Skocz do zawartości
IGNORED

8K , 4K - wątek zbiorczy


stench

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Maju napisał:

Coś w ilościach śladowych podobno jest, ale to za mało by uzasadniało produkowanie takich telewizorów.

No patrz Pan: a jednak produkują. Nie konsultowali z tobą.

3 godziny temu, Maju napisał:

.tak, tak pisał że 8k ma to coś co spowoduje że nieważna jakość wymienionych bajerów (HDR, HFR, WCG) a 8K ZAWSZE będzie lepsze.

Znów manipulujesz. Napisałem wyraźnie że przy identycznie ustawionych owych pozostałych bajerach obraz 8K będzie lepszy.

3 godziny temu, Maju napisał:

Skąd ta pewność.....ano stąd że nigdzie nie znalazłem potwierdzenia

Czyli znów jałowe teoretyzowanie. 

A ja wiem z praktyki. Taka między nami różnica.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
32 minuty temu, Bobcat napisał:

identycznie ustawionych owych pozostałych bajerach obraz 8K będzie lepszy.

Bobcat hipotetycznie tak, natomiast nie ma i nie będzie identycznie wyposażonych 4K i 8K bo technologia 4K już w tym roku jest kastrowana ( dzisiejszy 917 vs ubiegłoroczny 9800) kastrowanie dotyczy szerokopojętych parametrów pracy matrycy.

Możemy w realu podejść  do porównania oled4K vs lcd8K, które zresztą mają bardzo zbliżoną cenę.

I tu wiemy na kogo postawimy . Pozostanie nam rachunek sumienia ile i co oglądamy i czy jednak odważymy się na oleda.

Ja przy oglądaniu netflixa wolę obraz z mojego starego topowego tv FHD niż z ubiegłorocznych średniaków 4K.

W tych nowszych robotę robi tylko wielkość obrazu, natomiast mój stary bije je pod względem równomierności podświetlenia matrycy , brakiem ciemnych rogów i jakością pracy wygaszania stref. O kolorach nie piszę bo zależy co sobie ustawimy.

A, jeszcze nowe lepiej skalują obraz SD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz Ryś jest praktykiem 8K.....człowiek co chwilę dowiaduje się czegoś ciekawego.....  :)))

Dziwne jest tylko to że to co zna z tej praktyki, opisuje teraz zasadniczo się różni od tego co głosił jeszcze kilka, kilkanaście miesięcy temu kiedy to trwał na swoim stanowisku które wcześniej opisałem i nie dał sobie tego w żaden sposób przetłumaczyć.....kiedyś 8K w każdej postaci  było lepsze od 4K teraz, NARAZ już nie, kiedy nastąpiło to tak drastyczne i niewiarygodne przeistoczenie o którym dopiero teraz się dowiaduję, oczom nie wierzę.....pewnie tuż przed kupnem nowego telewizora.  ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maju napisał:

Nasz Ryś jest praktykiem 8K.....człowiek co chwilę dowiaduje się czegoś ciekawego.....  :)))

Mam nad tobą tę przewagę że miałem okazję wielokrotnie oglądać 8K. Podczas gdy ty - nigdy. A próbujesz sugerować że masz na ten temat najwięcej do powiedzenia. I to tonem nieznoszącym jakiejkolwiek dyskusji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle jest to warte co nic, skoro wyciągnąłeś z tej "praktyki" takie wnioski które po latach i dopiero teraz życie ci te błędy zweryfikowało.....

Najgorsze w tym wszystkim jest to że zachowujesz się jakby to o czym piszę, to głoszenie dziwnych teorii, nigdy nie miało miejsca....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maju napisał:

Tyle jest to warte co nic

Więcej niż twoje wieczne teoretyzowanie na podstawie tego co udało ci się gdzieś przeczytać.

Sytuacja jest taka sama, jak gdybyśmy rozmawiali o jakiejś egzotycznej potrawie. Ja się wypowiadam gdyż miałem okazję ją spróbować (i to kilka razy) - ty nigdy nie miałeś jej w ustach ale autorytatywnym tonem udajesz znawcę w temacie gdyż przeczytałeś na jej temat odpowiedni rozdział książki kucharskiej.

3 godziny temu, stench napisał:

natomiast nie ma i nie będzie identycznie wyposażonych 4K i 8K bo technologia 4K już w tym roku jest kastrowana ( dzisiejszy 917 vs ubiegłoroczny 9800) kastrowanie dotyczy szerokopojętych parametrów pracy matrycy.

Tu masz całkowitą rację.

