudowy i zlecenia produkcji Chińczykom to były kolosy, większe od Scorpio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dołączam do kluby z kolumnami Yara Evolution, tutaj opisałem moje wrażenia z odsłuchu

Ogólnie mam poczucie, że brzmienie tych kolumn jest stworzone pod mój gust, nie mogę się oderwać od słuchania muzyki ?, odsłuch moich ulubionych kawałków sprawia jeszcze większą przyjemność. Bardzo mi się podoba bas w tych kolumnach zwarty, ale o dziwo potrafiący kiedy trzeba ładnie zejść do dołu i zawibrować, pięknie są odtwarzane detale,  wspaniała stereofonia, a kolumny grają dźwiękiem w sam raz nie za ostrym i nie za wolnym, dobrze wypośrodkowane. Ciężko mi znaleźć jakieś minusy, bo to jak na razie najlepsze kolumny jakie słuchałem.

Już myślę nad zbieraniem kasy na jakiś model wyżej z tej firmy, za czym się mam oglądać aby ponownie zrobić odczuwalny krok do przodu jeżeli chodzi o jakość dźwięku? W grę wchodzą używki w budżecie do 4tys. zł, w tej kwocie widziałem np. Classic 5, nie wiem czy w tej kwocie zmiana kolumn przyniesie znaczną poprawę? Dodatkowo ogranicza mnie pokój 12m2 i maksymalnie mogę wstawić kolumny 25cm głębokie.

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Prewwit napisał:

Witam,

Dołączam do kluby z kolumnami Yara Evolution, tutaj opisałem moje wrażenia z odsłuchu

Ogólnie mam poczucie, że brzmienie tych kolumn jest stworzone pod mój gust, nie mogę się oderwać od słuchania muzyki ?, odsłuch moich ulubionych kawałków sprawia jeszcze większą przyjemność. Bardzo mi się podoba bas w tych kolumnach zwarty, ale o dziwo potrafiący kiedy trzeba ładnie zejść do dołu i zawibrować, pięknie są odtwarzane detale,  wspaniała stereofonia, a kolumny grają dźwiękiem w sam raz nie za ostrym i nie za wolnym, dobrze wypośrodkowane. Ciężko mi znaleźć jakieś minusy, bo to jak na razie najlepsze kolumny jakie słuchałem.

Już myślę nad zbieraniem kasy na jakiś model wyżej z tej firmy, za czym się mam oglądać aby ponownie zrobić odczuwalny krok do przodu jeżeli chodzi o jakość dźwięku? W grę wchodzą używki w budżecie do 4tys. zł, w tej kwocie widziałem np. Classic 5, nie wiem czy w tej kwocie zmiana kolumn przyniesie znaczną poprawę? Dodatkowo ogranicza mnie pokój 12m2 i maksymalnie mogę wstawić kolumny 25cm głębokie.

Pozdrawiam Wszystkich

Witam w klubie! W 12m, to raczej żadne podlogowki nie zagrają, może ewentualnie sitara 25, zmieszczą sie w budżecie i będzie poprawa... choć nie wiem, czy nie zadudnią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, u mnie Yary właśnie grają bardzo dobrze w tym pokoju, próbowałem monitorów z basem porażka. Podłogówki nie za duże sprawdzają się w moich warunkach. Dodam że nie mam pogłosów w pokoju, cała podłoga dywan, na ścianach tapeta, dwa duże obrazy z płótna, w oknie firanka, myślę że to właśnie pozwala podłogówkom ładnie grać u mnie.

Te Sitary 25 ciekawe , może wiesz czy też mają podobny charakter brzmienia do Yar, najbardziej nie lubię kolumn o ostrej górze, po  dłuższym czasie męczących? Co myślisz, że by się polepszyło w stosunku do Yara?

Edytowane przez Prewwit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Prewwit napisał:

najbardziej nie lubię kolumn o ostrej górze, po  dłuższym czasie męczących...

AP Sitary 25 spełnią Twoje oczekiwania, chociażby z racji zastosowanego w jubileuszowej serii "25" nowego i udoskonalonego głośnika wysoko-tonowego.

Edytowane przez Maraudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Prewwit napisał:

Cześć, u mnie Yary właśnie grają bardzo dobrze w tym pokoju, próbowałem monitorów z basem porażka. Podłogówki nie za duże sprawdzają się w moich warunkach. Dodam że nie mam pogłosów w pokoju, cała podłoga dywan, na ścianach tapeta, dwa duże obrazy z płótna, w oknie firanka, myślę że to właśnie pozwala podłogówkom ładnie grać u mnie.

