Skocz do zawartości
IGNORED

8K , 4K - wątek zbiorczy


stench

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Bobcat napisał:

Telewizor jest dla użytkownika, nie odwrotnie. Podstawowym kryterium obrazu powinno być zadowolenie oglądającego a nie spełnianie norm i standardów.

Bzdura. Najpierw trzeba nauczyc sie dobrego obrazu. Wyrobic w sobie pewien wzorzec. Wtedy bedzie pelne zadowolenie. Nawet jezeli troche odejdziemy od wzorca wchodzac w swoje preferencje.

Nie rob chlopakowi siana. I lepiej sam skorzystaj z rady, jezeli jeszcze z niej nie skorzystales. Chociaz, o ile wiem, sam juz dawno dales do kalibracji.

7 minut temu, Bobcat napisał:

Ja się bawiłem i zmieniałem długo. Bardzo długo. Ale w końcu mam obraz w którym nie ruszam nic. 

A nie kalibrowales?

Tak jak dobrze koledze poradziles, chociaz jest to kwestia dyskusyjna, wazne jednak, ze kolega jest zadowolony, to teraz wprowadzasz go na mine wiecznych ustawien i ich zmian. Nigdy sam obrazu prawidlowo nie dobierzesz. Wzorzec musi byc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bubusia napisał:

I co sadzicie o tej czerni w kosmosie?

Rozumiem że 99% materiału, jaki oglądasz to ciemne sceny, w szczególności z kosmosu. Mówienie że czerń na NanoCell to de facto ciemny szary jest najdelikatniej mówiąc przesadą. I stale to samo pytanie czy zalety OLED są warte ponad dwukrotnie zawsze ceny.

16 minut temu, bubusia napisał:

Najpierw trzeba nauczyc sie dobrego obrazu

Per analogiam: nieważne że dane żarełko mi smakuje, muszę się nauczyć smaku. Ktoś mi będzie mówił co mi smakuje.

18 minut temu, bubusia napisał:

Chociaz, o ile wiem, sam juz dawno dales do kalibracji.

NanoCell? Nie oddałem. I nie planuję. Kalibracja to temperatura bieli która mi zupełnie nie odpowiada (za ciepła) oraz ostrość jak dla mnie zbyt mała. To tylko w skrócie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli bedziesz chcial ludziom doradzac co maja jesc, co dobrze smakuje itd itp, to tak, powinienes znac wzorce.

Co do czerni, tak sie sklada, ze mnostwo materialu, jakies 50%, wlasnie bazuje na dobrej czerni.

Stad moja rada, zeby doswietlic IPSa z tylu.  Czern bedzie wygladala lepiej.

Jest tam troche wiecej wad np detale w jasnym, tez problem IPSa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, bubusia napisał:

wprowadzasz go na mine wiecznych ustawien i ich zmian.

Napisałem że po długiej zabawie osiągnąłem punkt pełnego zadowolenia. Nic nie ruszam.

Teraz, bubusia napisał:

Co do czerni, tak sie sklada, ze mnostwo materialu, jakies 50%, wlasnie bazuje na dobrej czerni.

Nie 50% lecz mniej niż 5%. A w NanoCell wcale nie jest zła. Myślałem że będzie gorzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja doswietlisz, to tak. W pelnej czerni IPS slabo wypada na czerni. Taka technologia.

Jakie 5 procent. Skad ty to wziales?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
20 minut temu, bubusia napisał:

Bzdura. Najpierw trzeba nauczyc sie dobrego obrazu.

Przyjmij na klatę, że ludzie mają różny wzrok ( zarówno ostrość jak i postrzeganie kolorów - słynne 3 kolory dla faceta) i różny gust i jeszcze tv stoją w różnych pomieszczeniach farba , intensywność oświetlenia i oświetlenie/naturalne i sztuczne.

Więc ten sam tv będzie różnie świecił.

A co do nauczenia patrzenia to chcesz też uczyć solenia pomidorów czy jajecznicy no sory....

Producenci obuwia dawno doszli że jest stopa pronująca , neutralna, supinacyjna a ty sądzisz że tak samo odbieramy bodźce wzrokowe. Idealistą jesteś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, bubusia napisał:

Jezeli bedziesz chcial ludziom doradzac co maja jesc, co dobrze smakuje itd itp, to tak, powinienes znac wzorce.

