Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  386 członków

Audio Physic Klub
IGNORED

Fan-Club Audio Physic


krzyżak

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze mogę polecić moja kompozycje z Virgo ale nie chcę być monotematyczny- Azur 851N , CXC, Musical Fidelity M6 SI , kable Genesis Silver spiral. Generalnie jak np. teraz słucham płyty Tool Lateralus to jakbym ja pierwszy raz słuchał , szczególnie urzeka bogactwo barwy i feria dźwięków w każdym paśmie ,a na dole to już majstersztyk . Na tej płycie dużo perkusji którą uwielbiam i mega fajnie to pulsuje życiem, bez zbędnej natarczywości. I co dla mnie ważne przy cichych odsłuchach nic nie tracę z czego jestem mega zadowolony. To już kończę . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Riczi75 napisał:

Tutaj jak przy każdym rodzaju wzmaka trzeba szukać "swojego dźwięku"

dzięki Riczi75 za podpowiedzi. Jeżeli chodzi o wzmacniacz i swój dźwięk, to ja postawiłem na LAR 120 H doposażony w lampy 6N30P-DR / hybryda /.

Bardzo mi odpowiada , a Tempo 6 napędza w mojej ocenie sprawnie i bez wysiłku. Nie wiem, jakby poradził sobie z Virgo 5. Jak są podobnie wymagające, może było by nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, wig napisał:

dzięki Riczi75 za podpowiedzi. Jeżeli chodzi o wzmacniacz i swój dźwięk, to ja postawiłem na LAR 120 H doposażony w lampy 6N30P-DR / hybryda /.

Bardzo mi odpowiada , a Tempo 6 napędza w mojej ocenie sprawnie i bez wysiłku. Nie wiem, jakby poradził sobie z Virgo 5. Jak są podobnie wymagające, może było by nieźle.

Nie mam niestety żadnego doświadczenia z lampowcami jak i hybrydami . Jedynie Cd na lampach słyszałem i jestem pod wraźeniem .

Jeźeli pojawi się jakiś przedwzmacniacz z wyjściami XLR to kupię z ciekawości . Parę rzeczy sprzedaje na Olx wiec budżet się buduje . 

Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam fanów AP, czy ktoś mógłby podzielić się wrażeniami z odsłuchów AP Classic 3 ? Czy to będąc na salkach u dystrybutorów czy też we własnym systemie.

W lutym  będę miał przyjemność posłuchać ale chciałbym znać opinię użytkowników już teraz.

 

Wiim Pro Plus, SMSL VMV A2 , KEF R3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Prawie Audiofil napisał:

Witam fanów AP, czy ktoś mógłby podzielić się wrażeniami z odsłuchów AP Classic 3 ? Czy to będąc na salkach u dystrybutorów czy też we własnym systemie.

W lutym  będę miał przyjemność posłuchać ale chciałbym znać opinię użytkowników już teraz.

Dużo informacji o wersji podłogowej 5, można sobie wnioski wyciągnąć? https://forum.audio.com.pl/topic/77143-audio-physic-classic-5-kraftest/

Edytowane przez Prewwit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Prewwit napisał:

Dużo informacji o wersji podłogowej 5, można sobie wnioski wyciągnąć? https://forum.audio.com.pl/topic/77143-audio-physic-classic-5-kraftest/

Dzieki ale juz dawno obczytane;) 

Dzisiaj w innym wątku sprowokowalem do wypowiedzi kolegę z forum- Seba3002 ( posiadacza tych monitorow) :

Jestem mega zadowolony. Na pewno w najbliższym czasie nie mam zamiaru ich zmieniać ?. To świetne, aczkolwiek nie wiem czemu, tak mało doceniane kolumny. Po przetestowaniu wielu paczek w przedziale cenowym od 2000 do 7000 PLN a także sporo droższych PMC, wybór padł właśnie na AP classic 3. Wg mnie w swoim przedziale cenowym te monitory charakteryzują się bardzo dojrzałym brzmieniem. Żadne z pasm nie jest podkreślone, bas jest mięsisty, środek dobrze uwydatniony a góra rozdzielcza ale nie jazgotliwa. Także kolego @Prawie Audiofil, bardzo polecam ich przetestowanie ?.