Te Sitary 25 ciekawe , może wiesz czy też mają podobny charakter brzmienia do Yar, najbardziej nie lubię kolumn o ostrej górze, po  dłuższym czasie męczących? Co myślisz, że by się polepszyło w stosunku do Yara?

Głośniki jak Tempo 25 i Scorpio 25, tylko brak bocznych basowych. To bardzo udane kontrukcje, do małych pomieszczeń jak znalazł. Nie grają ostro, a myślę że jakość srednicy i wyższego basu nieporównywalna do yar, w dodatku mają piękną stolarkę i oryginalny kształt...

Edytowane przez baksiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie! W 12m, to raczej żadne podlogowki nie zagrają, może ewentualnie sitara 25, zmieszczą sie w budżecie i będzie poprawa... choć nie wiem, czy nie zadudnią...

 

 

Tylko gdzie Sitarę 25 można kupić za 4000 zł ? . Awykonalne . 

Sitarę i owszem ale na pewno nie kupi modelu Sitara 25 w tym budżecie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Riczi75 napisał:

choć nie wiem, czy nie zadudnią...

Trochę się właśnie obawiam kolumny na dwóch wooferach w moim pokoju jak to się sprawdzi, bo wcześniej miałem Polk T50 i też jak Yara miał jeden woofer, też grał dobrze i nie było żadnego buczenia. Nie wiem czy dla mnie nie  były by bezpieczniejsze kolumny Classic 5 taka sama budowa jak Yar. Pytanie jak te Classici grają?

Przeglądałem stare ogłoszenia  na hifishark.com to Sitara 25 najtaniej były za 4300-4500 lekko budżet mogę nagiąć ?, a Classic 5 za 3500-4000.

 

Edytowane przez Prewwit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Prewwit napisał:

Trochę się właśnie obawiam kolumny na dwóch wooferach w moim pokoju jak to się sprawdzi, bo wcześniej miałem Polk T50 i też jak Yara miał jeden woofer, też grał dobrze i nie było żadnego buczenia. Nie wiem czy dla mnie nie  były by bezpieczniejsze kolumny Classic 5 taka sama budowa jak Yar. Pytanie jak te Classici grają?

Przeglądałem stare ogłoszenia  na hifishark.com to Sitara 25 najtaniej były za 4300-4500 lekko budżet mogę nagiąć ?, a Classic 5 za 3500-4000.

 

Można kupić wcześniejszą wersję, jednak z tanią elektroniką może zagrać ostrzej. Realnie zza granicy bez naginania budżetu kupisz. Ceny transakcji to nie ceny wywoławcze... classic to bicie kasy na renomie marki. Ta seria nie ma wiele wspólnego z wyższą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki panowie . Realnie zakup 25tek za tą kase to mżonka wiem coś na ten temat . I oczywiście nie bierzecie pod uwagę ptzesyłki do kraju . Przy obecnych  kursach walut , to na bank nie do ogarnięcia . Ostatnio na Olx pojawiły sie na trzy cztery dni prze sprzedażą przez Baksia swoich Tempo VI , własnie Tempo VI z Lublina za 4200 zł . Oczywiscie jeden dzień i po ogłoszeniu . Ale czy to znczy że Tempo VI chodzą po 4200 zł. Nic podobnego . Można trafić na taki łud szczęścia a można czekać miesiacami i nie doczekać się kolumn w takich cenach. 

Miałem Sparki i porównywałem je bezpośrednio z Tempo VI które jeszcze mam . I Sparki w twoim pomieszczeniu zagrają rewelacyjnie i nie będziesz miał problemu z dudnieniem . Spark reprezentuje tą samą przestrzeń co Tempo VI tylko dół pasma jest inny , ale w 12m2 zagrają aż za dobrze .

A Spark V bo o nich mówiłem to ten sam wygląd co Sitara i Sitara 25 i niemal to samo granie a wydatek około 3000zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Riczi75 napisał:

Sorki panowie . Realnie zakup 25tek za tą kase to mżonka wiem coś na ten temat . I oczywiście nie bierzecie pod uwagę ptzesyłki do kraju . Przy obecnych  kursach walut , to na bank nie do ogarnięcia . Ostatnio na Olx pojawiły sie na trzy cztery dni prze sprzedażą przez Baksia swoich Tempo VI , własnie Tempo VI z Lublina za 4200 zł . Oczywiscie jeden dzień i po ogłoszeniu . Ale czy to znczy że Tempo VI chodzą po 4200 zł. Nic podobnego . Można trafić na taki łud szczęścia a można czekać miesiacami i nie doczekać się kolumn w takich cenach. 