Każdy ma inny gust i każdemu co innego smakuje. Jaka jest odpowiedź na pytanie czy brokuły są smaczne? Ja je bardzo lubię, ale znam gościa który ich nie weźmie do gęby.

5 minut temu, bubusia napisał:

Jakie 5 procent. Skad ty to wziales?

A skąd Ty 50%?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, stench napisał:

Przyjmij na klatę, że ludzie mają różny wzrok ( zarówno ostrość jak i postrzeganie kolorów - słynne 3 kolory dla faceta) i różny gust i jeszcze tv stoją w różnych pomieszczeniach farba , intensywność oświetlenia i oświetlenie/naturalne i sztuczne.

Więc ten sam tv będzie różnie świecił.

A co do nauczenia patrzenia to chcesz też uczyć solenia pomidorów czy jajecznicy no sory....

Producenci obuwia dawno doszli że jest stopa pronująca , neutralna, supinacyjna a ty sądzisz że tak samo odbieramy bodźce wzrokowe. Idealistą jesteś.

O czym ty piszesz? Moze jeszcze podaj przyklad slepca, hehe

1 minutę temu, Bobcat napisał:

Każdy ma inny gust i każdemu co innego smakuje. Jaka jest odpowiedź na pytanie czy brokuły są smaczne? Ja je bardzo lubię, ale znam gościa który ich nie weźmie do gęby.

A skąd Ty'50%?

Uogolnilem, ale 5 %. To dopiero przesada. Wasze prownania do food nie maja nic wspolnego z ogladaniem TV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bubusia napisał:

W pelnej czerni IPS slabo wypada na czerni.

Nieprawda. Local dimming robi swoje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja naprawde nie chce was do niczego przekonywac, ja tylko pisze o podstawach. To sa basics. A wy wyjezdzacie z miska:)

10 minut temu, Bobcat napisał:

Nieprawda. Local dimming robi swoje.

Sama matryca IPS ma za duzo ograniczen, zeby to wyeliminowac. Taka jej specyfika. Przeciez to wie kazdy. Popatrzcie co sie dziej na tym filmiku. Oczywiscie moze byc to zredukowane, ale tracimy wtedy na detalu. Taki juz jest IPS. Przecie to podstawy:)

O swieceniu IPSa tez nie slyszeliscie? To poogladajcie swje nano pod katem:)

Naprawde nie chce byc niemily, ale mam wrazenie, ze na sile probujecie idealizowac pewna technologie, zapominajac o jej wadach, tylko dlatego, ze sobie ja sprawiliscie. Panowie to tylko TV. Nikt sie z tym nie identyfikuje. I wszystko ma swoje wady i zalety. Dobrze znane wady i zalety.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
10 minut temu, bubusia napisał:

nie maja nic wspolnego z ogladaniem TV.

Weź zobacz w jak niedobranych i  uwalanych(brudnych) okularach ludzie oglądają tv.

A ty chcesz robić kursy oglądania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, stench napisał:

Weź zobacz w jak niedobranych i  uwalanych(brudnych) okularach ludzie oglądają tv.

A ty chcesz robić kursy oglądania.

Zadne kursy. Doswiadczenie. Podstawy prawidlowego obrazu. Tu nie trzeba wiele. A ze ktos nie widzi, to juz inna kwestia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Teraz, bubusia napisał:

Podstawy prawidlowego obrazu.

Ty masz widzę mocno demokratyczne ciągoty ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, stench napisał:

Ty masz widzę mocno demokratyczne ciągoty ?

Rozumiem, ze kalibracja dla ciebie jest niepotrzebna fanaberia. No jak mozna byc tak niedemokratycznym, hehe

 

Poza tym zarcie, buty, inne patrzenie. Po kiego kalibrowac. I w ogole jak kalibrowac:)

Jak te Vincenty i Kopry ludzi w bambuko laduja.

Nie czujesz smiesznosci swoich porownan?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Z kalibracją to po pierwsze jeśli tv wymaga kalibracji to znaczy że z fabryki bubel wyszedł, a poza tym to większość ma to gdzieś. I kolory i niuanse.