Wg mnie stereofonia jest bardzo dobra. Źródła pozorne są umiejscowione w przestrzeni trójwymiarowej (lewo-prawo, góra-dół, tył, przed kolumny raczej jakoś szczególnie nie wyskakuje mi nic?). Było u mnie na odsłuchu kilka osób, niektóre z nich twierdziły nawet, że dźwięk wypełnia całe pomieszczenie. Oczywiście weź dużą poprawkę na to, że jestem ich właścicielem i ogólny zachwyt w takiej sytuacji to raczej norma ?. Aczkolwiek w dwóch poprzednich paczkach, które miale, brakowało mi wielu rzeczy. 

Ok. To teraz lista monitorów, które przesłuchałem, zanim kupiłem AP classic 3 : audiovector qr1, focal Aria 906, Dali Mentor 1 (tych byłem właścicielem), polk audio s20e, Dali oberon 3, focal chora 806, opera prima, pmc 25.21, pmc Gold, kef ls50, dynaudio emit m20. Przez długi czas miałem też byłem w posiadaniu Dali zensor 5 a z podlogowych słuchałem jeszcze Audiosymptom i6, klipscha R 620f i psb imagine x1t. Bardzo dobrze pamiętam też podstawki gato audio z AVS ale to już 7000 PLN a to był budżet maksymalny, którego wolałem nie osiągnąć a i mój Cyrus to być może za kiepski wzmak do takich monitorów. Najbardziej z ww kolumn podobały mi się dynaudio i kefy. Na kefy miałem nawet ochotę ale jak dla mnie trochę zbyt zeschizowany design. A grały przejemnie, żywo ale bez męczenia uszu. Audiovector dla miłośników detali i jasnej góry. Focale to moim zdaniem taka typowa V-ka, może Aria trochę bardziej przyjemna. Polki amerykański styl, jak na swój budżet i dla sympatyków tego typu grania bardzo ok. Opera - analogowy styl, dla mnie zbyt analogowy. Pmc - rozdzielczość, piękny bas - ale budżet nie mój ?. Ogólnie wszystkie te kolumny mogą mieć sympatyków, w zależności od preferencji. Mi zależało na detalicznej, ale nie męczącej górze, dobrej średnicy i mocnym ale nie dudniącym basie. I to znalazłem w audio physic classic 3. Wszystko to są moje subiektywne odczucia i inni mogą się ze mną nie zgodzić ?. Pozdrawiam 

Edytowane przez Prawie Audiofil

Wiim Pro Plus, SMSL VMV A2 , KEF R3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie classic 8 zastąpiły FA f 501, Audio Physic grają bardzo lekko, przestrzennie, chociaż FA też nic nie brakuje, myślę że każdy produkt AF jest godny polecenia- wzmacniacz to Cyrus One HD

53 minuty temu, Prawie Audiofil napisał:

i mój Cyrus to być może za kiepski wzmak

który Cyrus?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Prewwit napisał:

Z ciekawości się spytam, jaki masz model i czego brakuje? Co obecnie u Ciebie je napędza?

O mnie

wzmacniacz/DAC : SMSL A8

kolumny: Elac BS 182 Jet

standy : Norstone Stylum 3

transport: Raspberry PI 4

listwa: Taga Harmony PF-600

głośnikowe: Chord Clearway

interkonekt : Tara Labs Vector 2

słuchawki: AKG k702

słuchawki : Sennheiser Momentum

 

Miesiąc temu SMSL A8 zastąpił po roku Dayensa Menuetto (który wcześniej zastąpił Ampino) i był to dla mnie świetny ruch. Brakowało mi wypełnienia w niższych rejestrach. SMSL mi to zapewnił. Trochę z przymróżeniem oka jak zawsze czytałem recenzję na Stereo i Kolorowo i zwróciłem uwagę na zabawny zwrot " wzmacniacz targa kolumnami jak młody dzik kasztanowca"  i rzeczywiście tak jest. Elaci ożyły. Ten wzmacniacz wyciąga z nich dużo więcej niż poprzedni także w budowaniu sceny. O obsłudze i nowoczesnych dodatkach już nie wspomnę.

Jako,że pojawił się taki wzmacniacz ,to kusi mnie wymiana na monitory z wyższej półki. AP zawsze chodziły mi po głowie, a zabawa musi trwać i nie nudzić ?