Miałem Sparki i porównywałem je bezpośrednio z Tempo VI które jeszcze mam . I Sparki w twoim pomieszczeniu zagrają rewelacyjnie i nie będziesz miał problemu z dudnieniem . Spark reprezentuje tą samą przestrzeń co Tempo VI tylko dół pasma jest inny , ale w 12m2 zagrają aż za dobrze .

A Spark V bo o nich mówiłem to ten sam wygląd co Sitara i Sitara 25 i niemal to samo granie a wydatek około 3000zł ?

Ale poprzednie sitary kupi sobie w PL na luzach za 3kzl, bez okazji, a zaoszczedzony szmal wyda na lepszy wzmak i zagra tak, jak sitara 25, albo lepiej! Osobiście wybieram AP z kopułką, w których góra jest lepsza do ostrej muzyki, oczywiście z lepszą elektroniką, z tanią zagrają ostro, one po prostu nie maskują wad tejże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Sitary to wydatek 3500+. Za około 3000 zł kupi Sparka V bez okazji. SparkV przy Tempo Vi według mnie i nie tylko góre i średnice ma świetna . Ponieważ wczesniej grałem na Scorpio 25 i Tempo VI to byłem wręcz w szoku że Sparki nie ustępują w zakresie średnicy i góry od Tempo Vi i myślę że zastosowanie nowych głośników w konstrukcji Sitar TVI nie przynosi aż takiej różnicy aby dopłacać 1500-2500 do Sitar czy Sitar25. 

Ale zgodzę sìe że lepiej dołożyć te pieniążki na do mocnego wzmaka . Im więcej wacików tym lepiej przy AP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak przy Spark 5 wypadają Spark 3? Czy taka wymiana na Sparki da znaczną poprawę w stosunku do Yar? Jeżeli jest to porównywalna jakość dźwięki Sparków do Sitary czy Sitary 25, na mocy basu mi nie zależy ten co jest teraz już mi styka, to wolę nie wydawać więcej.

Edytowane przez Prewwit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Sparka 3 nie słuchałem więc nie wypowiem się co do różnic . Tutaj mogę jedynie powiedzieć że nowsze konstrukcje wyglądają bardziej świeżo . Myślę że w przedziale 3-4 tysiace warto jeszcze rozpatrzyć starszego Superiora z basowcem po boku chociaż jeżeli na basie Ci nie zależy to myślę że to co masz w zupełnosci wystarczy . Ja po doświadczeniu ze SparkV i TempoVI które już ma nowsze głośniki jak Sitara nie dopłaciłbym do zakupu Sitar. Ale SparkV w małym pomieszczeniu musi zagrać pięknie .

Swoje Sparki sprzedałem osobie która budowała swój kolejny system w biurze . Wiedział co kupuje i nie zależało mu na odsłuchu bo miał już wcześniej te kolumienki. Chciał przestrzeni i one mu to na pewno dały.

20 minut temu, Prewwit napisał:

A jak przy Spark 5 wypadają Spark 3? Czy taka wymiana na Sparki da znaczną poprawę w stosunku do Yar? Jeżeli jest to porównywalna jakość dźwięki Sparków do Sitary czy Sitary 25, na mocy basu mi nie zależy ten co jest teraz już mi styka, to wolę nie wydawać więcej.

A jaki masz wzmacniacz ? Tu upatrywałbym poprawy gry systemu . Jak pisałem już wyżej mocny wzmak do AP to podstawa. Yamaha AS2100 ma 90W /8 omah nie napędza APków tak dobrze jak na przykład Meridian 557, Hegel H2 , Audio Gd Master 3 czy TOA P300D . Na tych wzmakach grywam i grywałem i one dają radę bardzo dobrze . Kwestia jeszcze tylko czy bardziej zależy Ci na selektywnosci i dynamice czy raczej na muzykalności i wyrównanych pasmach . 

Wzmak i zasilanie to podstawa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Sitary25 przez  2 lata. Grały u mnie w 20m, przestrzeń,lokalizacja instrumentów-bardzo dobrze.Bas ( w moim metrażu) im bliżej ściany ,tym lepiej. Sprzedałem z jednego powodu za ok 3500zł (dokładnie nie pamiętam) 2 lata temu. Tym jedynym powodem były wysokie tony, schowane ,przytłumione jak zza koca. Każdy lubi co innego, jak dla mnie przygoda z AP się zakończyła.

Pozdrawiam.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram na Onkyo tx-8150 źródło Xonar ST zmienione opampy pod mój gust, dla mnie gra to przyjemniej od wzmacniacza Sony 570ES który dalej posiadam, w przyszłości pewnie zmienię na lepszy. Na razie bardziej mi zależy na lepszych kolumnach, bo one jednak dają najwięcej do brzmienia. Pomyślę o tych Sparkach 3 i 5, audioburak pisał że w 3 jest lepsza wysokotonówka niż w moich.

