Skocz do zawartości
IGNORED

TECHNICS MINI (nietrzeba naśladować)


pba

Rekomendowane odpowiedzi

To moja 1 przerobka jaką robiłem około 6 lat temu - mini wieża Technics SC-CH505 - ciekawostka niekoniecznie do naśladowania.

 

Wrzucam to jako zachęta dla wachających sie przed przerobkami początkującym DIYowcom posiadajacym rózny dziwny sprzęt, ktorych pytania co mozna zrobic zbywane są przez starych wyjadaczy, lub teoretyków,że nie warto, i kicha i szkoda czasu itd. prawda jest taka ze im gorszy sprzet tym mniej można popsuć cokolwiek zmieniając i WIELE WIELE można sie nauczyć, pozatym jest to frajda (a o to chodzi)

 

Powiem tylko że mój główny system cały czas się zmienia,ale ta wieżyczka pozostaje i gra gdy w modyfikacji są inne elementy toru.

 

Przerobki nie zrobiły z tego HI-Endu ale gra to poprawnie, troche na okraglo i muzykalnie.

Wymieniono mi. : wzmacniacze operacyjne, diody w prostowniku, kondensatory elektrolityczne w torze na foliowe, ceramiczne w torze na foliowe (rózne w zasadzie to co mozna było wtedy kupić), dodano pojemności na liniach zasilania, niektóre rezystory, dodatowe wjeście na DAC :) który na początku gral na dorobionym do CD wyjsciu cyfrowym (1 urządzenie jakie zrobiłem to był DAC a nie wzmacniacz :) ), potem wyjście na osobną końcówkę mocy itd. Montaż jest jaki jest w końcu to początki - myślałem wtedy ze wszytskie foliowe są dobre itd. itp.

Zachęcam niezdecydowanych do gmerania w swoich klockach niezależnie od ich klasy i wieku - to w końcu zabawa.

[obrazekLUKASZ-240322_1.jpg] [obrazekLUKASZ-240322_2.jpg] [obrazekLUKASZ-240322_3.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-3798-100000590 1170263222_thumb.jpg

post-3798-100000591 1170263220_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to całkiem zabawnie ale roboty też nieco było:) Szkoda,że nie mam zdjęć mojego Radmora po tjuningu:]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wraz ze zdobytą wiedzą przychodzi świadomość jak wielu rzeczy jeszcze nie wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.