3 godziny temu, stench napisał:

nowe lepiej skalują obraz SD

Teza dyskusyjna. Ja z kolei uważam że skalowanie działa dobrze (a nawet bardzo dobrze) jeśli odbywa się "o jeden stopień w górę", na przykład FHD --> 4K. Skalowanie z SD na 4K już wcale takie beautiful nie jest. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bobcat napisał:

Ja z kolei uważam że skalowanie działa dobrze (a nawet bardzo dobrze) jeśli odbywa się "o jeden stopień w górę", na przykład FHD --> 4K. Skalowanie z SD na 4K już wcale takie beautiful nie jest. 

To nie chodzi o żaden stopień w górę, tylko o to, że od FHD każda kolejna rozdzielczość zwiększa się dokładnie dwukrotnie w stosunku do poprzedniej. Czyli 1 piksel dzielony jest na 4, co mocno ułatwia skalowanie. Rozdzielczości SD już w ten sposób nie przeskalujesz.
Dla mnie sens całego skalowania byłby tylko wtedy, gdy powiedzmy oglądając 4K widzimy defekty tej rozdzielczości np. schodki na skośnych liniach itp. Ale żeby zobaczyć takie rzeczy to trzeba siedzieć bardzo blisko albo mieć mega wielki obraz. Inaczej to jest sztuka dla sztuki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Wydaje mi się, że dziś do skalowania bardziej się przykładają.

Kiedyś było prosto chcesz dobry obraz FHD ? Kup BD albo spadaj .

Dzisiaj ludzie nie idą w tą stronę a rządzi netflix, hbo, pliki  itd i żeby obraz był dobry to tv musi go dobrze przeskalować inaczej w domu wyjdzie dziadostwo, a tv wróci z powrotem do sklepu. Kilkaset tysięcy zwróconych tv nauczyło producentów że o skalowanie trzeba dbać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalowanie to jest algorytm - jest dość dobrze widoczne, że lepiej w tej dziedzinie radzą sobie stare marki, a debiutanci niekoniecznie. Chociaż poziom jakości skalowanie zależy też od tego na której półce sprzęt stoi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ci którzy sądzą że w temacie 8K nie dzieje się absolutnie nic - są w błędzie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
4 godziny temu, Bobcat napisał:

w temacie 8K

w temacie 8K to ja chyba odpadam.

Oglądam netflixa i cyfrową naziemną i nie wykorzystam potencjału 4K.

Czekam na rewolucją jakościową sygnału wejściowego do tv. Inaczej ładowanie kasy traci sens.

Już dziś zastanawiałbym się czy warto dopłacać do droższego tv niż np 917 od LG, tj 5 kpln za 65 cali.

Oled wymaga przynajmniej 20% zwiększenia budżetu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest tak żarliwie zapowiadana przez bobcata rewolucja w ilości kanałów w 8k???

Przecież jeszcze rok, czy nawet pół roku temu pisał, że warto pchać się w tv8k, bo już-tuż-tuż i będzie co oglądać, a jak pisałem, że to tylko pobożne życzenia, to aż się nadymał, że piszę bzdury. A tu paczaj- czas leci i.....  NIC nowego. Ajajaj....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, porlick napisał:

gdzie jest

Czepiasz się.....on już zmienił, a przynajmniej znacznie zweryfikował zdanie może nie na ten konkretnie temat, ale bardzo zbliżony.....  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, porlick napisał:

gdzie jest tak żarliwie zapowiadana przez bobcata rewolucja w ilości kanałów w 8k?

Idzie to wolniej niż początkowo zakładano, nad czym boleję. Ale faktem jest że ilość materiałów 8K w serwisach streamingowych systematycznie się powiększa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bobcat napisał:

Idzie to wolniej niż początkowo zakładano, nad czym boleję.

Nie "wolniej", tylko WCALE.

Nadawcy stwierdzili, że 8k ma sens tylko marketingowy, więc nie widzą powodów, by inwestować w strukturę nadawczą i transmisyjną.

 

2 godziny temu, Bobcat napisał:

Ale faktem jest że ilość materiałów 8K w serwisach streamingowych systematycznie się powiększa.

Jest więcej materiałów demo i reklamowych? ?

Czy może takich że sztucznie podbitą rozdziałką??? ???

Spadam na kolejne parę miesięcy. Jak wrócę, napiszę dokładnie to samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez porlick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
2 godziny temu, porlick napisał:

Spadam na kolejne parę miesięcy.

Ale punktów masz mało !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, porlick napisał:

Nie "wolniej", tylko WCALE.

Nieprawda że wcale. 

2 godziny temu, porlick napisał:

Jest więcej materiałów demo i reklamowych?

Na YouTube jest coraz więcej kilkunasto- czy kilkudziesięciominutowych materiałów turystycznych i krajoznawczych.