10 minut temu, misiek x napisał:

Miałem Sitary25 przez  2 lata. Grały u mnie w 20m, przestrzeń,lokalizacja instrumentów-bardzo dobrze.Bas ( w moim metrażu) im bliżej ściany ,tym lepiej. Sprzedałem z jednego powodu za ok 3500zł (dokładnie nie pamiętam) 2 lata temu. Tym jedynym powodem były wysokie tony, schowane ,przytłumione jak zza koca. Każdy lubi co innego, jak dla mnie przygoda z AP się zakończyła.

W taką zmianę na pewno nie chciałbym iść, w Yarach nie mam uczucia przytłumienia wysokich tonów i mi to odpowiada.

Czyli wychodzi jak zmieniać to Spark 5 lub starsza Sitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, misiek x napisał:

Miałem Sitary25 przez  2 lata. Grały u mnie w 20m, przestrzeń,lokalizacja instrumentów-bardzo dobrze.Bas ( w moim metrażu) im bliżej ściany ,tym lepiej. Sprzedałem z jednego powodu za ok 3500zł (dokładnie nie pamiętam) 2 lata temu. Tym jedynym powodem były wysokie tony, schowane ,przytłumione jak zza koca. Każdy lubi co innego, jak dla mnie przygoda z AP się zakończyła.

Pozdrawiam.

U mnie długo był problem z "kocykiem" na kolumnach . Pierwsze AP jakie miałem to Scorpio 25 . Był problem  przez długi czas z górą pasma ale długo eksperymentowałem i udało mi się otworzyć górę za pomocą Chorda S XL . Teraz gra bardzo fajnie . AP to bardzo wybredne kolumny ale jak sie trafi z doborem pozostałych komponentów i kabli to odwdzięczają się pięknie .

Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokie tony w moich "25" są rewelacyjne - nie ma żadnego koca, wycofania, itp. Jest masa powietrza, świeżości i mikro detali, niczego nie brakuje. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że czasem może być ich za dużo. A stwierdzam to jako długoletni fan marki Klipsch (której kolumn przerobiłem już kilka różnych modeli). AP z serii 25 to wymagające i wybredne kolumny. Jak stworzą synergię ze wzmacniaczem i resztą toru, to można zbierać szczękę z podłogi. Takie jest moje zdanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Prewwit napisał:

Obecnie gram na Onkyo tx-8150 źródło Xonar ST zmienione opampy pod mój gust, dla mnie gra to przyjemniej od wzmacniacza Sony 570ES który dalej posiadam, w przyszłości pewnie zmienię na lepszy. Na razie bardziej mi zależy na lepszych kolumnach, bo one jednak dają najwięcej do brzmienia. Pomyślę o tych Sparkach 3 i 5, audioburak pisał że w 3 jest lepsza wysokotonówka niż w moich.

W taką zmianę na pewno nie chciałbym iść, w Yarach nie mam uczucia przytłumienia wysokich tonów i mi to odpowiada.

Czyli wychodzi jak zmieniać to Spark 5 lub starsza Sitara.

Kolumny narzucaja swój charakter ale do brzmienia najwięcej dodaje dobry wzmak (nie znaczy bardzo drogi) , zasilenie tych kolumn to podstawa . Myślę że w Twoich obecnych drzemią jeszcze pokłady nie odkryte . 

Ja zacząłem tak jak Ty teraz planujesz zrobić. Miałem amplituner Technics SA-AX6. Zachorowałem na Audio Physiki jak usłyszałem jak mogą zagrać. Szczęka mi opadła . Obiecałem sobie że takie cos muszę mieć . Jak się nadarzyła okazja nabyłem Scorpio 25 i .... . I była mina . Potem była Yamaha 2100. Było znacznie lepiej . Znajomy u którego słuchałem AP zawsze mi powtarzał i robi to do dzisiaj . Zasilanie to podstawa . Po wzmaku Yamaha przyszedł czas na dzielone mocne wzmaki (200W/8ohm i wiecej) i dopiero wtedy było znacznie lepiej . Ale dopiero zmiana okablowania poprawiła brzmienie w taki sposób że wiem że jedne AP ze mną zostaną . Dodam tylko że i innym kolumnom moc nie zaszkodziła. Visaton Chario Snell choć on akurat nie potrzebuje duzo mocy nie narzekają na ponadprzeciętne wzmocnienie. 