 

Wiim Pro Plus, SMSL VMV A2 , KEF R3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie Audiofil, a pokój jakich masz rozmiarów? 

Elac są fajne, ale nie są bardzo naturalne, ja pamiętam że bardzo podbarwialy środek pasma i z podłogowych był dość hmm rozlazły bas. Może to też kwestia złego doboru wzmacniacza, nie wiem. 

Zastanów się w ogóle nad kolumnami podłogowymi i poprawie akustyki pomieszczenia. Ja po zakupie AP Virgo jestem bardzo zadowolony, choć kolumny Audium Comp 3 sweitnie grały, to brak im niskich częstotliwości, podobnie jest z Sonusami. AP mają to do siebie że mimo gry jak podłogowe generują scene jak monitory,a w Virgo 2 bass nie dość że potrafi zejść to jest bardzo dynamiczny i punktowy kiedy trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Sandrok napisał:

Prawie Audiofil, a pokój jakich masz rozmiarów? 

Elac są fajne, ale nie są bardzo naturalne, ja pamiętam że bardzo podbarwialy środek pasma i z podłogowych był dość hmm rozlazły bas. Może to też kwestia złego doboru wzmacniacza, nie wiem. 

Zastanów się w ogóle nad kolumnami podłogowymi i poprawie akustyki pomieszczenia. Ja po zakupie AP Virgo jestem bardzo zadowolony, choć kolumny Audium Comp 3 sweitnie grały, to brak im niskich częstotliwości, podobnie jest z Sonusami. AP mają to do siebie że mimo gry jak podłogowe generują scene jak monitory,a w Virgo 2 bass nie dość że potrafi zejść to jest bardzo dynamiczny i punktowy kiedy trzeba. 

Tutaj we Włoszech gdzie jestem, to pokój ok.15-16 m2. W Polsce albo będzie podobnie , albo salon pow.24m2 otwarty.Jeszcze nie zdecydowałem.

W mojej wieloletniej przygodzie audio jakoś zawsze więcej frajdy dawały mi monitory. Lubię dzwięk dobrze wypełniony/dociążony ale zarazem zwiewny/przestrzenny.Być może właśnie z AP da się to pogodzić. Z podłogowymi trzeba chyba bardziej uważać ,żeby nie przedobrzyć z dobrem jakie mają.Oczywiście to moja ocena i to bardzo ogólnikowa.

Jeśli chodzi o Elac, słuchałem kilku modeli, również podłogowych i na rozlazły bas nie trafiłem. Kwestia zapewne jak piszesz pomieszczenia , akustyki. Temat rzeka.

W lutym będę w kraju i przejadę się po salonach posłuchać kilku nowych propozycji i podstawkowych i podłogowych. W tym przedziale cenowym i AP mają swoją konkurencję mimo wszystko.

Teoretyzowaniem daleko nie zajadę ?

 

 

Wiim Pro Plus, SMSL VMV A2 , KEF R3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Robert 7800 napisał:

u mnie classic 8 zastąpiły FA f 501, Audio Physic grają bardzo lekko, przestrzennie, chociaż FA też nic nie brakuje, myślę że każdy produkt AF jest godny polecenia- wzmacniacz to Cyrus One HD

który Cyrus?

wkleiłem wyżej wypowiedz SEBA3002 i w tym kontekscie odniósł się tu do innych monitorów, droższych,

posiada Cyrus One

rzuć okiem na wątek, który w zasadzie przeszedł na temat AP ,nie Dynaudio:

 

Edytowane przez Prawie Audiofil

Wiim Pro Plus, SMSL VMV A2 , KEF R3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takich pomieszczeń spokojnie małe podłogowe kolumny. Dobrze ustawione w odpowiednio ogarniętym pomieszczeniu akustycznie dadzą to co dobre monitory, plus szersze pasmo. 

Ja też długo na monitorach się skupiałem, ale po Virgo ciężko było by do nich wrócić. Bardzo fajne są też Kudosy warto posłuchać. W swojej cenie jedne z lepszych kolumn szczególnie Super 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam fanów AP, czy ktoś mógłby podzielić się wrażeniami z odsłuchów AP Classic 3 ? Czy to będąc na salkach u dystrybutorów czy też we własnym systemie.
W lutym  będę miał przyjemność posłuchać ale chciałbym znać opinię użytkowników już teraz.
 