2 godziny temu, porlick napisał:

Czy może takich że sztucznie podbitą rozdziałką???

Natywne 8K.

11 minut temu, stench napisał:

Ale punktów masz mało !

Masz na myśli punkty ostrzeżeń?

2 godziny temu, porlick napisał:

Jak wrócę, napiszę dokładnie to samo.

To się okaże jak wrócisz. 

Czy Twoje nastawienie na "nie" będzie miało oparcie w faktach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bobcat napisał:

To się okaże jak wrócisz. 

Czy Twoje nastawienie na "nie" będzie miało oparcie w faktach.

Spokojnie, nie przybędzie infrastruktury 8k jeszcze przez długie lata.

 

12 minut temu, Bobcat napisał:

Na YouTube jest coraz więcej kilkunasto- czy kilkudziesięciominutowych materiałów turystycznych i krajoznawczych.

Czyli tak, jak pisałem- demo i reklamówki. Niczego do oglądania dla normalnych telewidzów, oczekujących ZWYCZAJNEGO repertuaru, a nie onanizujących się obrazem- byle co, byle w 8k.

Do miłego, za pół roku.

Przekonamy się, czy będzie coś oprócz reklamówek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, porlick napisał:

Czyli tak, jak pisałem- demo i reklamówki. Niczego do oglądania dla normalnych telewidzów, oczekujących ZWYCZAJNEGO repertuaru, a nie onanizujących się obrazem- byle co, byle w 8k.

A co jest materiałem dla normalnych widzów do zwyczajnego oglądania? Mnie na przykład filmy fabularne totalnie nie interesują, natomiast oglądam programy popularno-naukowe, przyrodnicze, geograficzne i dokumenty. Jestem widzem nienormalnym? 

Nie każdy musi być fanem filmów typu Pan Demolka którego cała fabuła to wybuchy, pa-pa-pa-pa-pa na lewo i prawo i totalna destrukcja wszystkiego dookoła. 

8 minut temu, porlick napisał:

Do miłego, za pół roku.

Dostałeś pół roku bez zawieszenia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Bobcat napisał:

A co jest materiałem dla normalnych widzów do zwyczajnego oglądania? Mnie na przykład filmy fabularne totalnie nie interesują, natomiast oglądam programy popularno-naukowe, przyrodnicze, geograficzne i dokumenty. Jestem widzem nienormalnym? 

Nie każdy musi być fanem filmów typu Pan Demolka którego cała fabuła to wybuchy, pa-pa-pa-pa-pa na lewo i prawo i totalna destrukcja wszystkiego dookoła. 

Dostałeś pół roku bez zawieszenia?

Ad1- Nie. Zwyczajny program TV, choćby w stylu Nat Geo.

Nie krótkie klipy dla fanów rozdzielczości, w których brak jakiegokolwiek treści.

Ad2- Po prostu przez pół roku absolutnie nic się nie będzie działo nowego w sprawie 8k, to po co tu zaglądać?

 

Bez odbioru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, porlick napisał:

 

Ad2- Po prostu przez pół roku absolutnie nic się nie będzie działo nowego w sprawie 8k

O i zaraz dostaniesz wykład jak to olympiada w 8K będzie transmitowana.

Porlick - absolutnie nic nowego w sprawie 8K, to nie tylko za pół roku,ale nawet i za 1,5 roku nic nowego ani ciekawego się nie wydarzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza olimpiada transmitowana w 8K będzie w 100 rocznicę pierwszej transmitowanej w tv. ?

 

(Cholipka, miałem nie pisać, ale nie mogłem się powstrzymać.)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro NHK ma stały program 8K (codzienny, po kilkanaście godzin na dobę) - to chyba logiczne że mają co nadawać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2021 o 12:38, porlick napisał:

Nadawcy stwierdzili, że 8k ma sens tylko marketingowy, więc nie widzą powodów, by inwestować w strukturę nadawczą i transmisyjną.

Zgadzam się z tym twierdzeniem, tylko nadmienię, że producenci przestarzałej technologi LCD muszą produkować matryce

8K, 16K ? bo czym większy format ekranu to doupa przy 4K ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pre lampowe Adagio Sound, końcówka Sugden Au51 P MKII, AVI Laboratory Series, strojenie kolumn Adagio Sound - wszystko spięte kabelkami ;-)) żeby grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100 cali tyłka nikomu nie urwie.....nie powiem do 4K to ten rozmiar niezły jest.

Dla miłośników oglądania z nosem w ekranie lub tych którzy nie chcą w pełni skorzystać z tego co daje rozdzielczość, to do nawet do 8K się nada.   ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.