Radziłbym ze swojego doświadczenia zacząć od wzmaka i budowac wokół niego system . Wiesz że podoba Ci sie brzmienie Audio Physic więc one raczej u Ciebie zostana . Audio physic jaki by nie był ma charakterystyczne brzmienie . Raczej kazde AP potrzebują mocy aby grać pelną piersia i Sparki choc to małe zgrabne kolumienki sa tego dobrym przykładem .

9 minut temu, Maraudio napisał:

Wysokie tony w moich "25" są rewelacyjne - nie ma żadnego koca, wycofania, itp. Jest masa powietrza, świeżości i mikro detali, niczego nie brakuje. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że czasem może być ich za dużo. A stwierdzam to jako długoletni fan marki Klipsch (której kolumn przerobiłem już kilka różnych modeli). AP z serii 25 to wymagające i wybredne kolumny. Jak stworzą synergię ze wzmacniaczem i resztą toru, to można zbierać szczękę z podłogi. Takie jest moje zdanie...

Potwierdzam w 100%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest, że zaczynałem od integry 2x100W, potem dzielone 2x130W, 2x200W i teraz 2x380W i miałem okazję to wszystko, od jednego producenta odsłuchać na T6, za każdym razem zmiany były spore, nie mniejsze, niż zmiana T6 na S2... soniacze i onkyo wymień na starcie i będziesz zadowolony. Jesli spark 5 to to samo, co sitara, to może nie warto przepłacać... nie wiem, nie miałem, za duży metraż ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Riczi75 napisał:

Radziłbym ze swojego doświadczenia zacząć od wzmaka i budowac wokół niego system . Wiesz że podoba Ci sie brzmienie Audio Physic więc one raczej u Ciebie zostana . Audio physic jaki by nie był ma charakterystyczne brzmienie . Raczej kazde AP potrzebują mocy aby grać pelną piersia i Sparki choc to małe zgrabne kolumienki sa tego dobrym przykładem .

56 minut temu, Maraudio napisał:

Wysokie tony w moich "25" są rewelacyjne - nie ma żadnego koca, wycofania, itp. Jest masa powietrza, świeżości i mikro detali, niczego nie brakuje. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że czasem może być ich za dużo. A stwierdzam to jako długoletni fan marki Klipsch (której kolumn przerobiłem już kilka różnych modeli). AP z serii 25 to wymagające i wybredne kolumny. Jak stworzą synergię ze wzmacniaczem i resztą toru, to można zbierać szczękę z podłogi. Takie jest moje zdanie...

Potwierdzam w 100%?

Taki własnie jest efekt jak niektórzy łączą je z byle gównem, a potem taki "misiek x" pisze brednie o jakiś kocykach.

Edytowane przez Maraudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał zmieniać amplituner w przyszłości to jaki wzmacniacz używany w 2000zł pod moje kolumny mogę kupić? Więcej nie przeznaczę ponieważ będę wtedy musiał dokupić odtwarzacz sieciowy, a najtańszy Yamahy to z 1200zł. Pewnie też bym szukał sprzedawcy co daje możliwość zwrotu, aby na własne uszy się przekonać czy taka zmiana coś da. Bo na razie to połączenie  Onkyo z Yarami, tak jak piszesz Riczi spowodowało opad szczęki?, więc trochę jestem zdziwiony żeby zacząć jednak od wymiany tego amplitunera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maraudio,sam piszesz brednie,za mało w życiu słyszałeś żebyś był tutaj jakąs wyrocznią.Zapatrzony jesteś w AP i ślepy-posłuchaj trochę w zyciu i pisz. …..i zejdż ze mnie, nie odp.

Sansui 907XR ,Meridian 508.20/24,Audiobyte Black Dragon,PMC fb1i, Zu Audio Libtec, Audioquest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Prewwit napisał:

Jak bym miał zmieniać amplituner w przyszłości to jaki wzmacniacz używany w 2000zł pod moje kolumny mogę kupić? Więcej nie przeznaczę ponieważ będę wtedy musiał dokupić odtwarzacz sieciowy, a najtańszy Yamahy to z 1200zł. Pewnie też bym szukał sprzedawcy co daje możliwość zwrotu, aby na własne uszy się przekonać czy taka zmiana coś da. Bo na razie to połączenie  Onkyo z Yarami, tak jak piszesz Riczi spowodowało opad szczęki?, więc trochę jestem zdziwiony żeby zacząć jednak od wymiany tego amplitunera.

2kzł na wmacniacz oznacza, że będziesz musiał grzebać w bardzo leciwym sprzęcie, albo mocno budżetowym. W tych pieniądzach możesz chyba aktualnie nabyć integrę Rotel ra1070, to już jakoś gra i jest na allegro... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.