Każdy cukrzyk ma w wieku 70 lat mocno uszkodzony wzrok. Z tej grupy nic nie wyciśniesz, ważne żeby tv był duży żeby twarze odróżnić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, stench napisał:

Z kalibracją to po pierwsze jeśli tv wymaga kalibracji to znaczy że z fabryki bubel wyszedł, a poza tym to większość ma to gdzieś. I kolory i niuanse.

Każdy cukrzyk ma w wieku 70 lat mocno uszkodzony wzrok. Z tej grupy nic nie wyciśniesz, ważne żeby tv był duży żeby twarze odróżnić.

Stench, prosze cie, nie osmieszaj sie, moderatorowi nie wypada.

Tym 1szym zdaniem poszedles po calosci, hehe

Mam na mysli fabryki i buble, no i wymagania:)

Stench, tak niesmialo ci przypomne, ze tak naprawde, jezeli chesz wszystko wycisnac z obrazu, jezeli chcesz miec naprawde dobry obraz, to kazdy ekran, maly, duzy, TV, projekto, monitor, wymaga kalibracji. I nie ozncza to, ze jest bublem. No chyba, ze patrzysz przez brudne okulary. Wtedy tak, nie ma co kalibrowac.:)

To tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bubusia napisał:

kazdy ekran, maly, duzy, TV, projekto, monitor, wymaga kalibracji.

Do profesjonalnych zastosowań być może tak. W domu coraz więcej telewizorów ma fabryczne ustawienia tak dobre że praktycznie nie trzeba robić nic. Może co najwyżej trochę dopieścić jeśli kogoś to bawi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bobcat napisał:

Do profesjonalnych zastosowań być może tak. W domu coraz więcej telewizorów ma fabryczne ustawienia tak dobre że praktycznie nie trzeba robić nic. Może co najwyżej trochę dopieścić jeśli kogoś to bawi.

Panas 2000 nawet tak. Reszta juz nie. A szczegolnie Lgiki. Tragedia:)

Kupujac Lg kalibracja to podstawa. Od razu lepiej swieci. Skalibruj, a przyznasz mi racje.

Szczegolnie w czerniach. Tylko 500, co ci zalezy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, bubusia napisał:

Kupujac Lg kalibracja to podstawa. Od razu lepiej swieci. Skalibruj, a przyznasz mi racje.

Nie przyznam gdyż to nieprawda. Właśnie LG najmniej wymagają kalibracji, między innymi dzięki matrycom IPS. Opinia nie tylko moja. Znam sporo ludzi, którzy mają LG.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalibruj i wtedy sie wypowiedz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
53 minuty temu, bubusia napisał:

chesz wszystko wycisnac z obrazu,

Masz 100% racji tylko...... większość ogląda naziemną albo kablówkę i jak wyciska to tylko cytrynę. I to w okularach bo słabo widzi i cytryna psika po oczach.

Ale w kwestii totalnego puryzmu masz rację

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bubusia napisał:

I co sadzicie o tej czerni w kosmosie?

Jak to co? Jesli kto uwaza za Nano lepszy to jak powiedzialem wczesniej skierowanie do okulisty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu nie chodzi o jakies tam detale, to jest zupelnie inny poziom. A takich scen, ciemnych scen, jest naprawde duzo.

Mamy tu jeszcze male kątowanie, a wtedy nano, tzn IPS, czuje sie jeszcze gorzej. Efekt srebrzenia, dobrze znany i nielubiany.

Patrzcie tez na pasy, letterbox bars, np na scenie w porcie. Aureola wokol napisow tez ladna.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bubusia napisał:
Godzinę temu, bubusia napisał:

 

Sama matryca IPS ma za duzo ograniczen, zeby to wyeliminowac. Taka jej specyfika. Przeciez to wie kazdy. Popatrzcie co sie dziej na tym filmiku. Oczywiscie moze byc to zredukowane, ale tracimy wtedy na detalu. Taki juz jest IPS. Przecie to podstawy:)

O swieceniu IPSa tez nie slyszeliscie? To poogladajcie swje nano pod katem

 