Mam te kolumny już ponad pół roku. Grają w duecie z Audiolab 6000A. Sprawdzałem je też z Dayensem Menuetto, Yamahą S701, Magnatem MR780 i Marantzem PM6006. Z Audiolabem zagrały najciekawiej według mnie, ale idealnie jeszcze nie jest :)
To bardzo fajne granie, szybkie i dynamiczne na basie, z mocno zarysowaną średnicą pasma - z takim fajnym mięsem. Zastrzeżenia mam nieco do wysokich tonów i okolicy 3,5kHz. Są o jeden krok za resztą pasma, słychać w nich lekkie zapiaszczenie. Ale Audiolab w tym przypadku na pewno nie pomaga bo taki też ma charakter grania. Dayens zagrał z AP o klasę lepiej jeśli chodzi o górę pasma, ale gorzej w nim było z kontrolą basu. Można na pewno nad tym poracować wybierając inny piecyk.

Do zalet AP Classic 3 dorzucę jeszcze bardzo fajne wykonanie, stosunkową łatwość w ustawieniu (grają dobrze nawet gdy są dosunięte blisko ściany) i naprawdę super przyjemny odsłuch na niskich poziomach głośności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, simopl napisał:

Mam te kolumny już ponad pół roku. Grają w duecie z Audiolab 6000A. Sprawdzałem je też z Dayensem Menuetto, Yamahą S701, Magnatem MR780 i Marantzem PM6006. Z Audiolabem zagrały najciekawiej według mnie, ale idealnie jeszcze nie jest ?
To bardzo fajne granie, szybkie i dynamiczne na basie, z mocno zarysowaną średnicą pasma - z takim fajnym mięsem. Zastrzeżenia mam nieco do wysokich tonów i okolicy 3,5kHz. Są o jeden krok za resztą pasma, słychać w nich lekkie zapiaszczenie. Ale Audiolab w tym przypadku na pewno nie pomaga bo taki też ma charakter grania. Dayens zagrał z AP o klasę lepiej jeśli chodzi o górę pasma, ale gorzej w nim było z kontrolą basu. Można na pewno nad tym poracować wybierając inny piecyk.

Do zalet AP Classic 3 dorzucę jeszcze bardzo fajne wykonanie, stosunkową łatwość w ustawieniu (grają dobrze nawet gdy są dosunięte blisko ściany) i naprawdę super przyjemny odsłuch na niskich poziomach głośności.

Dzieki Simopl! Od jakiegoś czasu kroczymy podobnymi ścieżkami.

Wiim Pro Plus, SMSL VMV A2 , KEF R3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Prawie Audiofil napisał:

Miesiąc temu SMSL A8 zastąpił po roku Dayensa Menuetto (który wcześniej zastąpił Ampino) i był to dla mnie świetny ruch. Brakowało mi wypełnienia w niższych rejestrach. SMSL mi to zapewnił. Trochę z przymróżeniem oka jak zawsze czytałem recenzję na Stereo i Kolorowo i zwróciłem uwagę na zabawny zwrot " wzmacniacz targa kolumnami jak młody dzik kasztanowca"  i rzeczywiście tak jest. Elaci ożyły. Ten wzmacniacz wyciąga z nich dużo więcej niż poprzedni także w budowaniu sceny. O obsłudze i nowoczesnych dodatkach już nie wspomnę.

Czytałem o Elacach z tymi tweeterami JET i dużo osób pisało, że koniecznie mocny wzmak do nich tak samo jak do AP, aby dobrze zagrały.

2 godziny temu, Sandrok napisał:

Do takich pomieszczeń spokojnie małe podłogowe kolumny.

Pewnie, u mnie moje podłogowe Yary Evo, super grają w 12m2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Prewwit napisał:

Czytałem o Elacach z tymi tweeterami JET i dużo osób pisało, że koniecznie mocny wzmak do nich tak samo jak do AP, aby dobrze zagrały.

Do Elac to już raczej mocny tranzystor, ale w klimacie chłodnym, ewentualnie coś takiego neutralnego. Najtaniej chyba Baltlaba do tych tańszych modeli. Mnie z Elac zawsze ciekawiły 510 Jet ponoć świetne monitory, ale potrzebują pieca bardzo mocnego. Z AP zależnie jaki model mi najlepiej pasują lampy, 2a3 świetnie grały, 300b deko za mało kontroli na niskich teraz z el84 jest super chyba najlepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> simpol

Mam takie same spostrzeżenia odnośnie zapiaszczenia. Ja to nazywam manierą szeleszczenia ... ? Mimo tego monitorki ładnie się zgrywają z Cyrus'em. Ponadto jeden z niewielu monitorów, które zagrają co najmniej poprawnie w małym pomieszczeniu 10-12 m2. A to niewątpliwie rzadka zaleta. Mowa oczywiście o Classic 3.

Czy ktoś miał styczność AP Step Plus ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pkrecz napisał:

> simpol

Mam takie same spostrzeżenia odnośnie zapiaszczenia. Ja to nazywam manierą szeleszczenia ... ? Mimo tego monitorki ładnie się zgrywają z Cyrus'em. Ponadto jeden z niewielu monitorów, które zagrają co najmniej poprawnie w małym pomieszczeniu 10-12 m2. A to niewątpliwie rzadka zaleta. Mowa oczywiście o Classic 3.

Czy ktoś miał styczność AP Step Plus ?

Zapiaszczenie do charakter grania Cyrusa . Miałem Dac XP oraz CDX8 i one grają z manierą zapiaszczenia w górnych rejestrach . Cyruski to świetne klocki ale ta maniera góry mi akurat na dłuższą metę doskwierała .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, pkrecz napisał:

Mam takie same spostrzeżenia odnośnie zapiaszczenia. Ja to nazywam manierą szeleszczenia ... ? Mimo tego monitorki ładnie się zgrywają z Cyrus'em. Ponadto jeden z niewielu monitorów, które zagrają co najmniej poprawnie w małym pomieszczeniu 10-12 m2. A to niewątpliwie rzadka zaleta. Mowa oczywiście o Classic 3.

Faktycznie, może szeleszczenie będzie nawet lepszym określeniem bo faktycznie niektóre dźwięki zamiast robić "Ś Ć" to robią bardziej "Sz Cz" ?

Jeśli słychać to na Twoim Cyrusie, moim Audiolabie i kilku innych klockach które miałem do odsłuchu to też obstawiam tutaj jednak taki charakter grania tych paczek. Jest to efekt, który można zniwelować nieco wzmakiem dobrze grającym w górnych rejestrach (jak wspomniany wcześniej Dayens), ale całkowicie charakteru tego tweetera się nie zmieni. Ja rozwiązałem temat w nietypowy dość sposób - oprócz AP mam jeszcze drugą parę monitorów w pokoju obok i słucham na zmianę w zależności od potrzeb i nastroju ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, pkrecz napisał:

> Riczi75

Żadne inne monitorki nie miały tej maniery, więc moje osobiste doświadczenia mówią, że to raczej problem AP ... Na co zmieniłeś Cyrus'a ?

 

Cyrysów uźywałem z Meridianem 557 . To z kolei ciepło grajacy wzmak . Dostał trochę werwy dzięki Cyrysom ale górę przesterowywało . Bardzo dobrze zagrały z TOA P300D i przyzwoicie z Yamahą AS2100 . Teraz Ciągnę na TOA i dzielonym Heglu .  Za DACa robi Bryston BDA2

Edytowane przez Riczi75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, simopl napisał:

?Ja rozwiązałem temat w nietypowy dość sposób - oprócz AP mam jeszcze drugą parę monitorów w pokoju obok i słucham na zmianę w zależności od potrzeb i nastroju 

?

Ja planuję dokupienie do systemu jakiś kolumienek ze stajni dynaudio ale wciąż się waham ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chciałem podpytać o wasze zdanie na temat Avanti 2. Obecnie gram i jeszcze trochę pogram na Virgo 2, ale nieśmiało zerkam właśnie na Avanti 2 mam pewne obawy bo o ile moja lampa napędza Virgo doskonale to czytałem iż Avanti 2 są niezwykle prądożerne. Macie może jakieś konkretne doświadczenia? Co myślicie ewentualnie o wyższych modelach AP z dawnej produkcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.