Nie musze patrzec na filmiki  z Youtube bo to malo wiarygodne zrodlo wiedzy ?mam oleda i Nano w domu wiec mam porownanie , dlatego kupie do sypialni tez nano. Obydwa te tv nadal nie sa idealne ale i tak wole nano bo ma wiecej zalet dla mnie. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, ze ten filmik bardzo dobrze pokazuje rzeczywista roznice. Ja mam, tak sie sklada, oleda, plazme, projektor i do tego b dobry monitor na IPS, codziennie ogladam tez w pracy nanocelle, kolega kupil do szkoly jezykowej, i tez mam dobre porownanie na zywo. Kumpel jaral sie nano podobnie jak wy. Pokazalem mu wady i juz sie nie jara. Kupil Sony ZH8 do domu. Postaw go kolo nano, poogladaj leb w leb w ciemni, i przejdzie ci kazdy nano. Inna sprawa, ze nie kosztuje 12 tysi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
9 minut temu, bubusia napisał:

I tu nie chodzi o jakies tam detale, to jest zupelnie inny poziom.

Bez ironii tylko z szacunkiem : jesteś wizualnym purystą. Kumpel fotograf coś mi kiedyś opowiadał o odcieniu czerwieni. Grzecznie wysłuchałem i odpowiedziałem : ehhe.

Duża część ludzi nie wie o czym mówisz i nawet nie ma zamiaru tego szukać bo to co dostaje jest dla nich wystarczające.

Pomagałem kuzynowi w zakupie tv. Coś mu pokazałem , on kupił niższy model bo tańszy o 400 , mnie przeszkadzały niedoświetlone rogi, jemu wcale.

5 minut temu, bubusia napisał:

Postaw go kolo nano, poogladaj leb w leb w ciemni, i przejdzie ci kazdy nano. Inna sprawa, ze nie kosztuje 12 tysi.

I dla wielu osób różnica, którą widzą nie jest warta dopłaty.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, bubusia napisał:

O to chodzi, ze ten filmik bardzo dobrze pokazuje rzeczywista roznice. Ja mam, tak sie sklada, oleda, plazme, projektor i do tego b dobry monitor na IPS, codziennie ogladam tez w pracy nanocelle, kolega kupil do szkoly jezykowej, i tez mam dobre porownanie na zywo. Kumpel jaral sie nano podobnie jak wy. Pokazalem mu wady i juz sie nie jara. Kupil Sony ZH8 do domu. Postaw go kolo nano, poogladaj leb w leb w ciemni, i przejdzie ci kazdy nano. Inna sprawa, ze nie kosztuje 12 tysi.

Ja tez mam porownanie w domu , sony juz raz kupilem i dziekuje za te gnioty od nich nigdy wiecej. Moge wydac na tv kase jak widze ze warto Nano namieszal bo niedrogi i pokazal ze mozna 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, bubusia napisał:

Postaw go kolo nano, poogladaj leb w leb w ciemni, i przejdzie ci kazdy nano.

Przenosisz tu manierę z wątków politycznych: narzucasz własne zdanie innym. Wszyscy mają myśleć tak jak Ty.

56 minut temu, bubusia napisał:

Mamy tu jeszcze male kątowanie, a wtedy nano, tzn IPS, czuje sie jeszcze gorzej.

IPS nie degraduje kolorów w znacznie szerszym zakresie niż VA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, stench napisał:
14 godzin temu, bubusia napisał:

nie maja nic wspolnego z ogladaniem TV.

Weź zobacz w jak niedobranych i  uwalanych(brudnych) okularach ludzie oglądają tv.

A ty chcesz robić kursy oglądania.

To ma być przekonujący przykład??
A co z ludźmi którzy nie potrzebują okularów???  ?

12 godzin temu, stench napisał:

Duża część ludzi nie wie o czym mówisz i nawet nie ma zamiaru tego szukać bo to co dostaje jest dla nich wystarczające.

To o czym teraz piszesz świadczyłoby że proponujesz byśmy równali do tych którzy nie mają pojęcia jak powinien wyglądać dobry, naturalny obraz telewizyjny.
Na tym by by w tej materii wiecznie błądzić chyba nikomu nie zależy.....stąd to co napisał @bubusia że trzeba znać podstawy na czym polega poprawne ustawienie telewizora w pełni popieram.


 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam do znudzenia: podstawowym kryterium mojej subiektywnej jakości obrazu jest czy mnie się podoba, a nie czy spełnia jakieś standardy. Podobnie jak jedzenie ma mi smakować, a czy spełnia kryteria naukowych teorii żywienia człowieka mam w d.ie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 24

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.